Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכם הוציא רישיון נשק?

Shaike.Zam

פוסטים מומלצים

כן. כדי שרופאת המשפחה בקופ"ח תסכים שאתה שפוי ותחתום גם על הטופס. 

לחלופין חפש רופא בשכונה שמכיר אותך. 

עדכון חם מהשטח : החל מה 12 לאוקטובר בקופ"ח יחתמו ובחינם! 

אז תמחקו מה שכתבתי על המחיר. (במכבי זה היה ₪119)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, יובל .מ. כתב:

רישיון נשק מוצמד לאקדח, אתה מקבל אותו רק אחרי שקנית.

לפני זה יש לך אישור מותנה.

אתה יכול לקנות ולשים בבית, אפילו לא להוציא אותו בחיים.

אתה מחויב בממוצע כל שנה וחצי לעשות מטווח!

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, save כתב:

שימו לב שהצהרת בריאות בקופ"ח כללית עולה כ ₪90 . מקור הכנסה צדדי. 

מעניין... הרופאה שלי (גם בכללית) גובה 50 ש"ח אבל רק במזומן ומעולם לא קיבלתי קבלה/חשבונית. באמת תהיתי אם זה מקור הכנסה צדדי *עבורה* - ולמען האמת לא אכפת לי אם כן. 

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בקופת חולים שלי תמיד שולחים אותי למשרד לשלם. מגיע לרופא עם העתק קבלה מודפס ורק אז הוא מדבר איתי על טופס הצהרת בריאות. הכל ממוסמך. אין מעטפות. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דרך הרופאה במאוחדת, הבאתי לה את הטופס חתמה עליו בלי שום תשלום או משהו כזה, אין לי שמץ על מה אתם מדברים

בכל אופן, לגבי טופס 830, במהלך הבקשה לא היה שום מקום שהייתי צריך להעלות או להגיש אותו

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרופא משפחה שלי שלח אותי לשלם לפני מספר חודשים. הוא אמר לי שהוא מבקש לשלם רק מאנשים בוגרים, מצעירים שצרכים את הנשק לעבודה הוא לא מבקש 😳

לא יודע אם צחק או רציני, בכל מקרה זו חוצפה, משלמים לקופה אלפי שח בכל שנה, למה צריך לשלם להם את ה~100שח? לבולים?

בדיוק כמו שהם שמבקשים xx שח על ״קניית״ משטח גרון.

זהו, פרקתי (ולא נצרתי)

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, locus כתב:

אתה מחויב בממוצע כל שנה וחצי לעשות מטווח!

בוודאי.

הייתי גם ממליץ לעשות יותר (אני אישית מתכנן כל חודשיים-שלושה), אבל חוץ מזה אין חובה להסתובב עם הנשק.

לפני שעתיים, save כתב:

שימו לב שהצהרת בריאות בקופ"ח כללית עולה כ ₪90 . מקור הכנסה צדדי. 

בזמן רגיל, ואני אישית בכל הפעמים שהחתמתי לא נדרשתי לשלם, תמיד עשו לי בחינם.

תלוי רופא.

בכל מקרה עכשיו זה חינם.

לפני כשעה, Shaike.Zam כתב:

אני דרך הרופאה במאוחדת, הבאתי לה את הטופס חתמה עליו בלי שום תשלום או משהו כזה, אין לי שמץ על מה אתם מדברים

בכל אופן, לגבי טופס 830, במהלך הבקשה לא היה שום מקום שהייתי צריך להעלות או להגיש אותו

הקלה לתקופה הנוכחית.

העלת תעודת מילואים או משהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, blackpolo כתב:

רשום לי באתר אישורים שטופס 830 הופק ,שאני נכנס לראות אותו רשום שהקובץ אינו קיים וגם לא קיבלתי אותו במייל עדיין...

קרה פה למישהוא?

הייתה להם תקלה בימים האחרונים, אומרים שמתקשרים למוקד ומטפלים או שתגיש בקשה חדשה.

לפני 31 דקות, arik100 כתב:

אם מעלה תעודת קצין זה מספיק ולא צריך יותר אישורים מלבד אישור רפואי?

שמע, לא רוצה להטעות סתם.

לפי מה שדיברו התבחין זה קצין בדרגת סגן/רובאי 07 ומעלה/נגד בדרגת רס"ר/03 ומעלה עם תעודת לוחם. מספיק אחד מהם.

להנפיק 830 לא עולה כסף, תגיש את שניהם ביחד, אין לך מה להפסיד. זה תמיד יכול ליפול על נציגה שתגיד לך שהיא רוצה גם את ה830 ואז תתעכב עוד כמה ימים סתם.

אני כתבתי את זה בתגובה ל-Shaik שרשם שהוא לא העלה טופס 830 ולא נדרש.. אולי כן נדרש והעלה קצין במקום, לא יודע 🤷‍♂️

שמעתי סיפורים על כאלה שלא קשורים בעליל לתבחינים וקיבלו, ועל כאלה שעומדים וקיבלו דרישה להשלים איזה מסמך. לך תדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...