Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

חבל שלא התפטר כשהיה שר הבריאות.

בכל אופן, מה המשמעות של ההתפטרות שלו?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר התפטר פעם.

המשמעות היא שהתיק עובר לביבי 😉

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה סגר עלינו,על אנשים שנשמעים לחוק.

לנו לא ייתנו לעבוד,לא ייתנו לצאת לטייל בטבע וללכת לרוץ בערב בים/בשכונה או ללכת להתאמן בחדר כושר.

אנחנו המטרה הקלה של המשטרה גורמי האכיפה ובשביל מה לעבוד קשה במקומות שבהם יש תחלואה כשאפשר לצלם תמונה של גיבורים שומרי ישראל ולחגוג בכל ערוצי התקשורת שנתנו דוח למישהו שייצא לעשות הליכה ב1 בלילה בשכונת מגורים עם מסיכה שלא כיסתה את האף.

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

חבל שלא התפטר כשהיה שר הבריאות.

בכל אופן, מה המשמעות של ההתפטרות שלו?

אם הוא מתפטר ושם מישהו אחר במקומו,אין משמעות.

אם הוא ומפלגתו פורשים מהממשלה,יש סיכוי שגם שס יפרשו ונלך לבחירות.

• אהבתי 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אם לא מדביק אותם - שולח אותם ל-14 ימי בידוד.

איזה בידוד. אף אחד מהצוות שטיפל בזו שהתגלתה כחולה לא נכנס לבידוד. יותר מזה, חוץ מאחות נחמדה אחת שהתמגנה כמו שצריך (שהיא גם היחידה שבאמת ניסתה לעזור לאמא שלי בסיטואציה. הם כל הערב רבו עם אמא שלי ורצו להעביר אותה לחדר הקודם עם עוד אנשים. הצוות הערבי ממש התנכל לה), כל שאר הצוות אפילו לא הגן על עצמו. היו אנשי צוות שנכנסו לחדר של אמא שלי בלי מסיכות אפילו וכשהיא אמרה להם לא להכנס כי היא בבידוד ושהיא תוציא להם החוצה מה שצריך (לדוגמה לפנות מגש אוכל) התחילו לריב איתה ולהגיד לה "את לא תגידי לנו מה לעשות". הסיפור הזה לא יעבור בשתיקה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה לי שאנחנו פעם ראשונה בחיים נשים קצוץ על ההחלטות שלהם וניסע להורים לחג הקרוב. מקסימום יהיה מחסום ויגידו לנו להסתובב ולחזור, נחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Blaz00r כתב:

איזה בידוד. אף אחד מהצוות שטיפל בזו שהתגלתה כחולה לא נכנס לבידוד. יותר מזה, חוץ מאחות נחמדה אחת שהתמגנה כמו שצריך (שהיא גם היחידה שבאמת ניסתה לעזור לאמא שלי בסיטואציה. הם כל הערב רבו עם אמא שלי ורצו להעביר אותה לחדר הקודם עם עוד אנשים. הצוות הערבי ממש התנכל לה), כל שאר הצוות אפילו לא הגן על עצמו. היו אנשי צוות שנכנסו לחדר של אמא שלי בלי מסיכות אפילו וכשהיא אמרה להם לא להכנס כי היא בבידוד ושהיא תוציא להם החוצה מה שצריך (לדוגמה לפנות מגש אוכל) התחילו לריב איתה ולהגיד לה "את לא תגידי לנו מה לעשות". הסיפור הזה לא יעבור בשתיקה.

כנראה כי קורונה זה בלוף ושקר

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

מקסימום יהיה מחסום ויגידו לנו להסתובב ולחזור, נחזור.

אפשר לעלות לבית של ההורים שלך מאיזה מקום באמצע הכביש בקלות, רק קצת ללכת. 😉

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במקרה הטוב יחשבו שאנחנו חזירי בר, במקרה הפחות טוב יחשבו שבאנו לפרוץ לבתים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yor2 כתב:

ליצמן בנתיים מאיים לפרוש 

https://www.ynet.co.il/news/article/rydsLmsEw

ליצמן מאיים 2020.jpg

איחלתי לשר הצלחה בהמשך דרכו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Night Driver כתב:

להגיד נתנו כי הם ערבים זו קביעה שמבוססת נטו על גזענות.

במחלקה יש גם רופאים וגם אחראי משמרת. האחים לא קובעים מה שהם רוצים.

המציאות היא מה לעשות, גזענית.

גם אסור לומר שהמגזר הערבי מעורב ביותר מחצי מהעבירות האלימות ביותר כולל רצח וניסיון רצח.

גם אסור לומר שהמגזר הערבי מעורב פי 3 ממשקלו באוכלוסיה בתאונות דרכים.

או שאולי המציאות היא לא גזענית? אולי אנחנו אוכלים את פרי הבאושים של לתת לאוכלוסיה מסוימת Get out of jail free card ואז מופתעים שהם עושים מה שבא להם?

• רעיון טוב! 3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות יש סיכוי שדבר אחד טוב יקרה כעת - או שליצמן יתפטר אם יהיה סגר, או שלא יהיה סגר ...

העצוב/מצחיק בכל הסיפור שגם התוכנית של גמזו שקר מוחלט (או אולי מוחלש מסיבות פוליטיות של רצון להעביר משהו שעדיף על כלום) - האמת היא שעל מנת להוריד את התחלואה עם מספר כה גדול של נדבקים, גם בהנחה שהיתה היענות מלאה (וכולנו יודעים שאין כזאת), ידרוש הרבה יותר משבועיים, כולל סגירה מוחלות של הכניסה לישראל (גם 17,000 האברכים מניו יורק לא יוכלו לבוא) - משהו כמו 5-6 שבועות כאשר במהלכם צריך להקים צוותים אפידמיולוגיים הכוללים שוטרים וביצוע של איתור ואכיפה מהירה ואגרסיבית מול חולים/חולים בפוטנציה (מה שלא עשו מסוף אפריל /תחילת מאי כשהמספרים ירדו) . הבעיה כמובן היא כלכלית, כאשר הסכלים ב"ממשלה" כבר פיזרו עשרות מיליארדים בצורה מטופשת שלא באמת סייעה מספיק היכן שצריך.

ואם רוצים להיות יותר ציניים, הרי שכל הסגר בא כדי שלגברת נתניהו יהיה יותר שקט במוצ"ש כאשר תשוב מארה"ב ... כי יגבילו הפגנות

https://www.haaretz.co.il/news/politi/1.9151138

עריכה אחרונה על ידי G. P. Magnus

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

The drop-in coronavirus test centre at Amsterdam’s Schiphol airport will be closed from September 12 because of a lack of capacity at labs which process the swabs. The airport authorities said in a statement that the decision to close the Schiphol centre will free up testing capacity for test centres elsewhere.

איזה בלאגניסטים. לא רק בישראל.

כוסרבאק.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פטרנו ולא נעליים.

הוא כבר התפטר פעם אחת.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחזור בעוד 3 ימים, במקום "שר השיכון" יהיה "שר מיקום האנשים בתוך בניינים ועיצוב חומר גלם לצורת מגורים" או שקר אחר. כבר היינו בסרט הזה.

• מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אולי הוא יהיה שר ההדבקות. גם יעודד את הציבור שלו להמשיך להידבק בתפילות המוניות בחגים וגם ימציא איזה מס מיוחד על דבק ומוצרי הדבקה כדי להוציא עוד כסף מהציבור לטובת הנדבקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...