Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכם הוציא רישיון נשק?

Shaike.Zam

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אתה בקצה היישוב, יש לך משפחה בבית ומחבלי חמאס על הגדר יורים לכיוונך, אתה תרוץ עד לנשקייה תחפש את הבן אדם עם המפתח ותשאיר את אשתך והילדים בבית?

מה אתה מדבר שטויות?

וזה מה שקרה במציאות.

רק שלי היה מפתח

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, DareDevil כתב:

וזה מה שקרה במציאות.

רק שלי היה מפתח

ולכל השאר היה גם?

לא היה עדיף לך שהנשק היה נעול בכספת בבית?

ככה גם אתה וגם השכנים יכולים לירות בו זמנית מהחצר בלי ללכת להתחמש במקום אחר.

הזוי אבל זאת המציאות העדכנית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגיון לצייד אנשים בנשק בכלל ובנשק ארוך בפרט בכפוף להערכת סיכונים. חלוקה לא מבוקרת תהווה סיכון מיותר. וכמובן שזה צריך להיעשות אחרי שהמועמדים נבדקים, נמצאים מתאימים ועוברים הכשרה כולל אימוני ריענון סדירים. בדיוק כפי ש(אמורים לעשות) אנשי מילואים.

אל תשכחו, כאן לא פינלנד (אאל״ט המדינה המערבית עם שיעור החזקת המשק הפרטי הגבוה ביותר). אנחנו אינדיאנים ים תיכוניים חמי מזג, ויש לנו יותר מדי פושעים שישמחו לקבל אספקה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, יובל .מ. כתב:

ולכל השאר היה גם?

לא היה עדיף לך שהנשק היה נעול בכספת בבית?

ככה גם אתה וגם השכנים יכולים לירות בו זמנית מהחצר בלי ללכת להתחמש במקום אחר.

הזוי אבל זאת המציאות העדכנית.

יש רצוי ויש מצוי. אתה חי לפי המגבלות, בייחוד שמרכז החיים זה בעוטף עזה. אתה מוכן להקריב הרבה בשביל הפסטורליות המטורפת שיש שם בעיתות שלום..

גם אני הייתי מעדיף שהחוק להחזקת נשק יהיה יותר חופשי ובסגנון טקסס עם ביתך מבצרך. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

אתה בקצה היישוב, יש לך משפחה בבית ומחבלי חמאס על הגדר יורים לכיוונך, אתה תרוץ עד לנשקייה תחפש את הבן אדם עם המפתח ותשאיר את אשתך והילדים בבית?

מה אתה מדבר שטויות?

שים לב שאני אומר תמיד הפוך - ישובים צמודי גדר צריכים לקבל נשק ארוך, ווסט עם כוננות מלאה וקסדה. שיהיו ערוכים לקפיצה מיידית.

כל בית, לא רק כיתת כוננות.

מסכים עם הכל חוץ מזה שצריך בכל בית, צריך בכל בית שיש בו אדם שיכול להחזיק בנשק בשוטף (בטיחות נשק, עבר פלילי, בדיקת רקע, הערכות נפשיות וכ'ו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

יש הגיון לצייד אנשים בנשק בכלל ובנשק ארוך בפרט בכפוף להערכת סיכונים. חלוקה לא מבוקרת תהווה סיכון מיותר. וכמובן שזה צריך להיעשות אחרי שהמועמדים נבדקים, נמצאים מתאימים ועוברים הכשרה כולל אימוני ריענון סדירים. בדיוק כפי ש(אמורים לעשות) אנשי מילואים.

אל תשכחו, כאן לא פינלנד (אאל״ט המדינה המערבית עם שיעור החזקת המשק הפרטי הגבוה ביותר). אנחנו אינדיאנים ים תיכוניים חמי מזג, ויש לנו יותר מדי פושעים שישמחו לקבל אספקה.

1. המגבלות שהצבת ברות קיימא ואשמח להחזיק נשק אבל לצערי זה ידרוש ממני הרבה.

2. אם אתה לא מודע, בנט יצא למלחמה נגד הנשק הלא חוקי במגזר (בתקופתו מצאו כמה טונות של אמל"ח) והתהליך נעצר לאחר חילופי השלטון אבל המשיכו אותו בקצב יותר איטי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מדובר בכמויות עצומות. אנחנו שוכחים מה קרה בתחינת מעשי רצח במגזר מינואר עד אוקטובר.

ארועי ה-7 באוקטובר הראו כמה נחוץ נשק באזורי סיכון גבוה, אבל גם כמה חשובה מקצועיות המשתמשים בו. שלא לדבר על צדדים ארגוניים, כמו תיאום בין הכוחות בשטח.  אני רואה את העניין כמורכב בהרבה מעבר לחלוקת נשק.

באיזורים אחרים כנראה שנדרשים דגשים שונים. בשכונה בה אני גר היה לאחרונה מהלך של הקמת צוותי חירום דווקא בתחום הכיבוי וההצלה (השכונה סבלה די קשה בגל השריפות של נובמבר 2016),.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

עדיין מדובר בכמויות עצומות. אנחנו שוכחים מה קרה בתחינת מעשי רצח במגזר מינואר עד אוקטובר.

הכמויות היו תמיד גבוהות, זה רק עניין של תודעה. רוב מקרי הרצח לא נפתרים.

ארועי ה-7 באוקטובר הראו כמה נחוץ נשק באזורי סיכון גבוה, אבל גם כמה חשובה מקצועיות המשתמשים בו. שלא לדבר על צדדים ארגוניים, כמו תיאום בין הכוחות בשטח.  אני רואה את העניין כמורכב בהרבה מעבר לחלוקת נשק.

יש את התשתית, רק החשש היה שיגנבו (וגם היו מקרי גנבה באזור) מהנשקיות הללו. זה יצריך איזשהוא סטנדרט מסוים. לא יודע איזה אבל בטח נוכל למצוא משהו שיספק.

בשכונה בה אני גר היה לאחרונה מהלך של הקמת צוותי חירום דווקא בתחום הכיבוי וההצלה (השכונה סבלה די קשה בגל השריפות של נובמבר 2016),.

ממליץ להתחבר לצוות חירום, זה יתרום רבות. גם לך וגם להם. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Sparrow420 כתב:

מסכים עם הכל חוץ מזה שצריך בכל בית, צריך בכל בית שיש בו אדם שיכול להחזיק בנשק בשוטף (בטיחות נשק, עבר פלילי, בדיקת רקע, הערכות נפשיות וכ'ו)

בוודאי, וזה גם מה שקורה.

עדיין עם התהליך המזורז היום, מי שמקבל נשק עומד בתבחין מסויים, דרישות סף מלאות, עובר אישור משטרתי ואישור של משרד הבריאות.

הנשקים לא מחולקים לאסירים פליליים.

לפני 5 שעות, DareDevil כתב:

יש רצוי ויש מצוי. אתה חי לפי המגבלות, בייחוד שמרכז החיים זה בעוטף עזה. אתה מוכן להקריב הרבה בשביל הפסטורליות המטורפת שיש שם בעיתות שלום..

גם אני הייתי מעדיף שהחוק להחזקת נשק יהיה יותר חופשי ובסגנון טקסס עם ביתך מבצרך. 

אחד הדברים שמעצבנים אותי במתנגדי הנשק זה "יהיו אירועי אלימות".

צריך לצאת מנקודת הנחה שמי שמחזיק נשק בלי אישור הוא אדם רע ומי שלא מחזיק נשק בלי אישור הוא אדם טוב, אז תן לו נשק שיגן על עצמו.

רק עם נשק טוב אפשר לעצור נשק רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@DareDevil  בהחלט חשבתי על העניין, אבל:

1. עברתי את מגבלות הגיל ונראה שבהתאם אין לי היכולת הגופנית הנדרשת.

2. בשע״ח יש לי ריתוק משקי. כרגע לא מופעל, אבל גם מ-2020 עד 2022 וגם כעת מוטל עלי, למשל, איסור יציאה מהארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חובבי הגלוק יש אתר חביב עם ציוד הקפי נרחב (מחסנית , כוונות , לייזרים כולל קיט מיקרו טקטי)

https://caagearup.com/products/mcks-by-handgun/glock/

image.thumb.png.b41b1b4e8b55e327c1dd49d882e2e122.png

האמריקאים חולים על זה.

הבעיה היחידה החנות דיי אנטישמית: שולחת לרשות הפלסטינית ולשאר העולם אבל לא לישראל .  זה לא רק למוצרי גלוק. יש להם מבחר קטן יותר לשאר היצרנים . 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי יש בעיה עם הזמנת אביזרי נשק מחו"ל, רוב החברות לא מוכנות לשלוח ולא בגלל אנטישמיות. המוצרים אסורים להעברה בדואר. גם חברות שילוח עם כתובת מקומית בארה"ב לא מוכנות להעביר מוצרים שקשורים או דומים לנשק.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגשתי ב 12-10.

קיבלתי אישור על קבלת המסמכים ב 19-10.

ראיון טלפוני וקבלת רשיון מותנה ב 09-11.

עכשיו מחפש מטווח עם מכירת נשק,שנותן לירות בכמה סוגי נשקים על מנת להחליט מה מתאים לי.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, KipodYam כתב:

מעניין אם אפשר להעלות כזה על טיסת אל על.

אם רק תחשוב על זה תבלה בתאי מעצר של האמריקאים שלא נחמדים בכל.

מציע לך לא לנסות.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...