Jump to content

MarcNL

 • פרסום הודעות

  165
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

MarcNL שיחק אותה בתאריך יולי 21 2020

התכנים של MarcNL היו האהובים ביותר!

מוניטין

83 נייטרלי

אודות MarcNL

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מחזק על לעשות את זה עצמאית מרבית העו"ד/שירותי הגירה למיניהם יקחו סכומים די מופקעים על טפסים שאתה יכול למלא עם יש לך אנגלית סבירה ומעלה
 2. יש חברות ביטוח שמציעות ביטוח לפי שעות/קילומטרים. העלות משתנה בהתאם לכמה שאתה נוסע בפועל, כי יומיים בשבוע יכול להיות גם נסיעות ארוכות או קצרות וכו' וכו'.
 3. אנשים אוהבים מקורות חדשות אלטרנטיביים שאשכרה מביאים "סקופים" ולא רק מעתיקים ממקורות אחרים או פשוט מתרגמים 1:1 מאתרי חדשות בחו"ל. העיצוב משני כל עוד התוכן איכותי עבור מרבית האנשים.
 4. המוכר מנסה להימנע מקייס נגדו כדי להישמר עם מוניטין חיובי מול אלי. בעיקרון, לא הייתי מסכים ופותח קייס ומקבל את ההחזר הכספי לאמצעי התשלום המקורי ולא מסתבך.
 5. הסרה של המורדים בתימן מרשימת ארגוני הטרור בטענה שזה מונע העברת עזרה אליהם, להזכיר שאותם חות'ים שולחים רקטות על בסיס שבועי אל עבר ריאד. חזרה אל שולחן המשא ומתן עם האיראנים ששיקרו, משקרים וישקרו פעם אחר פעם. סעודיה לא מושלמת בתור מדינה, אבל היא בעלת ברית אסטרטגית ובעלת היסטוריה ארוכה עם ארה"ב. כן הם עשו דברים מפוקפקים כמו רצח העיתונאי בשגרירות בטורקיה וכן הלאה. אבל מה לעשות, זה לא דמוקרטיה מערבית. אבל ביידן כנראה ירצה להפעיל קצת שרירים מולם בזמן שהם משמן את גלגלי המשא ומתן עם איראן. אם עוקבים אחר הציר השיעי איראני, רואים את החגיגות שלהם ואת מה שהם מרשים
 6. קודם כל אם זה טיפול ראשון שלך ואין לך ניסיון הייתי ממליץ להצטרף למישהו בקבוצת הפייסבוק "תשאלו כנופצון" בפייסבוק, שם תוכל למצוא מישהו באיזור שלך שיוכל לסייע לך, הם כולם פועלים ללא עלות וזה יכול לעזור לך גם כדי ללמוד על היבטי הבטיחות וגם על הטיפול. בכל אופן, החלפת שמן ופילטר שמן, לרוב צריך לנקז את השמן, להחליף פילטר, לסגור את פתח הניקוז ואז למלא מחדש. בלמים ורפידות, צריך לאבחן, לפרק גלגל ולראות את המצב לפני החלפה. פילטר אוויר ומזגן - על קצה המזלג, פילטר המזגן ממוקם לרוב בתוך הרכב, באיזור תא הכפפות, פותחים מוציאים פילטר מלוכלך ומחליפים בפילטר נקי. פילטר אוויר ממוקם בתא
 7. תושבות מנוע - חלק מתבלה שדורש החלפה לאורך חיי הרכב תותבים למשולשים - חלק מתבלה שדורש החלפה לאורך חיי הרכב עבור 2 הנ"ל, תנסה לקבל הצעת מחיר לביצוע ההחלפות הללו ממוסך שאתה סומך עליו ותסתדר על המחיר על הבעלים הנוכחים. מערכת היגוי - כאן קשה לדעת מבלי לבדוק את הרכב, אבל כן יש מחלה ידועה בi30 וחבריו למשפחה שדורשת החלפה של קופלונג הגה אבל קשה לדעת רק על בסיס "נקישות בהגה" אם מדובר בתקלה המדוברת או במשהו אחר. מומלץ לקחת למוסך לבדיקה. בכל אופן אם מדובר רק ב3 הנקודות הללו שמחסירות שינה מעיניך, נראה רכב סביר עם בדיקה סבירה לרכב בן 7. תנסה לקבל הצעת מחיר על התיקו
 8. עבור רכב טוב שווה לנסוע מעט. באופן כללי, עדיף לרכוש מיד פרטית או ממגרש טרייד אין מוכר של היבואנים (קרסו טרייד לדוגמא וכך עבור כל יבואן אחר), לאחר מכן בעדיפות המגרשים זה מגרשי חברות הליסינג אבל גם שם מכניסים את האלמנט ולבסוף יש את מגרשי הרכבים הפרטיים (MarcNL רכבים ובניו בע"מ) שהם לרוב פחות מומלצים אבל כמובן כל מקרה לגופו, ולבסוף יש את מגרשי הרכב בנתניה סיטי.
 9. מה הרכב המדובר? פיצוי של 160 אש"ח זה לא צחוק, מניח שמדובר בדגם שעולה כחדש לפחות 220-250 אש"ח וכנראה יותר לכיוון ה300 אש"ח? בכל אופן, בלי פרטים נוספים, בדיקה רצינית וגילוי נאות עם כל המסמכים לגבי התאונה, לא שווה להסתכל. בנוסף, החלפת הבעלים באופן די תכוף יכול גם להריח די מסריח עבורך. מבין את הרצון לחסוך כמה אלפי שקלים או כמה עשרות אלפי שקלים אבל בתקציב של 50 אש"ח תוכל לקנות אחלה של רכב, גם ללא תאונות.
 10. הפתרונות רבים תקנו אותי אם אני טועה, אבל בארה"ב טסט לא קיים בחלק מהמדינות(?), באירופה לדוגמא בחלק רב מהמדינות אין טסט עבור אופנועים (לא יודע איך המצב בארץ) וכן הלאה וכן הלאה. אפשר ל"הכריח" אנשים לבצע תחזוקה באמצעות אכיפה, אם אתה נתפס עם צמיג לא תקין, בום קנס. אם אתה נתפס ללא פנס תקין, בום קנס וכן הלאה. אולי לא use friendly אבל יכול לעבוד. אפשר ל"הכריח" מוסכים לבדוק ליקויי בטיחות בכל טיפול במוסך, ממילא הם מסתכלים על 70% מליקויי הבטיחות הקשורים לטסט במהלך טיפול כדי להכניס עוד אלמנטים, אבל כאן תהיה להם חובה לדווח למדינה. וכן הלאה.. מכון טסטים שפועל רק עבור טסטים ובדיקות לפני קנייה
 11. מותר לייבוא עם אישור משרד התחבורה שתצטרך לקבל https://apps.economy.gov.il/Apps/PersonalImport/Product/Index/346 כאן תמצא את טבלת המיסוי על ייבוא צמיגים https://shaarolami-query.customs.mof.gov.il/CustomspilotWeb/PersonalImportTax/Home/Item?id=346 לא מצאתי יותר מידי אתרים ששולחים לארץ ואלה שכן לוקחים כ300-400 דולר דמי משלוח בנוסף ל300-400 דולר עבור רביעיית צמיגים. וזה בלי המיסים ואישורים שתצטרך בדרך. אם תמצא ספק מקומי באירופה שלא שולח לארץ, אשמח לשלוח עבורך לארץ אם תשלם את דמי המשלוח (גר בהולנד). בהצלחה!
 12. בהולנד לדוגמא כל מוסך (יש צורך בהסמכה לכך עבור המכונאי, אבל בפועל בכל מוסך יש לפחות עובד עם הסמכה לביצוע הטסט השנתי) מבצע את הטסט השנתי. משרד הרישוי הממשלתי בודק בממוצע כ3% מהטסטים וזה אומר שלאחר ביצוע הטסט, כאשר המוסך ינסה לרשום במערכת שהרכב עבר טסט, תופיע לו הודעה ותוך כשעה-שעה וחצי יגיע נציג משרד הרישוי לבדוק את הרכב בעצמו כדי לבדוק שהמוסך לא מרמה את המערכת.
 13. אולי אני טועה אבל "Rear Exterior Car Door Seals" מוצא לי תוצאות שקרובות למה שאתה מחפש.
 14. קודם כל, כל חוות דעת שמוזמנת על ידי צד בעל אינטרס תראה את האינטרס שלו, כך זה במרבית המקרים. כן מאמין שאין צורך לדלל את הטסטים. לא חסר אנשים שדוחים טיפולי בטיחות מטעמים כלכליים, אולי כן יש לשנות או לעדכן מעט את הקריטריונים למעבר טסט בהתאם לגיל הרכב. אבל מי מאיתנו לא מכיר אנשים שמזלזלים בחשיבות צמיגים בטיחותיים, בלמים בטיחותיים וכו' וכו'.. עריכה: אולי כן יש טעם לעבור למודל שכולל בדיקה בטיחותית שנתית ע"י המוסך שלא מחמירה כמו טסט אלא כדי למצוא כשלים חמורים בנוסף לטסט השנתי ואז כן אולי יש מקום לשנות את תזמון הטסט השנתי.
 15. באותה מידה אפשר לשתף מאמרים שבתחילת הקורונה שטראמפ עצר את הטיסות עם סין וביידן השתמש בזה כדי להשתלח על טראמפ ולקרוא לו גזען.
×
×
 • תוכן חדש...