Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב4 - מפגר טורבו דיזל עם צלב(אוויר) או C5 Aircross 2020 1.5BHDI

lanosforce

פוסטים מומלצים

לפני 57 דקות, ניצן א כתב:

האם יש מס' מנוע ממנו התחילו להתקין שרשרת 8 מ"מ? אצלי הרכב נקנה בינואר 21 אבל על מכסה גלי הזיזים אין את שתי הבליטות. 

מבדיקה רנדומאלית ב-יד2, בדקתי רכבים עם מנוע 1.5 בשנתון כמה שיותר מתקדם - רכב שעלה לכביש ב-12/22 עדיין ברוויזיה ישנה.

רכבים יחידים שנתקלתי בהם ברויזיה חדשה - ברלינגו שעלו לכביש ב-06/2023 / 03/2023

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריאות לאשתך ! ולך - בריאות הנפש ;-)

אחלה בחירה, מאוד אהבתי ואוהב את הדגם הזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, מלטבשי כתב:

מבדיקה רנדומאלית ב-יד2, בדקתי רכבים עם מנוע 1.5 בשנתון כמה שיותר מתקדם - רכב שעלה לכביש ב-12/22 עדיין ברוויזיה ישנה.

רכבים יחידים שנתקלתי בהם ברויזיה חדשה - ברלינגו שעלו לכביש ב-06/2023 / 03/2023

ז"א שהבעיה תתגלה בהרבה רכבים. מעניין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התופעה מוכרת בקרב הברלינגו וה-C5 דיזל (מוניות ורכבי עבודה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבר מודעות ביד2 על "מנוע הוחלף באחריות".

לפני 7 שעות, lanosforce כתב:

בקיצור נהיגה אחרי מספר ימים בצלב האוויר ג'5 

במשפט אחד - זה כאילו שלא יצאתי מהמיטה ופשוט עליתי על הכביש כשאני ישן במזרן קינג סייז מאוד מאוד נוח.

זו בידיוק הסיבה שהתחלתי לחפש אחריה, אני רוצה לנוח בזמן הפקקים והנסיעות ולא ליסבול בנסיעות.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, lanosforce כתב:

אם זה ה7 מ"מ ההמלצה היא להחליף אותה ב150KKM 

נראה לי עדיף על להמשיך עם אחת שהתמזל מזלה.

מניסיון של מספר נהגי מוניות, השרשרת הדקה לא מגיעה ל- 150 אלף ק"מ. זה תואם גם לדיווחים מחו"ל. 

• רעיון טוב! 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני מנוע של נהג מונית עובד בסר"ק לא מעט ללא נסועה בזמני ההמתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה - 

המנוע הוא רוויזיה ישנה לאחר בדיקה מול שכן יקר ולדעתי גם ציפור קטנה שנמצאת כאן - מה שמטריד אותי הוא שלרכב יש וו גרירה והוא היה יד ראשונה שלו ליסינג - מילא הליסינג אבל וו גרירה לא נמצא שם סתם, הרכב גרר - כמה? לא יודע. 

הקילומטרז' ברכישה היה 118KKM בתום שנת האחריות אני מתכוון לברר על החלפת שרשרת - שנה הבאה מחכה לי כנראה בריכה של הוצאות.

לסובארו יהיה צריך לעשות טיימינג ואני שוקל לטפל בחלקים שמתחילים להראות על בלאי כמו משאבת אוויר משנית, וונטה אחת ויתכן מאוד וגם אחפש בית מצערת

ואז גם יהיה נושא השרשרת לC5. 

לגבי יישור קו מכאני - הושלם. 

הרכב אמנם יצא עם טופס בדיקה תקין להחריד - ברמה שזה הרים לי גבה וכנראה, שלא סתם זה הרים לי גבה. 

בטופס הבדיקה של הרכב היה מצויין - מערכת מיזוג - תקין. 

וובכן יום לאחר רכישת הרכב היה יום חמים ותנחשו מה - מזגן לא מקרר. 

בודק את "כתב האחריות" - יש אחריות על המדחס ויש אחריות על המעבה - אבל בוודאות גבוהה שניהם תקינים כי בבוקר המזגן כן מקרר קצת אז - שוב, אחריות שלא בדיוק עוזרת לי וללכת לרדוף עכשיו ולריב - לא תודה. 

קפצתי למזגניסט טוב שאני מכיר כבר שנים - טיפל בדודג' וגם בDS (פעמיים) ולאחרונה גם בסובארו והבן אדם אמין ומקצועי.

עשה בדיקה ויזואלית - הכל תקין. 

רוקן בוואקום את המערכת והזרים לחץ אוויר ובדק 20 דקות שהלחץ נשמר. 

לאחר הריקון בוואקום המכונה של בוש (הוא משווק גדול של בוש כולל מצברים) עשתה בדיקה בוואקום (הפוך לבדיקה בלחץ) - וגם, לא זוהתה דליפה. 

החלטנו למלא בגז ולעקוב. המזגן מקפיא עכשיו. 

והדבר השני בטופס הבדיקה שהעלה חשד - מערכת קירור - תקין. 

אבל המים היו במיכל ההחזרים על המינימום - בדיקה ויזואלית לא מצאתי שום עדות למים וגם אין ריח מתקתק של גליקול - מילאו מים ומאז אני עוקב אחרי זה - לא שם לב לבריחת מים נכון לעכשיו ואם נידוף קטן מאוד אני מסוגל לחיות בשלום - בסובארו מאז ומתמיד אחת לתקופה אני ממלא קצת מים  למשל - מדבר על כמות קטנה מאוד ליותר מחודש-חודשיים אפילו - אבל שוב, לא אמורה להאבד טיפה בעקרון. 

אחת הסיבות שאני פשוט לא אוהב טפסי בדיקה שמוגשים לי - אפרופו בדיקת רכישה היום, וואו - באזור ה900 שקלים. (נדרשתי לעשות לDS והם קיזזו לי את זה מהעסקה). 

בכלל כל נושא תעודת האחריות הזה מצחיק - יש אחריות על הבלוק מנוע, על הבוכנות, הרינגים ועל עוד כמה חלקים ממנו - אבל אחריות על שרשרת טיימינג? זה לא - כמובן אם משהו כזה יקרה זה יגרום נזק לחלקים אחרים על המנוע אז אם חס וחלילה יקרה במהלך השנה הזו אני אפעיל אחריות ואם צריך גם עורך דין. 

נשאר - לחכות למגש כיסוי תא מטען שהוזמן. 

פרוייקט מערכת סטריאו שיקרום עור וגידים במהלך החודשים הקרובים. 

אה! וכמעט שכחתי - כרגע עברתי רק רבע מיכל דלק 

נסיעות משולבות 

280 קילומטרים והקו עדיין קצת מעל הרבע. 

לא רגיל לזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באמת מצליח להבין את יצר המזוכיזם שלך
למה תמיד להתעקש על רכב מאתגר שבסוף ישבור אותך וכולם יודעים שמברג שנמצא במערכה הראשונה מחליף חלקים באחרונה.
הסיפור על הדקוטה אמת, מסגיר את גילך וכנראה שמתישהו נפגשנו בלי לדעת... רק אומר
שיהיה בהצלחה, תמיד נהנה לקרוא כמה אתה סובל
לא הבנתי לאן הלכה ה DS? לגריטה? מישהו היה מוכן לשלם כסף על הנבלה הזאת?

בהצלחה.

• מצחיק 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, lanosforce כתב:

המנוע הוא רוויזיה ישנה

לא בטוח שהבנתי

אחרי כל החפירה רכשת 1.5 עם הרצועה של ה7 מ"מ?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ב-2023 תמצא 8 מ"מ למיטב הבנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.11.2023 בשעה 16:43, איציק נ. כתב:

רק לדייק: ה 1.5hdi עם השרשרת של ה 7 ממ בין הקמשאפטים זו ריביזיה שיוצרה עד 31/12/2019 לטענת psa.

זה אומר שצריך לבדוק באופן נקודתי רכבים של אפריל 2020 ומעלה, לוודא שהם ריביזיה חדשה. אין לדעת אם הרכב ישב הרבה זמן בבונדד או שיצא ישירות מהאוניה למסירה - לכן צריך לבדוק.

שב עם איציק, תיסגרו על עצמכם, ותעדכנו אותנו

באמת אלעד אי אפשר עם כל הדיסאינפורמציה שאתם שופכים פה*

*אזהרת ציניות לטובת מגיבים שלא מכירים את ההיסטוריה של ה"דיסאינפורמציה" של המשתמש "לובינסקי" עם הרצועה של ה1.2 פיורטק

• מצחיק 3
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, סולל הדרך כתב:

לא באמת מצליח להבין את יצר המזוכיזם שלך
למה תמיד להתעקש על רכב מאתגר שבסוף ישבור אותך וכולם יודעים שמברג שנמצא במערכה הראשונה מחליף חלקים באחרונה.
הסיפור על הדקוטה אמת, מסגיר את גילך וכנראה שמתישהו נפגשנו בלי לדעת... רק אומר
שיהיה בהצלחה, תמיד נהנה לקרוא כמה אתה סובל
לא הבנתי לאן הלכה ה DS? לגריטה? מישהו היה מוכן לשלם כסף על הנבלה הזאת?

בהצלחה.

כמה אהבה :) 

אני סובל משמע אני קיים. 

הDS הלכה לטרייד ואפילו פורסמה כבר למכירה - יש בדיקת קניה על הרכב ויש את המגה-שרשור של האחזקה שלה. 

לא סבלתי מהDS הרבה - היתה תקופה קצרה שזה מירר אותי, כן. אבל נהניתי מהרכב הזה, אהבתי את הרכב הזה ואני עדיין אוהב את הרכב הזה - הDS הכוונה.

והייתי מעדיף אותה על כל רכב אחר בחניה באותה תקופה. ואני מתכוון להנות גם מהאיירקרוס שאפרופו - כבר מצאתי בה במנוע סמל של...

DS!!! כן אמיתי לא צוחק. 

לפני שעה, avargel כתב:

לא בטוח שהבנתי

אחרי כל החפירה רכשת 1.5 עם הרצועה של ה7 מ"מ?

חפרתי בפורומים תוך כדי התהליך רכישה שלה - ומקריאה כתוב שרכבים שיוצרו אחרי ספטמבר 2019 מגיעים עם שרשרת 8 מ"מ ואותה לא צריך להחליף כל 150 אלף - גם ה7.3 לא כתוב שצריך - ממליצים. 

הרכב שאני קניתי עלה לכביש אחרי יוני 2020 אז קיוויתי שרכשתי לפחות את הגרסא המעודכנת. 

אממה - מתברר ממה שנכתב כאן - שלארץ שלחו רכבים גם 2023 שעדיין מותקנים בהם מנועים שהם לפני העדכון בספטמבר 2019! 

מדינת עולם שלישית? כנראה שכן. 

בקיצור - הייתי בתקווה גבוהה שלפחות מהאימה הזו נפרדתי לשלום אבל לא. 

רק בכדי להבהיר - הייתי קונה את ה1.5 בכל מקרה כי זה הLESSER EVIL בעיני ורציתי את הנוחות, השקט של האיירקרוס. 

מנוע ה1.2 לחלוטין לא בא בחשבון - אמנם הניהוג שלו נהדר - אבל אם כבר בנזין אז 180 - בטח שלא הרצועה הטבולה שמתפוררת להם ב1.2 וה180 הוא מנוע בוגר וטוב שלהם אממה - מגיע בדגמים שיש בהם את כל מה שלא רציתי וזה סאן רוף שהוא גם גג פנורמי (קללה כפולה), מושבי עור שגם אותם צריך לטפח וכך הלאה - וחתך צמיגים נמוך יותר - שזה שנוא עליי. 

אגב המידות 215, 65, 17 

ה1.6 שמאוד רציתי היה בדגמים ישנים וכבר רציתי לעלות בשנתון וזה לא של1.6 אין את המחלה שלו - שאמנם לא מחריבה מנוע אבל צריך לפרק אותו לחלקים כשהנזילות מתחילות אז... להחליף שרשרת יזום פעם ב100KKM במקום 150? גם לא כזה נורא (אני מקווה). 

בקיצור - עוד יצא שזה יהיה "סיקורכב" קלאסי מהסוג שרק אני מסוגל לייצר :) 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

מי מבטיח שהריוויזיה של ה8מ"מ תקינה? אולי פשוט אין דיווחים על התארכות שלה, כי סטטיסטית יש הרבה פחות רכבים כאלו שהגיעו ל150אלף ק"מ.

או בקיצור יכול להיות שגם הריוויזיה של ה8מ"מ לא פתרה את הבעיה.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...