Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש\רכישה ומעקב רכב, פיג'ו 508 (מדהימה)

ariel000

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, EliC25 כתב:

בחלק הראשון הוא אמר שמי שיקנה רכב שמור ממך יזכה

אחר כך הוא אמר שבפעם הבאה אל תקנה רכב שיש לו תקלות ידועות, ותכנס להרפתקאה, אלא תקח משהו יותר סולידי ואמין שלא יוציא לך את המיץ.

תודה רבה אלי על ההסבר. :)

אני מבטיח לך, גם בפעם הבאה.. צרפתייה גאה! :)

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה!

רק תקנה חדש ובאחריות ותתפלל שלא יהיה כשל טכני מובנה כי יש להם את זה כנראה יותר מאחרים.

הייתי, נהניתי, סבלתי, הספיק לי.

יש מותגים שיתנו גם הנאה וגם ללא חשש מה יהיה היום.

אתה הוצאת ב4 שנים 25,000 ש"ח על בלתמים, זה בלתי סביר ואין מה להיות גאה בזה, זה לוקח זמן, זמן נוסף (אותו זמן שווה כסף מעבר לזמן), עצבים וכסף.

הייתי שם ונגמלתי, יש חלופות לנבלות מזדקנות עם תקלות לא הגיוניות.

היו לי 2 C4 פיקאסו ששמשו אותי נאמנה, הן בשימושיות והמן המנוע הנפלא שלהם, הראשונה חברת הליסינג אכלה את החצץ, בשנייה שקניתי אני אכלתי חצץ.

כעת חבר זורק את הC5 שלו לאחר שנמאס לו מסאגת המיכל אוראה, אמר שאם זה העניין באחריות יצרן מה יהיה לאחר מכן.

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה אתם הייתם עושים.

דיברתי עם בחור שהתעניין ברכב ובא לראות את הבונבוניירה המהממת שלי.

הוא שאל לגבי היסטוריית טיפולים ברכב ואני מודה, נשבע, שכל מה שהיה לפני ה-7.10 אני לא זוכר.

זה אולי מוזר, אבל מתקשה לזכור דברים שהיו או קרו באופן כללי ובעיקר גם כלפי הרכב.

אני לא שמרתי תיעוד של חשבוניות, כי גם ידעתי שיש את השרשור הזה שתמיד אוכל לחזור אליו.

האם הייתם משתפים את השרשור הזה, עם קונה פוטנציאל?

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שכן - כתבת בפורמט ציבורי? לקחת על זה אחריות|!

תחשוב שלא תאמר מילה למוכר ואז יגלה את השרשור - אם הסתרת משהו - יהיו סימני שאלות.

את שרשור הDS שלי - שלחתי בטלפון לאיש מכירות ולמנהל הסניף בטרייד ואמרתי להם - תעברו על הכל לא מסתיר מכם כלום! וגם לא היו צריכים כי אמרתי הכל. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...