Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, Potato כתב:

להמחשה בלבד נא לא לנסות במשרד.

unnamed.jpg

לדעתי הייתי במשרד פעם אחרונה לפני חודשיים וחצי ואני בטוח לא אהיה במשרד לפחות חודש וחצי נוספים

לא משנה מה אעשה, זה לא יהיה במשרד.

לפני 15 דקות, Potato כתב:

אין קשר,עיגול פינות בכל דבר בחיים יניב תוצאה פחות טובה.

לא בהכרח, לדוגמה חלק מאוד משמעותי במתודולוגיית פיתוח תוכנה מסוגי Agile השונים זה בדיוק העניין הזה של לעגל את הפינות.

נוותר על זה עכשיו ונעשה אותו מתישהו במועד מאוחר יותר, בגירסה מאוחרת יותר, בפיתוח אחר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Potato לא קלטת את האנדרסטייטמנט שלי. אני לא מאמין בעיגול פינות, אם כי כן בפתיחות וגמישות. והגרמנים מרובעים לגמרי  מבחינת צייתנות (לא מושלם, אבל בהחלט בהשוואה לאינדיאנים של מזרח הים התיכון), והחדשנות שלהם מדהימה, בפרספקטיבה של מאות שנים.

לרוסים יש מסורת של הישגים כאשר המדינה לוחצת לפיתוח תחום זה או אחר, ועם הקידום של השכלה בתחומי המתמטיקה, מדעי הטבע וההנדסה פיתוח הסייבר הוא רק טבעי.

אנחנו מזיקים לעצמנו עם הויתור על החינוך, עם הויתור על לימודי הליבה בסקטורים גדולים ודנים את עצמנו לבינוניות.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא בהכרח, לדוגמה חלק מאוד משמעותי במתודולוגיית פיתוח תוכנה מסוגי Agile השונים זה בדיוק העניין הזה של לעגל את הפינות.

נוותר על זה עכשיו ונעשה אותו מתישהו במועד מאוחר יותר, בגירסה מאוחרת יותר, בפיתוח אחר.

עדיין,דחית את הבעיה/התעלמת ממנה/החלטת שאתה יכול לחיות איתה כרגע.

היא לא נפתרה או נעלמה.

גם את המאזדה שלך הוציאו לייצור באותה דרך,לא חסר שם רכיבים שהם לא "וואו" אבל החליטו שאפשר לחיות איתם ולשחרר את המוצר ככה.

לפני 20 דקות, sperial כתב:

@Potato לא קלטת את האנדרסטייטמנט שלי. אני לא מאמין בעיגול פינות, אם כי כן בפתיחות וגמישות. והגרמנים מרובעים לגמרי  מבחינת צייתנות (לא מושלם, אבל בהחלט בהשוואה לאינדיאנים של מזרח הים התיכון), והחדשנות שלהם מדהימה, בפרספקטיבה של מאות שנים.

שזה אומר שאיש בקרת האיכות/ייצור בקו נצמד לנהלים ומקבלים רכבים באיכות דומה וזה טוב.

לעומת מקרים פה של "אל תדאג תסמן וי גם ככה אף אחד לא בודק"

איך זה מקרין על צוותי המו"פ לא הבנתי...

לרוסים יש מסורת של הישגים כאשר המדינה לוחצת לפיתוח תחום זה או אחר, ועם הקידום של השכלה בתחומי המתמטיקה, מדעי הטבע וההנדסה פיתוח הסייבר הוא רק טבעי.

אז יש חיסון או אין חיסון???

אנחנו מזיקים לעצמנו עם הויתור על החינוך, עם הויתור על לימודי הליבה בסקטורים גדולים ודנים את עצמנו לבינוניות.

ובגלל זה אמרתי,כל אחד לעצמו.

אין פה עם ואין פה הישגים כלליים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז אם אני רוצה לטייל עם המשפחה פשוט להגיד לשוטר שאנחנו בדרך להפגנה?

IMG-20200915-WA0009.jpg

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Potato כתב:

היא לא נפתרה או נעלמה.

ברור שלא, זה ההבדל בין עיגול פינות ובין קיצורי דרך.

בקיצורי דרך אתה מתעלם מכל מה שהוא לא סופר-קריטי, בעיגול פינות אתה שם את זה בצד באופן זמני.

לפני 30 דקות, Potato כתב:

גם את המאזדה שלך הוציאו לייצור באותה דרך,לא חסר שם רכיבים שהם לא "וואו" אבל החליטו שאפשר לחיות איתם ולשחרר את המוצר ככה.

זו דווקא לא דוגמה נכונה, במאזדה יש רכיבים שהם לא וואו מתוך בחירה להשקיע ב-X ולא ב-Y, לא מתוך בחירה להשקיע כרגע ב-X ואח"כ ב-Y.

לפני 13 דקות, SlowRide כתב:

IMG-20200915-WA0009.jpg

לגמרי :brickwall:

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Potato כתב:

היא לא נפתרה או נעלמה.

תשמע, זה חורג בצורה איומה מהשרשור, אבל כל השרשור הזה הוא כזה, אז יאללה. :-)

הדוגמה המושלמת ל-agile שמוטמע בתעשייה מסורתית היא, כצפוי, אלון מאסק - עם spacex.

פעם היית עובד בקדחתנות עם צוות מומחים במשך שנים על גבי שנים, מייצר בשיניים טיל אחד, מדוגם מכף רגל ועד ראש.

- לא התפוצץ? זכית, אפשר להשתמש בו לשיגורים.

- התפוצץ? הלכו כמה שנים לטימיון, מתחילים שוב תכנון משלב של כמעט אפס, מועד השיגור הבא - בעוד שנה לפחות.

ב-spacex הם בודקים (מה זה בודקים?!? מעלים על המשגר!) בכוונה חלקי משגרים לא מושלמים (לא מאוישים כמובן) -

אבל למרות שהם מתפוצצים מדי פעם, השיגור של הגרסה הבאה של אותו חלק

מתרחש כבר בתוך שבוע - וממשיכים לשפר תוך כדי תנועה.

- - - - - - -

כמובן שיש איזון שלעתים קרובות מופר, יותר מדי agile ויותר מדי בלגן, אבל בגדול השיטה הזאת מנצחת ולא במקרה -

בין השאר בגלל שאתה משאיר כל הזמן את המפתחים / מהנדסים באותו קונטקסט - ולא מאלץ אותם לחזור לאתר טעויות בתכנון

שהם ביצעו לפני שנתיים. זאת שיטה שמתכתבת יפה מאוד עם המגבלות שלנו בתור מין אנושי, בקיצור.

לפני 2 דקות, hans כתב:

(שוב לחצתי על ציטוט במקום עריכה)

עריכה אחרונה על ידי hans
  • מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, SlowRide כתב:

IMG-20200915-WA0009.jpg

לא חייב, אתה יכול לומר שאתה רוצה להראות למשפחה את משכן הכנסת, על פניו מותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פשוט טמטום. העיקר יום קודם יצאו בהצהרות שמי שיתרחק 500 מטר לפני הסגר לא יוכל לחזור הביתה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הסגר הלילי של בני ברק בוצע כלאחר יד.

רחובות חד-סטריים שמובילים לתוך העיר לא נסגרו (כי אף אחד בבני ברק אף פעם לא נסע נגד הכיוון...), מספר מעברים של הולכי רגל לא נסגרו, רחובות שכביש 481 חוצה לרוחב לא נחסמו, וכך הלאה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה סגר מלא על בני ברק אלא "סגר נושם".
שום כניסה לבני ברק לא נסגרה, הבידוק היה רק ביציאה.
ומותר היה לצאת החוצה לכל מי שלא תושב בני ברק.
ולתושבי בני ברק היה מותר לצאת החוצה למטרות מוגדרות ( מזון/ תרופות/ הפגנות/ טיפול רפואי וכדומה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, הציבור בבי ברק ממושמע מאד. השאלה היא מי נותן את ההוראות ומה הוא כותב במודעה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, vladclar כתב:

ומותר היה לצאת החוצה לכל מי שלא תושב בני ברק.
ולתושבי בני ברק היה מותר לצאת החוצה למטרות מוגדרות

ושוב אני אומר, תושבי בני ברק יכולים לחמוק מתחת לאפו של ה"סגר הנושם" הזה ללא כל קושי, ולצאת מבלי שום מטרה מוגדרת.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיכולים.
אבל בכל מקרה הרבה פחות הסתובבו בחוץ והרבה פחות יצאו מבני ברק.
מאות אלפי רכבים יש בעיר הזאת. הרוב לא יצאו ולא התקרבו למחסומים בלילות. וגם הרוב מאלה שיצאו לא שיקרו בבידוק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בוא נגיד ככה - מי שיצא לפני הסגר מבני ברק לחגוג את ראש השנה במקום אחר, יחזור הביתה לבני ברק בצאת החג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...