Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש\רכישה ומעקב רכב, פיג'ו 508 (מדהימה)

ariel000

פוסטים מומלצים

מבין את עניין הבלאי כי חוויתי אותו על בשרי גם ב 208GTI ,אומנם שנת 14' אבל הבלאי שלוהיה  כמו 2004,הבלאי של הרכב היה פשוט אדיר,לא חוויתי ולא שמעתי את זה באף רכב,גם אצלי המדחס היה לקראת סוף חייו כבר,ואני מדבר עם רכב עם 100K ,לא היה שבוע כמעט שלא היה תקלה כלשהיא ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 13.4.2023 בשעה 15:32, lanosforce כתב:

גם ראיתי כבר לא רק ברכב בשרשור הזה אלא גם במנוע THP200 של חבר - ממיר קטליתי שהחזיר נשמתו לבורא. 

אבל ממה שהבנתי מחליפים את הממיר במקט חדש וסביר יותר. המקט הישן היה מתפגר לפני ה100 אלף, לפעמים ב70 (מספרים מהזיכרון).

לפני שקניתי את הרכב הנוכחי, שקלתי גם את ה508 מנוע 165 (למעשה את כל הרכבים של הקונצרן עם 165 כס). אני חושב שהשאלה המרכזית ברכבים הללו (508, ds וכו) היא כמה אתה מוכן לשלם על רכב שתהנה ממנו. אבל התשלום הוא באמינות, ולא במחיר הקנייה.

אישית, אני חושב שאמינות בארץ היא מרכזית מדי יחסית לנוחות, הנאה ושימושיות של הרכב. אבל אולי הייתי מדבר אחרת אם היו לי ילדים או עבודה שתלויה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לחסוך לך, כאחד שהרכב השני שלו זה b4 2010

ברור שהבחירה שלי כאדם שפוי ורציונאלי תהיה הסובארו.

אבל אני לא ממש שפוי

ובבקשה בוא לא נדבר על רציונאל

הלב אוהב את שתיהן אבל את הds בחניה משום מה.. יותר

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מכיר את שרשור הדיאס, די ברור ממנו שה'אתה' בתגובה שלי לא התייחס אלייך או לשכמותך. בטח לא כל עניין ה'תשלום באמינות בשביל ערך מוסף' 😉.

עריכה אחרונה על ידי daniel.asu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
לפני 16 שעות, Jeka88 כתב:

לא הוצאת אותה למכירה לפני איזה כמה חודשים כבר??

הצעתי אותה למכירה כי היו תיכנונים לחזור לעבודה.

ואז במקום לחזור, מפטרים אותך, בעיה. 😄

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה נוסחא, להחזיק צרפתיה בלי עבודה.

זה יותר גרוע מbdsm

בהצלחה ושתמצא פרנסה חדשה, מהר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 11.8.2023 בשעה 16:36, ariel000 כתב:

הצעתי אותה למכירה כי היו תיכנונים לחזור לעבודה.

ואז במקום לחזור, מפטרים אותך, בעיה. 😄

בעקבות חוות דעת שמצאתי בפורום שקלתי לקנות 508 משנת 2017  עם 101 אלף ק"מ אבל השרשור המעולה שלך ערער לי את הביטחון. 

האם אחרי כל התיקונים שעשית הרכב עדיין ממציא תקלות פה ושם? 

אולי שווה בכלל לחפש דווקא רכב שכל הסט הבעייתי הוחלף אצלו כמו במקרה שלך, או שהיית מתרחק בכל מקרה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.9.2023 בשעה 21:25, Andrey Kuzin כתב:

בעקבות חוות דעת שמצאתי בפורום שקלתי לקנות 508 משנת 2017  עם 101 אלף ק"מ אבל השרשור המעולה שלך ערער לי את הביטחון. 

האם אחרי כל התיקונים שעשית הרכב עדיין ממציא תקלות פה ושם? 

אולי שווה בכלל לחפש דווקא רכב שכל הסט הבעייתי הוחלף אצלו כמו במקרה שלך, או שהיית מתרחק בכל מקרה? 

אתה צריך לחלק את שאלתך ל-2 סוגים.

סוג של תקלה של הרכב עצמו.

מבחינת הרכב, הוא מ ד ה י ם!!!, המזגן פצצה ומקפיא את המוח מרוב שהוא טוב שלא לדבר על המזגן האחורי, הוא הכי עוצמתי שראיתי מבין שלל הרכבים שראיתי.

הרכב יפה בטירוף, חיצונית ופנימית.

הוא מפנק מבחינה נוחות נסיעה, יציבות על הכביש, כח נסיעה כאשר נדרש ממש לא חסר.

מבחינת תקלות, כמו שחבר שלי אומר, יש לי רכב 2016 עם חלקים 2023.

אני רוצה להאמין ולקוות שעברתי על כל סוג של תקלה אפשרית ברכב הזה ותיקנתי את כולם.

בכמה מילים אני יכול להגיד שחרף העובדה שבמשך 4 שנים הוצאתי כ-25 אלף שקל, אני לא מצטער לרגע על הרכישה הזו.

2 החיסרונות היחידים שיש ברכב, זה העובדה שנוא 4.8 מטר אורך ולך תמצא חנייה בת"א והעובדה היותר כואבת, שפנגו הורידו לי את הטבת "תושב תל אביב" ולפני חודש היתה פעם ראשונה ששילמתי כל חנייה בת"א....ואני בכלל מים המלח. 😄😄

• אהבתי 1

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ariel000 כתב:

מבחינת הרכב, הוא מ ד ה י ם!!!, המזגן פצצה ומקפיא את המוח מרוב שהוא טוב שלא לדבר על המזגן האחורי, הוא הכי עוצמתי שראיתי מבין שלל הרכבים שראיתי.

הרכב יפה בטירוף, חיצונית ופנימית.

הוא מפנק מבחינה נוחות נסיעה, יציבות על הכביש, כח נסיעה כאשר נדרש ממש לא חסר.

מבחינת תקלות, כמו שחבר שלי אומר, יש לי רכב 2016 עם חלקים 2023.

אני רוצה להאמין ולקוות שעברתי על כל סוג של תקלה אפשרית ברכב הזה ותיקנתי את כולם.

פחות או יותר הוצאת לי את המילים מהפה - והאמת שהרכב עד כדי כך מדהים שאני כנראה אחליף אותה רק בגלל שהגעתי להחלטה שדי הגיע הזמן להמשיך הלאה - יש חלק שרוצה להמשיך - גם אם ילך מנוע גם אם ילך ממיר זה עדיין זול יותר מלהחליף רכב. 

וגם עברתי לאחרונה לשמן 5W40 וכל מה שאני יכול לאמר זה - זה עולם אחר. ממש הבדל עצום. 

הרכב עד כדי כך מדהים שאני יודע שאם זה הTHP הגרוע בחבורה - וואלה, אני לא שולל 508 עם THP180 או את הגרסא של ה225 סוסים... 

אני חושב כרגע לכוון של S60 T5 כמחליפה אם להיות כנה - אבל אם אצליח להגיע למשל למצב של טרייד טוב בלובינסקי על 508GT - מבחינתי זה פרימיום לכל דבר ודבר ואני ממש אשמח לראות אחת כזו בחניה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, lanosforce כתב:

פחות או יותר הוצאת לי את המילים מהפה - והאמת שהרכב עד כדי כך מדהים שאני כנראה אחליף אותה רק בגלל שהגעתי להחלטה שדי הגיע הזמן להמשיך הלאה - יש חלק שרוצה להמשיך - גם אם ילך מנוע גם אם ילך ממיר זה עדיין זול יותר מלהחליף רכב. 

וגם עברתי לאחרונה לשמן 5W40 וכל מה שאני יכול לאמר זה - זה עולם אחר. ממש הבדל עצום. 

הרכב עד כדי כך מדהים שאני יודע שאם זה הTHP הגרוע בחבורה - וואלה, אני לא שולל 508 עם THP180 או את הגרסא של ה225 סוסים... 

אני חושב כרגע לכוון של S60 T5 כמחליפה אם להיות כנה - אבל אם אצליח להגיע למשל למצב של טרייד טוב בלובינסקי על 508GT - מבחינתי זה פרימיום לכל דבר ודבר ואני ממש אשמח לראות אחת כזו בחניה. 

ה-508 החדשה היא פשוט מדהימה ביופי שלה ובפנים זה בהחלט מרשים, לעניות דעתי אני חושב שהעיצוב בפנים של הדגם שלי יותר יפנ מהנוכחי.

כפי שכתבתי, הייתי על הקשקש להחליף רכב וגם מצאתי 508 2021 או 22 היברידית.

עשיתי לה בדיקות, לא מצאתי משהו קריטי מבחינה חיצונית.

הנושא היה תקלה במערכת ההיברידית שלא נדלקת ובדקתי מול מוסך של פיג'ו וגם אחרי טעינה מלאה עדיין תקלה וסירוב של הרכב לנסוע על חשמל.

לכן נאלצתי לרדת ממנה, בצירוף העבודה.

אני לא מוצא 508 היברידית נוספת וחשבתי ללכת על הסונטה לימיטיד, החיסרון העצום ברכב זו מראה הנהג החיצונית, שהיא מראה אמריקאית עם זום מטורף וזה די מדכא.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...