Jump to content

MarcNL

 • פרסום הודעות

  170
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

MarcNL שיחק אותה בתאריך יולי 21 2020

התכנים של MarcNL היו האהובים ביותר!

מוניטין

106 טוב

אודות MarcNL

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. גם MG שייכת ללובינקי, לא? היא דווקא מכרה לא רע. לגבי הפיג'ו 208 החשמלית, המכירות מדשדשות כי היא עולה מעל 150 אש"ח וזה עבור רכב סופר מיני.
 2. MarcNL

  חזרה לארץ

  לא מפריע אישית כלכך למען האמת, כן מפריע מבחינה לוגיסטית (נתב"ג נסגר הלילה הבנתי, חופש תנועה, מציאת עבודה וכו'..) בכל אופן כולי תקווה לסבב אפקטיבי, ממוקד אשר יוביל לשקט לתקופה ארוכה לתושבי הדרום עם מינימום של נפגעים והרוגים. --------------- בנושא אחר, אשתף שבימים האחרונים מאז הפוסט, התקרבתי מעט לקהילה היהודית המקומית ואתחיל להשתתף בכמה פרוייקטים כמו לימוד עברית לילדי הקהילה, ארגון מפגשים וכו' וכו', וזה עושה לי טוב על הנשמה, נקווה שימשיך ככה.
 3. בוודאות מיצובישי בתחילת הסרטון https://www.facebook.com/watch/?v=246579740162620
 4. 200 אק"מ לרכב בן 9 הוא לא נורא, מעל הממוצע אבל לא קילומטרז זוועתי. באיזור ה22 אק"מ בשננה, סביר. 100 אק"מ ומטה יהיה גם קשה למצוא יחסית, לא בלתי אפשרי אבל לא הכי קל. יותר חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים, לראות איך הרכב, אם הכל במקום, בלי דברים מרשרשים, צלילים כאלה ואחרים, אם הרכב מתנהג כמו שצריך. אם הכל הכל תקין, 200 אק"מ לא יהיה סוף העולם כנראה, קח בחשבון שבהתאם לנסועה שלך יהיה אולי קשה למכור. אם יש לך נסועה נמוכה מאוד, הקילומטרז' לא אמור להפריע יותר מידי. אם יש לך נסועה גבוהה, אולי שווה לשקול כיוון אחר.
 5. MarcNL

  חזרה לארץ

  זה מה שגם אני הבנתי לאט לאט, תודה על המילים ועל הנקודת מבט ששיתפת. האמת, גם לי נראה שאתה צודק, אף אחד ממכריי בהולנד לא צורך גראס, לפחות לפחות באופן קבוע בניגוד הפוך למרבית מכריי בארץ. תודה על ההכוונה גם כן, יש לי "פנטזיה" או "חלום" לחיים מכובדים בישראל אבל אולי כרגע, במצבי הנוכחי זה יישאר בגבול חלום רחוק ואני אתרכז בלהתקדם בחיים במצבי הנוכחי. בית בשורה אחת עם בתים אחרים מחוברים, לדוגמא (לא באיזור שאני גר בו, אבל דוגמא לסגנון) https://www.funda.nl/koop/deventer/huis-41304982-nilantstraat-155/ אבל הכוונה הייתה יותר לבית במקום
 6. MarcNL

  חזרה לארץ

  קודם כל תודה לכל המשיבים, לא ברור מאליו מה שהבנתי מרגע כתיבת הפוסט ומכל התגובות ומעצמי זה שאני מבולבל יותר מעצם הפרידה אחרי זוגיות ארוכה וחיים משותפים והיותי פתאום בודד שזו מילה מוזרה להגיד אבל אולי הכי מתאימה מאשר מעצם השהייה בהולנד ולכן אקח את השבועות הקרובים כדי להתאפס על עצמי ולנסות לראות איך למנף את היותי כבר בהולנד כדי לעזור לעצמי להתקדם וכו' וכו'. תודה לכל המזהירים מפני חזרה לארץ כי גם אם זה צעד נכון, אני צריך פשוט להתאפס על עצמי קודם ולא לעלות על המטוס הראשון ארצה. מבחינה כלכלית, אני מרוויח כ3,000 יורו ברוטו בחודש שאני אישית די מרוצה מהשכר, יש מקום להתפתח אבל מבחינה כלכלי
 7. אני מרגיש שאני נמצא בצומת דרכים מסוימת וקשה לי לראות בבירור, מרגיש לי שאני רוצה לחזור לארץ אבל אין לי באמת סיבה (לא יהיה מקצוע, לא תהיה משפחה, יהיו קשיים כלכליים) לעומת חיים סבירים שמתקדמים בקצב סביר++ בהולנד. אני אוטוטו (שבוע הבא) בן 24, גר בהולנד, עובד בתור מנהל תיקי לקוחות אצל מפיץ חלקי חילוף לאופנועים עבור השוק הצרפתי/בצרפתית ובמקביל לומד מכונאות רכב במסלול ערב/משרה חלקית מזה כמה חודשים (אבל המסלול אורך כ3 שנים). עד לפני כמה שבועות הייתי בזוגיות וחייתי ביחד עם בחורה מקומית שהיינו בזוגיות שידעה הרבה עליות ומורדות אבל היינו ביחד כ4 שנים ביחד מתוכם 3 שנים חלקנו משק בית.
 8. הרי ברור לכל בר דעת שמרבית (לא כלל, אלא מרבית) האוכלוסיה בארץ ישראל לא הייתה כאן 200 שנה אחורה, יהודים היגרו מארצות הגולה וחלק גדול מערביי ישראל היגר ממדינות שכנות בתור מהגרי עבודה. יש את השאלה למי יש זכות על ארץ ישראל ופה כל צד יתמוך בצדקת דרכו. אבל יש גם את השאלה, מה עושים עם הסכסוך? ופה השאלה מסתבכת.
 9. עם תחזוקה מאוד נכונה, כן. אבל אתה לא יכול לדעת ב100% מה התחזוקה שהרכב עבר. תבדוק ותהיה בטוח שהרכב עבר את כל הטיפולים.
 10. מדובר בכ20,000 יורו. אסתכל על ההמלצה, תודה. הסתכלתי על העמלות בבנקים, נראה סביר לחלוטין ודי hassle free ביחס לחלק מהאופציות האחרות. כך שזה נשמע כמו אופציה מוצלחת.
 11. תודה רבה על התשובה הנ"ל גם תקף במידה ואותו קרוב משפחה לא תושב הארץ? כן אזרח ישראלי אבל כבר לא מוכר בתור תושב לצרכי ביטוח לאומי לדוגמא.
 12. תודה, אני מנסה להסתכל וראיתי באחד מהאתרים שרשום " מס למעט מקרים מיוחדים, מחויבים הבנקים על פי פקודת מס הכנסה לנכות מס במקור בשיעור של 25% בכל מקרה שבו מתבצע תשלום לתושב חוץ באמצעותו." האם הנ"ל אמת? האם זה תקף גם בהעברה לקרוב משפחה מדרגה ראשונה?
 13. אהלן, מה הדרך הכי טובה ומהירה להעביר כסף מחשבון יורו ישראלי (בבנק דיסקונט לצורך העניין) לחשבון אירופאי (גרמניה/הולנד). האם דרך הבנק או דרך אחרת? תודה לעונים
 14. את עושה בשכל. קודם כל, לגבי האדם הנוסף, היסטוריית טיפולים רק מכסה את הטיפולים השוטפים וזה חשוב לבדוק שבאמת כל החלפות הנוזלים הוחלפו בזמן וכו' וכו' בדיקה מכסה בין היתר גם תאונות, בדיקת קומפרסיה למנוע ובעיות נוספות שהם יכולים למצוא. אין קשר בין ה2. לגבי מה מקובל, זה מאוד תלוי בך באופן כללי, אם את הולכת לשלם סכום משמעותי על רכב, כן מומלץ לקחת לבדיקה כדי להיות בטוחה שאת לא קונה חתול בשק. המוכר יכול לא לשמור לך את הרכב כי האינטרס שלו זה למכור מהר ובקלות, ומאידך את צריכה להבין על מה את מוכנה להתפשר או לא להתפשר. באופן כללי, הייתי לוקח את הרכב למכון גם במחיר של
 15. לא יודע אם הומלץ כבר https://www.tendaglasses.com/ שולחים מסין, הזמנתי להולנד והגיע תוך כשבועיים והאיכות מהממת למחיר (לאחר קופון במרשתת - איזור ה16 יורו למשהו יחסית בסיסי) הייתי צריך זוג זול שלא יהיה לי אכפת אם יישבר וכו', עונה על הצורך.
×
×
 • תוכן חדש...