Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערוץ 12 נגד שופרסל או נגד החרדים?

korola
שימו לב! השרשור הזה בן 849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, korola כתב:

לכן היוזמה להקים אתר ששומר כשרות מהדרין במדינת היהודים יוכל להזמין גם באינטרנט היא מבורכת,  רק חבל שערוץ 12 הרים את הביקורת בצורה כל כך הורסת.

או אתה יודע... להוסיף פילטר...

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 276
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

בכתבה רשום שבהתחלה השירות היה זמין ב6 ערים עם ריכוזים חרדיים (רמת גן, אשדוד, אלעד, פתח תקוה, בני ברק ועוד משהו) ואחרי זה התרחב לערים נוספות בהן ת"א. יכול להיות שאתה ניסית להזמין כשזה היה בהתחלה.

אהה, על זה התבססת? אז תנוח דעתך, ראיתי את הכתבה בלייב ומייד נכנסתי לאתר לבדוק (כי אני למוד נסיון עם השקרים והאי דיוקים שלהם בכתבות האלו), זה שקר וגם למקומות שהם ציינו בכתבה לא היה אפשר לשלוח. לא סתם אמרתי בהודעה הראשונה בשרשור הזה שהמעיין פרתי הזאת פח אשפה של עיתונאית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין גם את עניין התיאום מחירים בינהם.

מסך לרד מי נוט 9

בתל אביב 180 שקל

הלכתי למעל 15 חנויות באיזור אחד- כיכר הדווידקה. כולם אותו מחיר

300 שקל

כולם חרדים.

חנות ליד חנות ליד חנות

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, eladns כתב:

כולם אותו מחיר

או שכולם שולחים לאותו טכנאי

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, davemustaine87 כתב:

וכן, אתה יכול לקרוא לזה צרות עין, וטוב שאתה נעלה מעל התכונה האנושית הקטנונית הזאת. רק אני בטוח שאתה לא. אולי קניות בסופר פחות נוגעות בך. אולי בדברים אחרים שהיית מגלה שחברך החרדי/בדואי/תושב רמת אביב מקבל הנחה של 30% לעומתך באותה חנות בדיוק, היית קצת יותר "צר עין". 

אולי תתפלא לשמוע אבל ממש לא מעניין אותי מה אנשים אחרים עושים בחיים שלהם, ואני גם לא משווה את עצמי לאף אחד. 

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, eladns כתב:

חייב לציין גם את עניין התיאום מחירים בינהם.

לפני הרבה שנים כשהייתי סטודנט, עבדתי בחנות צילום בעיה"ק בני ברק.

זה היה בתקופת הפילם, לפני המצלמות הדיגיטליות.

היו לאורך רחוב רבי עקיבא כ7 חנויות כאלו, שבכולם מחיר פיתוח פילם ומחיר הדפסת תמונות, היה זהה.

המחיר היה מתואם בין בעלי החנויות. כשרצו להעלות מחיר, היה נציג של אחת החנויות עובר בין החנויות ומחלק את ה"מחירון" המעודכן.

אגב, בגלל ריבוי ילדים, שמחות, אירועים וכו', משפחה חרדית ממוצעת היתה מצלמת הרבה יותר ממשפחה חילונית והוצאה על תמונות היתה חלק לא זניח בכלל בסל הקניות שלהם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 48 דקות, Blaz00r כתב:

אהה, על זה התבססת? אז תנוח דעתך, ראיתי את הכתבה בלייב ומייד נכנסתי לאתר לבדוק (כי אני למוד נסיון עם השקרים והאי דיוקים שלהם בכתבות האלו), זה שקר וגם למקומות שהם ציינו בכתבה לא היה אפשר לשלוח. לא סתם אמרתי בהודעה הראשונה בשרשור הזה שהמעיין פרתי הזאת פח אשפה של עיתונאית

דווקא לא בכתבה הזאת, בכתבה של מירב קריסטל מאתמול בטמקא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, korola כתב:

יש לזה פתרון פשוט,
- שאתה רוצה לקנות משהו תברר איתו קודם.

- את הרכב תשלח איתו למוסך

- ובקפה, פשוט פעם אחת תבקש ממנו שיגיד למלצרית שזה מעליב אותו שהיא לא מביאה לאורח שלו את הקפה, מפה היא תלמד ותגיש גם לך לשולחן.

לגבי איזורי מכירה ומשלוח, לדעתי ברוב אתרים יש מגבלה כלשהי לאיזורי משלוח,   יש אתרים לחלקי חילוף לרכב שנותנים בגוש דן משלוח חינם ובשאר הארץ גובים עוד 40 ש"ח.

יש אתרים שממש כותבים מוגבל  לחדרה גדרה. 

לגבי מהדרין ישיר  -  
כנראה רובכם לא שמים לב , אבל יש הרבה מוצרים בסופר שנראים אותו דבר אבל חלקם עם כשרות מהדרין בד"צ וחלקם לא.
אפילו שוקולד פרה של עלית,  יש 2 סוגים. 
הציבור החרדי ששומר על כשרויות מסויימות לא יכול להזמין באתר הרגיל , כי הם לא ערוכים בכלל להבדלים בין הכשרויות וברוב מוצרים לא מסומן איזה כשרות יש לכל מוצר.
כולל בפירות ובירקות..  כנסו לאושר עד ותראו את הפירוט על הפרות והירקות , על כל תא כתוב האם זה , יבול נכרי, יבול חו"ל , היתר מכירה או פירות שישית. 
לכן היוזמה להקים אתר ששומר כשרות מהדרין במדינת היהודים יוכל להזמין גם באינטרנט היא מבורכת,  רק חבל שערוץ 12 הרים את הביקורת בצורה כל כך הורסת.

חברת אלעל עשתה בדיוק את אותו הדבר אבל הפוך...  חברת אל על הייתה צהריכה לשמור שבת, המטוסים והטייסים היו מקורקעים בשבת.
אז הם הקימו חברת בת , החכירו לה את המטוסים ואת הטייסים בשבתות  והפעילו טיסות בשבת, רק תחת חברת בת אחרת.
לא היה שום תחקיר ואף אחד לא התלונן על הישראבלוף של חברת אל על. 
והטיסות של חברת הבת תמיד היו זולים יותר מהטיסות של חברת האם.. אבל דתיים לא טסו בחברת הבת כי היא לא הייתה שומרת שבת.

אני בטוח שהירידה הייתה זמנית, ויש עכשיו מספיק עו"ד שעובדים עם שופרסל לבנות את התשתית הישראבלופית על מנת להרים את האתר הזה שוב.

image.thumb.png.5abb58a874ddd665339b21e757403d53.png

מהאתר של שופרסל אונליין

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטר הזה שם לפחות שנה

• מבאס 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

image.thumb.png.5abb58a874ddd665339b21e757403d53.png

מהאתר של שופרסל אונליין

מה הבעיה, תקנה עם כשרות מהדרין, ואת התוספת בייקון לקוטג׳ תקנה בסופר של רוסים הקרוב לביתך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, vadim6385 כתב:

מה הבעיה, תקנה עם כשרות מהדרין, ואת התוספת בייקון לקוטג׳ תקנה בסופר של רוסים הקרוב לביתך.

זה היה בתגובה לקורולה שאמר שהכוח של ישיר למהדרין זה החלוקה לכשרויות השונות.

אז הראיתי שבאתר המקורי של שופרסל זה כבר קיים.

לפני 4 דקות, korola כתב:

תנסה... המלקטת לא בדיוק יודעת להבדיל 

אתה יכול לסמן מה שאתה רוצה באתר ולקבל משהו דומה אך שונה 

לא אמור לקרות, אם הברקוד של המוצר שבחרת, והברקוד של המוצר שהיא העבירה הם שונים, אתה אמור לקבל SMS שבו אתה מאשר את ההחלפה (או אם בחרת לאפשר להם להחליף על דעת עצמם אז הם יחליפו).

בכל מקרה בתעודת המשלוח יופיע לך נניח

ברקוד שם מוצר               הוזמן סופק מחיר

1         קוטג' רובין            1        0        6.90

2         קוטג' עדה חרדית 0        1        6.90

משהו כזה

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה