Jump to content

alechko01

 • פרסום הודעות

  1,994
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות alechko01

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. היי דבר ראשון תלמד ש Gates מייצר להמון רכבים ובחלקם הגדול זה מקורי רק על סמל אתה משלם יותר זה שהבאת חלקים ולא החליפו מחזרי שמן זה דבר לא נכון אבל סוג של "לימוד" , אם הגעת בגישה שאתה מבין גדול אז מוסך אמר נחליף לו כל מה שקיבלנו ממנו ולא רצו להתווכח על דברים אחרים כי לא רצו להתעסק איתך הכל תלוי באיזה גישה הגעת למוסך ואיך סיכמת איתם על טיפול. באותה גישה למה לא החליפו לך רצוע אלטרנטור? למה לא ניקו רדיאטור ולמה ? ויש הרבה מה לבדוק ולהחליף. החליפו כל מה שביקשת להחליף ועל זה שילמת !
 2. היי לפי מספר פורומים שמן תחליף למקורי של מאזדה הוא https://www.autostore.co.il/product/שמן-motorcraft-ford-5w30-4-73l/ אני הייתי מנסה שמן מוטול https://www.autostore.co.il/product/שמן-motul-8100-x-clean-5w30-5l/
 3. היי גם אני חשבתי לנסות שמן קסטרול אבל מה שעוצר אותי להשתמש בו שלפי מפרט טכני שלו נקודת שריפה של שמן קסטרול A5 זה Flash point כולה 207 מעלות בהשוואה למתחרים שנמצאים בסביבות 240 מעלות וכנירא זאת הסיבה ששמן נשרף אצלך יותר מאשר שמן מקורי.ואם זה המצב אז תחליף שמן כי דבר מזהם לך מנוע ומערכת פליטה. דרך אגב גם בשאר הפרמטרים שמן הזה ספציפי פחות מוצלח מהמתחרים.
 4. הדבר הזה קיים אצל כל היצרנים רכב. גם בה צרפתיות כמו רנו או דאציה זה קיים גם.ניתן לשנות הרבה דברים , עשיתי הרבה שינויים בדאצ׳יה ולי יש אותם אופציות כמו בדגמים יקרים. כמובן צריך לפעמים חומרה נוספת וגם ידע.
 5. צודק לא מבין איך הודעה שלי הגיע לכאן בכלל.
 6. בגלל שרשמת שמן 15w40 . דרך אגב אני שם את השמן ברכב שנת 92 וזה אחלה ,אתה בכייף יכול לעבור לשמן 5w40 וכמובן לבדוק ולדגום כל פעם האם רכב אוכל שמן או לא. שוב החלפה כל 7 אלף עדיף .
 7. ברור שמוסך לא יקח שום אחריות על חלק שלא סופק על ידי מוסך ,יותר מזה מה קורה ואם חלק נרכש מחול והוא מזוייף ובגלל זה נגרם נזק ? לא חסר דבר האלו .
 8. בספר רכב רשום לך בדיוק איזה שמן נדרש ולפי תקן תקף לאותה שנה. צלם ספר רכב ותעלה לכאן. שמנים איכותי לא חסר בשוק ישראלי,שמן 5w40 של מוטול או Valvoline יתן מענה מעולה לדגם והמנוע שלך.שמן 15w40 זה שמן מינרלי מתאים מלמנוע ישן ודורש החלפה כל 5-7 אלף. בכל מקרה תזכור תדירות גבוהה בהחלפת שמן מנוע ישפר ביצועים ויעריך חיים של המנוע.
 9. אני לא יודע להגיד לך לאיזה מוסך ללכת , כמובן למערכות מיזוג אוויר ולא סתם מוסך אבל אני לא בטוח שתקבל מענה לסוגיה הזאת. לפעמים יש צורך בשינוי תכני או תוכנה ,כמו שאמרתי אם פעולה של מזגן נפסקת בגלל חוסר כוח אז כך זה תוכנן במפעל ואז דרוש ידע והבנה מעבר למצב או תקלה רגילה. אני מכיר מספר אנשים שביצעו לבד שינוי על ידי שינוי טרמורזיסטור + נגד ואז מזגן לא מפסיק לעבוד, להגיד שזה טוב ותיקני ,אני לא.
 10. הכל ברור לגבי חיישן ופעולת מאוורר עם טמפרטורה מעל 35 מעלות אבל לי לא מסתדר דבר אחר איך זה קשור לפתיחת דלת ? אין שינוי מהיר בחיישן טמפרטורה ,אלו שחייב להיות בדיוק על הגבול המעבר שזה גם על גבול והמצב קיצוני. גם לי יש חיישן במראה לא קיים שינוי מהיר לוקח מספר שניות לדגימה לאיבוד נתונים. יש מצב שבפתיחת דלק במצב שמנוע עובד נעשה דגימה של מחשב סוג של ריסט בתוכנה גילוי שחום מעל 35 מעלות ואז הפעלה מאווררים מחדש.
 11. לפ.ש. הבעיה מתחילה מזה שרכב ישן ניכנס למוסך מורשה ולמה זה ? ברגע שרשמת שטיפול מתחיל מ900 שקל ובכמה נגמר לפעמים? בהחלט לא שווה להכנס רכב ישן למורשה אם כואב לך בכיס. בקיצור לא צריך לעשות דוקטורט חלקים לטיפול ניתן לרכוש בארץ ויש מספיק חנויות של חלקי חילוף בישראל ואז לגשת למוסכים ולבקש טיפול כמובן לסכם לפני על עלות הטיפול.כמובן על חלקים שלך מוסכך לא אחראי וזה מה שהם יגידו לך ובצדק. טיפול רגיל קטן אמור להיות בסביבות של 120-200 שקל גג וחלקי חילוף לטיפול כמו שמן איכותי ופילטרים תחליפים עוד 200-250 שקל. בהצלחה.
 12. היי עד תחילת 2020 באמת מדינה נתנה הזדמנות להביא תצהיר חתום על יד עורך דין שרכב לא היה בשימוש ואז הוי מבטלים על חוב 7שנים אחורה. יכול להיות ומדובר על רכב של 9 שנים שלא היה בשימוש ולא שולם אגרת משרד הרישוי ,כלומר הרבה יותר מ7 שנים ואולי זאת הסיבה שלא קיבלת מכתב. אני ממליץ לך להגיע או להתקשר למשרד הרישוי ולברר במקום מה הכי נכון לעשות. האם קיבלת מכתב דרישה לתשלום חוב ?
 13. הדבר מוכר. בגלל חוסר בכוח מחשב מנתק מדחס בעזרת תוכנה,ניתן גם לנטרל ניתוקים על ידי שינוי טרמורזיסר שנמצא במאייד ,אותה בעיה קיימת הרכבי דאציה עם בנזין וגם קנגו. שוב,אף אחת במורשה לא יתעסק עם זה. צריך לחפור לבד .
 14. נשמע כמו חוסר בלחץ גז.תיגש למטופלים במערכת קירור ברכב וקבל דיאגנוזה.אולי יש דליפה.
×
×
 • Create New...