Jump to content

Cassano

 • הודעות

  38
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של Cassano

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. האם ניתן להעלות למטוס (בטרולי) את המוצר הזה? כרגע בנסיעות אני עם מכונת גילוח (שלא קרובה לסכין אפילו כשהייתה חדשה מהקופסה), וזה די מעצבן.
 2. מבחינתי הקפה בארץ פשוט נהדר מהסיבה הפשוטה שברוב בתי הקפה מוכרים מותגים איטלקיים בקלייה בהירה (מאורו, לוואצה, אילי האדום וכו') בדיוק כמו שאני אוהב. בכל ביקורי באיטליה הפעם היחידה אשר בה שתיתי קפה שלא היה מצוין היה בפירנצה ברחוב ויה נאציונלה בבית קפה יחסית מעפן. מלבד זאת הכל תמיד היה נהדר. ברוב המקרים הקלייה הייתה בהירה ולא כהה (קפה שרוף באיטליה? קצת בצפון, שם שותים את האילי הכהה). גם הביתה אני קונה לוואצה או מאורו (כן, כן, לא קפה טרי, אני יודע) ונהנה כל בוקר, וערב.
 3. בדיוק להיפך, אני דואג ממנהיגים שיעשו נזק לסביבתי. "חברתיים" למיניהם.
 4. הצבעתי. לצערי, המצב יהיה גרוע יותר לפני שיהיה טוב יותר, בין אם נתניהו ייבחר ובין אם גנץ ייבחר.
 5. זה נכון מאד. ועם זאת, איזו הצדקה אתה יכול למצוא לכך שאסור לפטר עובד במשך 40 שנים, גם אם הוא העובד הכי מחורבן במשרד (קביעות)?
 6. אני מסכים איתך. נקודה נכונה וחשובה. ועם זאת, אינני סומך על מפקחים שימנעו אלימות בגנים. אתה תצטרך לשכור צבא של מפקחים שיסתובבו בגנים. זה לא ישים. בדיוק כמו שפקחי משרד הבריאות לא מונעים ממסעדות להיות מלוכלכות. אני חושב שהסינון צריך להגיע עוד לפני. בגני עירייה גיוס האנשים צריך להיות מקצועי ובגנים הפרטיים עם דרישה לרישיון כמו כל עסק. (ואגב, אלימות בבתי הספר כנגד ילדים אינה דורשת פיקוח? דורשת אף דורשת. הפיקוח לא מנע אותה. דיון אחר כיצד מונעים אותה, אבל אחת הבעיות היא שלמעשה המורים לא יכולים לעשות שום דבר לתלמיד אלים).
 7. מדוע שנחשוב שפיקוח כזה או אחר ימנע אלימות, אם כל הפיקוחים במערכת החינוך הממלכתית לא מונעים אלימות? לא זו בלבד שיש אלימות במערכת החינוך הממלכתית מדי יום נגד תלמידים, יש אלימות מדי יום כנגד מורים. מישהו עושה עם זה משהו? לא. אז מדוע שזה יהיה אחרת בגיל הרך? אם רוצים להסדיר את כל נושא הרישיון של פעוטונים, גנים וכו' אז אין בעיה - זה חשוב בעיני כמו שיש חוקים לפתיחה של כל עסק אחר. אבל האם זה ימנע אלימות? לא סביר. האם מפקח אחד על 500 גנים יעזור במשהו? סביר שלא. מה שכן עשוי לסייע זו דרישה לרישיון עסק מסודר. ככה יהיה סינון מסוים על אנשים שייכנסו לעסקים הללו מההתחלה. הפקחים? סביר שכמו המפקחים של מערכת החינוך הממלכתית - לא יועילו אך יעלו כסף.
 8. כן זכורות לי המחאות באיטליה בסוף שנות ה-70 כשהעובדים שרפו את המפעל של פיאט. ללא ספק זה הביא עתיד טוב יותר למדינה הזו שבה הדרום עני והצפון בלי עתיד. נהדר. אתה תתמוך במחאה אלימות גם כשהן לא יתאימו לאג'נדה? אז מדוע אינך תומך במחאת החרדים? שיעשו מחאה אלימה ויפרצו לבסיסים צבאיים, למה לא?
 9. העובדה הזו היא מצערת מאד ומקוממת מאד, ואני עדיין שואל אותך מה הקו האדום בהפגנה הזו של העדה האתיופית. אין צל של ספק שיש בעיה בהתנהלות המשטרתית. עכשיו השאלה האם אזרחים צריכים למות ועזריאלי צריך להישרף כדי שאני אפסיק לחשוב שמה שהם עושים זה לגיטימי. חסימת כבישים היא לא מקובלת. בשום מחאה. אף פעם. התקדים שיצרנו כאן הוא הרסני.
 10. תגיד, יש קו אדום במחאה הזו? נגיד חסמו כבישים בסדר. זה כבר סטנדרטי. לא רחוק היום בו כל מחאה תגרור חסימת כבישים. למעשה אני חושב שבעתיד פעם בשבוע תהיה חסימת כבישים כי ברור שאף אחד לא יפנה את המפגינים. עכשיו נעבור הלאה - יש אזרחים שכמעט עברו לינץ'. לגיטימי? מתי אני צריך להפסיק לתמוך בהם? כל צורה של מחאה היא סבירה? אולי צריך לשרוף את עזריאלי?
 11. נמכר עקב חוסר שימוש, מעבד מזון משולב עם מיקסר של חברת MAGIMIX. כולל קערת מיקסר, 3 קערות של מעבד מזון בגדלים שונים, חלק שקוצץ קוביות וכמובן כלל הסכינים והאביזרים. מצב חדש. אני מתגורר במודיעין. מחיר - 1,550 ש"ח.
 12. אני מאכיל את שלושת כלבי במזון Taste of the Wild. הוא לא האלה המאד יקרים ואינו מכיל דגנים. עבור הכלבים שלי זה טוב. יש לי אחד אלגרי מאד ומצבו נהדר, לרבות הפרווה, עם המזון הזה. אני מאכיל את סוג הסלמון. הוא עולה לי 250 שקלים לשק של 13 קילו.
 13. דבר אחד בטוח - הבחירות הבאות יהיו "הגורליות בתולדות המדינה", וגם אלו שאחריהן. ואלו שאחריהן. למעשה, אני בטוח שלנצח הבחירות הנוכחיות, באותה עת, יהיו הגורליות בתולדות המדינה.
 14. ראוי לציין שאם רוצים לרכוש את המותג השוויצרי כדאי לוודא שלא מדובר על "קל-גב" בתחפושת שוויצרית שסתם הניחו את סמל הפלוס על התיק.
×
×
 • תוכן חדש...