Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מאתרים כתובת מגורים של בן אדם?

nikitales

פוסטים מומלצים

שלום,

נאלצתי לתבוע שכנה בגלל שבמשך כמעט ארבע שנים היא אינה מטפלת בנזילה בדירתה המושכרת וכתוצאה מכך יש לי רטיבות בתקרה. תבעתי אותה למפקח לרישום מקרקעין ולאחר זמן מה קיבלתי מהם טלפון שהם אינן יודעים מה כתובת המגורים העדכנית שלה, מלבד דירתה המושכרת, לכן עלי לאתר את זה בעצמי (מוזר לי שמשרד המפקח מבקש ממני לעשות את זאת). האם ישנן דרכים נוספות לברר כתובת מלבד לפנות לשוכר או לרשות אוכלוסין וההגירה? אשמח לרעיונות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קל לפנות לשוכר

אם לא הגשה אונליין ו 20 שקלים

מה יותר פשוט מזה?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המפקח על המקרקעין, לא תביעות קטנות.

והבעיה אינה הגשת התביעה אלא מסירת כתב התביעה לבעלת הדירה.

פות"ש: מס' ת.ז. של בעלת הדירה יש לך? אם לא, תתחיל בהוצאת נסח טאבו. 10 ש"ח ברשת. ואגב, האם אתה מגיש בקשה לצו לתקן את התקלה, דרישה לפיצוי על נזק שנגרם לך או שניהם? האם עו"ד מעורב בתהליך?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nikitales כתב:

שלום,

האם ישנן דרכים נוספות לברר כתובת מלבד לפנות לשוכר או לרשות אוכלוסין וההגירה? אשמח לרעיונות.

תודה.

הדרך החוקית והנכונה לברר ברשות האוכלוסין וההגירה.

הבעיה שהרבה אנשים ובעיקר אלה הרמאים לא מעדכנים את כתובת המגורים במשרד הפנים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, sperial כתב:

זה המפקח על המקרקעין, לא תביעות קטנות.

והבעיה אינה הגשת התביעה אלא מסירת כתב התביעה לבעלת הדירה.

פות"ש: מס' ת.ז. של בעלת הדירה יש לך? אם לא, תתחיל בהוצאת נסח טאבו. 10 ש"ח ברשת. ואגב, האם אתה מגיש בקשה לצו לתקן את התקלה, דרישה לפיצוי על נזק שנגרם לך או שניהם? האם עו"ד מעורב בתהליך?

הגשתי בדרישה לתקן את התקלה + ואם ימצא לפצות אותי על כל ההוצאות.  

יש לי את מספר ת.ז שלה, שם ומשפחה וטלפון. הבעיה היא שהיא גרה בעיר אחרת עם בנה וסביר להניח שלא רשומה.

לפני 10 שעות, Night Driver כתב:

איזה פרטים שלה יש לך מעבר לשם?

יש לי את מספר ת.ז שלה + שם ומשפחה ומספר נייד. 

לפני 10 שעות, סולל הדרך כתב:

הכי קל לפנות לשוכר

אם לא הגשה אונליין ו 20 שקלים

מה יותר פשוט מזה?

זה מה שאני הולך לעשות. אבל סביר להניח שאקבל את הכתובת של הדירה המושכר וזאת הבעיה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד יש כתובת רשומה. הבעיה היא שלא תמיד מעודכנת.

הנחמה היא שמי שכתובתו אינה מעודכנת יכול למצוא עצמי מסובך עם הרשויות, למשל בגלל קנסות שלא שולמו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל גם להציג הוכחה שהנמען קיבל את המסמכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברות שמבצעות מסירות משפטיות בדיוק לצרכים כאלה. אתה יכול לתת להם את הפרטים שיש לך (מספר ת.ז, שם מלא וטלפון זה אחלה התחלה) והם יבצעו איתור כתובת ואת המסירה ויתנו לך אישור משפטי שהמסירה בוצעה.

חפש בגוגל שירות מסירה משפטית.

יכול להיות שתוכל לצרף את העלות של המסירה לנזקים הכספיים שאתה כבר תובע, שווה לברר

עריכה אחרונה על ידי Amired
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

כן, אבל גם להציג הוכחה שהנמען קיבל את המסמכים.

זה מאוד פשוט. מגיעים פעמיים ובפעם השלישית תולים את הכתב תביעה וחותמים על טופס שביקרתם 3 פעמים. 

לפני 1 דקה, Amired כתב:

יש חברות שמבצעות מסירות משפטיות בדיוק לצרכים כאלה.

כמדומני אתה אמור להגיד להם מה הכתובת. ונכון שיש חוקרים פרטיים שמאתרים כתובת של אדם ולפי מה שהשואל הציג יש לו פרטים רבים עבור חוקרים כאלה שיוכלו בקלות למצוא. והסיכוי שיקבל גרוש בסוף אפסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...