Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

@pooh-bear התיחסתי לצעירים, ואם תקרא אני רואה את אי עטיית המסכות כחמורה יותר דווקא אצלם, שכן הם מפיצים את הנגיף. לא לשכוח, המסכה כמעט אינה מגנה על העוטה אותה אלא על מי שסביבו.

@itaysamuraiרוב הבידודים קצרים מ-14 יום, שכן החשיפה מתגלה רק כאשר מישהו מאומת, כמה ימים אחרי הפגישה. מי שמתבודד 14 יום הם בעיקר חוזרים מחו"ל, וכן כאלה שנחשפו בביתם והחולה לא הקפיד על בידוד מרגע תחילת התסמינים. אם מישהו מפתח חום או תסמינים נשימתיים עליו להכנס לבידוד מיד. בני ביתו נדרשים להכנס לבידוד רק מרגע שהוא מאומת, מה שיכול לקחת כמה ימים. כמובן שבדרך הם יכולים לחלות או להפוך למפיצים, אבל זו נקודת האיזון שנבחרה.

@sagibd95הבעיה אינה אם אתה נמצא אצלה או לא, אלא המעברים והגדלת מספר הנחשפים, גם בעקיפין.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, נמרוד... כתב:

עקרונית תקבל דוח של 2500 שקל

מי?

לפני 7 דקות, sagibd95 כתב:

למה שאתאפק? מה בדיוק ההבדל אם אני נמצא בתוך הבית שלי או בתוך הבית שלה?

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, sperial כתב:

אתה עלול להתקל במחסום ולהיות מוחזר לביתך.

נסעתי היום בבוקר לסבא וסבתא שלי במרחק רבע שעה ממני להביא להם אוכל לחג.

עצר אותי שוטר ביציאה,הסברתי לו לאן ולמה אני נוסע והוא נתן לי לעבור בלי בעיה,אותו דבר בחזור.

הם כן מפעילים שיקול דעת.

אני בהתלבטות דומה,יש לי דירה בחיפה ואני כבר שבוע אצל ההורים בירושלים,צריך לחזור לעבודה בחיפה בשני בבוקר.

האם לצאת מחר בערב יהיה סיכון?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Benor כתב:

מה תגיד להם ביום שני? אותו הדבר שתגיד מחר "אני הולך לעבודה".

רק שאני לא עובד בחברה שעושה משמרות כל כך,ואין לי מה לסוע אליה ב9 בערב.

לעומת זאת ב6 בבוקר יותר לגיטימי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ לא צפומ הבדל, הכבישים יהו ריקים מחר בערב ומחרתייל בבוקר. הלגיטימציה להגיע לעבודה יותר חזקה בבוקר.

הייתי יוצא ביום ב' מוקדם, כי כנראה שיהיו עומסים חלקיים שך הנוסעים לעבודה במרכז.

@sagibd95 לפני שאתה יוצא ל"הפגנה" בדוק אם ומתי היא מתקיימת. הקבוצות האלה מפחיתות פעילות התקופת הסגר. אבל אולי  במוצאי חג תוכל לצאת להפגנות החרדים בצפת.

@EliC25תודה. כשכתבתי את ההודעה חשבתי על הפרסומת הויראלית (תרתי משמע)  ההיא.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמ;לק: יום מעולה לרוכבי אופניים, הכבישים ריקים, סטייל יום כיפור.

בכל הנוגע למחסומים, יש כאלו במעבר בין ערים, עוצרים כל רכב/קטנוע לתשאול קצר. חלק מוחזרים חזרה, ולחלק נותנים לעבור. חלק מהשוטרים עוטים מסכות, חלק בכלל לא. 

כמעט ואין אנשים בחוץ, החל מתל אביב (אבן גבירול), רמת גן, גבעתיים ובאזור השרון. מי שכן בחוץ בעיקר מוציא את הכלב, רץ או רוכב.

הצד המאכזב- לא היה איפה לסיים את הרכיבה עם קפה. אולי זה כי חג או שאנשים לא פתחו בגלל הסגר :(

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

הבעיה הקשה שלי היא עם הצעירים ששמים ז' ולא מוכנים לעטות מסכה בשום תנאי. אלה שלא מוכנים להתחשב באף אחד אחר. הייתי רוצה לראות שוטרים בלבוש אזרחי מחלקים דוחות בסופרים, בקניונים ובמרפאות. ואם ישאר כח אדם אז גם על המדרכות.

למה צריך לחלק דוחות למי שהולך בלי מסיכה על מדרכה? אחוז הנדבקים בהליכה בחוץ שואף ל-0 פחות או יותר. 

צריך להתרכז במה שחשוב ויש מידע ברור לגביו. לא ספקולציות או דברים שלא באים לך טוב בעין. מהכתיבה שלך כל פעם נשמע שזה השיקול העיקרי שלך. אוהב - לא אוהב.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

@EliCתודה. כשכתבתי את ההודעה חשבתי על הפרסומת הויראלית (תרתי משמע)  ההיא

בכיף, אבל תייגת מישהו אחר שגנב לי את השם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות גדולה יותר-

אני מאמן כדורסל - לפי ההנחיות בסגר כרגע אנחנו יכולים להמשיך להתאמן כרגיל כמו בתקופה האחרונה לפי התו הסגול.

איפה הסגר בדיוק? מה סגרו? 

טלאי על טלאי על טלאי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@khalilעם כל הכבוד לפרופ קימרון, מדובר בחוקר נגיפים, לא בחוקר מחלות או מגפות.

אני עדיין מעדיף את דעתה של דר אלרעי פרייס, שהמומחיות שלה היא בריאות הציבור, והניסיון שלה הוא אפידמיולוגיה (היתה האפידמיולוגית הראשית של ניו המפשייר), ומכירה את התהליכים בשטח (עד חאחרונה בץסגנית למנהל בי"ח כרמל). והיא בפירוש מצדדת בסגר על מנת להקל על בתי החולים.

אף אחד לא חושב שהסגר יפתור את הבעיה. אלא שימתן אותה. אבל ככל שעם ישראל לא ישתף פעולה הוא יחטוף עוד ועוד מכות.

@יבגניפשיתחילו אכיפה במקומות הסגורים. נראה לי שאם בכלל אוכפים זה דווקא בפתוחים. אכן הם צריכים להיות בעדיפות ב', אבל יש גם עניין של נראות. שוטר שיתן שני דו"חות במעבר חציה מרכזי ישיג אפקט הרתעתי יותר גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, sperial כתב:

@khalilעם כל הכבוד לפרופ קימרון, מדובר בחוקר נגיפים, לא בחוקר מחלות או מגפות.

אני עדיין מעדיף את דעתה של דר אלרעי פרייס, שהמומחיות שלה היא בריאות הציבור, והניסיון שלה הוא אפידמיולוגיה (היתה האפידמיולוגית הראשית של ניו המפשייר), ומכירה את התהליכים בשטח (עד חאחרונה בץסגנית למנהל בי"ח כרמל). והיא בפירוש מצדדת בסגר על מנת להקל על בתי החולים.

חלאס עם הנראטיב הטפשי הזה באמת, יש אפידימיולוגים נגד הסגר, הרבה, מהשמות הכי מוכרים עולמית, פה בישראל יש גם והם הופיעו בדיונים בועדת הקורונה, אבל גם אם אין, חוסר בתת התמחות באיפידימיולוגיה לא אומר שצריך להשכיר את קבלת ההחלטות בנושא גרנדיוזי כמו סגר משתק לקבוצה מצומצמת.

מומחה בנגיפים זה אדם שלא שווה לשמוע לו בדיון על מגפה ויראלית? זאת רמת הטיעונים שהגענו אליה?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...