Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

ראיתי את שר הבריאות בטלוויזיה - כמות הגמגומים וההתחכמויות שברו שיאים.
עדיין מקווה שמשהו ישתנה. מדברים על להשאיר את נתב"ג, עשרות מתפללים בבית כנסת, סגירת מערכת חינוך לפני הסגר. והנקודה הכי חשובה - עושים סגר כי אי אפשר לאכוף. אז שיסגרו את הכבישים כי אי אפשר לאכוף את כל מי שמשתמש בטלפון נייד בנהיגה ומסכן אחרים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא גזענות, זו שבטיות, ועובדתית הם באים בחמולות ומתנהגים כאילו זה המקום של אבא שלהם. 

ומעבר לזה, הבעיה היא לא רק באנשי הצוות הערבים, אלה בעובדה שמפחדים מהם, גם היהודים. כולם מנסים לטמון את הראש בחול איתם עד שזה כבר בלתי נסבל. 

אישתי צריכה ללדת לקראת סוף החודש, אני חותם לך! אצלי לא יהיו חפלות קורונה במחלקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לשאלה של @קאררה

scary movie run GIF

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Giant_TA כתב:

לא גזענות, זו שבטיות, ועובדתית הם באים בחמולות ומתנהגים כאילו זה המקום של אבא שלהם

מה שהקפיץ אותי זה לא היחס למבקרים אלא לצוות.

ברור שיש את השבטיות הזו שמאפיינת קבוצות אוכלוסייה מסוימות (ולא רק ערבים). הפריעה לי הקביעה שהצוות לא נלחם בזה כי הצוות גם ערבי.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Night Driver כתב:

מסכים שהגענו למצב הזה בגלל חוסר תפקוד של מקבלי ההחלטות אבל המצב הזה כרגע הוא נתון.

מתוך 5 חולי קורונה שאני מכיר 2 נפטרו כשאחד מהם אדם בריא בן 48.

מדברים על מחלות רקע אבל כמעט כל מי שעבר את גיל 50 נחשב לבעל מחלות רקע (כולסטרול, לחץ דם וכו').

גם אני מכיר זוכה לוטו, זה לא הופך את הסיכוי לגבוה.

קורונה בהחלט יכולה להטיל הרס על אזור מסוים, ע"ע ניו יורק וברגאמו, אבל מה שקרה שם היו לו נסיבות מאוד מיוחדות, ומאוד שערוריתיות מבחינת התנהלות ההנהגה המקומית עם תמהיל האוכלוסיה המקומית.

בשאר המקומות זה נע בין מספרים של חרוף ממוצע באביב, לחורף קשה באביב.

יש קורבנות צעירים ובריאים בגלל המגפה, אבל הם נדירים מאוד, הם מהווים טרגדיה למשפחות, אבל לא מהווים שום צורך לדרמה שיש.

חוץ משני המקומות שהזכרתי, לכל מקום במערב אירופה וצפון אמריקה, תמצא ב30 השנים האחרונות שנים עם תמותה גבוהה מהתמותה המקבילה ב2020, זה אומר הרבה על השפעת המחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאונות דרכים מתים פחות מעשירית ומשקיעים הרבה הרבה יותר (גם בכסף וגם בנזק למשק. כולנו מבזבזים זמן יקר על הכבישים).

אתה רוצה שנגיע למצב של ברגמו או אפילו ניו יורק?

אל תשכח שלא סופרים את אלה שלא מקבלים טיפול בגלל חוסר הכוח אדם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא רוצה שנגיע למצב שלהם, אבל גם זה לא אמור לקרות, אין את הנסיבות שקרו שם.

המספר הזה של 1100 מתים הוא פיקציה, לא, זאת לא תאוריית קונספירציה, זה המסקנה של כל אדם רציונלי שיראה את העדויות בועדת הקורונה בכנסת ויחבר את הטענות שם עם העובדה שהתמותה הכללית לא זזה בכלל.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תופעה שבזמן מיתון או משבר התמותה יורדת. זה דבר ידוע.

בפועל אנחנו יודעים שאנשים שחיו חלו בקורונה, הונשמו ומתו. יכול להיות שהיו מתים ממילא עד סוף השנה אבל בינתיים הם חיו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

סבבה, אבל זה מה שאנחנו צריכים לדרוש. לא לבקש עכשיו לסגור מסעדות, כי ככה. ולא לספר לעצמנו שכולם לא מקפידים על כלום. כי גם זה לא נכון. אין 100% הקפדה. אבל זה גם לא 0%.

מסעדות, מלונות ,ברים, בתי קפה

מזלזלים בצורה בוטה בהנחיות

אני אומר את זה בתור אחד שיש לו חברים שמחזיקים ברים ומסעדות מוכרות. הם יודעים מה  הדעה שלי בנושא ואני לא מסתיר את זה

לא הגיוני שאנשים חוזרים מבית מלון ואומרים בושה וחרפה מה שהולך שם כאילו אין קורונה

לא הגיוני שמסעדה יכולה להושיב עד 30 בחוץ ופתאום זה נהיה 150

לא הגיוני שבמכון כושר אני צריך לבד לנקות את המכשירים כי אין להם  מישהו שדואג לזה (זוכר שבחודש מאי צילמו לנו עובדים נקיון עוברים ומנקים ? זה אמין כמו תמונה של ביבי מתדלק את הרכב שלו)

לא הגיוני שעשרות ברים שמותר להם הושבה בלבד נהפכו למועדונים

לא הגיוני שזמרים סוג ז מופיעים באירועים בלי הקפדה על הנחיות ובמשטרה טוענים ש"הכל היה כחוק"

השמן אומר במפורש שאין לו בעיה עם חתונות פיראטיות ויש לו בעיה עם אולמות

זה משפט שבפני עצמו הוא מקומם. בחלק מהאירועים האלה אפילו האוכל שאתה אוכל לא נשמר בתנאים  שמשרד הבריאות דורש . אני בכלל לא מדבר על קורונה, ריחוק ועבירות פליליות שלא נאכפות שם

אז כן צריך לטפל בכל אלה

וכן צריך לעשות סגר בערים אדומות ולא שקר כלשהו  בלילה או לפנות בוקר או בין 14:00 ל 15:00

ברור שסגר זה לא פתרון וברור שאנשים יפרו אותו

מי בכלל מתכוון להשאר בבית בחג?

דיי אנשים לא יעשו שוב חג  3 אנשים ולמחרת יראו  שחצי מדינה הפרה את ההנחיות

אין לי בעיה שיסגרו את כל המדינה, אבל בלי ה 500 מטר הזה

ד"א

אם כבר מחליטים לאכוף

אין שום סיבה שלא יגבילו את כמות האנשים ברמי לוי שופרסל וכו'

הייתי  אתמול באייס, הייתי צריך כמה דברים לקראת שיפוצון שאני עושה

יש 3 קופות

תורים ענקיים

אתה מנסה לזוז  בשביל לא לעמוד על אנשים אז לוקחים לך את התור 

אז אתה נצמד לזה שללפניך

וככה נראה התור

אני רוצה לראות שוטר נכנס לשם ונותן 10,000 שח

שמעת פעם על מקרה כזה?

אני לא

שיטפלו בכל אלה לפני שיעשו סגר

תראה איך  המספרי יצנחו

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Blaz00r כתב:

קבלו סיפור:

אמא שלי לא הרגישה טוב בחמישי (אין קשר לקורונה, משהו כרוני אחר), הרופא משפחה אמר לה ללכת למיון שיעשו לה בדיקות (בלינסון, בהמלצת הרופא משפחה). הלכה, אשפזו אותה לסוף שבוע בשביל לעשות סדרת בדיקות. שמו אותה בחדר של 3 אנשים. כל מי שמאושפז צריך לעשות בדיקת קורונה, שלה כמובן יצאה שלילית.

אתמול הכניסו לחדר ערבייה. בערב אמא שלי סיפרה שבאה כל החמולה שלה לחדר (ההנחייה היא שאפשר מבקר אחד בלבד. אז מה, לערבים מותר הכל) עם לאפות עוגיות בלאגנים ומה לא. כמובן שאף אחד לא אמר להם כלום כי רוב האחים בעצמם ערבים.

היום בצהריים נכנסו בסערה לחדר ואמרו לאמא שלי שצריך להעביר אותה חדר בלי להסביר למה. מסתבר שהבדיקה של הערבייה יצאה חיובית.

עכשיו,
אם אתם במילא עושים בדיקה לכולם, והתוצאה חוזרת תוך כמה שעות, למה לעזאזל אתם שמים מישהו שיש סיכוי סביר שהוא חולה (היא פאקינג הגיעה מעיר/כפר אדומים, וגם ככה ידוע שהקורונה חוגגת במגזר) באותו החדר עם עוד אנשים (בסיכון גבוה!) לפני שחוזרת תשובה?! (אמא שלי אמרה שהיה חדר פנוי במשך כל הזמן הזה, לשם גם העבירו אותה לצורך בידוד)

מעבר לזה, כל ההתנהלות של האחים שם (לא חושב שהיה מעורב רופא מתישהו) הייתה בנונשלנט ובאדישות כאילו זו לא הפעם הראשונה (ולא האחרונה) שזה קורה.
אה, ועכשיו גם סיפרה לנו שבאו אליה ואמרו לה שצריך להחזיר אותה לאותו חדר עם עוד אנשים (?!). בידוד? כנראה לא שמעו על זה בבית חולים. כאילו במקום לנסות למזער הדבקה מנסים למקסם אותה. אז איך אפשר להיות מופתעים שאנחנו במצב כזה?

הארועים האלה הם חלק חשוב ממה שגורם לקטסטרופה במערכת הבריאות:

אני כמעט חותם שאותה גברת ואותם מלווים לא עטו מסכות, ואם עטו אותן הרי שלא כיסו את האף. למה? כי זה מה שמתרחש בכל הארץ. 

המשמעות - קרוב לודאי הדבקה נרחבת של חולים אחרים במחלקה, וגם של אנשי צוות. ובכל מקרה שליחה של כל מי שהיה בקומה לבידוד. זה לפחות 50-100 איש. וזה מה שאומר שהמחלקה תסגר לפחות חלקית. אופס - מחלקה סגורה פירושו עוד אנשים שממתיני בתור (בפנימית זה בעיקר במיון).

המקרה הזה עוד טוב, הקורונה אובחנה כעבור כמה שעות, תשבו על המקרים בהם החולה מסתובב במחלקה 3 ימים לפני שהוא מאובחן, לא עוטה מסכה ומדביק את כל הסובבים אותו. וגם אם לא מדביק אותם - שולח אותם ל-14 ימי בידוד.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הימורים על הסגר? יהיה? לא יהיה? איזה יום יתחיל? יאכף אם בכלל?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי סגר. יסגרו את מה ומי שקל. אבל מה זה קצת בלגן מול כל הסכמי השלום האלו שביבי מביא לנו?

• מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליצמן בנתיים מאיים לפרוש 

https://www.ynet.co.il/news/article/rydsLmsEw

ליצמן מאיים 2020.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...