Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כן, אבל במצב מערכת הבריאות הבריטית זה יכול בהחלט לנבוע מהעומס. גם אצלנו יש מי שמיחס 20% ויותר מהתמותה לעומס על בתי החולים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

בוא תסביר לי איך 2000 שקל יעזרו למישהו עם חשבונות של 18.
מישהו שיש לו חשבונות של 18 ועכשיו הוא מובטל מקבל 10K מביטוח לאומי. כל חודש הוא ב-8K מינוס במה בדיוק 2000 שקל יעזרו לו???

כבר עדיף שהיית קונה לו בשר אצל איציק ב-2000 שקל ושולח לו הביתה, לפחות היה מחייך לשעה ואוכל בשר טוב.

2000 שקל לא באמת יעזרו לאף אחד ולא משנה כמה הוא מרוויח. זה סכום שלא משנה מציאות. זה קשקוש בלבוש.

סיבנו אותך ואתה לא מבין את זה. זרקו את הרפש על הפקידים כאילו הם אשמים במשהו כדי לסבן גאונים כמוך ולהסיט את האש ואתה אוכל את זה גם.
עוד מעט בחירות, ביבי יגיד שהפקידים הביאו את הקורונה מסין, אתה תאכל גם את זה ותצביע לו כמו טטלה.

עוד פעם

במצב הנתון שאי אפשר לתת לו מתנה לחג 400,000 נותנים 2000 זה סוגר לו קניה של שבוע שבועיים בסופר

אני מבין שלא ראית את הכתבה כי אתה כותב בדיק ההפך ממה שהצגו שם

אף אחד לא סיבן

הפקידים עצמם אומרים שביבי וכץ רצו לתת כסף והפקידים עיכבו את זה

אז אני מבין שאתה שונא אותו ומת להוציא אותו רע אבל במקרה הזה ספציפית כמו גם בחיסונים הוא עשה צעד נכון

איך ברקו אומר מה ששלו שלו

יש לי הרבה מה להגיד אבל אבל כשצריך להגיד מילה טובה אז אומרים

אין ספק שהמענקים הגיעו מאוחר מדי והיו קטנים מדי

אבל מסתבר שהוא לחץ לתת כסף כמה שיותר מהר וכל הכבוד לו

לאנשים כאן יש זכרון קצר אז בוא נזכיר לך. היו כאן כמה חודשים שהעסקים שלנו היו סגורים ומצד שני לא ראינו שקל אחד

המענקים האלה היו צריכים להגיע כבר באפריל

הם הגיעו בסוף יוני וכבר אז זה היה מאוחר מדי 

אז תחשוב שהפקידים האלה באים ואומרים לאן אתם ממהרים ? בואו נבחן את הדברים לעומק ונראה מה נותנים ולמי

ואם ביבי וכץ היו מקבלים את זה המענקים היו מגיעים באוגוסט.

זה נראה לך הגיוני ש 5 חודשים עסק יהיה סגור בלי לקבל מענק ? לי לא נראה הגיוני

אם הפקידים האלה כל כך דואגים למדינה הם היו צריכים כבר ב 15.3 להכין תוכנית למקרה ש...ולתת אותה במאי-יוני לביבי כשהוא ביקש תוכנית כזאת

הכעס זה על האדישות שלהם שהם באמת האמינו שאנשים שיושבים בבית בלי הכנסות יכולים לחכות עוד קצת שהם ישבו על זה.

אתה מסתכל עליי ואומר לי אתה חי בשכונה טובה, מחזיק רכב יקר, עושה ארוחות שחיתות וחי טוב, יכלת להסתדר עוד כמה חודשים בלי כסף

אז זהו שלא

אני לא צריך למכור את הרכב בשביל לשלם שכ"ד

ולא צריך לעבור לגור בקרוואן בשביל לכסות חובות שהמשבר הזה יצר לי

בשביל זה אני משלם מיסים [והרבה] כל החיים, בשביל שפעם אחת בחיים כשאומרים לא לעבוד המדינה תוכל לתמוך בי

אז כן פקיד שיושב בוילה שלו עם משכורת שנכנסת לו כל תחילת חודש לא יכול להגיד לי "סבלנות תן לי לבדוק את הדברים בינתיים לך תגור אצל ההורים ותמכור את הרכב"

טוב עשה אדון כץ שזרק אותם מהמשרד

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה להסביר דרך מלחמת יוה"כ והדוגמה של יובל בן בשן בתוכנית הבוקר שלו ושל הפרופסורית.
למה לתת לכולם מיד מענק זה לא היה הפתרון.
נניח אתה מ"פ בחזית רמת הגולן מול הסורים.
יש לך רק מאה פגזים שכל אחד עולה מיליארד לירות. יש בגזרה פיתה סורית אחת עם קומנדו סורי . כל בנאדם שני בפיתה הוא איש קומנדו מהזן האלים ביותר. שאר הגזרה פזורים חיילי מילואים סורים רגילים. אתה מתכנן איך לבזבז את הפגזים. מכין תוכנית לרכך את הפיתה בשלבים , לשלוח אח''כ כח בחסות אש רתק נוספת. לכבוש את הפיתה ולהפיל את קו המעוזים מאחור. אתה עולה לעמדת תצפית .
עולה שר הבטחון ובקשר ומדיע לירות את כל הפגזים מיד בשווה על כל רוחב הגזרה כי גולדה בלחץ וצריך להראות תוצאות.
היית נותן פקודת אש לטנקים?
למה המ"פ אשם שגולדה ודיין מזמזו את המו"מ עם סאדאת בכוונה. הסתירו מודיעין חשוב על מלחמה מתקרבת ועכשיו פתאום הם בלחץ ?!
מה זה משנה אם יש למ"פ בבית וולבו 144 מהודרת ?
אתה מודע לזה שהאמריקאים העבירו לישראל מודיעין כבר בסוף דצמבר 2019 על מגיפה גדולה שמתקרבת ושצריך להערך. נערכו דיונים במערכת הבטחון אבל ביבי כבר היה עסוק במערכת בחירות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את כל הדוגמאות האלה על "אם מ"פ היה בשטח"

כי אם היו יודעים שקבוצת חיילים חטופה במדינת אויב וכל יום שעובר ולא נכנסים לשם הם יכולים למות או להעלם, היו נכנסים לשם שלשום

ורמטכ"ל לא היה נותן לאיזה סגן אלוף לבקש חודש חודשיים לחשוב על זה, כי עוד חודש חודשיים החיילים האלה כבר לא היו.

אז לא מדובר בקבוצת חיילים, מדובר בלמעלה ממליון משפחות שמחכות לגלגל הצלה הזה

הכי קל לשבת בבית ולהתעלם מזה שמדובר  בחיים של אנשים ולהגיד "מה הלחץ לחלק כסף בואו נחכה"

זה בדיוק כמו להגיד אל תסגרו את נתבג כל כך מהר רגע בואו נחשוב מה המשמעות

בשני המקרים מדובר בחיי אדם שהולכים לפח כאילו לאף אחד לא אכפת מהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Transporter כתב:

עזוב את כל הדוגמאות האלה על "אם מ"פ היה בשטח"

כי אם היו יודעים שקבוצת חיילים חטופה במדינת אויב וכל יום שעובר ולא נכנסים לשם הם יכולים למות או להעלם, היו נכנסים לשם שלשום

לך תקרא על רון ערד לפני שאתה פולט שטויות.

על שליט ביזבזת מאות מחבלים עם דם על הידיים ולא נכנסת לשום מקום.

יש לך עכשיו כמה אזרחים חיים וכמה חיילים מתים בעזה, אף אחד לא נכנס לשם.

המענקים לא עוכבו בגלל הפקידים. הם עוכבו בגלל הממשלה שלקח לה יותר מדי זמן להבין שהיא צריכה לעזור לאותם עצמאים. אם ה-6 מיליארד האלו עוכבו ביום או יומיים זה לא משנה כלום. הם לא עזרו לאף אחד למרות שאתה משכנע את עצמך שכן.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעצוב: יש ברח"ל תוכניות מגירה לטיפול מיידי במגיפה, גם בפן הכלכלי. ישבו על התוכניות חודשים טובי המומחים.
אבל פה ראשי המדינה יודעים יותר טוב מה לעשות. לא פתחו את המגירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Transporter כתב:

עוד פעם

במצב הנתון שאי אפשר לתת לו מתנה לחג 400,000 נותנים 2000 זה סוגר לו קניה של שבוע שבועיים בסופר

אני מבין שלא ראית את הכתבה כי אתה כותב בדיק ההפך ממה שהצגו שם

אף אחד לא סיבן

הפקידים עצמם אומרים שביבי וכץ רצו לתת כסף והפקידים עיכבו את זה

אז אני מבין שאתה שונא אותו ומת להוציא אותו רע אבל במקרה הזה ספציפית כמו גם בחיסונים הוא עשה צעד נכון

איך ברקו אומר מה ששלו שלו

יש לי הרבה מה להגיד אבל אבל כשצריך להגיד מילה טובה אז אומרים

אין ספק שהמענקים הגיעו מאוחר מדי והיו קטנים מדי

אבל מסתבר שהוא לחץ לתת כסף כמה שיותר מהר וכל הכבוד לו

לאנשים כאן יש זכרון קצר אז בוא נזכיר לך. היו כאן כמה חודשים שהעסקים שלנו היו סגורים ומצד שני לא ראינו שקל אחד

המענקים האלה היו צריכים להגיע כבר באפריל

הם הגיעו בסוף יוני וכבר אז זה היה מאוחר מדי 

אז תחשוב שהפקידים האלה באים ואומרים לאן אתם ממהרים ? בואו נבחן את הדברים לעומק ונראה מה נותנים ולמי

ואם ביבי וכץ היו מקבלים את זה המענקים היו מגיעים באוגוסט.

זה נראה לך הגיוני ש 5 חודשים עסק יהיה סגור בלי לקבל מענק ? לי לא נראה הגיוני

אם הפקידים האלה כל כך דואגים למדינה הם היו צריכים כבר ב 15.3 להכין תוכנית למקרה ש...ולתת אותה במאי-יוני לביבי כשהוא ביקש תוכנית כזאת

הכעס זה על האדישות שלהם שהם באמת האמינו שאנשים שיושבים בבית בלי הכנסות יכולים לחכות עוד קצת שהם ישבו על זה.

אתה מסתכל עליי ואומר לי אתה חי בשכונה טובה, מחזיק רכב יקר, עושה ארוחות שחיתות וחי טוב, יכלת להסתדר עוד כמה חודשים בלי כסף

אז זהו שלא

אני לא צריך למכור את הרכב בשביל לשלם שכ"ד

ולא צריך לעבור לגור בקרוואן בשביל לכסות חובות שהמשבר הזה יצר לי

בשביל זה אני משלם מיסים [והרבה] כל החיים, בשביל שפעם אחת בחיים כשאומרים לא לעבוד המדינה תוכל לתמוך בי

אז כן פקיד שיושב בוילה שלו עם משכורת שנכנסת לו כל תחילת חודש לא יכול להגיד לי "סבלנות תן לי לבדוק את הדברים בינתיים לך תגור אצל ההורים ותמכור את הרכב"

טוב עשה אדון כץ שזרק אותם מהמשרד

בוא רגע נתכנס:

1. לטעמי, ממזמן היו צריכים למצוא דרך לאבטלה לעצמאים. לא יודע בדיוק באיזה קונסטלציה, אבל לא הגיוני להשאיר מאות אלפים כאלו ללא פתרון בשעת משבר.

2. מי שעומד בראש המערכת ב 10 שנים האחרונות (ויותר) הוא לא אחר ממי שאתה מהלל אותו.

3. במקום לנתב את הכסף לסחטני הממשלה (חרדים) היו יכולים לנתב את הכסף לדברים החשובים באמת.

4. מענק לכל אזרח הוא צעד מטופש. מסכים שהיה צריך לעזור - השאלה למי. למה לי, שההכנסות המשפחה שלי הרבה מעל הממוצע מחלקים כסף? לא עדיף לחלק למי שאשכרה נפגע מהמשבר? אלו שצימצמו להם את המשרה? אלא שפיטרו אותם?(אל תדאג, את ה 1500 שקלים שאני ואישתי קיבלנו תרמנו למי שבאמת צריך). באותו עניין, אם עכשיו היו אומרים מענקים לכל העסקים, האם היית בסדר עם זה? כשיש לך חברות כמו הסופרים שההכנסות שלהם הכפילו אם לא שילשו את עצמם בתקופה הזו? היית בסדר אם היו אומרים שכל עסק יקבל מענק לפי המחזור שלו?

הכל היה אינטרס בחירות. יורקים עליך ואתה מדמיין שזה גשם.

גם המהוללים שלך, ביבי וכץ, יושבים טוב, מקבלים משכורת מובטחת, מעלים לעצמם את השכר בתקופה הזו ללא בושה.

עדיף היה להתמהמה עוד שבוע-שבועיים ולחלק מענקים גבוהים יותר למי שבאמת צריך.

מה שהחברים שלך יצרו זה חבורה של עצלנים שחיים על חשבוננו (ועל חשבון הילדים שלנו) כבר כמעט שנה.

מכיר לא מעט אנשים שביקשו מהבוס שלהם שלא יחזיר אותם מהחל"ת. מה רע? יושבים בבית ומקבלים כסף.

אחד החליט ללמוד תורה, שניים אחרים החליטו לפוח סטארטאפ חדש וכבר שנה יושבים בבית ומקבלים אבטלה של מעל 10k שקלים(והעדיפו להישאר בחלת ולא לחזור לעבוד). האם אנחנו צריכים לממן את זה?

ביבי וכץ מונעים נטו מהכיסא שלהם, לא משום דבר אחר (ביבי גם מבית הכלא, אבל זה משהו אחר).

למה לא לדחוף את המשק להחזיר את העובדים ושהממשלה תשתתף בשכר? מעודדים פרזיטים לשבת בבית ולקבל כסף(כמובן שיש את אלו שבאמת אין להם לאן לחזור, וגם את זה אני רואה).

ה"פקידים" תפקידם להיות מקצועיים ולהביא את הנסיון שלהם. הזלזול הזה במילה פקידים היא מבחילה. ברור שאפשר לא לקבל את הדיעה וזה בסדר, אבל הזלזול מבחיל.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yaniv572 כתב:

גם המהוללים שלך, ביבי וכץ, יושבים טוב, מקבלים משכורת מובטחת, מעלים לעצמם את השכר בתקופה הזו ללא בושה.

ודואגים להחזרי מס למלך.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, farkash7 כתב:

ודואגים להחזרי מס למלך.

אתה רואה, כל כך ישן ויש כל כך הרבה שיט בשנה הזו שזה ברח לי מהזכרון.

כמה קל לביבי וכץ לסגור את כל המדינה?

למה דין עיר של 4% הדבקה כדין של עיר 30% (ערים חרדיות/ערביות מול שאר החילוניות)?

סיבה אחת - בחירות ופחד מהחרדים.

אם  היו עכשיו קצת ערים שהיית יכול חעבוד בהם - זה לא היה עוזר לך?

מה אבא שלי עם החנויות שלו צריך לעשות עם ההתחייבויות העסקיות של 500k שהיו לו? לפשוט רגל? לקחת הלוואה ולהיכנס לבוץ? וכל זה בגלל שלביבי לא נוח לסגור ערים אדומות, שמקרה רובן חרדיות וערביות.

יש לי מילה אחת טובה להגיד לביבי - הסגר הראשון.

כל שאר הניהול הוא לא פחות מקטסטרופה. וכמובן שהוא נעל את החומרים על הדיונים ל 30 שנים קדימה... למה שנדע מה היה שם באמת? מי ישמע מלחמת יום כיפור. סהכ החלטות ניהולים קטסטרופליות.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה אסטרהזניקה מצתרפת לרשימת היצרניות שהולכות לספק פחות חיסונים מהצפוי. איזה יופי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

לך תקרא על רון ערד לפני שאתה פולט שטויות.

על שליט ביזבזת מאות מחבלים עם דם על הידיים ולא נכנסת לשום מקום.

יש לך עכשיו כמה אזרחים חיים וכמה חיילים מתים בעזה, אף אחד לא נכנס לשם.

רון ארד זה אחד המחדלים הכי גדולים שהיו פה, ודווקא הוא הדוגמא למה צריך להכות בברזל שהוא חם ולא לחכות. 

לא זכור לי שמישהו ידע איפה גלעד שליט נמצא ובחר לא להביא אותו הבייתה, אז זה לא רלוונטי לדוגמא שנתתי

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

המענקים לא עוכבו בגלל הפקידים. הם עוכבו בגלל הממשלה שלקח לה יותר מדי זמן להבין שהיא צריכה לעזור לאותם עצמאים. אם ה-6 מיליארד האלו עוכבו ביום או יומיים זה לא משנה כלום. הם לא עזרו לאף אחד למרות שאתה משכנע את עצמך שכן.

שוב אתה לא ראית את הכתבה ואתה מדבר שטויות

כי אותם פקידים באו ואמרו שביבי וגנץ רצו ולחצו לתת מענקים כמה שיותר מהר והם הפקידים עיכבו את זה

אז זה שתחזור ותגיד שזה לא קרה זה לא ישנה את זה שאותם פקידים שישבו בשיחות האלה מספרים משהו אחר

לפני 3 שעות, save כתב:

מה שעצוב: יש ברח"ל תוכניות מגירה לטיפול מיידי במגיפה, גם בפן הכלכלי. ישבו על התוכניות חודשים טובי המומחים.
אבל פה ראשי המדינה יודעים יותר טוב מה לעשות. לא פתחו את המגירה.

כיבתוכנית של רח"ל כתוב שצריך לאכוף בכל המדינה בצורה שווה וזה לא מסתדר עם האידיולוגיה

לפני 3 שעות, yaniv572 כתב:

בוא רגע נתכנס:

1. לטעמי, ממזמן היו צריכים למצוא דרך לאבטלה לעצמאים. לא יודע בדיוק באיזה קונסטלציה, אבל לא הגיוני להשאיר מאות אלפים כאלו ללא פתרון בשעת משבר.

2. מי שעומד בראש המערכת ב 10 שנים האחרונות (ויותר) הוא לא אחר ממי שאתה מהלל אותו.

3. במקום לנתב את הכסף לסחטני הממשלה (חרדים) היו יכולים לנתב את הכסף לדברים החשובים באמת.

4. מענק לכל אזרח הוא צעד מטופש. מסכים שהיה צריך לעזור - השאלה למי. למה לי, שההכנסות המשפחה שלי הרבה מעל הממוצע מחלקים כסף? לא עדיף לחלק למי שאשכרה נפגע מהמשבר? אלו שצימצמו להם את המשרה? אלא שפיטרו אותם?(אל תדאג, את ה 1500 שקלים שאני ואישתי קיבלנו תרמנו למי שבאמת צריך). באותו עניין, אם עכשיו היו אומרים מענקים לכל העסקים, האם היית בסדר עם זה? כשיש לך חברות כמו הסופרים שההכנסות שלהם הכפילו אם לא שילשו את עצמם בתקופה הזו? היית בסדר אם היו אומרים שכל עסק יקבל מענק לפי המחזור שלו?

הכל היה אינטרס בחירות. יורקים עליך ואתה מדמיין שזה גשם.

עדיף היה להתמהמה עוד שבוע-שבועיים ולחלק מענקים גבוהים יותר למי שבאמת צריך.

מה שהחברים שלך יצרו זה חבורה של עצלנים שחיים על חשבוננו (ועל חשבון הילדים שלנו) כבר כמעט שנה.

מכיר לא מעט אנשים שביקשו מהבוס שלהם שלא יחזיר אותם מהחל"ת. מה רע? יושבים בבית ומקבלים כסף.

אני לא מהלל אף אחד

אני כבר שנה כותב שביבי צריך ללכת הבייתה אחרי הסגר הראשון

ויותר מזה. כשביבי סיפר לנו שזה מתעכב בגלל פקידים אני הראשון שאמר שהוא משקר

אבל כרגע הפקידים עצמם באים ואומרים לנו שביבי באמת רצה לתת מענקים מיידית בלי בירוקרטיה וישר לתת כסף.

אז כשאני מבין שגם הוא וגם כץ רצו לתת כסף בלי לשאול שאלות, קודם כל להציל את המשק, מגיע להם מילה טובה לא משנה כמה טעויות הוא עשה (ועשה הרבה)

לגבי לתת מענקים לכל העסקים- אמנם לא נתנו לכולם, אבל נתנו לכל הנפגעים באותה צורה והסברתי שזה מטומטם:

אם אתה ואני קבלנו 20,000 בחודש

וההוצאות הקבועות שלך זה אחזקת משרד שעולה 5000 בחודש, נשאר לך 15,000 כל חודש להתפנק איתם

ואני לעומתך יש לי משרד 5000, רכבים 4000, מחסנים 6000 ובלאי 2000, נשאר לי 3000 כל חודש 

במקום לתת לך מתנה 15,000 שיתנו לך רק 6000 להתפנק, ואת ה 11,000 הנותרים יחלקו לי ולעוד כמה עסקים כדי שיהיה שיוויון

אבל כנראה שאם היו צריכים לעשות מערכת שתטפל בצורה כזאת המענקים היו מגיעים בספטמבר והמון עסקים לא היו נשארים איתנו כדי לראות את המענק הזה

כשאני אומר שהפקידים האלה הם לא עצמאים שמוציאים חשבונית, מחזיקים עובדים, משלמים הוצאות של עסק שקורס והמשכורת שלהם קבועה והם חיים בוילות

אני אומר את זה כדי להסביר שהם לא מבינים מה מרגיש בעל עסק שכבר 3-4 חודשים לא מכניס שקל אבל משלם עשרות\מאות אלפי שקלים כל חודש!

נכון שביבי וכץ הם מליונרים, אבל לעומת הפקידים הם כן הבינו מה מרגישים העצמאים ולכן לחצו לתת את הכסף, לעומת הפקידים שאמרו "חכו עוד קצת מה יקרה?"

המודל של חלת ודמי אבטלה לא חדש

תמיד היו ותמיד יהיו  אנשים שיקבלו אבטלה ויעבדו שחור בפיצריה

לא לכל דבר יש פתרון, כמו שאתה לא יכול לתפוס כל מוכר קיוסק וכל שטיפת רכב שמכניסים לכיס את ה 50 שקל ששילמו להם

אבל בסופו של היום המענקים היו צריכים להינתן מיידית. הפקידים האלה מספרים שכבר בתחילת מרץ היו ישיבות מלחיצות על המשבר שתקף אותנו. אם הם כל כך אכפתים וכל כך דואגים למשק ובלי העסקים למה הם לא ישבו כבר ב 15.3 להכין תוכנית להצלת המשק? הרי אילנה דיין מספרת לנו ששניהם כלכלנים מבריקים. כשמזמנים אותם לישיבות דחופות במרץ ומראים להם משבר שתוקף אותנו והולכים להכניס את המדינה לסגר הם לא מבינים  מה הולך לקרות ?

אז הגענו לחודש יוני אחרי ש 3 חודשים עסקים בגודל שלי  לא קיבלו שקל אחד!

אותם פקידים שמבינים כל כך כלכלה לא חשבו שהמצב מספיק חמור ואמרו סבלנות חברים, לאט לאט בלי לחץ

לעומת ביבי וכץ שרצו לתת כסף

לביבי וכץ מגיע כפיים על זה

גם על החיסונים

מצד שני יש מספיק סיבות למה ביבי חייב ללכת כבר לפני חצי שנה הבייתה. אבל זה לא רלוונטי לעניין המענקים הספציפים ההם.

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

ודואגים להחזרי מס למלך.

זה באמת ביזיון

ולא חסרות סיבות אחרות שבגללן הוא צריך לקום וללכת

אבל זה אומר שצריך לקטול אותו על  המענקים "הגדולים" והחיסונים ששם הוא כן היה בסדר.

לפני 3 שעות, yaniv572 כתב:

אתה רואה, כל כך ישן ויש כל כך הרבה שיט בשנה הזו שזה ברח לי מהזכרון.

כמה קל לביבי וכץ לסגור את כל המדינה?

למה דין עיר של 4% הדבקה כדין של עיר 30% (ערים חרדיות/ערביות מול שאר החילוניות)?

סיבה אחת - בחירות ופחד מהחרדים.

אם  היו עכשיו קצת ערים שהיית יכול חעבוד בהם - זה לא היה עוזר לך?

מה אבא שלי עם החנויות שלו צריך לעשות עם ההתחייבויות העסקיות של 500k שהיו לו? לפשוט רגל? לקחת הלוואה ולהיכנס לבוץ? וכל זה בגלל שלביבי לא נוח לסגור ערים אדומות, שמקרה רובן חרדיות וערביות.

יש לי מילה אחת טובה להגיד לביבי - הסגר הראשון.

כל שאר הניהול הוא לא פחות מקטסטרופה. וכמובן שהוא נעל את החומרים על הדיונים ל 30 שנים קדימה... למה שנדע מה היה שם באמת? מי ישמע מלחמת יום כיפור. סהכ החלטות ניהולים קטסטרופליות.

את כל הדברים שכתבת פה כולם כתבו במשך שנה ואני מסכים איתך וכתבתי את זה בעצמי.

אבל זה לא משנה את העובדה שהוא נלחם שהמענקים ההם ינתנו כמה שיותר מהר  והביא את החיסונים לפני כולם.

הוא צריך ללכת הבייתה

אבל אני לא מתחבר לגישה של לראות את הדברים הטובים ולחפש בהם רע. כשמגיע מילה טובה אז מגיע, גם אם בסופו של יום הוא צריך ללכת ומהר

כשכתבתי על המענקים אחרי הפרק של עובדה לא כתבתי על זה כדי לשבח את ביבי

אלא כדי להגיד שאותם פקידים הם אטומים.  בלי שום קשר  לאכיפה אצל החרדים ולסגירה של נתבג ועוד מחדלים.

נטו בעניין המענקים- זה בושה וחרפה שראש הממשלה ושר האוצר רוצים לתת מענקים ומהר ויש פקידים שמנסים לעכב את זה ולא מבינים מה קורה בחוץ.

לגבי שאר המחדלים אין ספק שהוא טעה, אבל זה לא הנושא כרגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה היא כזו:

כשהם רצו באמת, הם חילקו כסף.

כמה קל להאשים את הפקידים ולא לקחת אחריות. בסוף מי שלוקחים את ההחלטה הם.... ביבי וכץ.

אם הם היו מבינים באמת את הבעיה של העצמאים (כמו שאתה חושב) למה לא מחלקים עוד כסף?

כי נוח פוליטית להעביר אותו למקומות אחרים.

חיסונים? דוגמה קלאסית ל"ההצלחה שלי, הכשלון שלכם". הפקידים הכשילו ונכשלו, גנץ אשם, כולם אשמים - אבל לא הליכוד.

זה לא רק ביבי הביא את החיסונים אבל כמה קל להגיד אני הבאתי.

בקיצור המילה הטובה היחידה - סגר ראשון. כל השאר קטסטרופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, yaniv572 כתב:

העובדה היא כזו:

כשהם רצו באמת, הם חילקו כסף.

כמה קל להאשים את הפקידים ולא לקחת אחריות. בסוף מי שלוקחים את ההחלטה הם.... ביבי וכץ.

אם הם היו מבינים באמת את הבעיה של העצמאים (כמו שאתה חושב) למה לא מחלקים עוד כסף?

כי נוח פוליטית להעביר אותו למקומות אחרים.

חיסונים? דוגמה קלאסית ל"ההצלחה שלי, הכשלון שלכם". הפקידים הכשילו ונכשלו, גנץ אשם, כולם אשמים - אבל לא הליכוד.

זה לא רק ביבי הביא את החיסונים אבל כמה קל להגיד אני הבאתי.

בקיצור המילה הטובה היחידה - סגר ראשון. כל השאר קטסטרופה.

אם תרוץ כמה מאות עמודים אחורה תראה שאני לא האמנתי כשביבי אמר שהפקידים אשמים

אבל כשהפקידים עצמם (!!) באים ואומרים "לא הסכמנו איתו" ואז שי באבד בא ואומר שהפקידים ניסו למסמס ולעכב את זה

אז אתה מבין שביבי כן היה בסדר והפקידים טעו ועיכבו את הכסף שהיה אמור להגיע להצלת העסקים ביניהם גם העסקים שלי

אני לא אמרתי שהבינו את הבעיה ולא אמרתי שפתרו את הבעיות של כל מדינת ישראל ואני כל פעם מזכיר שהמענקים שניתנו היו קטנים מדי

אנחנו מדברים פה נטו על ההחלטה לתת מענקים מיד. ביבי היה בעד, הפקידים היו נגד. וזה משהו שממש הפריע לי לשמוע

כי המסר של הכתבה בעובדה היה "תראו איך ביבי וכץ זרקו את הכסף שלכם לפח"

הכסף הזה ש"זרקו לפח" זה כסף שעזר לבעלי עסקים אחרי שהוציאו מאות אלפי שקלים מחודש מרץ, כדי להשאיר את העסק שלהם בחיים, הכסף הזה עזר להם

גם אם  לא עזר בדיוק כמו שציפו, עזר במשהו. אז כן אני  לא יכול לראות שבא פקיד ואומר לי היית צריך לחכות עוד כמה שבועות שנבדוק בדיוק איך לחלק. מצטער לא מתאים לי.

טוב עשה כץ שהעיף אותם. אנשים כאלה מסוכנים לנו כבעלי עסקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Transporter כתב:

אז כן אני  לא יכול לראות שבא פקיד ואומר לי היית צריך לחכות עוד כמה שבועות שנבדוק בדיוק איך לחלק. מצטער לא מתאים לי.

גם אם זה אומר שאם היית מחכה עוד כמה שבועות היית מקבל מענק גדול פי 3?

אתה פשוט חי בסרט, הממשלה לקחה מיליארדים ושרפה אותם (ממש ככה, עם מצית) במקום להעביר את הכסף למי שצריך אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...