Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אני חוזר על עצמי כרגיל, אבל בעתיד עוד ילמדו בשיעורי היסטוריה על ליצמן ושות׳ ועל הנזק הבלתי הפיך שהם עושים למדינה הזו.

ההתפטרות שלו זה שיא העולב. אוי לא. הצילו. מי יסחוט ממני עכשיו כסף ל״ילדים רעבים״? אה גפני ודרעי נשארו. נרגעתי.

• מצחיק 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Ragnar כתב:

ליצמן התפטר

ברוך שפטרנו 

נו אולי משהו טוב ייצא מהסיפור הזה של הקורונה, הוא לפחות לא יגרום נזק בשוק הדיור

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לגרף של מספר המקרים ביום,

כל הקיץ היינו על מצב יציב, גם מספר החולים הקשה היה יציב. 

הבעיות הגדולות שלנו התחילו ב 1/9, יכול להיות שזאת השפעה של א' באלול ויכול להיות שזאת השפעה של פתיחת בתי הספר.

שפתחו אותם בהפקרות עם זלזול מלא במודול הקפסולות. 

יתכן שכל מה שהיה צריך זה רק לא לפתוח את הלימודים, והאמת זה מה שגמזו אמר בהתחלה, היה תנאי לפתיחת לימודים רק אם נרד ל 400 מקרים ביום.

ועכשיו?  במקום להקדים ולסגור את בתי הספר במיידי, נלחמים על הארכת הסגירה שלהם ליום שישי.

כאילו אף אחד לא רואה שהגרפים ממריאים בדיוק עם פתיחת שנת הלימודים.

image.thumb.png.e57eb44c4eff890d42557ccafffe5d48.png

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאולי מחפשים סיבה למספרים ואין קשר בין הסיבה למספרים.
הסגר הזה היה מתוכנן ממזמן. עכשיו רק מחפשים סיבה להצדיק אותו כדי שיחליק בגרון. מאשימים את הבתי ספר, את ההפגנות, את הציבור, את כולם. כולם לא בסדר. יש רק אחד שהוא בסדר אבל הוא לא פה כרגע. הוא עסוק בחתימות.
מציגים את המספרים של המאומתים אבל לא אומרים באותה נשימה את האחוז מהבדיקות שמא נבין ששום דבר לא משתנה. וממשיכים שהמספר המאומתים גדל ( לא האחוז גדל) בגלל הבתי ספר. זה לא רציני. גם שר הבריאות שאומר אתמול שסוגרים את כולם כי אי אפשר לאכוף את מי שצריך. באמת? שר במדינת ישראל אומר משפט כזה? ככל שהם ממשיכים האמון במערכת הולך ויורד. אם יש מגיפה היה צריך לסגור אתמול ולא מחר. הכל זה פייק אחד גדול ואנו נגלה זאת בעוד 30 שנה כשהכל יפתח לצפיה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 55 דקות, יבגניפ כתב:

אני חוזר על עצמי כרגיל, אבל בעתיד עוד ילמדו בשיעורי היסטוריה על ליצמן ושות׳ ועל הנזק הבלתי הפיך שהם עושים למדינה הזו.

ההתפטרות שלו זה שיא העולב. אוי לא. הצילו. מי יסחוט ממני עכשיו כסף ל״ילדים רעבים״? אה גפני ודרעי נשארו. נרגעתי.

בעתיד לא יהיו בתי ספר, יהיה רק חיידר וישיבה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מבאס 2
  • מעניין 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתפטרות סמלית, כל עוד הוא חלק מהקואליציה וחלק מהמחנה של ביבי.

אם יתחילו לדבר על פתיחות לשבת עם גנץ, ועופר שלח יצליח להעיף את לפיד, אז יש סכנה לקואלציה אחרת ואז ביבי יתחיל לשקשק, בינתיים, נחיתת חייזרים עם חיסון קורונה יותר ריאלית.

https://www.ynet.co.il/article/r1EbAwi4v

ציטוט

מנהל בית החולים שערי צדק פרופ' עופר מרין אמר כי "הפתרון הוא לא סגר מחר". המשנה למנכ"ל שיבא פרופ' ארנון אפק הוסיף: "אנחנו לא קרובים לקריסה של מערכת הבריאות". מנכ"ל בית החולים רמב"ם בחיפה ד"ר מיכאל הלברטל אמר כי "המספרים עולים, אבל לא מדברים במונחים של קריסה". גם טרם הדיון הבהירו המנהלים כי אין סכנת קריסה בבתי החולים במרכז. לדבריהם, הבעיה היא בעיקר בבתי החולים בצפון ובירושלים. עם זאת אמרו כי אם תימשך מגמת התחלואה, הדבר עלול להשפיע בהמשך גם על בתי החולים במרכז.

ציטוט

גם פרופ' עידית מטות, מנהלת מערך ההרדמה באיכילוב, טענה כי אין צורך בסגר, אך שר הפנים אריה דרעי אמר שלא משנה מה תהיה דעתו - הוא יצביע בעדו. גם מנכ"לית משרד האוצר, קרן טרנר אייל, התנגדה להצעה ואמרה כי יש להשאיר את מקומות העבודה ואת המגזר הפרטי פתוחים.

@korola

מבולבלים? גם אנחנו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבילבול?

ליצמן בעד סגר, דרעי בעד סגר, כולם בעד סגר. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, m3x7r3m3 כתב:

נו אולי משהו טוב ייצא מהסיפור הזה של הקורונה, הוא לפחות לא יגרום נזק בשוק הדיור

התפטר להיות חבר כנסת.

מוכן לשים כסף שמחרתיים הוא סגן שר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיפה הצחקתם אותם מי אתם שתיכנסו לשחונות 

https://www.mako.co.il/news-law/2020_q3/Article-92f2eded7868471027.htm

ודרעי מי שמפר אנכיות רוצח

פקחים.jpg

מי שמפר רוצח 2020.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Potato כתב:

התפטר להיות חבר כנסת.

מוכן לשים כסף שמחרתיים הוא סגן שר.

הפוך, התפטר מתפקידו כשר, ולפי החוק הנורבגי חזר לכהן כחבר כנסת

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, khalil כתב:

ההתפטרות סמלית, כל עוד הוא חלק מהקואליציה וחלק מהמחנה של ביבי.

אם יתחילו לדבר על פתיחות לשבת עם גנץ, ועופר שלח יצליח להעיף את לפיד, אז יש סכנה לקואלציה אחרת ואז ביבי יתחיל לשקשק, בינתיים, נחיתת חייזרים עם חיסון קורונה יותר ריאלית.

https://www.ynet.co.il/article/r1EbAwi4v

@korola

מבולבלים? גם אנחנו.

חד משמעית פרופ' עידית מטות ביקשה צעדים משמעתיים כי בתי החולים קורסים, עכשיו מתברר שהיא לא התכוונה לסגר,

אלא לעוד כסף. 

אם סגר לחודש עולה 10 מילארד, אז מנהלי בתי החולים מסכימים לקבל כופר של 5 מילארד והם יורידו את הסגר מסדר היום. 

האמת , אין לי בעיה להתסגר לבד בשבועיים הקרובים , ושלא יעשו סגר, נראה אותם בעוד שבועיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי שנקראתי גזען (מעניין לי ת'ביצה), הנה המשך הסיפור:
מהסוף להתחלה - אמא שלי שוחררה היום. באה רופאה מקצועית (אחרת. לא המפגרת מאתמול שניסתה לשכנע אותה לעבור חדר ובכלל לא הייתה קשורה לסיטואציה), עשתה את הבדיקות שצריך והתנצלה על כל מה שקרה (היא בכלל לא זו שצריכה להתנצל). אמא שלי סיפרה לה שוב את כל הסיפור ואמרה לה שזה ממש הרגיש כמשהו של ערבים vs יהודים. הרופאה רמזה בעדינות (לא) שהיא לא מדמיינת וזו לא הפעם הראשונה שדברים כאלה קורים.

עוד - החדר שרצו לפנות אותו ממנה, יועד, מסתבר (אחות אחרת סיפרה), לאותה חולה ערבייה, שלא רצתה לעבור למחלקת קורונה (בסוף חזרה הביתה להעביר את המחלה בבית, מה שרצתה מלכתחילה מסתבר). אז האחים הערבים החליטו *על דעת עצמם* להזיז את אמא שלי מהחדר (בשום שלב לא היה מעורב רופא או גורם אחר). עד כדי שהביאו לה מאבטח לחדר (שוב, על דעת עצמם, אחד האחים פשוט בא עם מאבטח באיזשהו שלב, להזיז אישה חולה בת 60+ לחדר אחר, זה נתפס בכלל? רק אחרי שאחות נוספת התערבה המאבטח הלך).

בקיצור, אומרים כל הזמן "אל תחששו להגיע לבתי חולים בתקופה הזאת", אז אני אומר - תחששו מאוד ותחשבו אלף פעם אם זה הכרחי (או לפחות לבלינסון, לא יודע איך זה בבתי חולים אחרים). וכמובן שנקווה שהיא לא נדבקה (עשו לה היום בדיקה שיצאה שלילית, שזה עוד מחדל, מה לא יודעים שם בבית חולים שזה מוקדם מדי בשביל שהבדיקה תהיה מהימנה?), ובריאות לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בריאות @Blaz00r

אתה מבין מה הרעיון של לבדוק אותה מוקדם?

אם ימצאו אותה חיובית זה כסת"ח בשבילם - היא הגיע עם קורונה עוד לפני

אם ימצאו אותה שלילית - הכי הרבה "הרגיעו" אותה שהנה היא לא נדבקה מהחולה השנייה, במקרה הכי גרוע וזה לא עבד - לא קרה כלום.

זה Win-Win-תיקו בשבילם, אין הפסד

• מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...