Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכם הוציא רישיון נשק?

Shaike.Zam

פוסטים מומלצים

ברור שמפקיד. 

נראה אותך מנסה להעלות אקדח למטוס . ועוד יותר גרוע - בדרך חזרה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ANUTKK כתב:

רובאי 02

גר בתל אביב ועובד בתל אביב

האם בתקנות החדשות אני עובר ?

קראתי שניתן לעשות בנתונים האלה מלבד יישוב מזכה..

ועוד מחשבה שקפצה אם אני טס לחו"ל את האקדח אני לוקח איתי? או מפקיד במשטרה? 

אם אתה מפקיד במשטרה אתה לא מקבל אותו בחזרה, אתה צריך להפקיד במטווח או חנות נשק(?) והם ישמרו על הנשק עד שאתה חוזר - כמובן שזה עולה כסף השמירה הזו.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד חודש - בכספת בבית.

מעל חודש בחול - הפקדה אצל סוחר תמורת כמה עשרות שח לחודש.

הפקדה במשטרה רק במקרה של תלונה וכאלו שמחרימים לך את הנשק עד לסיום הבירור, ללא עלות. 

עריכה אחרונה על ידי tinoki
  • מעניין 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.10.2023 בשעה 07:34, oryo כתב:

אני אמנם לא בישראל, ופעם אחרונה שניסיתי להכנס לעובי הקורה בפורום בנושא הזה התגובה הפבלובית והמזלזלת הגיעה, אז לקחתי את התכנים לפלטפורמה אחרת.

כיום לא מעט אנשים (לא מהפורום, מן הסתם) פונים אלי ואני שמח לעזור, הן וירטואלית והן אישית. מיותר לציין שאני לא עושה את זה בשביל כסף או כיף אלא ׳סתם׳ בנסיון לסייע.

מי שמתעניין בנושא ברצינות, ברמה ה*בטיחותית* והאחראית, מוזמן לבוא לפייסבוק לקבוצה ׳פורום נשק בארה״ב׳, שם העלתי תכנים רבים שנועדו לסייע לאנשים לקבל החלטה אחראית ומושכלת ככל הניתן. כן, גם (במיוחד!?) עם נשק אפשר לנהל דיון רציונלי מעמיק ולא רק ״פיכסה זה רע״ או ״וואי וואי תראו את הדיקפיק של הגלוק שלי נמנמנמ״

נק מבט אישית שלי:

אני חי בטקסס כמו אור והשבוע האחרון שינה אותי ועוד רבים אחרים לתמיד. אמנם אני רחוק ובמקום אחר אבל המשבר הגיע גם אליי, כמי שהיה לוחם ביחידה קרבית, לא חשבתי שאראה דבר כזה בחיים והנה זה קרה ואני אומר לעצמי אם צה"ל נתפס לא מוכן בתפקידו להגן על מדינת ישראל ותושביה בדיוק ממצבים כאלה אין על מי לסמוך אלא רק על עצמי במצבים כאלה. אולי זה נשמע דרמטי וחיבס"י אבל אשכרה משהו אצלי נשבר  ולאחר 5 שנים במדינת ה"נשק לכל אחד וכמה שיותר יותר טוב"  קניתי נשק . 

אור, זה H&K ,שולחים את הדיקפיק לאותו מקום של הגלוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, SurfHigh כתב:

מי שמחזיק, יכול לשתף בעלויות? 

רכישה, כספת, מטווח, אחסון, אגרת רישוי וכו? 

רכישה: 

אקדח חדש: 3000-5000. בעיקר עניין של מותג.

משומש: החל מ 500 לפשוטים (ברזל ולא פולימרי) ועד 3000. יש ביד 2 וגם אצל הסוחרים. רובם מבצעים החלפות וכך יש מלאי יד שנייה.

כספת: 250-300 . בחנות נשק.

מטווח 50 כדור: 200-300 ₪

כדורים - כ 3 שח ליח’.

אגרת רישוי לשלוש שנים: 183 שח

• אהבתי 4

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד רוצה רשיון נשק 

אבל העניין של היישוב מזכה זה בעיה.

גר בתל אביב אבל מסתובב בכל הארץ ומטייל בכל הארץ.

מקווה שבימים הקרובים הדרישות ישתנו לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הארץ צריכה להיות יישוב מזכה. כל ה"יישובים המזכים" נמצאים במרחק יריקה מ"יישובים לא מזכים".

עוד לפני 30 שנה כשהייתי בסדיר, ג'ובניק עם נשק ארוך, הבנתי שאני חייב לדאוג לעצמי לאקדח. חיפשתי את הפירצה בחוק שאיפשרה לי להוציא רישיון, ומאז יש לי. הפירצה נסתמה לאחר רצח רבין.

לפני חצי שנה החלפתי את האקדח הכבד הישן באקדח קומפקטי מודרני שהרבה יותר קל להיסחב איתו לכל מקום.

השירות של מחלקת רישוי היה יעיל להדהים למשרד ממשלתי ותוך יום הונפק לי רישיון חדש. 

פרוצדורת החלפת הכלי מוזרה, מאחר ואתה צריך להפקיד את הישן בחנות הנשק ואתה לא יכול לצאת עם החדש שקנית עד שתקבל רישיון חדש, לכן לפחות הם מטפלים בזה מהר.

אתמול אשתי הגישה בקשה לרישיון, נראה איך יטפלו עכישו עם העומס שיש להם.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.10.2023 בשעה 18:04, amosbmw כתב:

כל הארץ צריכה להיות יישוב מזכה. כל ה"יישובים המזכים" נמצאים במרחק יריקה מ"יישובים לא מזכים".

זה לא ברמת היישוב זה ברמת הרחוב !!!

בן-גביר מכניס הקלות על בסיס יומי והן מתעדכנות אחת לכמה ימים במחשבון זכאות של אגף הירי באינטרנט.

מבדיקה שעשיתי -  זה ברמת הרחוב ואפילו בית, תבדקו באתר באמצעות המחשבון זכאות של אגף הירי של המשרד לביטחון פנים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.10.2023 בשעה 14:25, tinoki כתב:

רכישה: 

אקדח חדש: 3000-5000. בעיקר עניין של מותג.

משומש: החל מ 500 לפשוטים (ברזל ולא פולימרי) ועד 3000. יש ביד 2 וגם אצל הסוחרים. רובם מבצעים החלפות וכך יש מלאי יד שנייה.

כספת: 250-300 . בחנות נשק.

מטווח 50 כדור: 200-300 ₪

כדורים - כ 3 שח ליח’.

אגרת רישוי לשלוש שנים: 183 שח

תודה על הפירוט, בדיוק מתלבט עם עצמי אם להכנס לזה גם בקטע כלכלי זה הוצאה לא קטנה.

במקום העבודה שלי דוחפים אותנו להוציא רשיונות ולהתחמש על חשבוננו כמובן. 

ממש מתלבט, מצד אחד אני לא יודע לאן העסק מתפתח והאם נמצא את עצמנו בסכינתיפדה עוד כמה שבועות, מצד שני זה נותן למקום עבודה שלי (חברת it ביטחונית) לשלוח אותי לכל מיני מקומות שלא הייתי רוצה להיות בהם עכשיו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנייקל שלי : הזנחת גבול ירדן בעשור האחרון גררה הברחות ענק של נשק . רוב הנשק דווקא הגיע לישראל (מגזר הערבי) ומשם גם לשטחים. בשנה האחרונה צהל נלחם יותר בהברחות מירדן אבל זה מעט מדי,  מאוחר מדי . אף אחד לא יודע כמה . הערכה גסה : 10000 אקדחים, רובים ורימונים. כדי לדכא התקוממות מקומית צריך לחמש גם את מרכז הארץ ולאזן את המשוואה (או לאסוף את הנשק או משמר לאומי יעיל אבל לא מאמין בבן גביר ). 

השבוע ניגש אלי שכן מודאג ושואל אם אני יכול להשיג לו נשק. לא מאשים אותו. הבחור בחרדות ולא עומד בתנאי הסף .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, save כתב:

השנייקל שלי : הזנחת גבול ירדן בעשור האחרון גררה הברחות ענק של נשק . רוב הנשק דווקא הגיע לישראל (מגזר הערבי) ומשם גם לשטחים. בשנה האחרונה צהל נלחם יותר בהברחות מירדן אבל זה מעט מדי,  מאוחר מדי . אף אחד לא יודע כמה . הערכה גסה : 10000 אקדחים, רובים ורימונים. כדי לדכא התקוממות מקומית צריך לחמש גם את מרכז הארץ ולאזן את המשוואה (או לאסוף את הנשק או משמר לאומי יעיל אבל לא מאמין בבן גביר ). 

השבוע ניגש אלי שכן מודאג ושואל אם אני יכול להשיג לו נשק. לא מאשים אותו. הבחור בחרדות ולא עומד בתנאי הסף .

אתה יודע מה יותר מדאיג. קפץ לי ערוץ שנרשמתי אליו לפני המון זמן לגבי רישיונות של קנאביס, הדילר כבר עבר לקומודיט הטרנדי החדש - רישיונות לנשק.

לפי מה שהוא אומר זה עובר במערכת של משרד הבט"ל. יעני יש מישהו במשרד הבט"ל בתוך אגף לרישיונות נשק, שמעדיף בצע כסף על ביטחון אזרחים.

רישיונות לא חוקיים, כן? זו לא ליבנת פורן..

אלוהים יצטרך להיות נוכח כי הולך להיות פה זוועה אחרי המלחמה..

וציניקנים הולכים לחגוג לצערי..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...