Jump to content

shlomi6280

 • הודעות

  1,929
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  תל אביב
 • תחביבים
  אספן דגמי מכוניות.

צפיות אחרונות בפרופיל

4,123 צפו בפרופיל

הנקודות של shlomi6280

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

31

מוניטין

 1. אהלן חברים, אז בגדול השאלה בגוף הכותרת. עיקר הבעיה הוא בהיעדר אפל קאר פליי ברכבי לקסוס עד לשנת 2017 (is300h, gs250/300h/450h). ראיתי שישנן מערכות מולטימדיה תואמות מקור שנראות נהדר ואפילו נשלטות על ידי הג׳ויסטיק המקורי וההגה. עד כמה הן איכותיות ואמינות? הבנתי שהן מתחברות ל-obd, האם הנתונים זהים לנתונים שמתקבלים במערכות המקוריות? האם ישנה אופציה של חיבור לקאר פליי במערכות המקוריות? אלו בדיקות שאני וחברי מבצעים בטרם הוא בוחר את הלקסוס הבאה שלו, בעיקרון הוא מתלבט בין is300h ל- gs בין השנים 2013-2017. אשמח למתן מענה ותודה מראש.
 2. אהלן חברים, מערכת המולטימדיה בלקסוס IS300h ובלקסוס GS250/300h/450h בין השנים עד שנת 2019 היא דיי מיושנת- לא בממשק שלה אלא יותר בעובדה שמדובר במערכת מולטימדיה שהיא ללא אפל קאר פליי או וויז וכיו"ב. אעמיד דברים על דיוקם ואגיד שברור שבשנים בהן הרכבים האלה שווקו לא היה משהו יותר משוכלל ואני משווה את מערכת המולטימדיה נכון לשנת 2021. השאלה שלי היא כיצד ניתן יהיה להוסיף למערכת המולטימדיה את האפל קאר פליי? האם ניתן למצוא משהו שיהיה מותקן על המערכת המקורית מבלי ליצור איזשהן התקנות מקומיות? במידה ולא ניתן האם ישנה מערכת מולטימדיה משוכללת דיה שתהיה גם מחוברת למערכות הרכב, גם נשלטת מהג'ויסטיק המקורי ומההגה וגם נראית מקורית? עד כמה מערכות מולטימדיה אפטר מרקט הן איכותיות ואמינות? האם ניתן יהיה להתקין מצלמות היקפיות (360) לרכב שכזה? תודה מראש לעונים.
 3. אהלן חברים, אני מחפש לקסוס מהדגמים IS/GS עבור חבר קרוב וראשית כל אני מעוניין לקבל כל פיסת מידע שיש לעם לשתף על שני הרכבים הללו- עד כמה עלויות האחזקה גבוהות? אני יודע שמדובר ברכבים אמינים מאוד אך לגבי הסוללה- האם כמו ברכבי טויוטה גם בלקסוס ניתן לשלם תשלום שנתי המהווה כמעין "ביטוח" לסוללה שכאשר נדרש להחליפה פשוט מחליפים ללא עלות נוספת? צמיגי רנפלט- סביב מה נעים המחירים? באשר לאבזור- אילו מערכות בטיחות מקוריות יש ברכבים הללו? איזה אבזור נוחות קיים? מתי התווסף אפל קארפליי? תודה מראש.
 4. חברים, אני מעריך שישנם שרשורים רבים באשר לאמינות ועלויות אחזקה של סקודה סופרב אך אני הולך לאיבוד ולא מצליח למצוא מספיק מידע. אשמח לקבל חוות דעת- כמה הרבה אמין/ לא אמין? כמה עלויות האחזקה גבוהות והאם ניתן להסיר את החשש מפני תיבת ההילוכים הרובוטית כפולת המצמדים? אשמח אפילו לינק למידע רלוונטי.
 5. היי חברים, לעיתים קרובות אני מוצא את עצמי חושב על הרכב הבא שלי. כיום אני נוסע במאזדה 6 Signature והיא מעולה! אך לאחר 7 מאזדות שעברתי + 3 מאזדות שיש לבני משפחתי אני תוהה באשר לרכב הבא. למרות ה"קרוסאובריזציה" שקיימת אני עדיין שומר אמונים לקטגוריית המנהלים. קשה לי להסביר למה אבל התחושה של מכונית מנהלים מכובדת ומאובזרת עושה לי את זה יותר מאשר לנסוע ב"יענו ג'יפ" (המונך קרוסאובר עוד לא חלחל לרוב הצרכנים ואלו שהבינו עניין ופחות התעסקו במינוח קוראים לזה "ג'יפונים"). אז תמיד אהבתי את הסופרב, אפילו מאוד ולכל דורותיה- מהראשונה ועד הנוכחית (אם כי אני מאלה שהרימו גבה כשראו את הדור השני אך מיד לאחר מכן גם אני נדלקתי עליה) אבל מאוד פחדתי לרכוש לעצמי אחת בייחוד לאור סאגת תיבת ההילוכים הרובוטית כפולת המצמדים, וגם היום החשש הזה קיים בתוכי, אם כי קצת פחות מפעם. אז כאמור הסופרב קרצה לי מאז ומתמיד אך לא באמת חשבתי שאני ארכוש לעצמי אחת ובאופן דיי מעניין מי שגרמה לי כן לקחת אותה בחשבון זאת אוקטביה RS החדשה. האוקטביה החדשה יפייפה. לא שהדורות הקודמים היו רכבים מכוערים אך קפיצת המדרגה באשר לעיצוב מאוד ניכרת ומורגשת (לי העיצוב מרגיש כמו אאודי A4 לעניים), ולאחר שקצת קראתי על הרכב וראיתי מבחני דרכים הבנתי שאם אני כבר מכניס את השקילה לרכוש מכונית בכ- 210K ש"ח אני יכול למתוח בעוד קצת את החבל ועם קצת משא ומתן מצד היבואן אני מאמין שאוכל לרכוש סקודה סופרב L&K מההספק הנמוך ועם ההנאה הקדמית (לא באמת צריך את 190 הסוסים ברכב אך האבזור הוא הקורץ). החשש שלי מהתיבה הזו עדיין קיים בתוכי אם כי אני מבין שישנם שיפורים ולקחים שהקונצרן יישם כבר לאורך השנים אך בכל זאת, אני בכלל מאלה שאוהדים מושבים של התיבה הידנית. האם באיזושהי הזמנה מיוחדת ניתן יהיה לרכוש אחת? המחיר אמור להיות קצת יותר זול, אני צודק? באותה הזדמנות אשמח שאלה שהתנסו ברכב יחוו את דעתם באשר לעלויות האחזקה, האמינות וכל דבר נוסף שיש להם לומר על הרכב. (יודע שכבר אינספור שרשורים נפתחו בנושא אך למרות זאת, לא ראיתי הרבה כאלה שהתעסקו בדגם שלאחר מתיחת הפנים ואני דיי הולך לאיבוד בשפע, אפילו לינקים רלוונטיים יעזרו). תודה רבה מראש.
 6. היי חברים, קניתי מקרר יין חדש. מדובר במקרר עם מדחס ועם קיבולת של 18 בקבוקים. באיזו טמפרטורה מומלץ לשמור את הבקבוקים? ישנם גם יינות אדומים ולבנים. בנוסף, קיבלתי את המקרר ללא חוברת הדרכה. אשמח אם תןכלו להכווין אותי באשר למציאת מדריך או תפעול המוצר. הדגם הוא Landers JC53
 7. בגוגל מפות הכל עובד מצוין. הוויז פשוט מזייף. כרגע במכשיר אני רואה את הכתובת האחרונה שאליה ניווטתי ביום שישי האחרון ובגוגל מפות אני מצליח לראות את המיקום המדוייק. שאלה נוספת- ישנן חברות שנותנות/ נתנו מסלולי גלישה ללא הגבלה לאפליקציות מסוימות כדוגמת פייסבוק, וואטסאפ, אינסטגרם, וויז וכדומה. יכול להיות שחברת הסלולר שלי פשוט מורידה קליטה/ מהירות רק באפלקציות הללו ובשאר האפליקציות זה בסדר? אני שואל מאחר והצלחתי להוציא מחברת הסלולר שלי מחיר מאוד מאוד נמוך לאחר שעזבתי את החברה ובכדי למשוך אותי בחזרה הם הציעו לי מחיר של 19.90 לשני לכל מכשיר (כאמור אני מסתובב עם 2 מכשירים) ולכל מכשיר ישנם 100GB גלישה. מה דעתכם?
 8. האמת שניסיתי להפעיל מצב טיסה ולבטל וזה לא פותר את הבעיה. עוד דעות? משהו? מישהו? משהו? מישהו?
 9. לילה טוב חברים, לאחרונה גיליתי שינה בעיה שחוזרת על עצמה בעת הפעלת הוויז ואני ממש אובד עצות ולא יודע כיצד לפתור אותה. כאשר אני מפעיל את האפליקציה אין זיהוי של המקום בו אני נמצא והאפליקציה מראה לי את הכתובת האחרונה שאליה הגעתי בניווט האחרון. כאשר אני מחפש כתובת חדשה ואני מנסה לנווט אליה הניווט מתחיל מאותה הכתובת האחרונה אליה הגעתי ולא מהמקום בו אני נמצא ואז מופיעה התראה באדום שאין קליטת gps ושלא ניתן לקבוע את המיקום. ניסיתי למחוק את האפליקציה ולהתקין והבעיה חזרה. יש לציין שכל ביצוע ״ריסטרט״ למכשיר הבעיה נפתרת, אני מנווט לכתובת הרצויה ולאחר ניווט נוסף האפליקציה שוב ננעלת על הכתובת האחרונה גם לאחר מס׳ ימים ולא מזהה את המיקום שלי. כבר חשבתי שישנה תקלה במכשיר שלי (אייפון 11 פרו מקס) אך אותה הבעיה קיימת גם במכשיר השני שלי (אייפון 8+) כאשר רק ״ריסטרט״ פותר את התקלה וגם אז רק לניווט בודד וחוזר חלילה. מה ניתן לעשות? יש לציין כי אני חווית האינטרנט שלי מרשת בה אני מנוי היא איומה, לעיתים הקליטה משתבשת ואילו השיחות נפגעות וכבר בוצעו אי אילו פעולות בהגדרות בשני המכשירים שלי וזה שיפר לזמן קצר מאוד את המצב ושוב המכשירים מתקשים להריץ תמונה ברשת חברתית. יכול להיות שזאת בעיה אינטרנט? אולי מההגדרות ששיחקו לי במכשירים? מה דעתכם? אגב, אפליקציות נוספות המבוססות gps עובדות מצוין, כדוגמת גודל מפות, אפליקציית הניווט igo וכן כל חיפוש שאני מבצע בגוגל ישנה התאמת תוצאות על פי המיקום שלי ורק הוויז ״מתקשה״ להציג מיקום מדויק בכל רגע נתון. אשמח לעזרה. בריאות לכולנו. עריכה: מצרף 2 תמונות מ-2 המכשירים שלי כאשר כל מכשיר מציג מיקום שונה באותו הזמן.
 10. היי חברים, לחבר שלי התגלתה סכרת. לאלה המעורים בנושא- מהיכן ניתן למצוא מזון וחטיפים ללא סוכר כלל? שמתי לב כי בהרבה מאוד מוצרים ישנו המשפט "ללא תוספת סוכר" כך שלאו דווקא מדובר במוצר שבאמת ללא סוכר על ידי התבוננות במרכיבים. אשמח להמלצות מכם באשר למוצרים ללא סוכר כלל אשר מאושרים על ידי האגודה הישראלית לסוכרת (איל), מהיכן ניתן לקנות ובאילו רשתות להתמקד. תודה מראש ובריאות לכולנו.
 11. היי חברים, אז השאלה בעיקרון בכותרת. מחפש מכשיר לא מסובך מדי להפעלה עבור אמא שלי לכבוד יום ההולדת שלה. היא לא זקוקה למכשירים החדישים ביותר מאחר והיא לא מנצלת חצי מהתכונות. אני רוצה לרכוש לה סמארטפון תוצרתסמסונג והפיינליסטים הם שני המכשירים הנ"ל. מאחר ואני חובב מושבע של אפל אין לי אף מושג בכל מה שקשור למכשירי אנדרואיד וכאן אני זקוק לעזרתכם. מהו ההבדל העיקרי בין המכשירים?
 12. היי חברים. אז כיום אני נוסע במאזדה 6 סיגנצ'ר ונהנה מאוד מהמכונית. לעיתים קרובות אני מנצל את הדלקן ברכב של העבודה של אבא שלי ועד לפני חודשיים היתה זו פיאט דובלו חסרת כל הנאה אך התיבה הידנית הפכה את העניין לקצת יותר כיף. כיום המכונית של אבי היא סיטרואן ברלינגו שיין אוטומטית שהאמת מאוד מפתיעה באבזור- בין אם הבטיחותי ובין אם אבזור הנוחות, היא ממש מיישרת קו עם המכוניות המשפחתיות אך היא אוטומטית. הגעגוע לתיבה הידנית הביא אותי לחשוב: אילו רכבים משווקים בארץ עם התיבה הזו בניכוי המסחריות ורכבי הספורט? אני משער שלא הרבה אך אחד כמוני שחובב את רכבי המנהלים, האם אני יכול למצוא משהו בארץ? אילו מכוניות משפחתיות משווקות עם התיבה הזו? מכוניות פרימיום ידניות בארץ, באמת אין חיה כזאת? השאלה מוכוונת לרכבים חדשים ומשומשים עד 3-4 שנים. תודה מראש ובריאות לכולנו.
 13. היי חברים, בימים אלו אני מפרסם את הדירה שלי למכירה. עם פירסום המודעה פנו אלי מתווכים רבים שמציעים את השירותים שלהם ודורשים בלעדיות. מה אחד כמוני, שהוא הדיוט בכל הנוגע לנדל"ן (הדיוט אבל מאוד מתעניין ומעוניין לעסוק בתחום), צריך לדעת? האם ללכת על בלעדיות? ישנה אלטרנטיבה אחרת? אשמח לטיפים ולייעוץ. תודה מראש ובריאות!
 14. אהלן חברים, באופן דיי מפתיע ומרגיז המושב שברכב שלי עושה רעשים מגזיים של קרקושים כאשר יושבים וזזים במושב. ההיגיון הפשוט אומר שצריך לשמן איזשהו מקום אך אני לא יודע בדיוק מהיכן הרעש מגיע ומה/ היכן לשמן. מצין את העובדה כי הרכב באחריות. מה ניתן לעשות? הדבר הזה משגע אותי.
 15. ערב טוב חברים, לפני מספר דקות קיבלתי הודעה בפייסבוק ממישהי שאני מכיר ששלחה לי לינק של סרטון יוטיוב. כאשר לקחתי על הלינק נפתח בפניי חלון של התחברות למסנג׳ר של הפייסבוק והייתי צריך להזין מייל וסיסמה. באותו הרגע משהו לא הסתדר לי והחלטתי לא להזין את הפרטים (כי אני גם ככה מחובר למסנג׳ר, הרי לשם קיבלתי את ההודעה מאותה אחת ששלחה את ההודעה). השאלה שלי היא האם יכול להיות שנכנס לי וירוס למכשיר שלי? המכשיר הוא אייפון 11 פרו מקס. בתודה מראש ובריאוצ לכולנו.
×
×
 • תוכן חדש...