Jump to content

Blaz00r

 • פרסום הודעות

  488
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

Blaz00r שיחק אותה בתאריך נובמבר 30 2020

התכנים של Blaz00r היו האהובים ביותר!

מוניטין

462 טוב

1 עוקב

אודות Blaz00r

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. דווקא מהניסיון שלי, מכתב מקדים לא ממש עוזר. לא בארץ לפחות (בחו"ל אני יודע שכן נהוג). היה לי משהו מרשים וכתוב היטב (אחרי המוווון מחקר, ספרים, מדריכים וכיו"ב) ששלחתי תקופה, נראה שזה פשוט לא הזיז לאף אחד (גם מהמקומות שחזרו, אף אחד לא התייחס אל המכתב בשום צורה). כמו שאמרת, חלק מהפגנת החובבנות המרשימה. *הכל מהניסיון האישי שלי כמובן.
 2. בעקרון האשפה זה הארכיון, אם אתה לא מוצא את הקובץ שם, לא יודע מה כבר אפשר לעשות. אתה יכול להדביק פה את הלינק לקובץ (מה שכביכול מופיע במייל)?
 3. חיפשת ב-Archive/אשפה של הדרייב? יכול להיות שהגדרת אותו כקובץ עם עריכה משותפת ואז לצד השני היתה הרשאה (וגם "נוח") למחוק אותו ולהעלים כל זכר לחובות שלו?
 4. אז העצה היחידה שלי במקרה הזה - כשאתה מגיע לפגישה איתו ("פגישת חתימה"), שזו תהיה מבחינתך פגישה לליבון הדברים ורק כשתתרצה (ותגדיר לך מראש מה זה אומר מבחינתך) תחתום, אל תתפתה להיכנס לזה ו"להחליק" דברים כי "יאללה אנחנו כבר פה ולא נעים".
 5. לא הבנתי מה פשר השאלות פה, אם פות"ש אמר ומתכוון בכל מקרה להתיישר לכל בקשה/דרישה של בעל הדירה…
 6. בטח לגיטימי. רק שהוא זה שצריך לשלם את זה (ה"מבנה" שלו…)
 7. Blaz00r

  מיגון דירת גן

  נכון, אבל אל תגלה 😨 עקרונית יכלתי (ועדיין יכול) לקנות אל פסק ו/או לשים מנעול על הארון חשמל, אבל אין לזה סוף, כמו שכבר אמרו - מי שרוצה לפרוץ ימצא איך.
 8. Blaz00r

  מיגון דירת גן

  הקדמת אותי 😂 בתכלס, זו התשובה. הכל אפשר לעקוף ולפרוץ.
 9. Blaz00r

  מיגון דירת גן

  ספר לי על זה... לא היה לו/לה ביצים, אגב, להגיד לי את זה בפנים, ואין לי מושג מי זה עד עכשיו. עברתי דלת דלת בכל הבניין ושאלתי מי שם את זה וכולם אמרו "זה לא אני". שאלתי גם שכנים שאני מכיר אם ה"נביחות" מפריעות להם ואמרו שלא (אני רואה במצלמות בדיוק מתי וכמה הוא נובח - 95% מהיום הוא ישן על הספה). אבל שיהנה 😄
 10. Blaz00r

  מיגון דירת גן

  אז אני מציע שניתן למעלי הרעיון הזדמנות לבאר ולבהר (יש מילה כזו נכון?) את כוונתם, כי כשבנאדם מבקש עצות למיגון והתשובה היא "קח כלב" (ולא "אם יש לך כלב זה יעזור" או משה כזה), אז לדעתי זה לא עניין של סמנטיקה וזה לא משתמע לשתי פנים 😃
 11. Blaz00r

  מיגון דירת גן

  😕 התמימות
 12. Blaz00r

  מיגון דירת גן

  אנשים פה אשכרה מציעים לקחת כלב לצורכי שמירה נטו? נוראי. מה שאני עשיתי אצלי (דירת קרקע, שתי מרפסות, לא רציתי לשים סורגים): לקחתי מערכת "בית חכם" של שיומי (כזה). חיישן דלת שמתי כמובן על הדלת כניסה. חיישן נפח אחד בכל מרפסת (מכסים את כל שטח המרפסת). ה-hub מחובר בסלון. שתי נורות חכמות של שיומי, אחת בכל מרפסת. כשהמערכת דרוכה ואחד החיישנים הופעל, מופעלת אזעקה (ל-hub יש רמקול עם עוצמה מטורפת, שמתי על 50% ועדיין שומעים בכל הרחוב) שנמשכת 10 דקות אם לא מכבים אותה (אפשר להגדיר כמה זמן). בנוסף, שתי הנורות החכמות "עושות סירנה" (דולקות באדום/כחול לסירוגין, במיוחד כשחושך רואים את זה בכל
 13. מקפיץ, מישהו יכול לאשר שיש מוסך *במרכז* שאשכרה מחליף רצועה ולא "מעדכן תוכנה" ומחרטט "הרצועה תקינה"?
×
×
 • תוכן חדש...