Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכם הוציא רישיון נשק?

Shaike.Zam

פוסטים מומלצים

אי אפשר גם מוצרי נשק? שואל ברצינות. המתאם הזה או דומיו אבל בלי האקדח. בבטן המטוס. במזוודה.

ברור לי שלא מתעסקים עם אמריקאים. רק שואל אם זה חוקי.

שואל כי נדמה לי שאצל האמריקאים אפשר גם להעביר נשק בבטן המטוס, בתוך ארהב. יש לזה איזה מזוודה תקנית ננעלת, צריך להצהיר על זה וכו.

עריכה אחרונה על ידי KipodYam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לתוספת פלסטיק האלה של גלוק יבואן בארץ . כמובן המחיר יקר. אין מבצע 1+1 . כל יבואן נשק יכול לייבא אותן ארצה. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכות הסבה זה נחמד, אבל:

1. השאלה האם תחבר את זה לנשק או לא, כי לא נראה לי שמישהו שעובד באיזה חברה ישב בפגישה עם גלוק בתוך התקן עליו.

2. לחבר לטיולים ואירועים מיוחדים זאת אפשרות, אבל זה מביא לסעיף השלישי והכי חשוב.

3. "תתאמן כמו שאתה נלחם", אם אתה קונה כוונת, אתה צריך להתאמן איתה, אם אתה קונה ערכה אתה צריך להתאמן איתה.

במקום לשים 2000 שקל על תוספת שנראת טוב עדיף לך ללכת לקורס איכותי וללמוד איך לירות באמת. אם כסף לא שיקול תעשה גם וגם.

לפני 1 דקה, topop כתב:

בארץ יש גם ערכות 'רוני'.

יש מגוון סוגים למגוון אקדחים.

זה מסוג הדברים גם שאם הייתי קונה הייתי מעדיף לשלם יותר ושיהיה לי פה מישהו עם אחריות ושירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ran כתב:

עכשיו מחפש מטווח עם מכירת נשק,שנותן לירות בכמה סוגי נשקים על מנת להחליט מה מתאים לי.

אומנם יריתי אלפי כדורים, אבל לא מומחה כי יש לי ניסיון רק עם 3 אקדחים: FN 9mm, BERETTA 0.22, BERETTA 7.65. ברור שיש הבדל בין 0.22 ו-9ממ. אבל לא הרגשתי הבדל לא יודע מה בין 9 ו-7.65. בטוח עדיף אם ישנה אפשרות להרגיש בירי אקדח שאתה מתכוון לקנות. אבל אם אין לא הייתי עושה מזה עניין. תבחר את הקליבר, תחזיק ביד, תנסה לדרוך. תחליט איך אתה מתכוון לשאת אותו מוסתר, בגלוי או בתיק ותבדוק עד כמה זה נוח. כך בחשבון את המותג (אמינות), מחיר ובהצלחה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה מבחינת קליבר היום כמעט כל האקדחים הרלוונטים הם 9*19, אז אין מה לחפש קליברים אחרים, גם מה שחוקי וגם מה שלא.

יש אקדחים גדולים בקליבר הזה ויש אקדחים להסלקה, עדיף לעשות את ההכשרה הראשונית על הקוטר הזה ומקסימום לחפש אקדח מתאים ברגוע אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, mikyl כתב:

אין יותר 0.22?

יש, אבל רשמתי "מה שרלוונטי".

בין אם אתה מחפש אקדח פצפון להסלקה מירבית כמו גלוק 26, אקדח סאב קומפקט כמו 43x, מצדה סלים ודומיהם, אקדח קומפקט כמו גלוק 19 או פול סייז כמו 17, אתה יכול לעשות הכשרה אחת על 9*19 ולעבור ביניהם בקלות.

זה מה שכולם נושאים היום וכל האקדחים האלה אמינים וירו כדור לעבר מחבל.

במעבר בין קליברים צריך לעשות הכשרה חדשה, כמו 9*17 ל9*19.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא שילמתי עבור הכדורים, לא חשבתי שפעם אשלם ואין לי מושג כמה עולה כדור. זה לא רק משקל אלא גם נוחות. ברור שפחות אפקטיבי, אבל פעם (לא יודע איך היום) היה תקני למאבטחי אל על במטוסים עם לפחות הצלחה מבצעית אחד ביוון. חוץ מזה שימש נשק להגנה עצמית אחרי המשמרת במדינות איפה שהיה אסור לשאת 9ממ.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, save כתב:

גלוק 44 מצויד בקנה 0.22

נכון, אבל צא מנקודת הנחה שישראל ישראלי לא מחזיק 6 אקדחים בבית, יעשה מטווח פעם באף פעם ועדיף נשק כמה שיותר יעיל, 9 מ"מ יותר חזק מ-0.22.

אם ללכת לכיוון של החלפת נשקים (שאני רואה בקבוצות אנשים קונים נשק ומוכרים אחרי שבוע כי ראו אחר יותר יפה או שהבינו שלא טוב להם) - יהיה לך יותר מגוון להחליף אליו בקלות בלי צורך בהכשרה חדשה. גם לא כולם מחזיקים את כל הנשקים ה"מיוחדים", לך למטווחים היום יוציאו לך את אותם 5 דגמים שכולם מחפשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...