Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

שימו לב לגרפים .... כל הנקודות שאתם מעלים ככישלון היו גם ביולי וגם באוגוסט.

בכל הזמן הזה מקדם ההדבקה היה סביב ה -1 .. בכל השלב הזה היה מספיק טיפה להגביר אכיפה ולהוריד את התחלואה.

מה שקרה ב 1/9.. פתחו את מערכת החינוך בעלק קפסולות. 

כל תלמיד היה יכול ללמוד ב-5 קפסולות שונות - 18 כפול 5 .. זה 90 תלמידים.

כל מורה יכל ללמוד הרבה קפסולות.

התלמידים נסעו בהסעות בלי קשר לקפסולות.

אמרו לפחות יומיים בשבוע, בפועל הרבה בתי ספר מצאו תרגילים ללמד 4 או 5 ימים בשבוע את רוב התלמידים.

ככה זה שמשחררים בבת אחת 2.4 מיליון תלמידים למערכת החינוך. 

מי שיספר לי שחתונות של 3 שעות עם 200 או 300 אנשים זה הבעיה... אז הבעיה היא 2.4 מיליון ילדים יושבים כל יום 6 עד 8 שעות ביחד בכיתות סגורות. 

בהפגנה אחת פעם בשבוע ? גם 15,000 איש .. יקח המון זמן עד שזה יגיע להיקף של 2.4 מיליון תלמידים. 

הכישלון היחיד הוא פתיחת מערכת החינוך בהפקרות!! בלי שום מחשבה. 

ומי שמופיע עכשיו בבתי החולים אלו ההורים של התלמידים האלה.. המחלה זזה לגילאי 45 , אלו ההורים של תלמידי מערכת החינוך

image.thumb.png.a5a38680d914245fb8ca224c771cb8d9.png

פעמיים פתחו את בתי הספר, פעם אחרת ביוני למספר שבועות ואז יצאו לחופש הגדול 

פעם שנייה ב 1/9. 

image.thumb.png.0449521a6d3180623c6f8f036b1848d9.png

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע של פרופורציה, או כמו שביקש אנטון אגו, פרופורציה מוגשת על צלחת...

משיחות שטחיות שאני מבצע עם חברים וקולגות לעבודה שמתגוררים בצרפת/בריטניה/גרמניה + חבר'ה, הכול אותו דבר. אצל כולם התחלואה עלתה בצורה קיצונית לרמות של טרום סגר ראשון, ואצל כו-לם יש דיבורים על סגר מחודש. כן כן, מה ששמעתם.

אם מדינות אירופה הצליחו לעשות את זה בלי חרדים וערבים וביבי, כנראה שזה לא קשור לביבי, חרדים, ערבים, היטלר או חתולה.

אז במטותא, אפשר גם עם קצת פחות פרובינציאליות ובלי המשקפיים של טמקא, טוב? המצב דפוק גלובאלית וככה זה.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה נוטים לחשוב שיש לנו את ביבי הקוסם אבל לרוב השטח הוא זה שיגיב הכי טוב, לכל הפחות יעשה את המאמצים הנדרשים בשביל "לשרוד" את המגפה. אם ננסה לבחון את ההתנהלות הנוכחית מול "איום קיומי" אחר, לדוגמה: בלוני התבערה והנפץ שמשוחררים מידי פעם כאשר האמא אהובה בדרום (חמאס) רוצה שביבי יזדרז עם הכסף הקאטרי, נראה בהודעות שיוצאות לאחר שכובו השרפות שמספר רב של גורמים מטפלים בשרפות הללו, כל אחת יש לה "גזרה" משלה (או שלא) ומוקפצת לפי הצורך. מי היה מאמין שבעייה כמו שרפות קוצים\שדות לא הייתה מטופלת על ידי גורם אחד ויחיד על כלל התהליך מרגע הזיהוי ועד רגע הכיבוי אבל זה לא קורה. זה קורה על ידי 5 גורמים שונים לפחות (כולל מתנדבים לפעמים, מי בכלל זוכר את שריפת יערות הכרמל).

בנימה זו: אם אני הייתי כמוכם, הייתי לוחץ על השלטון המקומי (עיר\עיירה\מושב\קיבוץ וכדומה) לנהל את המשבר הזה מקומית וכלל הניתן עצמונית.

אל תצפו שהפתרון או הישועה תגיע מכיוון הממשלה ואיך אומרת הפרסומת האחרונה של משרד הבריאות "זה בידיים שלנו".

עריכה אחרונה על ידי נמרוד...
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

אם מדינות אירופה הצליחו לעשות את זה בלי חרדים וערבים וביבי, כנראה שזה לא קשור לביבי, חרדים, ערבים, היטלר או חתולה.

אף אחד לא הצליח להעלים את הקורונה, וזה נתון שאי אפשר להתווכח עליו. אני גם ממש לא חושב שאברופה כולם 100% מקפידים ואצלנו 100% עושים שכונה.

אבל להתעלם מהחלטות של בני אדם שונים ומשונים שתרמו לעליה בתחלואה?

יש ישיבה בכרמיאל בה נדבקו 200 ילדים מתוך 400 שלומדים שם סך הכל.

זו תוצאה של החלטה. לא גזרה משמיים.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים חברים 

זה יעבוד יצא לפועל או סתם חרתותים 

יש לי שכנים מבוגרים שהילדים יגיעו ביום חמישי כבר 

בשביל לחגוג תחג

https://www.mako.co.il/news-israel/2020_q3/Article-ee9325e4cad8471026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

כנסות 2020 1.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

הגנים הפרטיים רוצים לפתוח למרות ההחלטה המטומטמת הזאת.

הולך להיות מעניין.

הלוואי. הסיבה העיקרית שרשמתי את הילדים לגן פרטי שלא אהיה תלוי בגורמים שונים אם הגן נפתח או לא.

לפני 3 שעות, asix כתב:

כשהאזרחים שומרי חוק יתחילו לשים פס על ההנחיות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

את ההנחיות של ריחוק חברתי\מסכה\הגיינה בהחלט אשמור כי זה קשור לבריאות שלי. גם אם יהיה סגר הרמטי כמו שהיא בתקופת פסח לא אשמור בכל מה שקשור ללכת לעבודה ולחזור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה מגבילים ספורט. פשוט לא ברור.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אבל להתעלם מהחלטות של בני אדם שונים ומשונים שתרמו לעליה בתחלואה?

לא קראתי להתעלם. רק דיברתי על פרופורציות. אצלנו מבצעים החלטות שגויות מסיבות של מאבקי כוח פוליטיים, ושם בחוץ מבצעים החלטות שגויות אחרות מסיבות של... מאבקי... כוח... פולי...

רגע אחד. 🤨

• מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, David32 כתב:

לא מבין למה מגבילים ספורט. פשוט לא ברור.

כי יש פה תופעה רווחת שאומרת שאם יצאת בנעלי ספורט ומכנס קצר אז אין צורך במסיכה.

• מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, vladclar כתב:

סגרת לשבועיים את הכל, מה האלה?
פותחים - שוב התחלואה עולה.
לא צריך שום סגר - צריך אכיפה אמיתית של הנחיות והגבלות קיימות, זה מספיק.

אי אפשר לאכוף הכל, לא מעשי.

יש פה זריקת אחריות מטורפת על המשטרה.

אבל האמת היא, שהישראלי הוא בבסיסו לא ממושמע וזו בעיה.

יכול להיות שזה משהו בד.נ.א שלנו אחרי מאות שנות גלות שבהן התרגלנו כל אחד לדאוג לעצמו, אני באמת חושב שזה משהו מושרש.

אנחנו כישראלים פשוט לא סרים לשום מרות, זאת תמיד הייתה החוזקה שלנו אבל גם החולשה שלנו.

להאשים את המשטרה זה קל מדי.

אגב חוסר הריבונות הוא בכל תחום בחברה שלנו, תראה מה הולך על הכביש, שם יש אכיפה? שום דבר, אין דין ואין דיין.

• אהבתי 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, sperial כתב:

אני רוצה לשחוט פרה קדושה: לפי הגדרה של WHO ובעקבותיו ECDC כל מוות של חולה קורונה נחשב למוות מקורונה, בלי קשר למחלות רקע שעלולות להחמיר את מצבו. רק מצבים לגמרי לא קשורים, למשל מוות מטראומה, אינם נספרים כמוות מקורונה. 

אז להפסיק להשתמש במומח "מת עם קורונה" - בכל העולם הוא נספר כ"מת מקורונה"

image.thumb.png.9649e0db0ce2f4dc8aeac7d65f9d5bfa.png

לפני 15 שעות, יבגניפ כתב:

ספריאל, מה זה משנה?

מעבר לזה שזה נשמע חסר הגיון. בן 80 עם סרטן סופני ומת מקורונה? טוב נו.

עוד דבר חשוב - גם מי שנפטר "עם קורונה" צורך משאבים רפואיים כמו מי שנפטר "בגלל קורונה", אם לא יותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yuvalganim כתב:

אנחנו כישראלים פשוט לא סרים לשום מרות, זאת תמיד הייתה החוזקה שלנו אבל גם החולשה שלנו.

זו לא היתה חוזקה אף פעם.

זה באג, לא פיצ׳ר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה צורך אותם בכל מקרה.
זאת הבעיה בדיווח ההיסטרי, אין שום השוואה בין כמות המאושפזים והמונשמים יחסית לשנים קודמות, זהו אבן הבסיס של כל החלטה מדינית, ובמקום שזה יהיה בדיון פתוח בכנסת זה מתנהל בדלתות סגורות כאילו הוירוס איראני.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון של מספר מאושפזים מתעתע, משתי סיבות:

1. יש מספר סופי של מיטות.

2. בגלל הקורונה אתה לא מאשפז חולים שצריכים אשפוז. כנראה שהסף לאשפז חולים דחופים עולה (ויש לזה מחיר), ובעיקר אתה מצמצם פעילות אלקטיבית. חולה שצריך ניתוח או צנתור או בירור באשפוז לא מקבל אותם, אלא ממתין בבית. בסוף או שיתאשפז בדחיפות או שימות בבית. אבל בינתיים הוא לא על מצבת המאושפזים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל יש לך נתונים לגבי זה?

לצערי יש לנו כמה מקרים רפואיים לאחרונה במשפחה, כולם מטופלים כרגיל במסגרת הרפואה הציבורית, למעט ניתוח אחד שבוצע דרך הביטוח הפרטי (עקב חוסר רצון להמתין שלושה שבועות למנתח המבוקש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...