Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשי לזוג + 2. תקציב: 50k

ergoz

פוסטים מומלצים

מנסה שוב. כמעט וננעלתי על מאזדה 3 ב80 אלף, אבל ביטוח מקיף עולה כ7000 שקל וזה מטורף.

מעדיף לא לעשות מקיף (רק ג') ולכן מוריד תקציב ל50 (בלי ביטוח מקיף).

מה חשוב:

אמינות, נוחות, בטיחות, פינוקים (מצלמת רוורס, חלון בגג, מערכת שמע טובה), עדיפות מרכב האצ'בק.

מה לא חשוב:

צריכת דלק (נוסע 10K בשנה), סחירות, מרווחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך מוגבל כלכלית כנראה שלא כדאי לך לוותר על המקיף. אתה יודע, טוטאל לוס יכול להיות גם בדרך מהדואר הביתה, ו-50,000 ש"ח התאדו.

בתקציב מוגבל הייתי גם שוקל את עדיפות הפינוקים בהשוואה לרכב יותר צעיר ופחות מאובזר. ואגב, מערכת שמע ומצלמת רברס לא חייבים להיות מקוריים, אתה יכול להוסיף כאשר נוח לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוגבל כלכלית, פשוט שונא לשלם על ביטוח.

יכול לספוג 50k. הסיכוי שתאונה הוא אפסי, הבעיה שלי זה גניבות שהפך למכה. ומאזדה 3 לפי חברת הביטוח גניבה מאוד. אז מחפש רכב שאינו גניב ואז לא צריך מקיף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול שלי הוא לא לזרוק כסף לפח על ביטוחים...

מניח שרכב ב50 אלף (ישן יותר כנראה) יהיה פחות גניב וגם פחות יכאב בכיס אם ייגנב אז אפשר לחיות בלי מקיף. אין מצב שאני משלם 7 אלף רק על מקיף (+ חובה זה 8500).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש יונדאי אלנטרה מ 2016 ומעלה, המחירון של 2016 כרגע הוא 50 אלף שח.
עונה על כל הדרישות שלך חוץ מהאצ׳בק. 
מבחינת מרווח היא לא פחות מרווחת ממזדה 6, גם בפנים וגם בבגאז׳.
ביטוח חובה + מקיף אני משלם 4000 שח (חידשתי בינואר), וזה אחרי העליות מחירים. לפני שנתיים כשקניתי את הרכב שילמתי חובה + מקיף 2800 ש״ח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...