Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכם הוציא רישיון נשק?

Shaike.Zam

פוסטים מומלצים

אגב, קיבלתי היום הודעה שהופסקה גבייה תמורת אישור רפואי לבקשה לרישיון לנשק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה מראש היתה אמורה להיות גביה?

הרופאה שלי מילאה את זה בחצי דקה 

ברור שלא לקחה כסף.

לרשום שיש לי דלקת גרון לוקח יותר זמן.

עוד מעט גם על בדיקת רופא יקחו תשלום?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא שילמתי לשום רופא על הטופס, במשך 30 שנה, ב2 קופות חולים שונות ורופאים שונים.

פעם ראשונה ששמעתי על תשלום לרופא היא כאן בשירשור הזה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמור לשלם על כל שירות, אלא אם יש פטור מתשלום. זה שהקוףות לא אוכפות את הגבייה נובע כנראה מכך שלא מדובר בטופס,המופק על ידי הקופה, וכי רופאים שונאים להתעסק עם גבייה, לפחות במערכת הציבורית.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקופ"ח לאומית הרופאה שלחה אותי לאחר מילוי הטופס למזכירות שם שילמתי 40 ש"ח.

קיבלתי קבלה.

זכור לי שלאחר התשלום הייתי צריך להעביר בחזרה לרופאה איזה שהוא אישור תשלום. (אני לא בטוח)

עריכה אחרונה על ידי GREEN.

עבר: מציבושי כריזמה אייר 2002

הווה: ניסן אלמרה 2002

עתיד: רכב יפני עתיק ואמין מודל 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני ממתין לאישור בקשת הרישון כמו חצי מדינה בערך.. מה הסטטוס ברגע שאקבל רישיון ממי שעבר את זה לאחרונה.

יש מלאים של אקדחים בכלל? יש למישהוא המלצה למקום במרכז\שרון שאפשר לחוש ביד כמה סוגים וגם לנסות בירי (אם זה אפשרי בכלל בימים אילו)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, הפטור מאגרת אישור רפואי לנשיאת נשק בוטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי אישור באתר אישורים הצה"לי אבל ההזמנה משום מה נעלמה לי, קרה לעוד מישהו פה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, blackpolo כתב:

אני ממתין לאישור בקשת הרישון כמו חצי מדינה בערך.. מה הסטטוס ברגע שאקבל רישיון ממי שעבר את זה לאחרונה.

יש מלאים של אקדחים בכלל? יש למישהוא המלצה למקום במרכז\שרון שאפשר לחוש ביד כמה סוגים וגם לנסות בירי (אם זה אפשרי בכלל בימים אילו)

תודה

אתה מקבל אישור מותנה ויש לך חצי שנה לסיים את התהליך.

רוב המטווחים היום עושים בעיות לפי מה שהבנתי לגבי ירי בכמה אקדחים, בקבוצות מדברים על נשק הצפון ובית אריה כמקומות שנותנים לירות עדיין בכמה אקדחים.

רוב המקומות עברו לירי על נשק מתקני/נשק שקנית לפני ההכשרה.

לפני 11 שעות, DareDevil כתב:

הזמנתי אישור באתר אישורים הצה"לי אבל ההזמנה משום מה נעלמה לי, קרה לעוד מישהו פה?

תנסה להתקשר הם יסדרו לך את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, יובל .מ. כתב:

תנסה להתקשר הם יסדרו לך את הבעיה.

כנראה היה גליצ' במערכת או משהו, די מניח את הדעת לאחר מה שקרה בחודש האחרון.

קיבלתי את האישור.

ימי מילואים - האם הם אמורים להיות רשומים או שרק התקופה שהייתי רשום במילואים?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו לבסוף קיבל רשיון נשק לאחר הרפורמה החדשה של בן גביר?

קורא המון תגובות שאנשים(רובאי 05, 07..) עדיין ממתינים מעל חודש ולא קורא עם זה כלום לבסוף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...