Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לנהיגה מתקדמת

רק ידני

פוסטים מומלצים

אני נהג חדש (שנתיים רשיון) ויש לי רכב שסגרתי איתו עכשיו שנה אני רוצה לדעת האם אני משתמש בצורה נכונה ברכב (גיר ידני) הייתי רוצה שמישהו שמבין ברכבים יסע איתי בדרך שאני נוסע בה כל יום לעבודה (חצי שעה נסיעה הולך חזור)

מה שחשוב לי זה שיראה איך אני משתמש ברכב-אם אני מעביר את ההילוך בזמן וכדומה... ולא אם אני נוהג בצורה בטיחוטית (בזה אני בטוח בעצמי 😀

עדיף מאזור ירושלים- בית שמש

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק אם אתה מעביר הילוכים בזמן, פשוט תכבה את המערכת ותקשיב למנוע אם הוא נחנק ככה תלמד מתי להעביר ומתי למשוך

לגבי זריקת קלאצ', תראה אם אתה מרגיש בעיטה ברכב הזמן העברה וא"כ תשחרר קלאצ' יותר בהדרגה, אני מאמין שלא חידשתי לך כלום...🤔 אבל זה מה ששאלת

נהיגה מתקדמת זה בעיקר מה שיתן לך טיפים לנהיגה, אבל זה יהיה ברכב אוטומט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, shlomiko כתב:

לבדוק אם אתה מעביר הילוכים בזמן, פשוט תכבה את המערכת ותקשיב למנוע אם הוא נחנק ככה תלמד מתי להעביר ומתי למשוך

לגבי זריקת קלאצ', תראה אם אתה מרגיש בעיטה ברכב הזמן העברה וא"כ תשחרר קלאצ' יותר בהדרגה, אני מאמין שלא חידשתי לך כלום...🤔 אבל זה מה ששאלת

נהיגה מתקדמת זה בעיקר מה שיתן לך טיפים לנהיגה, אבל זה יהיה ברכב אוטומט...

בגלל שאני נהג חדש וזה רכב ראשון שלי אני רוצה לדעת אם אני משתמש בו נכון.

הבנתי שיש כזה דבר שמדריך נוסע איתך ברכב שלך ובודק את הנהיגה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, GTאי כתב:

קח עוד שיעור עם המורה נהיגה שלך, זה יעלה לך חמישית ממדריך מקצועי שלפי דבריך אתה לא צריך.

המורה נהיגה ידע להגיד לי אם אני נוהג טוב, הוא לא ידע להגיד לי אם אני משתמש נכון בבימבת ספארק 2012 שלי, ובישביל זה אני מחפש המלצה למדריך מקצועי שמבין גם ברכבים מהעשור הקודם.

עריכה אחרונה על ידי רק ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...