Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

כן, כי בארה"ב מפחדים לדבר נגד השלטון.

או באנגליה.

או בגרמניה.

אולי נתווכח על העולם הפוליטי הממשי ולא נמציא בעיות לא קיימות, מה אתה אומר? כי זה שיש בארץ זיליון מפלגות לא קשור לפחדים המדומינים שלך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4655

• SlowRide

4475

• פינדר

3523

• m3x7r3m3

2926

מישהו יכול לספר לבנט ושקד שכבר יש מפלגת ימין שיש בה חילוניים ודתיים. מתחיל ב-לי, נגמר ב-כוד.

לגמרי. מאוד מוזר המהלך, אלא אם כן יתחיל עכשיו

איזה סבב דילים ועריקות. היו דברים מעולם...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מהלך מאוד הגיוני, אם מסתכלים על החזון של בנט (להיות ראש ממשלה).

מצד אחד, בבית היהודי יש הגבלת אלקטורט מאוד ברורה (כי זו, אחרי הכל, מפלגה דתית). מהצד השני, הליכוד הוא אמנם מפלגת ימין, אבל כזו שנתפשת כמושחתת, (וכנראה שבקרוב עם כתב אישום נגד ביבי), ועם תדמית אורן חזנית.

אז הם מנסים למצב את עצמם כמפלגת ימין אמיתית (בניגוד לכחלון, לפיד ושאר המרכז-מרכזניקים), נקיה (אפילו עם ניחוח "הייטקי"), עם גוון דתי "רך" ורחוק מכל הסמוטריצ'ים ושאר הקיצוניים.

לי זה נראה פשוט כמו הימור על כל הקופה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מהלך מאוד הגיוני, אם מסתכלים על החזון של בנט (להיות ראש ממשלה).

מצד אחד, בבית היהודי יש הגבלת אלקטורט מאוד ברורה (כי זו, אחרי הכל, מפלגה דתית). מהצד השני, הליכוד הוא אמנם מפלגת ימין, אבל כזו שנתפשת כמושחתת, (וכנראה שבקרוב עם כתב אישום נגד ביבי), ועם תדמית אורן חזנית.

אז הם מנסים למצב את עצמם כמפלגת ימין אמיתית (בניגוד לכחלון, לפיד ושאר המרכז-מרכזניקים), נקיה (אפילו עם ניחוח "הייטקי"), עם גוון דתי "רך" ורחוק מכל הסמוטריצ'ים ושאר הקיצוניים.

לי זה נראה פשוט כמו הימור על כל הקופה.

ואילולא היו לוקחים איתם את שולי מועלם, הייתי אומר אפילו... ימין כלכלי (רחמנא ליצלן במדינת ישראל ה-"חברתית").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נראה שהמפלגה הזאת תיפול על התחת. הימור שלי, לא יותר מחמישה מנדטים.

הם מנסים גם לקרוץ לציבור החילוני הימני שנואש מהליכוד ומכך שלדעתו הוא לא מספיק ימני, וגם לציבור של הסרוגים. לדעתי יצאו קרחים מכאן ומכאן.

לא חושב שיש חילוני שיקנה מבנט את הקלישאה על דתיים וחילונים יחד, אחרי שבתקופתו הרבה כסף הגיע לעמותות דתיות כדי להכניס "ערכים יהודיים" לבתי הספר.

לא יודע מה חושבים עליו הסרוגים והמתנחלים, מה שאני מבין יש אופציות שהם יותר מתחברים אליהם מאשר לבנט ההיטקיסט מרעננה.

נחיה ונראה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דוקא ממש לא בטוח שהם "יפלו על התחת". אבל זה גם מאוד תלוי במי יוביל את הבית היהודי ואיך יתפתחו הפרשות של ביבי.

מצד הסרוגים, הרוב הגדול לדעתי ממש לא נמצא בצד הסמוטריצ'י של המפה. מספרית, כל אנשי יצהר, הישוב היהודי בחברון, קרית ארבע ונוער הגבעות הם חלק קטן מאוד מהציבור הדתי הלאומי. לעומתם, אנשי גבעת שמואל, פתח תקווה, רעננה, ירושלים ואפילו ההתנחלויות הרכות יותר אולי הרבה פחות קולניים, אבל יותר גדולים. אל תשכח כמה מנדטים קיבלה הבית היהודי בבחירות הראשונות בהובלת בנט ב-2013 (12), אחרי המספרים הפחות מוצלחים של הבחירות ב-2009 (3 לבית היהודי ו-4 לאיחוד הלאומי).

מהצד ה"חילוני" של המפה, אני מניח שהפניה תהיה לאנשי ימין מדיני, כאלו שמצד אחד לא מפחדים מקידוש וצום ביום כיפור, ומצד שני מאוד לא אוהבים ראש ממשלה שהוגש נגדו כתב אישום על שוחד ושהמינויים שלו נעים בין עדי מדינה (פילבר), מושחתים חסרי בושה (אמסלם, ביטן) וסתם ליצנים וחנפנים (רגב, קרא). מעבר לזה, יש להם גם סיכוי לא רע לקושש קצת קולות ממצביעי מרכז מאוכזבים של לפיד וכחלון (להלן, מפלגות אווירה ופופוליזם מסיבובים קודמים)

חילוני אמיתי נמצא במרחב שבין מרצ ללפיד במקרה הטוב, או פתק לבן / חפשו אותי בים במקרה הרע. זה לא הציבור שהם פונים אליו.

עם קצת מזל (מבחינתם), בית יהודי שמייצג את הצד הקיצוני יותר של המתנחלים, ביבי עם כתב אישום וכחלון עם גירעון ותלונות על מחיר למשתכן, הם בקלות מביאים מספר דו ספרתי נאה של מנדטים, לפחות בסיבוב הזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, פעם אחת (בבחירות 2013) כבר נפלתי בפח של כריזמה שלהם (בנט ושקד) ותקוה לימין חדש, לא עוד.

מכיוון שהצבעתי להם, אז ניסיתי לעקוב קצת אחרי פעילותם, אז חוץ מדאגה להתנחלויות/התיישבות (תלוי במתבונן), לא היה שם כלום ושום דבר. בקדנציה הנוכחית בנט גם הפך לשר הדתה מובהק עם תקציבי ענק שמועברים לכל מיני גופים דתיים בחינוך ממלכתי בין היתר.

דתי רך, my ass. ולא מבין איזה מין חילונית היא איילת שקד אם היא נותנת יד לכל זה. מבחינתי הם היו התקוה האחרונה שלי בימין, עברתי למרכז מ-2015.

אבל סופסוף יש מבחינתי עניין בבחירות. ממש מסקרן אותי, על כמה אנשים הם יצליחו לעבוד עם הימין החדש הזה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חילוני אמיתי נמצא במרחב שבין מרצ ללפיד במקרה הטוב

נכון, ולכן לחילונים שהם ימנים (כן, יש דבר כזה) אין היום מפלגה שמייצגת אותם. הליכודניקים החדשים מריצים שישה מועמדים מטעם בפריימריז הקרובים, מקווה שיצליחו.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנה אתם חיים טוב אתם, אין לכם מושג מה זה קור. אני חותם על מזג האוויר של אפריל בארץ לאורך כל השנה... :wink::-P

וטוב שכך, למרות שבמונחי ארץ ישראל אני כאילו גר בקוטב. כאשר אצלינו (ירושלים) קור אימים, במישור החוף מזג אויר סתוי נעים כזה. אבל אין מה להשוות לאסטוניה כמובן. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן אסור להצביע למפלגה שמקדמת אינטרסים של קבוצת כוח מסויימת.

אין כזו. אבל אתה יכול לעשות את המקסימום כדי שהם יפעלו לטובתך ע״י התפקדות והכי חשוב הצבעה בפריימריז. ככה תנסה להוריד את כוחם של חברי כנסת מזיקים ולחזק את מי שעושה צעדים חיוביים.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לספר לבנט ושקד שכבר יש מפלגת ימין שיש בה חילוניים ודתיים. מתחיל ב-לי, נגמר ב-כוד.

"מפלגת ימין" "מפלגה לאומית ליברלית" הליכוד כבר לא שם ממזמן.

לא שבנט-שקד שווים משהו, אבל הטענה שלהם היא נכונה בהקשר שהימין תחת הליכוד הוא לא באמת ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב ליברליות, כי זה בכלל ויכוח סרק.

מה הופך את הליכוד ללא ימין?

אני ממש לא מבין אף פעם את שיח ה"אתם לא באמת ימין - אתם לא באמת שמאל". ימין זה לא רק אנשי ארץ ישראל השלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הקשור למשנה הכלכלית-קלאסית, בנט ושקד יחסית בימין.

מה שחווינו בליכוד במהלך השנה זה איזה ערבוב בין גישה ימנית למחוות פופוליסטיות בניחוח סוציאליסטי מובהק.

יהיה זה הוגן לומר שדי בילבלו אותנו. :-P

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל אחד רוצה ימין או שמאל מותאם אישית לפי ההעדפות שלו, בגלל זה קל לסחוף אנשים עם הטענה הזו.

הצבעת לליכוד עד עכשיו כי לא היה "ימין" טוב יותר? הנה, עכשיו יש (בכאילו).

בתכלס ימין כלכלי אין פה.

רוצה לפתוח עסק? שוק חופשי? בוא נסחט לך את הקישקע עד שתמות. אחרי זה תהיה חופשי כמה שאתה רוצה.

כל זה כמובן אחרי שתממן מגוון גופים שלא מעניינים לך את התחת החל מהרבנות הראשית וכלה במועצת הזיתים והסלרי האורגני.

אני מאמין שבן אדם ממוצע ברחוב בכלל לא יודע מה זה ימין או שמאל. אם הוא רגיל להצביע ימין הוא חושב שהשמאל זה קומוניסטים בוגדים שימכרו אותו לערבים, ואם הוא רגיל להצביע לשמאל אז הימין זה חזירים קפיטליסטיים ולאומנים שנשלטים ע"י חרדים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הקשור למשנה הכלכלית-קלאסית, בנט ושקד יחסית בימין.

מה שחווינו בליכוד במהלך השנה זה איזה ערבוב בין גישה ימנית למחוות פופוליסטיות בניחוח סוציאליסטי מובהק.

יהיה זה הוגן לומר שדי בילבלו אותנו. :-P

בעיקרון כן

אבל גם שקד אמרה שהיא מוכנה שנשלם יותר כדי לשמר חקלאות ישראלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...