Jump to content

alechko01

 • פרסום הודעות

  2,006
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

אודות alechko01

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני בגישה אחרת לגמרי,כי אם יש תקציב ואין בעיה עם כסף אז למה לא לרכוש רכב חדש . רכב חדש זה חדש ,זה שקט מבחינת אחריות וגם לא רואה טסט,רכב לתווך של כמה שנים טובות.
 2. מאחל לרנו/דאציה והצלחה וממתין להגעה לישראל. אני כמעט בטוח שמחיר יהיה נמוך בין כל הדגמים החשמליים . בעיה היא אחרת שאני לא רואה הכנות ותחנות טעינה בישראל. גם טעינה בבניין משותף יכול להיות בעיה גדולה כי עדיין לא רואה פתרון של טעינת כאלו.
 3. היי רשמו כאן ובכללי שמערכת SS כן פוגעת במצבר וגם מספר חלקים שקשורים למערכת הנעה. ליצרנים אין ברירה כדי להיות ולמכור בשוק מודרני צריך לעמוד בתקנים דל זהום אוויר ובגלל זה מערכת הזאת קיימת.
 4. תתחדש על דיזל. לא נסעתי ברכב אבל לפי דעתי בחירה משתלמת יותר בסגנון הזה היום בשוק ישראלי זה דאסטר דיזל או סטפווי דיזל. מחיר של רחוק מ150 אלף .
 5. היי לא מומלץ כי דבר פוגע במערכת אוויר של מערכת דלק שברכב. במכוניות מודרניות כוללות מערכת אוורור של מיכל דלק ישנם מספר שסתומים: 1. שסתום כוח משיכה. סוגר את צינור האוורור ברגע שהרכב נוטה ליותר מ- 45 מעלות. הוא ממוקם בין מיכל הדלק לקניסטר, הסופג אדי בנזין ממיכל הדלק. 2. שסתום סולנואיד. נשלט על ידי הזרקת דלק, שסתום זה מאפשר לגזים מהמספוח להגיע אל סעפת הצריכה. ממוקם בתא המנוע. 3. שסתום אוורור. בזמן נסיעה הוא מאפשר לאוויר אטמוספרי להיכנס למיכל הדלק בהתאם לדלק הנצרך, ולכן לחץ מופחת לא יכול להיווצר במיכל, ממוקם באזור צינור המילוי.
 6. בקיצור, למה להגיע למצב שנדלקת נורית שדלקת נגמר. אין שום דבר טוב בזה וגם חסר הגיון ! מה שטוב במדינה הקטנה שלנו שעדיין יהיה מספיק דלק כדי להגיע לתחנת הדלק הקרובה מרגע שנדלקת נורית הזהרה.
 7. לצערי לא קיים פתרון למצלמה מתוך הרכב לצילום לשבוע ימים .אין חיה כזאת ומה שכן ניתן לחבר מצלמה מחוץ לרכב שעובדת ומקבלת הזנה מחברת חשמל.
 8. היי. יש לי בדיוק כזה רכב. מיכל סולר ברכב כמו שאמרו לך הוא 50 ליטר לפי הגדרת היצרן.בפועל ניתן לדחוף עם הוצאת אוויר עוד 10 ליטר. מד דלק הוא לא ליניארי אבל די מדויק מה שכן צריכה בתוך העיר עם מזגן+ זוג אנשים מצב eco (אין לו משמעות מחוץ לעיר) בסביבות 6.5-7 ליטר ל100 נסיעה בפקק אזור מרכז. נסיעה רגוע מאוד מחוץ לעיר בלבד צריכה היא בסביבות 3.5 -4ליטר ל100. לצערי דגם דיזל בעיר לא כזה חיסכוני כמו שהייתי רוצה אבל מחוץ לעיר סיפור אחר . עיר - מדובר נסיעה בפקקים עם ממוצע 17קמ לשעה.כמובן בעיר שיש תנועה ללא רמזורים ובלי פקקים מצב טיפה טוב יותר אבל עדיין לא 3.8ליטר ל100 כמו שרשום בחוברת של יצרן. מי שמ
 9. זה לא רלוונטי מכיוון שלא ידוע מי החליף מה החליפו ומה מצב של קליפר.
 10. אתה לא צריך לחפש מה שהיה בתוכנית ,אתה צריך להשתמש בנוזל קירור שמגדיר יצרן הרכב. 180 מעלות שזאת נקודה רתיחה לא משפיע ישירות על קורוזיה אלה על הסעת חום טוב יותר.
 11. היי אין לך ברירה תוכל לרכוש מהם רכב עם movon בלבד או לרכוש רכב אחר(לא דאצ׳יה) לגבי מערכת אחרת אז גם שם התקנה מקומית. למערכת יש מצלמה מובנת שלא הכי איכותיים וזווית צילום לא רחב בכלל כך שאם צריך מצלמה אז עדיף להוסיף .
 12. היי דבר ראשון תלמד ש Gates מייצר להמון רכבים ובחלקם הגדול זה מקורי רק על סמל אתה משלם יותר זה שהבאת חלקים ולא החליפו מחזרי שמן זה דבר לא נכון אבל סוג של "לימוד" , אם הגעת בגישה שאתה מבין גדול אז מוסך אמר נחליף לו כל מה שקיבלנו ממנו ולא רצו להתווכח על דברים אחרים כי לא רצו להתעסק איתך הכל תלוי באיזה גישה הגעת למוסך ואיך סיכמת איתם על טיפול. באותה גישה למה לא החליפו לך רצוע אלטרנטור? למה לא ניקו רדיאטור ולמה ? ויש הרבה מה לבדוק ולהחליף. החליפו כל מה שביקשת להחליף ועל זה שילמת !
 13. היי לפי מספר פורומים שמן תחליף למקורי של מאזדה הוא https://www.autostore.co.il/product/שמן-motorcraft-ford-5w30-4-73l/ אני הייתי מנסה שמן מוטול https://www.autostore.co.il/product/שמן-motul-8100-x-clean-5w30-5l/
×
×
 • Create New...