Jump to content

Tida-man

 • פרסום הודעות

  419
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות Tida-man

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הנוחות של המושבים משתנה מאדם לאדם. חשוב לבדוק כל מקרה לגופו. כמו כן, יש הבדל גדול בין תחושת הנוחות במצב סטטי-כאשר הרכב עומד /רכב תצוגה לעומת נוחות המושבים כאשר הרכב בתנועה. לכן מאוד חשוב לקחת את הרכב לנסיעת מבחן, חצי שעה בערך אמורה להספיק על מנת להבין האם נוח לך או לא. אם אתה מעוניין ברכב חדש, ה אוונסיס כבר לא משווקת בארץ.
 2. היי, ממה שהצלחתי למצוא, מדובר ברכב מאוד נוח (כמובן שיש לעשות נסיעת מבחן כדי לבדוק ) עם מתלים רכים והגה מאוד מדוייק. יתרונות בולטים 1.מערכות בטיחות מתקדמות בדמות מצלמות וחיישנים . 2.הנעה כפולה . 3יכולת נסיעה בשטח +מרווח גחון 22 ס"מ. 4.עיצוב מעניין-בעיניי לפחות , במיוחד בצב כחול חסרונות בולטים- 1.תא מטען קטן 2.אין יציאות מיזוג לשורה השנייה 3.מנוע "אוכל" שמן 4.טיפולים יקרים . 5.לא ברור האם ישנה תמיכה ב"אנדרואיד אוטו"
 3. אם ז היה תלוי בי, כמובן שאתה צודק. אני מקבל סיוע מביטוח לאומי ברכישת רכב חדש, התנאי של ביטוח לאומי לקבלת הסיוע ,שלא יהיה רשום רכב על שמי .
 4. היי, אני מקבל תשלום חודשי קבוע עבור אחזקת רכב +החזר עבור ביטוח רכב. מדובר בסכום לא מבוטל כמעט 40% מהשכר נטו. כמובן שהתשלום משולם לבעלי רישיון נהיגה ורישיון רכב תקפים . אני נמצא לפני קניית רכב חדש שעתיד להתרחש בחודשיים-שלושה הקרובים. כאשר הרכב הנוכחי יימכר אהיה חייב לדווח שמכרתי רכב והתשלום עבור אחזקת רכב יוקפא עד לדיווח שיש לי רכב חדש. עד שאקבל רכב חדש , יעבורו לפחות שבועיים אם לא יותר . כמובן שלפני חתימה על הזמנת רכב חדש אבדוק האם הרכב נמצא במלאי למסירה כמה שיותר מהירה . חוץ מהבדיקה הנ"ל , האם מומלץ לנקוט בצעדים נוספים על מנת להקטין עד כמה שניתן את התקופה בה אשאר ללא רכב רשום על שמי ? תודה
 5. מה שאתה אומר שהתמרורים לא משפיעים על הרכבים A ו-B לא הגיוני להציב תמרורים בצידי הצומת שלא משפיעים על סדר התנועה.
 6. תודה רבה. A נותן זכות קדימה כי לפניו תמרור עצור לעומת B שלפניו תמרור זכות קדימה, נכון? במידה ומשני צידי הצומת מוצבים תמרורים בעלי השפעה זהה, כיצד פועלים במקרה זה?
 7. היי, במידה ולפני רכב A מוצב תמרור עצור ולפני רכב B מוצב תמרור תן זכות קדימה. רכב A ממשיך ישר ורכב B פונה שמאלה. (איור מצורף) A חייב לתת זכות קדימה ל B, נכון? תודה רבה
 8. המון תודה על המידע. הבנתי שהגזע נבחר בקפידה לאחר התייעצות עם חברים בעלי ניסיון . לי אישית קצת קשה להתחבר לחתולים אחרי כל התמונות הווידאו (תודה מיוחדת לסינים שהמציאו את הקורונה 👿) אני עוד עשוי לשנות את דעתי על 😼
 9. היי, האחיינים (גיל 9-12) קבלו חתול במתנה. הפלוס הראשון-משחקים עם הגור (בן חודש וחצי) ולא תקועים כל הזמן בטלפון :) אני רוצה לעזור להם במציאת מידע נרחב ככל הניתן אודות חתולים בכלל והסקוטיש סטרייט בפרט. מדובר בחיית מחמד ראשונה בבית-אין כל ניסיון קודם. כל מידע (יותר נכון ,מקור מידע) אותו אעביר אודות אופן הגידול יתקבל בשמחה. מהמעט שהצלחתי למצוא-מדובר בחתול ביתי , רגוע שאוהב ילדים. מצרף תמונה של הגור החמוד (עדיין אין לו שם ). תודה למגיבים
 10. היכן מומלץ לחפש ג'אז בת שנה במצב טוב אחריות ? במקרה הספציפי הזה , האם מוכר פרטי בוודאות עדיף על מגרש כלשהו (אפילו כזה שמתמחה בדגם ,נגיד טרייד אין של היבואן ) ? יכל להיות שלא חפשתי טוב , לא הצלחתי למצוא ב "0 קמ" במחיר טוב .
 11. אני מנסה לברר מה עדיף. "שקשוקה" (או כל מאכל אחר שמשמעותו בלבול) זה בדיוק הדבר ממנו אני מנסה להימנע .
 12. עדיף שלא יהיה רשום על שמם. על פי כתבה של מגזין "אוטו" מ2015, כתוב שחברת הליסינג נרשמת כיד ראשונה והרוכש כיד 2. האם מאז 2015 היה שינוי כלשהו ?
 13. יכל להיות שאני טועה (אנא תקנו אותי במידה ואני טועה) , היתרון המשמעותי של ליסינג הוא האפשרות לשלם מקדמה ואת היתרה לפרוס לתשלומים . והחסרון המשמעותי הוא שלאחר 3 שנים נשארים בעצם בלי רכב. אם בסוכנות (אצל היבואן ) ניתן לשלם מקדמה ולפרוס יתרה לתשלומים , הרי שהיתרון של הליסינג מאבד מערכו.
 14. הפלסטיק האפור מאחור הופך את הרכב למצועצע לטעמי , חוץ מזה הג'יפון "קופה" נראה טוב. לו רק קיה היו משקיעים עוד טיפה באיכות החומרים .
×
×
 • Create New...