Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי מקובל לשלם מעל המחירון?

doesnotmatter
שימו לב! השרשור הזה בן 1204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 57 דקות, yogev20 כתב:

כן, זאת נסועה נמוכה. את הרכב האחרון שרכשתי (2014) זה מה שהיה על השעון מד. 

12K בשנה זה נמוך. 15K בשנה סביר. 20K גבוה. 

אבל כל זה לא יעמוד במבחן המציאו לרכב מבוקש כמו מאזדה 3 ספיריט. כלומר, יכול להיות סטייה למעלה במחיר לרכב פחות שמור

ועדיין יהיו לו קונים. כנ"ל יאריס שנחטפת בלי קשר שיש רכבים "שישאירו לה אבק" זה לא תופש על רוב רובו של רוכשי הרכבים. 

יאריס קונים כי זה שינוע אמין, חסכוני, וקל למכור אותו. המושג "השארת אבק" לא רלוונטית לקהל היעד של הרכב הזה. 

למאזדה 3 2.0 זה כן רלוונטי(אני מניח...), אחרת פותח השרשור היה מתעניין בדגם ה-1.5 ליטר. 

לפני 46 דקות, doesnotmatter כתב:

למה מבאס? בדר"כ משפחתיות מגיעות עם מנוע 1.6 שנותן בערך 120 כ"ס. 

זה יותר חזק ממשפחתית סטנדרטית, אבל לא בהרבה. 

האם יצא לך לעשות עליה סיבוב? במידה ולא, תנסה, בוא נגיד, היא לא חלשלושה אבל זה לא מרשים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאזדה 3 ספיריט מאז ומתמיד נמכר מעל המחירון.
לא הייתי שם דגש על הידיים כמו שאמרו פה אבל כן על מצב הרכב.
אני מכרתי לפני חודש מאזדה 3 ספיריט 2010 עם 160 אלף קמ יד גבוהה מאוד ב5,000 שח מעל המחירון , הרכב אפילו לא היה מפורסם ביד 2 , רק בפשפשוק רכס וכאן בפורום.
במהלך חודש באו לראות אותו 3 אנשים כולם הסכימו לשלם מעל המחירון אבל רבו על המחיר פתיחה שהיה לא גמיש.
לבסוף בא מישהו לקח לבדיקה וקנה את האוטו.
גם שאני קניתי אותה שילמתי מעל בלב שלם.
אסביר לך למה.
1.זה רכב מבוקש מה שהופך את המחירון לפחות רלוונטי.
2. לרוב, הצורות הישנות יותר מבוקשות אצל חבר'ה צעירים שמתייחסים לזה כאל רכב ספורט/חזק ( עזוב אם זה נכון או לא), אותם חבר'ה צעירים גם לוחצים על המכוניות וגם מטפלים בתחזוקת שבר.
הכלים המדוברים למעלה לרוב נמכרים סביב המחירון.
השאר שנמצאים אצל ידיים נורמליות נמכרות מעל.
לפני 7 שנים החזקתי ספיריט 2009, שקניתי מתחת למחירון אבל הייתה צריכה יישור קו רציני.
רק להחליף 3 תושבות מקוריות, משולשים, מייצב, וטיפול ואתה נלרד ממעל 6 אלף שקל.
אז היום אני מעדיף למצוא אחת שמורה עם מעט קילומטר והיסטוריה טיפולים, לשלם לבן אדם קצת יותר, וקצת פחות למוסך!.

לגבי דגם 2014, זה אחלה רכב, השוו אותו כאן לאוקטביה, להשוות אותו למנוע 1.8 טורבו עם 180 כ"ס זה קצת קיצוני מבחינת מנוע, אבל בכל שאר הפרמטרים אני אישית לא חושב שהמזדה נופלת ממנה .
ובאמינות אוכלת אותה בלי מלח.
סך הכל הדגם של 2014 הוא רכב מעולה, שבנסיעה כמו בן אדם גם יביא צריכת דלק מעולה, וזה רכב שבמידה ותקנה מאדם שטיפל בה ייסע עוד המון ( במשפחתי אחת שנת 2014 עם מעל 240 אלף קמ)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון בנוסף למה שהגיבו לך שגם אם לעיתים כדאי להשקיע ברכב במצב טוב מעל מחיר המחירון, במקרה של תאונה חלילה, הפיצוי שתקבל מהביטוח הוא על בסיס מחיר מחירון לוי יצחק משוקלל.

עריכה אחרונה על ידי MarcNL
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר טוב זה שאתה מחר רוצה למכור ותקבל את אותו המחיר שקנית. אם התשובה היא לא תחכה בסבלנות. אם לא מעניין אותך ואתה רוצה רכב עכשיו תתמקח ותקנה ביותר. תראה גם את מצב השוק מוכרים גם שבורות מעל המחירון ואז תשלם כפול תבדוק טוב על מה אתה משלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון בשוק נועד לעסקים , איזשהו עוגן שעליו מתבססים .

אבל אין לו כל ערך אני אישית לא מאמין במחירונים (לוי) רכבים טובים אכן נמכרים מעל המחירון ומי שמבין ברכבים 

וידע לזהות את זה ישלם בלי בעיה כי זה באמת מגיע למוכר .

ראיתי המון אבל המון רכבים שבורים שאותם חוצפנים מנסים למכור ויש אנשים שנופלים לזה .

ראית רכב טוב שבאמת שונה מיתר הרכבים תבדוק אותו טוב טוב כי לפעמים יש הפתעות לא רצויות .

גם אני מכרתי מעל המחירון , הרכב היה בן 3 CX5 שהיה ברמת איבזור בסיסית והיית הכי אטרקטיבי גם בק"מ יותר מרכבים צעירים ממנה ומאובזרים יותר ונמכרה 16K מעל המחירון  ובצדק כי שום היגיון למכור רכב במחיר כל כך זנותי בגלל מישהו שהחליט על X מחיר .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה שרכב כזה יהיה כל כך יקר. הכל זה ביקוש והיצע. יש למזדה תווית של אמינות ומנוע חזק . אנשים מפחיד מכניסות למוסך.

ישבתי בכמה מאזדות איכות החומרים לא משהו לעומת אחרות בסיגמנט. לא יודע למה עושים ממנה רעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רעש, רכב יחסית חזק לקטגוריה נראה יפה מבחוץ ומבפנים עם הרבה איבזור ואמינות מופתית (דבר מאד חשוב לרכב משומש)  = שוק חזק.

• רעיון טוב! 2

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדות באותם המודלים מסכים לגמרי אין לעוף ממנה שסיוויק לא יכולה לתת שם ואפילו יותר זה לגבי ה3 .

אבל אם מסתכלים על המאזדה החל ממודל 16 בכל הקטגוריות שלה הם עשו קפיצת מגרה משמעותית וכיום עוד מכונית שנייה חדשה שלהם  .

לרוב אוהב להיות מגוון בקניה אבל מאזדה אכן מתקדמים יפה חבל שהונדה לא בכיוון .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, markb205 כתב:

רכב מבוקש מאוד שנמכר מעל למחירון. 

כדי לדעת מחירון מדוייק, עליך לבצע שיקלול מחיר (יד, קילומטראז ומועד עליה לכביש) במחירון לוי יצחק. 

כשמשלמים לפי שיקלול מחיר, יד קילומטראז' וכו',

זה נקרא "לשלם מעל למחירון"?

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, doesnotmatter כתב:

איזה קפיצה עשו ב-2016? 

הקפיצה המשמעותית היא מ-2012-13 ל-2014

2016 הרכבים שלהם היו והרגישו כבר אחרת למרות שמנועים לא היה הבדל גדול אבל כן שונה כן מרגיש יותר טוב באיכות החומר הרכבה טובה 

מאזדה שהיית אחת ממכוניות הכי פשטות עם הפכו להיות משהו אחר לגמרי  אי אפשר להגיד אחרת הם מכוונים לשם והם לאט לאט גם יכנסו לשוק עוד יותר חזק .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 3 סיבות לשלם מעל מחירון.

1. טויוטה

2. יד נמוכה

3. קמ נמוך

אם זקן, זה מוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, doesnotmatter כתב:

כשאתם אומרים קילומטראז׳ נמוך, למה אתם מתכוונים? האם רכב 2014 שעשה 80,000 זה מספיק נמוך? 

לפני 18 שעות, yogev20 כתב:

כן, זאת נסועה נמוכה. את הרכב האחרון שרכשתי (2014) זה מה שהיה על השעון מד. 

לטעמי לא משהו חריג שהייתי משלם עליו מעל המחירון. המחירון גם משקלל ק"מ כן?
ק"מ נמוך בשבילי שהוא באמת חריג והייתי מתאמץ בשילו זה רכב שנסע 5K בשנה נניח.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי רכב שעשה בין 8/12K בשנה זה רכב שאני חייב לבדוק. (לא אוהב לרכוש רכבים שעשו מעל 20K בשנה)

לבקש 5K נסועה בשנה, זה כבר יותר מידי. (יש, אבל נדירים שיגבילו את הקנייה, שגם ככה לוקחת לי הרבה זמן בגלל הדרישות הגבוהות שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...