Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

יש לי אחד: להאט את קצב הדפסת הדולרים 🤣

אגב: משהו שהקשבתי לו בשבוע שעבר - דיברו על זה שמאז שנות ה90 הקבוצת המוצרים שניכנסים לחישוב הCPI DATA הוא גמיש ואפשר להכניס ולהוציא מוצרים וככה כניראה לעצב את המס' הסופי היכן שהם רוצים לעומת שנות ה70 שהקבוצה הייתה קבוע ולא ניתנת לשינוי, ככה שה8.5% של היום זה כמו 17% בשנות ה70-80.

האם זה באמת ככה?

מצאתי את מה שראיתי:

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, יבגניפ כתב:

אף אחד גם לא יודע בוודאות מה היה קורה אם טראמפ לא היה נשיא לפני ביידן. אולי היה שלום עולמי עכשיו, לא היתה קורונה והיינו טסים לאיראן לאכול חורשט סבזי?

אם יש צעדים כלכליים שהשלטון האמריקאי היה צריך לנקוט בהם והיו מונעים את טיסת האינפלציה - אשמח להחכים, באמת, בלי ציניות. אני לא כלכלן ולא מבין גדול בתחום. אם זה רק "אי אפשר לדעת", אז בסדר, אי אפשר לדעת.

אם חתן פרס נובל לשלום לא הצליח להשיג שלום עולמי במשך 8 שנות כהונתו, אז אני בספק גדול שהילארי הייתה מצליחה, כך שלפחות את התשובה לחלק הזה אנחנו יודעים בסבירות די גבוהה.

יש צעדים שאפשר היה לנקוט (אני גם לא מומחה לכלכלה, אבל לא חסר מאמרים וכתבות של אנשים שהם כן מומחים, אשר מפרטים מה הם אותם הצעדים), אבל תמיד אפשר לטעון שזה חכמת הבדיעבד. 

הנקודה שלי היא שאנחנו לא יודעים מה טראמפ והממשל שלו היו עושים אם הם עדיין היו בשלטון ולאן זה היה מוביל, אבל אנחנו כן יודעים שהמהלכים של ביידן והממשל שלו (בין אם זה מהלכים ישירים כמו הדפסת כסף ובין אם זה מהלכים "עקיפים", שגרמו או לא מנעו את המלחמה באוקראינה, לכאורה) כן הובילו לעליית האינפלציה, או לפחות לא מנעו אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, יבגניפ כתב:

לא היתה קורונה והיינו טסים לאיראן לאכול חורשט סבזי?

בוא, הוא היה כולה נשיא ארה"ב, לא המשיח

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, gadik6 כתב:

בין אם זה מהלכים ישירים כמו הדפסת כסף

??????????????

הדפסת הכסף התחילה עם ביידן?

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, gadik6 כתב:

הנקודה שלי היא שאנחנו לא יודעים מה טראמפ והממשל שלו היו עושים אם הם עדיין היו בשלטון ולאן זה היה מוביל, אבל אנחנו כן יודעים שהמהלכים של ביידן והממשל שלו (בין אם זה מהלכים ישירים כמו הדפסת כסף ובין אם זה מהלכים "עקיפים", שגרמו או לא מנעו את המלחמה באוקראינה, לכאורה) כן הובילו לעליית האינפלציה, או לפחות לא מנעו אותה.

אני לא אתווכח על משהו כמו הנסיגה מאפגניסטן שנראה שבוצע עקום מאוד מהזווית הקטנה שלנו פה.

לגבי אוקראינה או אינפלציה נסכים שלא להסכים :)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, David32 כתב:

??????????????

הדפסת הכסף התחילה עם ביידן?

כמובן שלא. "הדפסת" הכסף התחילה עם אובמה (כמה חודשים לפני למען הדיוק).

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם?

ככה להשתיק שחיתות לכאורה של מועמד לנשיאות לפני הבחירות? מה זה רוסיה?

שיהיה להם בהצלחה בבחירות באוקטובר חח.

unknown.png

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהמורשת של טראמפ ממשיכה גם אחרי שהלך.

הודלפה טיוטה של מה שעלולה להיות החלטת בית המשפט העליון (שבו יש רוב שמרני) לבטל פס"ד מכונן, שבו נקבעה זכותה של האשה לבצע הפלה.

זה מגיע לאחר שבמדינות שמרניות כבר העבירו חוקים שאוסרים הפלות אחרי שבוע 10.

ההפגנות כבר מתחילות ואם ההחלטה תתקבל, זו צפויה להיות הנקודה העיקרית בבחירות הבאות. ולדעתי זה יביא עודף מוטיבציה למצביאים הדמוקרטים ויסחוף הרבה מצביאות ומצביאים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.5.2022 בשעה 01:27, פינדר כתב:

לבטל פס"ד מכונן, שבו נקבעה זכותה של האשה לבצע הפלה.

צריך להעמיד דברים על דיוקם.  ב Roe vs Wade למעשה בית המשפט העליון פירש את הזכאות לפרטיות בתיקון ה-14 של חוקת ארה"ב כחלה גם על החלטות של נשים בהריון לגבי הפסקת הריון וסיום דרכו של העובר.

אבל העניין הוא גדול יותר - הרי מפאת קדושת חיי האדם ישנה הסכמה כלל עולמית וכלל תרבותית שאין להפסיק את חייו של תינוק שזה עתה נולד לאוויר העולם, וצריך לעשות את מירב המאמצים על מנת שיחיה - גם אם מיועדים לו חיים של סבל ואומללות.

אז השאלה היא למעשה ערכית - באיזה שלב הערך של קדושת החיים נכנס לפעולה?  האם בבטן האם?  או רק בלידה לאוויר העולם?  ואם בבטן האם, אז באיזה שלב?

ומכיוון שזו שאלה ערכית - אין הרשות השופטת יכולה להכריע בסוגיה, אלא כל מדינה צריכה לחוקק חוקים בהתאם לערכי תושביה, ללא התערבות חיצונית.

אגב, מה שמפחיד את הליברלים הוא לא עניין ההפלות - אלא העובדה שפתאום האקטיביזם השיפוטי לא עומד לצידם.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ דרך של הדמוקרטים לנסות לעורר את הציבור שלהם לקראת בחירות האמצע. ביידן מסתמן כנשיא הכושל ביותר בהיסטוריה, במיוחד מחבינת אחוזי התמיכה והאמון בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, tzahico כתב:

אז השאלה היא למעשה ערכית - באיזה שלב הערך של קדושת החיים נכנס לפעולה?  האם בבטן האם?  או רק בלידה לאוויר העולם?  ואם בבטן האם, אז באיזה שלב?

ומכיוון שזו שאלה ערכית - אין הרשות השופטת יכולה להכריע בסוגיה, אלא כל מדינה צריכה לחוקק חוקים בהתאם לערכי תושביה, ללא התערבות חיצונית.

אגב, מה שמפחיד את הליברלים הוא לא עניין ההפלות - אלא העובדה שפתאום האקטיביזם השיפוטי לא עומד לצידם.

עובר בן עשרה שבועות הוא לא בן אדם. אז ההחלטה של כל אישה על היא על גופה.

ומה שמפחיד נשים זה שנלקחת מהן האפשרות להחליט על הגוף שלהן.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שמי שתוקף ומבקר את בתי המשפט, מקעקע את יסודות הדמוקרטיה..

מילת הקסם - פוזיציה

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, nev כתב:

דמגוגיה

למה?

באמת אבל, מה דמגוגי בהודעה של פינדר? 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא ריקה מתוכן. יש בה קביעה שרירותית על מה ההגדרה של בן אדם (עם הנחה מוסווית שאם עובר הוא לא בן אדם אז מותר להרוג אותו) + סיסמה ריקנית "זכות האישה על גופה".

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...