Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

החוויה שלי מהיום הראשון לסגר:

אין אכיפה בתוך העיר, בכלל.

רכבים נוסעים פה ושם, אנשים מתארחים אחד אצל השני... ולא מעט.

גם אני "חטאתי" ונסעתי לאחי שגר במרחק 3 דק' נסיעה על מנת להעביר איתו את ערב החג (רק אני והוא). אין אכיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשכונה שלי יש בערך שתי כניסות וזהו, מחסום בכל פינה - האווירה (והשקט!) זהים לחלוטין ליום כיפור.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפאראפראזה על המשפט הידוע you can't fool all of the people all of the time אין שום דרך למשטרה לאכוף באמת שום דבר אם אפילו 5% מהאוכלוסיה יחליטו לצפצף על הסגר (ולדעתי זה יותר קרוב ל50% מ-5%). כן, יתנו "קנסות" אבל זה לא ישנה את העובדה שזה יאיין לחלוטין את מטרת הסגר, ואני בכלל לא מדבר על כל אלו שנוסעים לבקר בכנסת / לקנות תרופות / שאר המצאות להתחמק מהסגר, ולא רואה את המשפטרה מצליחה להבחין בקלות בין הצדיקים למתחזים ....

הדיבורים של אדלשטיין וביבי על הידוק הסגר בימים הקרובים הם משעשעים כי אני לא רואה את החרדים נותנים לזה יד לפני שמחת תורה, ולחילופין פיצוץ, פרישת החרדים מהקואליציה ובחירות (שכנראה יתקיימו בזום 😂). כולם יודעים שהחרדים מחזיקים את ביבי בביצים ולכן כולם יודעים שכל הסגר ישראבלוף אחד ענקי, והדבר היחיד שיחוסל במסגרתו היא הפרנסה/העסקים והעתיד של מאות אלפי אנשים במדינה.

הרי אפילו ביבי ואדלשטיין קראו לאנשים לגלות אחריות כי הם יודעים שאין להם דרך לאכוף זאת, ושניהם דוגמא עילאית לשמירה על ההוראות - אדלשטיין עם מסיבת יום ההולדת המפורסמת לאשתו וביבי עם חמשת ימי הבידוד במקום 14 (והבנתי שחלק מהפמלייה לא שמרה אפילו על יום של בידוד). מי שטיפש מספיק להאמין למי שצוחקים עלינו בעודם רודים בנו שיתכבד וימשיך להיאנק בעוד ביבי ושרה מזמינים גלידות בעשרות אלפי שקלים ודורשים מטוס נפרד לארה"ב בגלל שהם חוששים להידבק בקורונה ....

עריכה אחרונה על ידי G. P. Magnus

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ובלי קשר לקורונה: זה הוריקן? זו מלחמה? לא, אלו בראסלבים. ככה תופסים אותנו בעולם. כמה חבל.

אני מודה שאני קצת לא מבין את כל עניין הפרות הסגר: בהתחשב במצב, ובהבנה שבסיכוי סביר עוד מעט לא יהיה איפה לאשפז את מי שיחלה, מה כל כך אמור להיות לי אכפת אם החרדים / ערבים / חברים של טרנספורטר / מפגינים מפרים את הסגר או לא? שיחלו כמה שהם רוצים, אני נשאר בבית (כמה שאפשר), גם ככה ביום רגיל זו חוויה מאוד מפוקפקת להיתקל בשירותי הרפואה פה, אז במצב הנוכחי? לא תודה. זה רק אני שעושה את החשבון הזה?

• רעיון טוב! 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, pooh-bear כתב:

אני נשאר בבית (כמה שאפשר), גם ככה ביום רגיל זו חוויה מאוד מפוקפקת להיתקל בשירותי הרפואה פה, אז במצב הנוכחי? לא תודה. זה רק אני שעושה את החשבון הזה?

רבים לא יכולים להרשות לעצמם להישאר בביתם כל הזמן - בין כלכלית, בין עקב מחויבויות וכו'. מסכים שזה הכי הגיוני והכי טוב שכולם יעשו כך ככל שהם יכולים, אבל לא חושב שזה קורה/יקרה

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, G. P. Magnus כתב:

מי שטיפש מספיק להאמין למי שצוחקים עלינו בעודם רודים בנו שיתכבד וימשיך להיאנק בעוד ביבי ושרה מזמינים גלידות בעשרות אלפי שקלים ודורשים מטוס נפרד לארה"ב בגלל שהם חוששים להידבק בקורונה ....

מה שהמצחיק אותי, שלמרות כל זאת.  ולא, אני לא בטוח בכלל שכל מנהיג אחר היה מנהל ומתנהל בצורה טובה יותר.

התוצאות בקלפי ישובו להיות אותן התוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי מבולבל לחלוטין עם ההנחיות לבידוד.

נכנסתי לבידוד ביום שלישי וקיבלתי מהרופא משפחה לעשות בדיקת קורונה, עשיתי אותה ביום שישי הזה (אתמול). מה זה אומר עליי? האם אני צריך לעשות 14 יום בידוד? או שאני צריך להמתין רק לבדיקה שלילית?

איך אני מקבל את הימי מחלה? זו ההצהרה שיש באתר של משרד הבריאות?

יש עוד דברים שאני צריך לדעת?

עריכה אחרונה על ידי נמרוד...
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, G. P. Magnus כתב:

רבים לא יכולים להרשות לעצמם להישאר בביתם כל הזמן - בין כלכלית, בין עקב מחויבויות וכו'. מסכים שזה הכי הגיוני והכי טוב שכולם יעשו כך ככל שהם יכולים, אבל לא חושב שזה קורה/יקרה

אבל גם לא מעט (גם כאן בשרשור) מחלילטים סתם לבקר חברים / משפחה / ווטאבר, כי "אחרים עושים את זה". פשוט לא מתקמפל לי (אלא למי שמכחיש את המחלה באופן כללי, אבל זה כבר משהו שונה לגמרי).

לפני 8 דקות, Benor כתב:

מה שהמצחיק אותי, ...

התוצאות בקלפי ישובו להיות אותן התוצאות.

זה לא מצחיק, זה עצוב

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, pooh-bear כתב:

שיחלו כמה שהם רוצים, אני נשאר בבית (כמה שאפשר).... זה רק אני שעושה את החשבון הזה?

לא, גם אני, ועוד רבים.

הבעיה, כפי שספריאל יסביר לך מחר, והסביר פה כבר הרבה פעמים, שזה לא עובד כזה טוב (אם כי אני מרגיש יחסית בטוח).

אני חושב שיש פה איזו הצצה מעניינת על כמה שווים חיי אדם לאנשים אחרים. אבל אולי זה רק אני, ואולי אני טועה.

ספוילר

רגע של רוסית:

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, נמרוד... כתב:

נכנסתי לבידוד ביום שלישי וקיבלתי מהרופא משפחה לעשות בדיקת קורונה, עשיתי אותה ביום שישי הזה (אתמול). מה זה אומר עליי? האם אני צריך לעשות 14 יום בידוד? או שאני צריך להמתין רק לבדיקה שלילית?

אם היית במגע עם חולה מאומת אתה צריך להישאר בבידוד בכל מקרה (גם אם הבדיקה שלילית).

Go Nuggets!

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@נמרוד...נוהל הבידוד פשוט מאוד: עליך להשלים 14 יום מיום החשיפה האחרונה. אם פגשת את החולה הבוקר זה 14 יום, אם לפני שבוע אז שבוע.

לעומת זאת, אם ביצעת את הבדיקה רק בגלל תסמינים, נניח חום ושיעול, אתה משוחרר מהבידוד עם קבלת תשובה שלילית. אם התשובה חיובית אתה נכנס לנוהל מאומת, ואם התשובה גבולית אתה נשאר בבידוד עד קבלת תשובת בדיקה חוזרת. 

דרך אגב, יש נוהל בידוד מקוצר לעובדים חיוניים, שכולל בדיקות חוזרות, אבל בכל מקרה המינימום הוא 10 ימים.

@pooh-bearזה לא מתקמפל כי יש איזה באג בתכנית של כל החברה הישראלית, נדמה לי שאפילו hard wired. כל אחד מחליט מה חשוב לו, ואין שום התחשבות בסביבה. ובמגיפה כמו הקורונה, שבה בלימה מצריכה שיתוף פעולה של כוווווולם, הבאג הזה גורם התרסקות כל המערכת.

@David32אתה במצב קצת יותר טוב מאתנו, ההולנדים יותר ממושמעים מהישראלים, גם אם רחוקים מלהיות מושלמים. ומשטרת הולנד אינה משטרת ישראל המוחלשת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת ישראל יודעת לעשות יופי של עבודה כשהיא רוצה וצריכה.

המצב בארץ דיי טוב(להוציא המגזר הערבי,אבל אני לא קשור אליו אז מה שהולך שם לא משפיע לי על השגרה היומיומית).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, sperial כתב:

אם ביצעת את הבדיקה רק בגלל תסמינים, נניח חום ושיעול, אתה משוחרר מהבידוד עם קבלת תשובה שלילית. אם התשובה חיובית אתה נכנס לנוהל מאומת, ואם התשובה גבולית אתה נשאר בבידוד עד קבלת תשובת בדיקה חוזרת. 

תודה 🙏 אם אני לא טועה מדובר בהבחנה של תסמינים בלבד, אז מי מביא לי את ימי המחלה? הרופא?

עריכה אחרונה על ידי נמרוד...
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה. בית המשפט העליון ביטל את נושא ההכרה בבידוד (הכוונה לבידוד מונע, לא למחלה מאומתת) כימי מחלה, אם כי נתן איזו תקופת הסתגלות שאיני זוכר מתי מסתיימת, אבל זה בספטמבר.

חוץ מזה, צריכים להיות לך מספיק ימי מחלה. אחרת זה יגלוש לתחום החופש השנתי או אי עבודה ללא תשלום.

אם מדובר במחלה אז זו כמו כל מחלה אחרת. רופא המשפחה מאשר עד 45 או 60 יום (אאל"ט), מעבר לכך זה רופא תעסוקתי וכל מיני פרוצדורות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...