Jump to content

חולה רכב#1

 • הודעות

  250
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

3,890 צפו בפרופיל

הנקודות של חולה רכב#1

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

74

מוניטין

 1. אתה צודק, אני אמתן קצת את ההתבטאויות שלי בנושא הזה. תודה על ההערה
 2. אבל שהמחיר יהיה כמעט פי 2 ? לא כולם רוצים גוף כמו רונאלדו, מה ביקשנו סכומים הגיוניים על מוצרי צריכה ואז למה זה יספיק ? גם עם הכרטיסים של FIDF זה יספיק למס' בקבוקים בודדים לא בהכרח, יש רבים שעמדו ובגלל זה הם קיבלו כסף ועכשיו נאלצים להחזיר לא כולם משרתים, מי שמשרת כבודו והערכתי כלפיו נטועים במקומם, אני מוריד בפניו את הכובע. זה לא רק עצם היותי דרוזי, אלא עצם היותי אזרח ישראלי המשהה את רצונותיו במשך כמה שנים וללא קבלת תמורה. כאשר מנגד "אזרחים" שלא משרתים, בזים למדינה וסמליה, תומכים בהפלת המדינה עתידים לקבל בוסט כלכלי מטורף. וכל זה בשביל להקים ממשלה, ולחשוב שאני ראיתי בבנט כראש הממשלה שייבחר מרצון העם המלא לאחר עידן נתניהו. אבל איפה השירותים הללו ? למה קבלנים נאלצים להילחם באופן אישי נגד הפרוטקשן וגם נגד המדינה שלא מעבירה כספים פרינציפ ? למה אין שירותים לתועלת האזרח בצפון הארץ, אנחנו לא מנותקים מישראל! זה מה שיקרה בישראל לצערי, כאשר ממשלה אשר קמה בזכות קבירת העקרונות האישיים של חבריה, ורמיסת מצביעיהם, מפרה את הבטחותיה הדרך לתחתית יותר מהירה מפלוץ אחרי חמין. עם המשלה של היום אתה יכול להאשים אותי שפחדתי לחרבן ?
 3. הלוואי והמסים אכן היו משמים למקסום התועלת הציבורית, אבל רוב הפעמים המדינה עושה את המינימום הנדרש למען איכות חיי האזרחים. אילו היו משתמשים בכסף הזה כדי לשפר את חיינו, אז אין בעיה, מקובל. אבל לשלם ולשלם ולא לראות התקדמות זו יריקה בפרצוף שלנו. למה היום קבלנים יוצאים מענף התשתיות בנייה ופיתוח, למרות תגמול מכובד ? כי חלק גדול מזה הולך לתשלום על פרוטקשן ואם לא ישלמו לא יוכלו לעבוד, זה או לשלם או להיכנס לחדלות פרעון. אני מציע שהממשלה תתחיל לעבוד למען אזרחיה, אולי לא כולם יסכימו עם האופן הו הממשלה עלתה לחוק, אבל כרגע במדינה יש בעיות גדולות יותר מעבאס וליברמן. צעד התחלתי יהיה לתת גיבוי לכוחות הביטחון ולהחמיר באופן מטורף את רמת הענישה. הגיע הזמן שלאיש ביטחון יהיה גב מאחוריו.
 4. דובר פה רבות על טסלה וכנראה גם ימשיכו לדבר זו מכונית עם הרבה פיצ'רים שעשויים לקרב או להרחיק אנשים ממנה. מבחינת שירות אני מכיר את לקסוס ו ב.מ.וו והשירות שלהם משכמו ומעלה, אינני מכיר את טסלה אבל שמעתי כמה דברים לא טובים. אתה יכול לחפש איזכורים בנושא השירות שלהם, לא מתכוון לצאת נגדם במיוחד כאשר אינני מכיר אותם. יש לציין כי מי שמעדיף נוחות פונקציונאלית וריכוז מרבי בכביש ללא הסתמכות על אמצעי בטיחות בכדי לשלוט על טמפרטורת המזגן לרוב יסלוד מטסלה והמסך הענקי שלה. אני חייב להוסיף ששירות מצויין זה מה שאתה מצפה לקבל מיבואן רכב, במיוחד יבואן של רכבי יוקרה. אני חייב לציין שזה חלק גדול מאוד מחווית הרכב עצמו, כי כאשר השירות והמענה טובים ומשתבחים אז אני כאדם פרטי לא אהסס לבחור ברכב שבו השירות משמעותית טוב מיבואן אחר.
 5. אני מכיר איש בן 68, שנים שהוא נוסע על מאזדה, והבן אדם טחון בצורה מטורפת. אני מדבר על כך שהוא יכול לקנות S CLASS חדשה בלי שזה יזיז לו. אבל מה, הוא כל שנתיים שלוש קונה מאזדה 6 חדשה, הוא אומר "אני לא קמצן, אני באמת אוהב את האוטו הזה, הוא אומר יש יותר נוחים אבל הוא הכי כיפי בשבילי" אני לא האמנתי, עד שישבתי באוטו, איכות החומרים במאזדה בכללי היא טובה מאוד, כמעט על גבול היוקרה. קהל היעד של הרכב, יהיה לרוב מי שרוצה אוטו איכותי, מאובזר וחזק מבלי לנקר עיניים עם סמלים נוצצים.
 6. אני רוצה לאמר את אשר על ליבי אבל אני לא רוצה לקבל חסימה. אומר פשוט שאנחנו נמצאים בתקופה רגישה מאוד, הממשלה העזה בשיא חוצפתה להעלות מסים על בקבוקי השתייה של החיילים, אותם צעירים וצעירות אשר נטחנים בבסיסים תמורת הגנת המדינה ומשכורת זעומה. כמו כן, ההטבות שניתנו לעצמאים במהלך תקופת הקורונה כעת צריך להחזירו למדינה. אני מבין כי צריך לממן את ההוצאות וההתחייבויות המשוגעות של הממשלה הזו, רה"מ עבאס צריך 53 מיליארד, משהו שהוא אינו זכאי לו (ואת זה אני אומר בתור דרוזי ישראלי). למה לעזאזל אני ושאר האזרחים הישראלים האמיתיים צריכים לממן 53 מיליארד לעבאס ולחבריו כאשר אף אחד מהם לא שירת בצבא ? למה אני בתור דרוזי משרת (באהבה, כן) את המדינה ולא מקבל כלום, אבל עבאס מקבל תקציב בסכום לא שפוי ?? מי מנהל את המדינה ? למה מעלים מסים על כל דבר ??, זה הגיע לרמה שאני מפחד לאכול ארוחה מלאה כדי שלא יגבו לי מס על הצואה שלי, אמיתי. אבל בעניין זה אין בי פחד מכיוון שעם החזירות ההולכת וגוברת של הממשלה, בעתיד אולי לא אוכל להרשות לעצמי ארוחה מלאה. וכך המס יקטן 😁 אני פוחד שאלו סימנים לתחילת מאבק כוחות בין הממשלה ובין האזרחים, אנחנו האזרחים כמו לימון, והממשלה מסחטה, אבל סופו של כל לימון הוא להפסיק לתת. ומה יקרה אז ? תסתכלו על לבנון, השכנה מצפון שמלאה בהריסות, בעוני, זבל ברחובות וכל השפע של החרא שיש בעולם זרוק על האזרחים התמימים בידי הממשלה המחורבנת שיש להם. יש מצב שבעתיד אנחנו נגיע לזה. זה מתחיל ממשהו קטן שאנחנו מתעלמים ממנו בהתחלה ואז זה טופח למימדים הרסניים, בדומה ל "תאוריית החלונות השבורים" למי שמכיר.
 7. אנשים שמזלזלים בבטיחות של אחרים ובמיוחד חסרי ישע, צריך להתרחק מהם כמו אש. אין לי ילדים, אבל אלוהים עדי כי כאשר ילד נוסע איתי באוטו זה יהיה אך ורק במושב מתאים לגילו ומבנה גופו, שהוא חגור היטב ברמה של חיבוק דוב, ככה שהכיסא לא יזוז ס"מ. שגופו נמצא בתנוחה בטוחה כך שחלילה במקרה של תאונה הפגיעה בו תהיה מינימלית. בבטיחות אסור לקחת סיכון, אלו לא אנשים שהייתי סומך עליהם עם יקיריי.
 8. בעליות הצריכה שנקבת היא מרשימה מאוד, השאלה היא האם איפסת את מחשב הדרך כאשר העליות התחילו או שלא איפסת כלל וחישבת בטעות את הדרך מרמלה לירושלים כולל העליות ? בירידות כל רכב יניב תצרוכת דלק טובה, פשוט מכיוון שהמנוע אינו צריך להתאמץ בשביל שהרכב יתקדם. וגם בכללי מהירות של 90 קמ"ש ברכב ממוצע אמורה להניב צריכה טובה מאוד, בד בבד כאשר מדובר ברכב שמיועד מלכתחילה לחיסכון. מקווה שתמשיך להתרשם מהאוטו ותיסע בכיף!
 9. לא יודע לגבי האמינות ולא מתכוון לטעות ולהטעות. ההבדל הגדול והמשמעותי ביותר הוא הכוח ב 1.8 שמרגיש משמעותית נמרץ וחזק יותר מה 1.5.
 10. האם לוח המחוונים הוא זהה ל 3008 ? כי אם כן, אז אני לא מבין מה מעצבן בו. הוא יכול לשמש כלוח מחוונים שגרתי או איך שאתה מציב אותו. לטעמי זה אמנם גימיק, אך בהחלט אינו מעצבן.
 11. עם כמות החאפרים אני אצטרך מכונת הנשמה ולא רק שקיות
 12. אני לא מבין, בן אדם קבע איתך לעוד חודש, ז"א יש לו עבודה מובטחת בעוד חודש, דבר שמאוד קשה להבטיח במיוחד בשוק שיפוצים כי אנשים רוצים לסיים את העבודה כמה שיותר מהר. ואז הוא דוחה ומעז להגיד לך תדחה בשבועיים לא יקרה כלום. כאילו שאתה כפוף לו. זה מסוג האנשים שמביאים לי את הסעיף, כי אז כשאנשים הגונים ניגשים לעבודה, המתקשר בחוזה ישים 1001 סעיפים שונים אשר יכולים להביא את העסקה לאי כדאיות כלכלית. כפי שאמר דודי אמסלם "יש מניאק שיודע שהוא מניאק". והוא, הוא יצא מנ- מניאק.
 13. השותף בא לעבודה. אתה בא לעבוד. נזכרתי בפוסט של רון אוחנה, כשהיה קטן הוא ואביו ניגשו למוסך בשעות הסגירה, ואביו ראה אדם המנקה את המוסך וידע כי זה הוא בעל הבית. מעטים מבינים מה המשמעות של להיות עצמאי, לעשות את העבודה לפי התקן זה 10%, המוניטין שאתה יוצר לעצמך הוא ה 90%. היום כל אחד רושם על העסק שלו "שירות מעל לכל, איכות מקצועית, ובלה בלה בלה" אני שמח לשמוע שאתה מיישם זאת בפועל. אני מאחל לך הצלחה בקריירה! אתה יודע, לפעמים אני נדהם מהזלזול של אנשים בזמן של אחרים. קבעת, תגיע. קשה לך באותו היום, תדאג לחתום הסכם עם אפשרות להודעה על דחיית העבודה בהתראה מראש של זמן מסויים. (מניסיון בעבודה, זה עובד טוב מאוד, לפעמים מוסיפים סעיף של "אם בעל השירות מזלזל בכוונה ניתן לבטל את החוזה עימו ולדרוש פיצויים בגין עיכוב העבודה" ואם לא בכוונה אז לא קורה כלום ( לא בכוונה: קרו דברים שאינם בשליטתו). אחרי סעיף כזה נדיר שראיתי שבן אדם מזלזל בזמן שלי. דפקת ברז ברגע האחרון, תסביר ללקוח שאתה לא יכול ותקבעו הנחה מסויימת המוסכמת על 2 הצדדים. ככה בונים מותג
 14. אבל ציינתי שהתקדמות טכנולוגית זה טוב למוניטין של היצרן. אז אם היצרן רוצה מוניטין טוב יותר הוא יכול לפתח טכנולוגיה חדשה, אבל אם הוא לא מעוניין בכך אלא רק להיות רשאי למכור אז עליו רק לעמוד בדרישות התקן. זה בנוגע לזיהום. בנוגע לאופי העסקאות, אני לא ארחיב יותר מכיוון שאינני בקיא בכך וגם לא רציתי להיכנס לזה מלכתחילה. פשוט כתבתי כאזרח מן השורה את מה שהבנתי. שזה די אבסורד לקנוס מישהו שעומד בתקן שאתה הצבת.
 15. לא דיברתי על מסעדה ו-ואגיו ספיציפית. דיברתי שאם זה עומד בתקן מסוים אז זה בסדר, ולא משנה ההבדל באיכות ביניהם.
×
×
 • תוכן חדש...