Jump to content

chopin

 • פרסום הודעות

  26
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי chopin

 1. אתם יודעים איך זה... הצעתי לשלם והוא סירב בנימוס. אני מתלבט כמה להתעקש אתו. אם רוב האנשים היו מצפים במקרה כזה שישתתפו איתם בהוצאות. אני אתעקש לשלם לו. אני רק עושה סקר קטן.
 2. הוא כבר הפעיל. התיקון נעשה. לא הייתה ברירה. זה היה נזק די רציני. כיפו עמוק לפגוש ולדלת תא המטען. כולל כיפוף בתא מטען עצמו.
 3. אשמח לשמוע את דעתכם. לפני כמה ימים חבר עשה לי טובה (לאחר שהפצרתי בו...) ולקח אותי ברכבו לעטרות. לאחר שהוא הוריד אותי, בעודו עומד בצומת היציאה מעטרות נגח אותו רכב מאחורה ומיד ברח. החבר נאלץ להפעיל ביטוח כדי לתקן את הנזק. האם לדעתכם, מבחינה מוסרית, מצופה ממני להשתתף בעלות דמי ההשתתפות העצמית? מה הייתם עושים במקומי?
 4. שלום לכולם. לפני כשבועיים אשתי עשתה תאונה קלה ביציאה מחניה. הרכב שפגע בה גרם להגה להסתחרר וכל מכלול ההגה נפגע. ההגה נעשה קשה ולא זז בכלל ימינה ושמאלה. וידיות האורות והמגבים נשברו. המוסכניק אומר שצריך להשיג מכלול הגה שלם מפירוק אך הוא לא הצליח להשיג מכלול תואם עד עכשיו. הרכב הוא פיאט פונטו גרנדה 2008. (1.4 ידני) הרכב כעת במוסך בירושלים. אשמח לסיוע בהשגת החלק הדרוש.
 5. שלום רב. בורר המזגן ברכב עובד רק על דרגה 4, הבנתי שככל הנראה הבעיה בקונקטור שרוף. ודרגה 4 מקבלת מתח ישירות מהמצבר ולכן ממשיכה לעבוד. מישהו יכול לעזור ולמצוא לי את החלק המתאים להזמנה מאיביי? הרכב הוא פיאט פונטו גרנדה 2008 ידני. מנוע 1.4 2. במקביל לכך שהמזגן עובד רק על דרגה 4, תפוקת החימום ברכב ירדה דרסטית. גם לאחר שהרכב בטמפרטורת עבודה האויר פושר עד חמים בקושי. האם יש קשר בין הדברים?
 6. ידני משלב ניוטרל גם בעליה וירידה. בעבר הייתי רגיל לחנות בראשון. יום אחד הנעתי את הרכב כשההילוך משולב לראשון והאוטו זינק קדימה ועלה על הרגל של אשתי שהייתה עסוקה בלסדר את התינוקת במושב האחורי. מאז רק ניוטרל. למי שדואג, לרגל שלום..
 7. ערב טוב הערב, בנסיעה איטית ברוורס 'נגעתי' בקצה של פח 'צפרדע' ממתכת, השמשה התנפצה לרסיסים:-(. מס' שאלות: האם מצב כזה מכוסה בביטוח שמשות? (הרחבה לצד ג'. אין לי מקיף) יש לציין שיש לי חיישני רוורס, אבל מבנה הצפרדע הופך אותם ללא יעיל, לצפרדע יש מבנה משולש, החיישן מודד את המרחק מאיזור נמוך בצפרדע, בעוד החלק העליון מאוד בולט כך שההתנגשות הייתה לא מחוסר אכפתיות או פזיזות. הרכב הוא פונטו גרנדה 2008 השמשה האחורית כוללת חוטי מתכת שמפשירים את האדים. האם השמשה החליפית שמרכיבים כוללת חוטים אלו? עצות וטיפים להתנהלות מבעלי ניסיון יתקבלו בברכה.
 8. פיאט פונטו גרנדה 2008. חיישן החגורה (של הנהג) מצפצף תוך כדי נסיעה, (כמובן שאני חגור) בכל סיבוב חד או פס האטה או בלימה הגונה החיישן מזהה בטעות שהחגורה התנתקה ומתחיל לצפצף. איך ניתן לסדר את זה או לנתק לגמרי את החיישן או רק את הצפצוף המעצבן הזה?
 9. הי. גם אני בעלים של פונטו גרנדה 1.4 ידנית 2008:-o לפני כעשרה חודשים סבלתי מאתה בעיה בדיוק. רעידות. וחוסר סחיבה. בתחילה ביקרתי אצל מוסכים מזדמנים שניסו לנקות את בית המצערת, זה לא פתר את הבעיה. אבחון כושל של מוסך שכנע אותי להחליף מזרקים בעלות גבוהה, לצערי עשיתי זאת, גם זה לא פתר את הבעיה. כבר פיתו אותי להחליף בית מצערת ומחשב רכב... בסוף, שלמה ממוסך פיאטון אבחן שקיים שמן על אחד הפלאגים (הפלאגים נבדקו ע"י מוסכים אחרים שטענו שהם תקינים) מה שגרם לחוסר הצתה באותו פלאג. שלמה החליף את הפלאגים, וטען שיתכן שיש פריצה של שמן אל הפלאגים הוא טען אם זה נכון אין כדאיות לטפל בזה. תכלס,
 10. chopin

  מוסך "פיאטון" - הסוף.

  הצטערתי מאוד מאוד לקבל משלמה את ההודעה. עברתי הרבה..עד שמצאתי אותו. מוסכניק מקצועי מאוד והגון מאוד. למי אלך מעכשיו? לא יודע. יש למישהו המלצה??
 11. למכירה פיאט פונטו גרנדה 2008 מנוע: 1400. גיר: ידני. גימור: ACTIVE שש כריות אויר. צבע: אפור מטאלי. יד :רביעית (03) כל הידיים פרטיות. ק"מ: 169000. טסט ארוך עד ה 17 למרץ 2019 אצלי כשנה, טופלה במוסכים איכותיים - יישור קו באורן שירותי רכב בחולון. טיפול שנתי בפיאטון בת"א. צמיגים ומצבר בני שנה פלוס. הרכב תקין לחלוטין. יש מערכת עם AUX ו USB שני מפתחות ושני שלטים. חיישני רוורס. בפנים הרכב שמור מאוד מאוד. מבחוץ יש כמה מכות חניה. רכב אמין מאוד. 12,500 ש"ח. הרכב נמצא בירושלים. יעקב: אפס 556653054
 12. יש בעיה אמיתית עם מוסכים מתמחים בירושלים. לך לאורן שרותי רכב בחולון. מקצועי, אמין, וגם קרוב יותר ובלי הפקקים של תל אביב.
 13. הטיפו האצ'בק בעיניי מדליק. תמורה מעולה למחיר הפנדה היא הטובה בקטגוריה.
 14. הדוגמאות רלוונטיות להפליא. לפי נתוני איגוד יבואני הרכב בישראל, בשנת 2000 לדוגמה, פיאט מסרה יותר מכוניות פרטיות מטויוטה - 8582 לעומת 8171. בשנת 2017 טויוטה מסרה פי 7.5 מכוניות פרטיות מפיאט. - 22070 לעומת 2996. http://www.car-importers.org.il/assets/files/69711470037646.pdf?&~nfopt(fileDistorted=7152783568330816&uploadEmbeddedImages=1) http://www.car-importers.org.il/assets/files/21511517914193.pdf?&~nfopt(fileDistorted=5519174814200687&uploadEmbeddedImages=1) כלומר, המכירות של טויוטה עלו פלאים, ושל פיאט ירדו פלאים. כעת אנחנו ב2018, מנתחים את המכירות
 15. ידידי, אין כזה דבר מולטיטסקינג גרוע. באירופה נוהגים מאות מליונים על ידני ולאף אחד זה לא מפריע. אתה צעיר, תרכוש את ניסיון הנהיגה שלך על ידני, מהר מאוד ההתעסקות עם ההילוך תהיה אגבית לחלוטין. תרוויח רכבים אמינים וזולים לאחזקה שייכנסו לך לתקציב
 16. ^ לטובתה של סקודה צריך לזכור ש(דומני)זה הרכב הנגנב בישראל. כמו"כ סקודה נפוצה מאוד במוניות שודאי שורדות מעט שנים.
 17. זה בדיוק מה שעושה את ההבדל. נניח שטויוטה ופיאט שורדות אותו הדבר. מהרכבים שנמכרו בין השנים 98' ל2003 שרדו 60% מהרכבים. מהרכבים שנמכרו בחמש שנים האחרונות שרדו 98% מהרכבים. פיאט מכרה 9000 רכבים בין השנים 98' ל2003 ו1000 רכבים בחמש שנים האחרונות. טויוטה לעומת זה מכרו 1000 רכבים בין השנים 98' ל2003, ו9000 רכבים בחמש שנים האחרונות. ציון השרידות של טויוטה ייצא הרבה יותר גבוה, למרות שהרכבים שורדים אותו דבר. העיקרון ברור??
 18. ליין מן כתב:"כנס למוסך טוב והתחבר לסורק" הלוואי והייתי מוצא מוסך טוב שאוכל לסמוך לגמרי על מקצועיותו ואמינותו אני תושב ירושלים. "אפשר והרכב לאחר שנכנס למוד חירום, עקב תקלת חום המנוע - עדיין לא מאופס ." מעניין. כאילו יש מצב שהמחשב 'ילמד' איך להתנהג מחדש?
 19. איך אני אדע מה התקן? משום בה לגבי פיאט, הדעה הרווחת כאן בפורום שפארפלו זה קריטי וכל נוזל אחר גורם לפריצת הראש מנוע... לגבי הרעידות - אם לא יכול להיות קשר בין החלפת התרמוסטט לרעידות, המוסך תמיד יכול להתנער ולטעון שיש כאן צירוף מקרים. ועל זה בדיוק שאלתי - אם יכול להיות קשר בין הדברים? מנסיוני, כשמגיעים בלי ידע מוקדם למוסך, תמיד ינסו ל'ערבב' ו'למרוח' אותך, תמיד כדאי להגיע עם ידע ולטעון לעניין
 20. עדכון: לאחר ביקור במוסך והחלפת הטרמוסטט עם יוניט חום, נראה שהבעיה נפתרה וכעת חום המנוע יציב לאורך כל זמן הנסיעה. א ב ל מאז החלפת התרמוסטט ישנם כמה שינויים לרעה ברכב. ראשית הסל"ד במצב סרק לא יציב ונראה לי גם גבוה מידי. הוא בערך על 1200 ומדי כמה שניות הוא יורד לאיזור ה700 ואז נראה כאילו הרכב כמעט נכבה ומיד יש מין רעש חורק והסל"ד חוזר לאיזור ה1200. בנוסף, בתחילת נסיעה בהילוך ראשון יש רעש חורק - דומה לרעש שמופיע במצב סרק. האם יכול קשר ישיר להחלפת התרמוסטט? בהחלפת התרמוסטט שמו לי נוזל קירור ירוק של פז כי המוסך לא מחזיק בכלל פראפלו. האם לדעתכם זה קריטי להחליף באופן מיידי או שאפשר לנס
 21. שלום חברים פונטו גרנדה 1.4 ידנית 2008 הערב בנסיעה מירושלים למרכז, מיד בתחילת הירידות בכביש 1 חום המנוע ירד כמעט עד הסוף. במקביל נדלקה נורה כתומה בצורת מנוע שמורה על תקלה במנוע או במערכת הפליטה. דוודשת הגז נעשתה רכה ולא הגיבה לחלוטין. בעליה הראשונה נאלצתי להווריד להילוך שני והרכב לא עבר את ה20 קמ"ש... עד שחום המנוע עלה שוב לאמצע. וחוזר חלילה... בנסיעה עירונית חום המנוע תקין. מלבד זאת שמתי לב שבמצב עמידה המנוע מעט רועד ומשמיע רעש של מנוע דיזל. במה מדובר לדעתכם??
×
×
 • תוכן חדש...