Jump to content

chopin

 • פרסום הודעות

  26
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות chopin

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אתם יודעים איך זה... הצעתי לשלם והוא סירב בנימוס. אני מתלבט כמה להתעקש אתו. אם רוב האנשים היו מצפים במקרה כזה שישתתפו איתם בהוצאות. אני אתעקש לשלם לו. אני רק עושה סקר קטן.
 2. הוא כבר הפעיל. התיקון נעשה. לא הייתה ברירה. זה היה נזק די רציני. כיפו עמוק לפגוש ולדלת תא המטען. כולל כיפוף בתא מטען עצמו.
 3. אשמח לשמוע את דעתכם. לפני כמה ימים חבר עשה לי טובה (לאחר שהפצרתי בו...) ולקח אותי ברכבו לעטרות. לאחר שהוא הוריד אותי, בעודו עומד בצומת היציאה מעטרות נגח אותו רכב מאחורה ומיד ברח. החבר נאלץ להפעיל ביטוח כדי לתקן את הנזק. האם לדעתכם, מבחינה מוסרית, מצופה ממני להשתתף בעלות דמי ההשתתפות העצמית? מה הייתם עושים במקומי?
 4. שלום לכולם. לפני כשבועיים אשתי עשתה תאונה קלה ביציאה מחניה. הרכב שפגע בה גרם להגה להסתחרר וכל מכלול ההגה נפגע. ההגה נעשה קשה ולא זז בכלל ימינה ושמאלה. וידיות האורות והמגבים נשברו. המוסכניק אומר שצריך להשיג מכלול הגה שלם מפירוק אך הוא לא הצליח להשיג מכלול תואם עד עכשיו. הרכב הוא פיאט פונטו גרנדה 2008. (1.4 ידני) הרכב כעת במוסך בירושלים. אשמח לסיוע בהשגת החלק הדרוש.
 5. שלום רב. בורר המזגן ברכב עובד רק על דרגה 4, הבנתי שככל הנראה הבעיה בקונקטור שרוף. ודרגה 4 מקבלת מתח ישירות מהמצבר ולכן ממשיכה לעבוד. מישהו יכול לעזור ולמצוא לי את החלק המתאים להזמנה מאיביי? הרכב הוא פיאט פונטו גרנדה 2008 ידני. מנוע 1.4 2. במקביל לכך שהמזגן עובד רק על דרגה 4, תפוקת החימום ברכב ירדה דרסטית. גם לאחר שהרכב בטמפרטורת עבודה האויר פושר עד חמים בקושי. האם יש קשר בין הדברים?
 6. ידני משלב ניוטרל גם בעליה וירידה. בעבר הייתי רגיל לחנות בראשון. יום אחד הנעתי את הרכב כשההילוך משולב לראשון והאוטו זינק קדימה ועלה על הרגל של אשתי שהייתה עסוקה בלסדר את התינוקת במושב האחורי. מאז רק ניוטרל. למי שדואג, לרגל שלום..
 7. ערב טוב הערב, בנסיעה איטית ברוורס 'נגעתי' בקצה של פח 'צפרדע' ממתכת, השמשה התנפצה לרסיסים:-(. מס' שאלות: האם מצב כזה מכוסה בביטוח שמשות? (הרחבה לצד ג'. אין לי מקיף) יש לציין שיש לי חיישני רוורס, אבל מבנה הצפרדע הופך אותם ללא יעיל, לצפרדע יש מבנה משולש, החיישן מודד את המרחק מאיזור נמוך בצפרדע, בעוד החלק העליון מאוד בולט כך שההתנגשות הייתה לא מחוסר אכפתיות או פזיזות. הרכב הוא פונטו גרנדה 2008 השמשה האחורית כוללת חוטי מתכת שמפשירים את האדים. האם השמשה החליפית שמרכיבים כוללת חוטים אלו? עצות וטיפים להתנהלות מבעלי ניסיון יתקבלו בברכה.
 8. פיאט פונטו גרנדה 2008. חיישן החגורה (של הנהג) מצפצף תוך כדי נסיעה, (כמובן שאני חגור) בכל סיבוב חד או פס האטה או בלימה הגונה החיישן מזהה בטעות שהחגורה התנתקה ומתחיל לצפצף. איך ניתן לסדר את זה או לנתק לגמרי את החיישן או רק את הצפצוף המעצבן הזה?
 9. הי. גם אני בעלים של פונטו גרנדה 1.4 ידנית 2008:-o לפני כעשרה חודשים סבלתי מאתה בעיה בדיוק. רעידות. וחוסר סחיבה. בתחילה ביקרתי אצל מוסכים מזדמנים שניסו לנקות את בית המצערת, זה לא פתר את הבעיה. אבחון כושל של מוסך שכנע אותי להחליף מזרקים בעלות גבוהה, לצערי עשיתי זאת, גם זה לא פתר את הבעיה. כבר פיתו אותי להחליף בית מצערת ומחשב רכב... בסוף, שלמה ממוסך פיאטון אבחן שקיים שמן על אחד הפלאגים (הפלאגים נבדקו ע"י מוסכים אחרים שטענו שהם תקינים) מה שגרם לחוסר הצתה באותו פלאג. שלמה החליף את הפלאגים, וטען שיתכן שיש פריצה של שמן אל הפלאגים הוא טען אם זה נכון אין כדאיות לטפל בזה. תכלס,
 10. הצטערתי מאוד מאוד לקבל משלמה את ההודעה. עברתי הרבה..עד שמצאתי אותו. מוסכניק מקצועי מאוד והגון מאוד. למי אלך מעכשיו? לא יודע. יש למישהו המלצה??
 11. למכירה פיאט פונטו גרנדה 2008 מנוע: 1400. גיר: ידני. גימור: ACTIVE שש כריות אויר. צבע: אפור מטאלי. יד :רביעית (03) כל הידיים פרטיות. ק"מ: 169000. טסט ארוך עד ה 17 למרץ 2019 אצלי כשנה, טופלה במוסכים איכותיים - יישור קו באורן שירותי רכב בחולון. טיפול שנתי בפיאטון בת"א. צמיגים ומצבר בני שנה פלוס. הרכב תקין לחלוטין. יש מערכת עם AUX ו USB שני מפתחות ושני שלטים. חיישני רוורס. בפנים הרכב שמור מאוד מאוד. מבחוץ יש כמה מכות חניה. רכב אמין מאוד. 12,500 ש"ח. הרכב נמצא בירושלים. יעקב: אפס 556653054
 12. יש בעיה אמיתית עם מוסכים מתמחים בירושלים. לך לאורן שרותי רכב בחולון. מקצועי, אמין, וגם קרוב יותר ובלי הפקקים של תל אביב.
×
×
 • תוכן חדש...