Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אני רק רוצה לעדכן בקשר לשכנים שלי 😃

מתברר שהילדים יגיעו ביום חמישי יחגגו את ראש השנה 

חלק ישנו אצלם ובבוקר יקומו לאכול איזה ארוחה קלה 

ויצאו בסביבות 10 

כמה יש כמוהם 😐

דרך אגב גמזו לא רצה לפתוך בתי ספר לא שמעו

גמזו רצה רמזור נתנו מאוחר 

בקיצר רצה חצובה לזום בסוף יכניסו לו אותה 

אתם יודעים איפו🤐

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

אז אם אני רוצה לטייל עם המשפחה פשוט להגיד לשוטר שאנחנו בדרך להפגנה?

IMG-20200915-WA0009.jpg

מקווה כן ים לא...
פתחתי גוגל מפות, חיפשתי את המקווה הקרוב אליי. עכשיו נשאר רק לחכות לתחפושת שאהוד ברק שלח לי.

• מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, sperial כתב:

עוד דבר חשוב - גם מי שנפטר "עם קורונה" צורך משאבים רפואיים כמו מי שנפטר "בגלל קורונה", אם לא יותר.

מה זה קשור לסיבת המוות?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קשור לעומס על המערכת.

המשחקים האלה של "נפטר עם קורונה" לעומת "נפטר בגלל קורונה" הם שטויות פופוליסטיות. מה שחשוב הוא מה בתי החולים מסוגלים לעשות ומה בתי החולים לא מסוגלים לעשות. עם קצב ההדבקה של השבוע האחרון בעוד שבועיים שלושה מצב בתי החולים יחמיר מאד.

את הסגר היו צריכים להטיל מידית כדי למנוע את מסיבות הקורונה המשפחתיות שמתרחשות השבוע. כרגיל, ההתמרחות גורמת נזקים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואלים מהי סיבת המוות.

לא כמה הוא עלה למערכת או יעלה או כמה חמוסים סיביריים היו יכולים להציל במקומו.

אי אפשר להטיל סגר מהיום להיום,זה לא עובד ככה.נקודה.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרס עשו את זה.

והעומס על המערכת חשוב, כיוון שהוא גורם לתחלואה ותמותה נוספות גם לא מקורונה.

• אהבתי 2

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא לך את אינספור הכתבות עם 200% תפוסה בבתי חולים והזקנה במסדרון מלפני הקורונה? סגר זה המצאה חדשה שלא חשבו עליה אז? הTunnel vision הזה צריך לעצור מתישהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עומס היה חלק מהמשוואה היו פותחים בית חולים שדה בפחות כסף משחולק לחרדים בתקופה האחרונה.
עומס לא היה חלק מהמשוואה. מנגנים על העומס כי קל מאוד להציג את זה.
כל הסגר הזה נהיה בדיחה ומי שהכי יפגע ממנו אלה הורים לילדים קטנים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי יאייש את בית חולים השדה? רופאים שיוצאו מבתי החולים? אחיות שיוצאו מבתי החולים? או, אולי, כמו קופסאות הכסף של ישראל כץ יש גם קופסאות של רופאים ואחיות?

צואר הבקבוק הוא כוח האדם. ומה לעשות, להכשיר רופא זה ענין של 20 שנה, אחות טיפול נמרץ לפחות 10. אי אפשר לייצר אותם יש מאין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שזה מתנהל כרגע לא הייתי רוצה להיות במדינת ישראל אם באמת היה פה משהו חמור.
לא הייתי רוצה להיות במדינה הזאת אם יפלו אלפי טילים ביום ולאנשים לא תהיה קורת גג/ תקשורת/חשמל.
הכל מתנהל בחובבנות.
בתי חולים בקריסה? תפזרו את החולים בין בתי החולים.
התירוצים שנשמעים לגבי כל פתרון מלבד סגר מראים שלא מחפשים פתרונות להמנע מסגר אלא מחפשים תירוצים למה כן סגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, sperial כתב:

במרס עשו את זה.

וזה היה גרוע מאוד ולא עשה שום דבר חיובי חוץ מלפלוט מאות אלפי מובטלים.

לפני 54 דקות, sperial כתב:

והעומס על המערכת חשוב, כיוון שהוא גורם לתחלואה ותמותה נוספות גם לא מקורונה.

אין קשר.

שואלים כמה מתו מסרטן,לא כמה לא היו מתים מסרטן אם היה חיסון לסרטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה ההתעקשות לסגור את מערכת החינוך עכשיו ולא לחכות ליום שישי. גם ככה הסגר הזה מחורר כמו גבינה שוויצרית ומי שנפגע בסוף אלו בעיקר הורים לילדים קטנים שאין מי שידאג להם אבל מנגד המשק עובד באופן מלא. כמו בפעם הקודמת. שיחררו את כולם אבל לא חשבו מה עושים עם הילדים.
לא רואה את היעילות של סגר כזה. מקווה כן- בריכה לא. בית כנסת כן - חדר כושר לא.
בלי מערכת חינוך אי אפשר להניע את המשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מעשית מה שמונע ממנו זה שהליך משפטי הוא חד כיווני, לא עוצר באמצע אלא אם כן (וגם לא תמיד) הנאשם מת. כל משפט אחר מסתיים בפסק דין כלשהו.

זה אפילו יכול להיות פסק דין שהמשפט נפסק עקב הגנה מן הצדק (אכיפה בררנית לדוגמה), אבל זה פסק דין, שהשופט מחליט לתת אותו.

עד כמה שאני יודע, ניתן בכל שלב של המשפט לבטל את כתב האישום.

ציטוט

מעשית מה שמונע מראש ממשלה תיאורטי (נקרא לו גיגי) שהוגש נגדו כתב אישום, להפסיק את המשפט נגדו, זה העקרון המשפטי שאין חקיקה רטרואקטיבית.

בנוסף לזה מרגע שהוגש כתב אישום, מי שמנהל את כל הקרקס זה אך ורק רשות בתי המשפט, מתאריכי דיונים ועד פסילת ראיות.

אין למחוקק או לחבר ממשלה (כולל ראש הממשלה) שום כלי בארסנל שלו שיכול לאפשר לו להתערב בניהול המשפט.

ספציפית אם יעביר חוק שלא ניתן להרשיע ראש ממשלה מכהן, מעבר לעובדה שזה יהיה החוק היחיד שלא מקנה הגנה אלא מבטל את האפשרות להרשיע, הוא לא יחול על משפטים שמתנהלים, אין חקיקה רטרואקטיבית.

אז אותו חוק מקסימום ישרת את הבא אחריו ולא אותו.

אין חקיקה רטרואקטיבית - מוסכם. לדוגמא, ברור שאם עובר חוק בכנסת שמפחית את העונש המקסימלי עבור עבירה מסוימת, אדם שנגזר דינו לפי החוק הישן לא יקבל הפחתה בעונש לפי החוק החדש. אבל אם החוק עובר בזמן שמתנהל משפט כזה (לפני שהתקבל גזר הדין), האם השופט לא יוכל לגזור בסוף המשפט עונש לפי החוק החדש?

ציטוט

אגב אותו חוק ייפסל, והפעם בצדק, כיוון שחוק היסוד הקיים מקנה אוטונומיה לשופט בניהול המשפט.

זה באופן מילולי סתירה ישירה לחוק יסוד קיים, עם כמה שאני נגד פסילת חוקים זו תהיה אחת הפעמים היחידות בהיסטוריה של המדינה שפסילת חוק תהיה מוצדקת ב-100%.

אתה מתכוון לחוק יסוד השפיטה? לאיזה סעיף בחוק אתה מתייחס?

אגב, גם חוק יסוד ניתן לשנות, אאל״ט החוק המדובר אפילו לא משוריין.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, asix כתב:

ומי שנפגע בסוף אלו בעיקר הורים לילדים קטנים שאין מי שידאג להם אבל מנגד המשק עובד באופן מלא

ומה עם כל העסקים שסגורים ?

אתה חושב שמסעדה שרגילה להתפרנס מהושבה יכולה להתפרנס מטייק אווי ?

המון מסעדות כבר הוכיחו שלא. במקסימום אתה ממזער הפסדים ונותן לצוות קצת להשאר בכושר

אני לא מדבר בכלל על ענפי התרבות והאירועים שסגורים

ברים, מכוני כושר שלא יעבדו, מלונות

ועוד ועוד 

לא יודע איך הבנת שהמשק עובד באופן מלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא רק הורים לילדים קטנים נפגעו אך משרד האוצר מציין ומתגאה שפגיעה היא מזערית מכיוון שהם אפשרו למסעדות עדיין לעבוד (עובדים על המסעדות בעיניים), שהעסקים אינם סגורים כמו שתוכנן, נתב"ג עדיין פועל ועוד.

הכוונה שלי הייתה שמסגר הרמטי והדוק כמו שציירו אותו, סוגרים רק את מי שקל לסגור אותו ואין לו מנופי לחץ בכנסת.

בקיצור רפובליקת בננות במיטבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...