Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

ממתי להפגנות יש השפעה כלשהי על ביטול הליך משפטי? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין השפעה אבל זאת המטרה.
הסגר הוא לצמצם משמעותית/ לבטל את ההפגנות , להוריד מסדר היום את הלחץ הציבורי שמגיע מההפגנות ותוך כדי ביטול ההליך המשפטי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נתונים אבל ההיא אמרה ככה, זו לא טענה רצינית.

גם הטענה "באירופה זה 90% ומטה" היא סתמית, אלא אם אתה אלון מזרחי ואז זה 90% או באירופה או בספרד.

אפשר לראות פה שההגדרה הנוכחית (מאז 24 במאי 2020) היא SpO2 < 90% (עמוד 14 תחת Triage ואז בטבלה תחפש את Severe Disease):

image.png.4924823efc13f90cb16bcf3508b6718d.png

לעומת זאת אפשר להסתכל על הגירסה הקודמת ממרץ 2020, שוב תחת Triage ואז Severe Disease הפעם זה יוצא בעמוד 3 כבר:

image.png.7c0ae582fdd2f78d38bced52a7ce5fc4.png

והפעם מדובר על קטן שווה ל-93.

אבל אני סתם מושך לך בשרשרת כי אני לא אוהב שזורקים דברים לאוויר.

אצלנו בסוף יולי אימצו את החלטות ה-WHO, אבל ממרץ ולא את המעודכנות ממאי.

לגבי העברת חולים - אני אבהיר - אפשר להעביר את כל החולי קורונה מהצפון למרכז, אבל למה?

לפני 14 דקות, asix כתב:

הכל הצגה. צריך שזה יראה ככאוס וכבלאגן.
איך יצדיקו סגר?
אפשר לעשות הרבה דברים מלבד סגר אבל הם לא יעצרו את ההפגנות ובכל שיחת קורונה זה מגיע להפגנות נגד ראש הממשלה. לכן שם התשובה.

הפתרון לסגר -> הפסקת ההפגנות -> ביטול מהלכים המשפטיים נגד ראש הממשלה -> אין סגר -> ביבי מתחיל לעבוד בשביל העם.

בחייאת אסי, אפילו אתה לא מאמין למה שכתבת פה.

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

ממתי להפגנות יש השפעה כלשהי על ביטול הליך משפטי? 

אין להם, רק שהמפגינים משכנעים את עצמם שהם-הם שומר הסף האחרון, הדורמן שמונע מביבי לשרוף את בית המשפט ולהכריז על עצמו כדיקטטור.

כמו הממים האלו של How i look and how i actually look

Just now, asix כתב:

אין השפעה אבל זאת המטרה.
הסגר הוא לצמצם משמעותית/ לבטל את ההפגנות , להוריד מסדר היום את הלחץ הציבורי שמגיע מההפגנות ותוך כדי ביטול ההליך המשפטי.

יש לך הסבר משפטי איך מבטלים הליך משפטי שמתקיים?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המשפט שביבי יתחיל לעבוד בשביל העם זאת פנטזיה.
אבל צמצום/בטול ההפגנות זה משימה שכל מקורבי ראש הממשלה כולל הוא עצמו פועלים לעשות ללא הפסק.
אם ההפגנות יפסיקו בטח התחושה פה תהיה אחרת.
וכן, יש תוכניות לדאוג לביטול המשפט וכל מה שאנו רואים היום השיח, האלימות, הפגיעה במוסדות המדינה זה בהחלט לשם המטרה הזאת. גם הקורונה נרתמה למשימה ואני בטוח במיליון האחוזים שאם היו מורידים מביבי את הגיבנת הזאת מהגב ניהול הקורונה היה מתנהל אחרת לגמרי.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אצלנו בסוף יולי אימצו את החלטות ה-WHO, אבל ממרץ ולא את המעודכנות ממאי.

אני דווקא הבנתי, מחבר שעובד במשרד הבריאות, שאצלנו אימצו את המלצות ה- NIH, מתחת ל- 94% מוכרז קשה:

https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/overview/management-of-covid-19/

עריכה אחרונה על ידי BarryG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אין להם, רק שהמפגינים משכנעים את עצמם שהם-הם שומר הסף האחרון, הדורמן שמונע מביבי לשרוף את בית המשפט ולהכריז על עצמו כדיקטטור.

כמו הממים האלו של How i look and how i actually look

נראה לי שהמם הזה יותר מתאים לתופעה

SAVE_20200914_132320.jpg

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יש לך הסבר משפטי איך מבטלים הליך משפטי שמתקיים?

לי אין, אבל כל חבורת הכלבלבים שלו כל הזמן מחפשת פרצות בחוק ומנסים לחוקק חוקים שיגרמו לכך שהמשפט יבוטל או יעוקר מתוכן. די בטוח שאם היה לו את ה 61 מנדטים שלו המשפט היה מבוטל באמצעות פיסקת התגברות וחוק שיוציא אותו מהמשפט הזה.

כרגע הוא עסוק ביצירת מורשת כדי שירשם בדפי ההיסטוריה והוא מוכן לכלוא את העם רק שלא יפריעו לו. איפה היה 11 שנה בשביל שמערכת הבריאות לא תקרוס ברגע האמת? טוב שהוא לא אומר שזאת הירושה של בן גוריון. איפה הוא עכשיו במגפת הקורונה ? מתעסק בסיפוח, תקציב, בחירות, יועץ משפטי, פרקליטות ועכשיו הצעצוע החדש - משחקי שלום. אתמול אחרי שגמזו סיים לדבר, חזרו למסיבת העיתונאים. כלב לא היה שם. זאת בדיוק ההתייחסות. הראש שלו במורשת ובמשפט וככה זה נראה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, asix כתב:

אולי המשפט שביבי יתחיל לעבוד בשביל העם זאת פנטזיה.
אבל צמצום/בטול ההפגנות זה משימה שכל מקורבי ראש הממשלה כולל הוא עצמו פועלים לעשות ללא הפסק.
אם ההפגנות יפסיקו בטח התחושה פה תהיה אחרת.
וכן, יש תוכניות לדאוג לביטול המשפט וכל מה שאנו רואים היום השיח, האלימות, הפגיעה במוסדות המדינה זה בהחלט לשם המטרה הזאת. גם הקורונה נרתמה למשימה ואני בטוח במיליון האחוזים שאם היו מורידים מביבי את הגיבנת הזאת מהגב ניהול הקורונה היה מתנהל אחרת לגמרי.

אז אם הוא רוצה ופועל לצמצום או ביטול ההפגנות, זה בהכרח כחלק מתוכנית קונספירציה מתוכחמת לביטול המשפט?

גם אם לא הייתה הקורונה ההתנהלות הייתה אחרת לגמרי, אז מה? זו המציאות שיש לנו ואיתה צריך להתמודד.

לפני 50 דקות, BarryG כתב:

אני דווקא הבנתי, מחבר שעובד במשרד הבריאות, שאצלנו אימצו את המלצות ה- NIH, מתחת ל- 94% מוכרז קשה:

https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/overview/management-of-covid-19/

אתה בטוח שזה לא מקרה שגם אנחנו וגם NIH אימצו את המלצות WHO (אבל הקודמות)?

בכל מקרה קישרתי למסמך הנחיות הקודם של WHO ממרץ

לפני 35 דקות, SlowRide כתב:

נראה לי שהמם הזה יותר מתאים לתופעה

SAVE_20200914_132320.jpg

חזק אתה

לפני 25 דקות, asix כתב:

לי אין, אבל כל חבורת הכלבלבים שלו כל הזמן מחפשת פרצות בחוק ומנסים לחוקק חוקים שיגרמו לכך שהמשפט יבוטל או יעוקר מתוכן. די בטוח שאם היה לו את ה 61 מנדטים שלו המשפט היה מבוטל באמצעות פיסקת התגברות וחוק שיוציא אותו מהמשפט הזה.

כרגע הוא עסוק ביצירת מורשת כדי שירשם בדפי ההיסטוריה והוא מוכן לכלוא את העם רק שלא יפריעו לו. איפה היה 11 שנה בשביל שמערכת הבריאות לא תקרוס ברגע האמת? טוב שהוא לא אומר שזאת הירושה של בן גוריון. איפה הוא עכשיו במגפת הקורונה ? מתעסק בסיפוח, תקציב, בחירות, יועץ משפטי, פרקליטות ועכשיו הצעצוע החדש - משחקי שלום. אתמול אחרי שגמזו סיים לדבר, חזרו למסיבת העיתונאים. כלב לא היה שם. זאת בדיוק ההתייחסות. הראש שלו במורשת ובמשפט וככה זה נראה.

אז אתה לא יודע איך עובדת ההתנהלות של משפט, מה יכול לעצור משפט, אבל אתה בטוח שביבי פועל לביטול המשפט?

גם אם היה לו 61 וגם אם היה לו 80 מנדטים, וגם אם היה מחוקק את פסקת ההתגברות (שאיך זה משתלב בתוכנית?) חוק חדש לא פועל רטרואקטיבית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה - למה רטרואקטיבית? אם נניח עובר חוק חדש, שאומר שלא ניתן להרשיע (לא להגיש כתב אישום) ראש ממשלה/שר מכהן? הרי ביבי עדיין לא הורשע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה לא הגיוני משפטית.

אפילו בנושא הגנה עצמית למשל שים לב ללשון החוק:

ציטוט

34י.   לא יישא אדם באחריות פלילית למעשה שהיה דרוש באופן מיידי כדי להדוף תקיפה שלא כדין שנשקפה ממנה סכנה מוחשית של פגיעה בחייו, בחירותו, בגופו או ברכושו, שלו או של זולתו; ואולם, אין אדם פועל תוך הגנה עצמית מקום שהביא בהתנהגותו הפסולה לתקיפה תוך שהוא צופה מראש את אפשרות התפתחות הדברים.

הם לא פוטרים אותך מניהול המשפט בכללותו (כולל הגשת כתב אישום ועד גזר דין), אלא רק מציידים אותך בהגנה משפטית בתנאים מסוימים.

אז מה? יילכו לשנות את חוק יסוד השפיטה? ומה יהיה כתוב שם? שאם הנאשם הוא ראש ממשלה לא יינתן נגדו גזר דין?

במצב כזה למה לך בכלל לנהל משפט? זה פול גז (במנוע טורבו עם סטייג' 3) בלי תיבת הילוכים בכלל

אגב יותר מזה, גם אם עשו את זה, יגלו מהר מאוד שסדרי המשפט נקבעים לפי תאריך פתיחת המשפט, ולא תאריך סיומו, משמע חוק יסוד השפיטה שיהיה בתוקף הוא זה שנמצא היום ברשומות.

תתייחס לכל המשפט הזה כאל רחוב חד סטרי, ברגע שעברת את התמרור הזה:

תמרור כביש חד סטרי - דרכי נועם

עד הצומת הבאה (שזה הכרעת הדין, או גזר הדין במקרה הרשעה) אין שינויים במערכת.

לשם השוואה נאמר אדם שביצע רצח והוגש נגדו כתב אישום לפני הרפורמה בעבירות ההמתה, אבל תוך כדי ניהול משפטו יש רפורמה, עכשיו הוא נניח מתאים לתנאים של עבירה שעונשה 15 שנה במקום 25 או מאסר עולם. אז מה?

אני אומר יותר מזה, סעיף ההגנה העצמית לא היה שם מאז ומתמיד, הוא נולד ב-1994, אדם שהתחיל משפטו לפני תחולת הסעיף הזה, אבל מתאים לסעיף הזה, לא יימצא זכאי כי החוק התקף הוא זה שהיה קיים בעת ביצוע העבירה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה בטוח שזה לא מקרה שגם אנחנו וגם NIH אימצו את המלצות WHO (אבל הקודמות)?

בכל מקרה קישרתי למסמך הנחיות הקודם של WHO ממרץ

לפי המקור שהבאת כתוב 93%, ב- NIH כתוב 94%, אז כנראה ההגדרות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטן שווה מ-93 שזה (אם מדובר על ערכים שלמים) === קטן מ-94.

לעומת זאת בגירסת מאי 2020 של WHO הם עברו לסימון של קטן ממש מ-90 ולא קטן שווה

יש תרגולים כאלה לתלמידים שמתחילים ללמוד תכנות.

void main()
{
	int SpO2 = 93;
	if (SpO2 < 94)
		printf("Lower than 94\n");
	if (SpO2 <= 93)
		printf("Lower or equal to 93\n");
}

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו הסאטירה של מונטי פייטון... "אבל הוא לא מת עדיין"

בגל הראשון היו מחברים למכונות הנשמה אנשים על ימין ועל שמאל,  עכשיו גילו שבעצם החיבור למכונת הנשמה חרצו את דינם. 

תגידו תודה שלא מגדירים מי שהערך קטן מ 98 אז הוא כבר מת.. ומעבירים אותו לחדר קירור. 

מה זה משנה מה ההגדרה? 94 , 93, 88..  מנהלי בתי החולים צועקים הצילו כבר היום.

אם היינו מגדירים חולים קשים לפי 90 (או 89) .. אז היו לנו רק 100 חולים קשים ומנהלי בתי החולים עדיין היו צועקים הצילו.

תחשבו איזה מגוחך זה היה נראה... מזל שסופרים כבר מ 94.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכווח אם נתניהו יכול להעביר חקיקה רטרואקטיבית שתגן עליו או לא הוא ויכוח סרק, כי הוא לא ויכוח על חוק ופרשנות לחוק (שגם הוא ויכוח סרק), אלא ויכוח על מגבלות על המחוקק.

לשנות את החוק זו אופציה אחת. אחרת היא נסיונות שונים לבטל את המשפט, להציג אותו כלא לגיטימי, את מי שלוקח בו חלק כבוגד שכל מטרתו להפיל את שלטון הימין וכו'.

• מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...