Jump to content

nev

 • פרסום הודעות

  67
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות nev

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. במקרה שלי דווקא חיברתי מתאם ברמה גבוהה. בכל מקרה מוצר כזה פתר לי את הבעיה: https://www.ebay.com/itm/323734466784
 2. שלום ברשותי סובארו B3 2008 עם מערכת הפנסוניק המקורית. משורשרת שם גם דיבורית בלוטוט "bury" או משהו כזה. חיברתי מאחור כבל RSA ל3.5 ואליו חיברתי מתאם בלוטוט' שיאפשר לי לשמוע מוזיקה מהפלאפון. הבעיה היא שכאשר מחברים את המתאם הנ"ל למטען ומנסים לשמוע ולטעון בו זמנית ישנו רעש "pitch" גבוה. ניתן לשמוע גם שהעוצמה משתנה לפי הלחיצה על הגז. כאשר המטען מנותק אין בעיה. איך פותרים את הבעיה הזו?
 3. לא היה לי זמן לטפל בזה ועכשיו כל המיכל נוזל ברגע שאני מפעיל את השפריצר הקדמי\אחורי. המיכל נמצא בנקודה לא נגישה (ליד הגלגל השמאלי). מישהו מכיר מוסך אמין וזול בקריית אריה שמטפל בזה?
 4. עד כמה שראיתי יש מיכל אחד. אני שומע רעש של מנוע שמתאמץ לעבוד כשאני מושך את הידית. איך אני מחפש את הסתימה\ניתוק?
 5. השפריצר האחורי הפסיק להוציא נוזל. מילאתי נוזל במיכול, מקדימה יוצא מצויין אבל מאחורה אף טיפה. אני תמיד ממלא נוזל כחול. מה יכול לגרום לזה?
 6. nev

  נפח מנוע 1.2

  חדשים מדי מכדי לדעת. עכשיו גם הוסיפו 3 צילינדרים לחגיגה.
 7. על ההסכם עם העיריה כתבתי שמדובר בטענה. על המהירות שעליה נותנים קנסות -עובדה. מכיר יותר מאדם אחד שחטפו דוחות על 11-15 קמ"ש מעל המותר בבגין ובדרך חברון.
 8. מה שטויות? ההסכם עם העיריה או העובדה שדופקים שם דוחות על 11 קמש מעל המותר? אתה מוזמן לנסות אם יש לך כסף מיותר.
 9. ברוך הבא לירושלים. על המצלמות של בגין לפחות טענו בזמנו שהיה הסכם בין המשטרה לעיריה שהעירה קונה ומתחזקת ומקבלת אחוזים ולכן דופקים שם דוח על 80 קמ"ש. הכבישים שם בטוחים גם ל120 קמ"ש.
 10. הרבה זמן הייתי עם תחושה שגוגל עורכת מדי פעם ניסיויים סוציולוגיים עם וייז. לא מעט חברות עושות זאת (פייסבוק לדוגמא). לפני כמה חודשים פגשתי חבר מימי התיכון שעובד בוייז (היום גוגל כמובן). הוא אמר שהבעלים של וייז לא מרוצים להבלע בתוך גוגל ולכן מנסים כל הזמן ליצור "סטארטאפים" בתוך האפליקציה. הCARPOOL הוא דוגמא לזה. אני לא אופתע אם נגלה עוד סטארטאפים כאלו בהמשך.
 11. לא הבנתי מה אתה רוצה מטאקאטה - קיבלתי עכשיו ריקול לרכב בן 11.
 12. וייז משקר. אין דרך אחרת להגדיר את זה. מאז שגוגל קנו אותם הם משקיעים בכל דבר חוץ מניווט. חלק מזה הוא הדרך שלהם לשלוח אותך בדרכים אחרות כדי למנוע פקקים שיווצרו (לדעת האפליקציה).
 13. הצחיק אותי החלק של השקר. אצלי התובעת בבית המשפט לתעבורה שיקרה במצח נחושה לגבי מה שכתוב בדברי הנהג!!! כשאמרתי לה להביא לי את הדוח ואני אקרא פתאום היא "נזכרה" שיש המשך. השופט אגב לא התייחס לזה בכלל. אם אני הייתי משקר היו קורעים אותי במקום.
 14. nev

  נפח מנוע 1.2

  פחות. הם יעילים יותר. כמה זמן יחזיק מנוע 1.0 שסוחב משפחתית? זו כבר שאלה אחרת. ממילא באירופה קונים מכונית חדשה כל 3 שנים.
 15. מישהו יודע מה קורה עם הכביש בזמן האחרון? אני רגיל לרדת מכביש 4 לכיוון רעננה, לעלות לרחוב בן גוריון, להמתין רמזור (מקסימום שניים) ולהמשיך. ב10 הימים האחרונים הפקק בכניסה לבן גוריון מתחיל עמוק בתוך 531 עצמו. מדובר על השעות 17-18. יש לי תחושה ששינו תזמון של רמזור כלשהו וגרמו לבלאגן הזה. מעצבן איך עד שעושים דבר טוב מקלקלים אותו בכח.
×
×
 • Create New...