Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין יותר מיאטה להשכרה במינכן?

Eddard

פוסטים מומלצים

השתעשעתי בעניין ה 911, תגידו, זה מוגבל ל 2300 ק״מ ל9 ימים, ואין אפשרות להוסיף את חבילת ה unlimited כמו ברכבים בקטגוריות נמוכות יותר, איך אתם מתמודדים? בטיול האחרון שלי שרפתי פי 2 ק״מ בטווח זמן הזה אם אני לא טועה, זה אומר תוספת של 2500 יורו רק על קילומטראז׳, אז גם אם לא משתגעים בנסיעות, עדיין נשמע לי מעט.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים עולה אותו דבר/פחות לשכור ליותר זמן, התעריף היומי יורד ומכסת הק"מ עולה (תלוי תעריף יומי ועלות חריגת ק"מ מן הסתם). לא יעזור לך עם פי 2 ק"מ כנראה, אבל אפשר לעשות אופטימיזציה קלה ברמות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, RS כתב:

סיקסט ללא ספק מובילים על שאר החברות, לפחות מבחינת הצי. מבחינת השירות - הכל מדהים עד שיש תקלה (מכנית) שהיא... לצערי.

אוויס ויורופקאר נטשו את רכבי הספורט מאז הקורונה - וגם לא נראה שיחזרו אליהם.

כשרכב guaranteed שהייתי אמור לקבל בפרקפורט היה מעורב בתאונה פחות מ 24 שעות לפני שהייתי אמור לקבל אותו, נתנו לי יד חופשית לבחור מה שאני רוצה מהאתר במחיר המקורי. בסופו של דבר קיבלתי רכב של 400 דולר ליום כשה guaranteed היה 90 ליום. לא חושב שכל חברה תעשה דבר כזה.

לפני 19 שעות, Or05230 כתב:

השתעשעתי בעניין ה 911, תגידו, זה מוגבל ל 2300 ק״מ ל9 ימים, ואין אפשרות להוסיף את חבילת ה unlimited כמו ברכבים בקטגוריות נמוכות יותר, איך אתם מתמודדים? בטיול האחרון שלי שרפתי פי 2 ק״מ בטווח זמן הזה אם אני לא טועה, זה אומר תוספת של 2500 יורו רק על קילומטראז׳, אז גם אם לא משתגעים בנסיעות, עדיין נשמע לי מעט.

סיקסט (או כל בעלים של הרכבים האלו) מפסידים ארגזים של כסף על כל ק"מ אקסטרא. לדוגמה אצלי בקליפורניה 10,000 מיילס על 718 GT4 מתורגמים ל 10-20% הפרש במחיר בין אקזמפלרים, זה המון כסף. אני יודע שזו לא נחמה גדולה, אבל רק תדע שלא "עושקים" אותך על הק"מ הנוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הצעה בשבילכם, תעשו קבוצת רכישה לרכב בגרמניה, תקנו 10 חברים יחד וכל אחד ייקח את הרכב לשבוע שבועיים מתי שתרצו. הרכב עולה בגרמניה 68,000 ש"ח (17,000 Euro) ופתרתם את הבעיה.

זו 2017 עם 80,000 ק"מ

יש המון מבחר: Mazda MX-5 Cabrio / Roadster Schaltgetriebe | Buy a Car at mobile.de

1508321f-1c49-46c1-91ab-81a7a8b16de3.jpg

59452b82-574d-4a28-bf00-64b971a01a52.jpg

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, כוכב השחר כתב:

כשרכב guaranteed שהייתי אמור לקבל בפרקפורט היה מעורב בתאונה פחות מ 24 שעות לפני שהייתי אמור לקבל אותו, נתנו לי יד חופשית לבחור מה שאני רוצה מהאתר במחיר המקורי. בסופו של דבר קיבלתי רכב של 400 דולר ליום כשה guaranteed היה 90 ליום. לא חושב שכל חברה תעשה דבר כזה.

סיקסט (או כל בעלים של הרכבים האלו) מפסידים ארגזים של כסף על כל ק"מ אקסטרא. לדוגמה אצלי בקליפורניה 10,000 מיילס על 718 GT4 מתורגמים ל 10-20% הפרש במחיר בין אקזמפלרים, זה המון כסף. אני יודע שזו לא נחמה גדולה, אבל רק תדע שלא "עושקים" אותך על הק"מ הנוספים.

המקרים שלנו מאוד שונים.

במקרה שלך - ידעו מראש על תאונה בה הרכב היה מעורב ושודרגת. הגיוני בהחלט וצעד שהוא בהחלט נפוץ בסיקסט.

במקרה שלנו - התעוררה בעיה מכנית עם הרכב לאחר קבלתו, הרחק ממינכן (אי שם באוסטריה).
נתבקשנו להגיע למוסך הקרוב של מרצדס לבדיקת התקלה, שם התברר שסיקסט דילגו על טיפול, בו היה צריך להחליף לרכב פלאגים - הם כבר היו בלויים.
אחרי לא מעט שיחות עם המוקד 24/7 והמוקד העסקי, נאלצנו לנהוג כ-9 שעות (הלוך ושוב) אל מינכן על מנת להחליף את הרכב. כמובן שבמינכן ידעו מראש על הגעתנו ובוצע שדרוג מידי מ-SL63 אל M8 קומפטישן. אחרי כמה מיילים גם דאגתי לזיכוי כספי יפה, אבל זה לא הקל בעובדה שנשרף לנו יום של טיול + כל התיזוזים..

אם זה היה מקרה אחד ויחיד - ניחא. לצערי זה מקרה אחד מתוך מעוד 3/4 מקרים דומים בשנתיים האחרונות. רמת התחזוקה שלהם הדרדרה מהותית מאז הקורונה - לפחות ברכבי הקצה, וכך גם השירות, גם ללקוח שהוא עסקי (כמוני). אם בעבר הם היו שולחים אליך גרר עם רכב דומה - היום זה יקרה אך ורק אם אתה תקוע בקרבה שהיא לתחנה גדולה, וחבל.

• מבאס 1

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, כוכב השחר כתב:

ברור לי, סתם התלוננתי שיקר. המחיר זול מאוד בסך הכל. מכיר את השוק של הפורש ואת בעיית הקילומטראז' :)

לפני 10 שעות, Michazzz כתב:

יש לי הצעה בשבילכם, תעשו קבוצת רכישה לרכב בגרמניה, תקנו 10 חברים יחד וכל אחד ייקח את הרכב לשבוע שבועיים מתי שתרצו. הרכב עולה בגרמניה 68,000 ש"ח (17,000 Euro) ופתרתם את הבעיה.

זו 2017 עם 80,000 ק"מ

יש המון מבחר: Mazda MX-5 Cabrio / Roadster Schaltgetriebe | Buy a Car at mobile.de

1508321f-1c49-46c1-91ab-81a7a8b16de3.jpg

59452b82-574d-4a28-bf00-64b971a01a52.jpg

הבעיה זה הביטוח

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...