Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב4 - מפגר טורבו דיזל עם צלב(אוויר) או C5 Aircross 2020 1.5BHDI

lanosforce

פוסטים מומלצים

לפני 17 שעות, zaf כתב:

@lanosforceבגט שלישי, הווה אומר רכב שלישי בבית. הילדים כבר נוהגים ? 🤪

בשרשור הפיאט של אלי אמרת חסה על רכב שלישי לילדים.
ילדים היום נוהגים מגיל 3 - הנה תראה :

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, TDI כתב:

ממליץ לך בחום להשתמש במצב אוטומטי.

אצלי (פיקאסו 2014) המזגן ב-95% מהזמן על 20.5 מעלות ומפוח במצב אוטומטי, מה שפוטר אותי מהצורך לשחק בעוצמה.

המחשב הצרפתי עושה את זה מצויין, ומווסת את עוצמת המפוח בהתאם לטמפרטורה. (ניתן גם להגדיר את עוצמת המפוח האוטומטי מבין 3 רמות.)

עריכה: גם באורות ממליץ להשתמש במצב אוטומטי, כולל בחורף, שכן ב-C5 האורות האחוריים דולקים בכל מצב.

אורות תמיד על מצב אוטומטי. 

מגבים - האלגוריתם נכתב ע"י מישהו שלקח מנת יתר כנראה וזה היה ככה גם בDS. 

המזגן - אם אני שם על אוטומט עפים לי הריסים - לא מסוגל, כמעט תמיד על עוצמות חלשות כי רוב הנסיעות שלי הן בוקר או ערב - מקסימום יוצא באמצע יום אין בעיה להפעיל לרגע את הפונקציה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, lanosforce כתב:

המזגן - אם אני שם על אוטומט עפים לי הריסים - לא מסוגל, כמעט תמיד על עוצמות חלשות כי רוב הנסיעות שלי הן בוקר או ערב - מקסימום יוצא באמצע יום אין בעיה להפעיל לרגע את הפונקציה. 

בתוך אוטומט יש 3 דרגות. שים על Soft ותהנה. 

WhatsApp Image 2023-12-05 at 15.54.47.jpeg

עריכה: אולי אתה מגדיר טמפרטורה נמוכה מדי?

משהו בסביבות ה-21 מעלות אמור להיות נוח.

עריכה אחרונה על ידי TDI
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק את זה - לא בטוח שראיתי את האופציה - ראיתי את הMONO אבל לא זכור לי האופציות של הכוח פעולה שלו. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את זה אתמול אפרופו, התפריט טיפה שונה. מנסה, כרגע זה באמת עובד טוב נחכה ליום חם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, laviil כתב:

קבוצה סגורה/פרטית

בא לך לסכם?

שרשרת קמשפט (יציאה) נשברה פתאום, מישהו כבר את זה ויודע מול מי מתנהלים?? , 
דגם 1.5 דיזל , 2020, הרכב מתוחזק היטב ,  כבר לא באחריות, פתאום לפני יומיים באמצע נסיעה נתקע באמצע הכביש.
מאבחנה ראשונית במוסך הרשמי הם טוענים שזו השרשרת קמשפט נשברה ונתנו הערכת מחיר מטורפתת לתיקון.
ממה שאני רואה זו תקלה ידועה במנוע הזה ואני רואה אפילו שעל חלק מהדגמים האחרים עשו ריקול
מישהו יודע איפה מומלץ לתקן ?איך מתנהלים ואם יש איזה ייצוגית בנושא?
תודה מראש לעוזריםם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם זה רכב שעשה 160,000 קמ ומחוץ לטווח האחריות המורחבת...

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, מלטבשי כתב:

שם זה רכב שעשה 160,000 קמ ומחוץ לטווח האחריות המורחבת...

ידוע לך למה לחלק מהרכבים עם המנוע הזה היה ריקול ולחלק לא? הרי המנוע הוא אותו מנוע לפי מה שהבנתי אז למה רק לחלק?

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לאף אחד ריקול להחלפת השרשרת קמשאפט.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר שוב על עמדתי.אני חושב שרצוי היה להציע למי שנמצא מחוץ לאחריות להחליף את השרשת בלבד כטיפול תחזוקה. ז"א אחת ל80k להחליף את השרשרת בחדשה 7 מ"מ. בבדיקה באינטרנט- עלות השרשרת זניחה 

Screenshot_2023-12-06-18-44-06-335_com.android.chrome.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...