Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, Coro כתב:

היום בהפגנה:

בלש אסר על צעיר לצלם בטלפון מפגין שהניף את דגל פלסטין, בטענה שעצם הצילום מעורר פרובוקציות.

במקרה אחר מפגינה הפריעה לצלם עיתונות שצילם דגל פלסטין, הצלם ניסה להתחמק אך היא כל הזמן נדחפה לו מול המצלמה כדי שלא יוכל לצלם והטיחה בו שזה בגלל שהוא משרת ערוץ פשיסט ושופר ובא לעורר פרובוקציות. בגלל הצפיפות קיבלה מכה מהמצלמה והאשימה אותו שהוא תוקף אותה עם מצלמה. למזלו היה צלם אחר שצילם את המתרחש.

מהתמונות שאני ראיתי עשרות אלפי דגלי ישראל, אבל מתמקדים בכמה הזויים עם דגלי רש״פ כדי לעשות דה-לגיטימציה לכל האנשים הנפלאים שיצאו להפגין היום. כנראה הנחיה שרצה בקבוצות ימין לדרך טובה לעשות דה-לגיטימציה להפגנות.

לפני 4 דקות, קורן בן אשר כתב:

אני הייתי עושה את זה, בדנמרק. מינוס 10 היה מגיע בד"כ עם שלג, והיה משהו לא מאוד נפוץ, כמו שלג בירושלים, והסתבר שנהגים דנים ושלג זה כמו ישראלים וגשם, לא בדיוק יודעים מה לעשות. אז די מהר גיליתי שבשלג אופניים זה אמצעי התחבורה הכי אמין (והשבילים היו מפולסים כל הזמן, יחד עם הכבישים).

מעניין מה שאתה אומר. פה דווקא נוהגים בשלג סבבה. גם כולם עם צמיגי חורף, למרות שאין חוק שמחייב לזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

תגובות צפויות. אתם רק מוכיחים שלא איכפת לכם באמת מזכויות אזרח או חופש העיתונות.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Coro כתב:

הייתי דואג אם כוחות משטרה היו מונעים בשיטתיות מעיתונאים לבצע את עבודתם. איזו קרציה שנדחפת בפני מצלמה של מישהו כי אג'נדה אישית זו לא הפרעה של חופש העיתונות, ולא משנה מאיזה צד של המתרס מדובר. יחכה 5 דקות, היא תלך. לראיה, כל התמונות האלו כן מגיעות בסוף לעיתונות ולרשת. תטריד ולא תעזוב את הכתב? זו כבר כן הפרעה. (מצד שני, לגנוב ולרסק את הציוד של צוות עיתונאי תוך כדי הפעלת אלימות ואיומים זו בהחלט הפרעה של חופש העיתונות. רוצה לנחש איפה זה קרה וע"י מי?)

לכן אני טוען שאתה מתעסק בשטויות. זה אפילו לא עונה על ההגדרה.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Coro כתב:

אתה טוען שיש, כביכול, קונשפירציה להסתיר את העובדה שהונפו דגלי פלסטין בהפגנה? כי "הארץ" מדווח על זה בלי להסתיר, כולל צילומי פנים של מניפי הדגלים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, פינדר כתב:

שזה פוגע ב?

חוץ מבזבוז כסף (לדעתך) מי נפגע מזה? המטרידים הפוטנציאליים? האגו שלך?

זו שוב סימטריה מאולצת ומזוייפת.

למה הסימטריה מאולצת?

אני לא מתווכח לגבי היכולת לבצע, אני טוען שמיכאלי היא קיצונית אידיאולוגית. אתה פשוט לא מכיר את האידיאולוגיה שלה, אבל היא אומרת אותה. אתה פשוט לא בקיא בטרמינולוגיה.

היא רואה בתרבות המערבית תרבות שבבסיסה דיכוי נשים (וילדים) ע"י גברים. על זה מושתת החברה שלנו ואת זה משרתים המוסדות התרבותיים שלהם, כמו נישואים, משפחה וכו'.

מעוז הוא הקונטרה לה.

האם זה כל מה שמירב מיכאלי מייצגת בפועלה, במעשיה, בדבריה?

לא.

האם זה כל מה שמעוז מייצג - כן. 

אבל, כמו שכבר כתבתי, אותו לפחות אני רואה בא מקילומטר. קודם כל.

דבר שני, אני מסוגל למפות את האידיאולוגיה שלו. אצל מיכאלי, היא יכולה לעמוד על זכויות נשים (כביכול) מצד אחד, אבל לתמוך במסחרה של גופן של נשים בתהליכי פונדקאות, כדי להרשות לגברים שחפצו בתינוק להשכיר רחם ממישהי שצריכה את הכסף שלהם.

זה לא מתיישב.

כלומר, זה כן מתיישב, אם אתה טוען שהמטרה העליונה היא יצירת אלטרנטיבה לתא המשפחתי הקלאסי, כיעד חברתי (לא שאני טוען שזו המחשבה, אבל אני לא רואה דרך אחרת ליישב את הסתירה).

אבל אם ההקבלה מפריעה לך, אז מיכאלי היא רק 50% קיצונית אידיאולוגית ואבי מעוז הוא גזען על מלא.

לפני 7 שעות, David32 כתב:

אני לא מבין מה נדבקת לזה ומה אתה רואה בזה מעבר לאוטובוס שציירו על הרצפה קווים, שמו מראה, והדביקו פוסטר עם המלצות מפגרות.

זה סימפטום לתפיסת העולם הקיצונית שאני טוען שהיא מחזיקה בה וזו הפריזמה דרכה היא בוחנת את העולם.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, mikyl כתב:

הבעיה שגם אותם אנשים כמוך וגם כמוני רוצים שאחרים יעברו לתח"צ מאותם הסיבות. ולא משנה אם הם רוצים יותר נת"צים כמוך או לא רוצים כמוני. כל עוד אתה, הם ואני משתמשים ברכב פרטי כולנו ביחד באותם 58%, ולא משנה רוצה אתה את זה או לא.

אנחנו יחד ב 58% שמשתמשים ברכב אבל לא ב 58% לדעתך שלא רוצים נתצים.

אפשר להרחיב את זה לחניות בתל אביב (או בכל עיר אחרת). מי שגר שם ויש לו חניה פרטית ישמח לעוד נתיב במקום טור של מכוניות חונות. אז לצמצם חניות?

לפני 6 שעות, Coro כתב:

היום בהפגנה:

בלש אסר על צעיר לצלם בטלפון מפגין שהניף את דגל פלסטין, בטענה שעצם הצילום מעורר פרובוקציות.

במקרה אחר מפגינה הפריעה לצלם עיתונות שצילם דגל פלסטין, הצלם ניסה להתחמק אך היא כל הזמן נדחפה לו מול המצלמה כדי שלא יוכל לצלם והטיחה בו שזה בגלל שהוא משרת ערוץ פשיסט ושופר ובא לעורר פרובוקציות. בגלל הצפיפות קיבלה מכה מהמצלמה והאשימה אותו שהוא תוקף אותה עם מצלמה. למזלו היה צלם אחר שצילם את המתרחש.

אם שני אנשים הצליחו למנוע צילום דגלי פלסטין בהפגנה של 80,000 איש זה אומר שהיה מקסימום דגל אחד וגם הוא היה בפינה מוסתרת.

אתה מבין כמה הטיעון שלך הזוי?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המספרים הם הערכות וכל אחד מעריך אחרת.

מעבר לזה אם קראת את ההגד בפסח אז זה כמו הרבנים עם המכות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, falou כתב:

תגדיר ״הטרדה מינית״

כמו שהחוק מגדיר את זה. מעשים, הצעות בעלי אופי מיני, אמירות משפילות.

ואני לא מדבר על "ואי את נראית טוב היום". רק לדוגמא לפני שנים רבות שירת איתי בצבא קצין שהיה בא בבוקר לבסיס ושואל את החיילות שלו מי מהן בתולה ושהוא יכול לדאוג לזה. יש דוגמאות אחרות לא פחות גרועות. זה פה. בכל מקום. 

לפני כשעה, falou כתב:

דבר שני, אני מסוגל למפות את האידיאולוגיה שלו. אצל מיכאלי, היא יכולה לעמוד על זכויות נשים (כביכול) מצד אחד, אבל לתמוך במסחרה של גופן של נשים בתהליכי פונדקאות, כדי להרשות לגברים שחפצו בתינוק להשכיר רחם ממישהי שצריכה את הכסף שלהם.

זה לא מתיישב.

אני חושב שזה פשוט מעיד על זה שהיא לא קיצונית כמו שאתה חושב שהיא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, יבגניפ כתב:

כמו שהחוק מגדיר את זה. מעשים, הצעות בעלי אופי מיני, אמירות משפילות.

אז למה אתה מתייחס רק לנשים?

אישית הוטרדתי מינית מספר פעמים, על ידי גברים ונשים. כולל נגיעות באיברים אינטימיים, נשיקה על השפתיים בכפייה, רמיזות מיניות במקום העבודה וכו׳.

לפני 35 דקות, יבגניפ כתב:

אני חושב שזה פשוט מעיד על זה שהיא לא קיצונית כמו שאתה חושב שהיא.

לאפשר סחר בגוף של נשים זה מאוד קיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, falou כתב:

אז למה אתה מתייחס רק לנשים?

אישית הוטרדתי מינית מספר פעמים, על ידי גברים ונשים. כולל נגיעות באיברים אינטימיים, נשיקה על השפתיים בכפייה, רמיזות מיניות במקום העבודה וכו׳.

לאפשר סחר בגוף של נשים זה מאוד קיצוני.

אל תתייחס רק לנשים. אתה רק מחזק את הטענה שאתה מתווכח איתה.

החברה האנושית אלימה. היום לפחות במערב יש יותר מודעות לזה. זה הכל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, falou כתב:

בפועל, ילדים בטוחים יותר במשפחה הגרעינית מבפנימיה או משפחת אומנה או משפחה חד הורית או משפחה בה אחד ההורים אינו ההורי הביולוגי.

זה נכון. ובגלל זה היא לא מציעה לקחת ילדים ולהעביר אותם לפנימיות, אלא לתת יותר תמיכה למשפחות.

אין לי מושג איזו תמיכה בדיוק היא מציעה והאם זה יעיל, אבל זה בגדול מה שאמרה בראיון, שלא ברור לי אם ראית.

לפני 10 שעות, falou כתב:

בתור התחלה, תגיד לי אתה: אחד מכל ארבעה אנשים שאתה מכיר עבר התעללות מינית בתור ילד?

לא יודע מה המספר המדויק, אני כן יודע שאחרי ש20 שנה אני שומע סיפורים מאשתי (עו״ס ומטפלת) אני תוהה אם המספר הזה לא נמוך מדי.

בדיוק ביום חמישי האחרון, בערוץ 13, שודר תחקיר על משפחה מושלמת מרמת השרון. אבא טייס בחיה״א, אמא משכילה, 4 ילדים לתפארת.

אף אחד מבני המשפחה לא ידע שהבן הבכור המוצלח, טייס גם הוא ורופא, היה אונס באופן קבוע את אחותו הצעירה במשך 14 שנה.  בטח שאף אחד מחוץ למשפחה לא ידע.

גם כשהבת, כאשה בוגרת, חשפה את הסיפור, בני המשפחה העדיפו להשתיק אותו ולהחביא אותו, כדי שלא תיפגע התדמית המושלמת של המשפחה.

פגיעות בתוך המשפחה זה לא משהו שאנשים מסתובבים ומספרים עליו לכל מי שנקלע לדרכם, לכן השאלה שלך על אנשים ש״אתה מכיר״ חסרת משמעות.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

אנחנו יחד ב 58% שמשתמשים ברכב אבל לא ב 58% לדעתך שלא רוצים נתצים.

אף פעם לא טענתי ששאר הנהגים הם תומכים בדעותיי לגבי נת"צים. אפילו אשתי לא תומכת 😂 אבל היא משתמשת באוטובוסים. כולם מחכים שאחרים יפנו את הכביש, אבל אנחנו נמשיך לנסוע ברכב 🙂 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, falou כתב:

בפועל, ילדים בטוחים יותר במשפחה הגרעינית מבפנימיה או משפחת אומנה או משפחה חד הורית או משפחה בה אחד ההורים אינו ההורי הביולוגי

אפשר סימוכין לטענה? 

(אומנה זה טריוויאלי) 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, פינדר כתב:

לא יודע מה המספר המדויק, אני כן יודע שאחרי ש20 שנה אני שומע סיפורים מאשתי (עו״ס ומטפלת) אני תוהה אם המספר הזה לא נמוך מדי.

אתה מבין שמדובר במישהי שהמקרים האלו מתנקזים אליה... כן?!

לפני 25 דקות, פינדר כתב:

פגיעות בתוך המשפחה זה לא משהו שאנשים מסתובבים ומספרים עליו לכל מי שנקלע לדרכם, לכן השאלה שלך על אנשים ש״אתה מכיר״ חסרת משמעות.

זה חסר משמעות שאתה מכיר כמה עשרות אנשים שאונסים את הילדים שלהם? שישבו איתך בכיתה לפחות עשרה ילדים שהיו נאנסים במשפחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...