Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אבא שלי תמיד מגיב לחיסונים, גם לחיסון שפעת רגיל.

חיסון קורונה ראשון השבית אותו ליום, הרגיש חולשה, כאבי שרירים, הלך לישון בצהריים וקם למחרת. דווקא החיסון השני עבר בלי שום תופעות, תודה למפלצת הספגטי המעופפת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרת לילה לבן של שיפוצים ראיתי עכשיו את הפרק של עובדה

תקציר: פקידים באוצר רוצים להתלונן על ההתנהלות של השר כץ.

בפועל:

חבורה שני פקידים באוצר מתלוננים שהשר כץ ואבי שמחון  בהנחיית ראש הממשלה לקחו כסף "של  כולנו" ו"חילקו אותו בכמויות לאנשים"

בזמן שעסקים פה קורסים, משפחות מתפרקות, עסקים נסגרים בלי הגבלת זמן, אחת ההחלטות הטובות (היחידות) שעשה ראש הממשלה הייתה לתת כסף ומהר

אז יושבים פקידים שכמובן המשכורת שלהם נכנסת בזמן כמו שעון ורוצים "לבדוק את הנתונים"

כי לאן יש למהר? אז ההוא שכבר חודשיים יושב בלי משכורת ישב עוד חודש בלי, אפשר לחשוב

ברור שהדבר הנכון זה לתת הנשמה למשק כמה שיותר מהר, כדי שביום שאחרי יהיה מי שנמצא כאן כדי להחזיר את הכסף הזה לקופה בצורת מיסים  או בכל צורה אחרת כמו הנעה של המשק, 

ולא "לחכות לבדוק את הנתונים" ולקבל עוד פושטי רגל, עוד אנשים שנקלעים לחובות, ולהגיע ליום שאחרי עם מדינה של מובטלים שלא יודעים איך הם יוכלו בכלל להתחיל בחיים.

פשוט לא יאמן כמה אטימות וחוסר אכפתיות מצד אנשים שלא באמת מבינים כמה נזק נגרם לאותם בעלי עסקים שלא קיבלו את הכסף בזמן.

אני יכול הבין את הטענות שלהם לזה שלא העבירו תקציב (כי זה הקלף של ביבי נגד גנץ), אבל לבוא בטענות שהוא רצה להחיות את המשק? שבו אתם שנה שלמה בלי משכורת ותדברו. ברור שיום אחד נצטרך להחזיר את הכסף הזה, אבל עדיף שיהיו פה עסקים עובדים ומשגשגים שיחזירו אותו בצורת מיסים, ואנשים שיכולים לחיות ולבזבז כסף ולהחיות את המשק, ולא רוחות רפאים שמצד אחד פשטו רגל ולא מכניסים מיסים למדינה ומצד שני אין להם כסף לשבת בבית קפה ולעזור לו להתרומם.

מעבר לזה דיבר היום בבוקר ירון גינדי ראש לשכת יועצי המס ואמר משהו שאמרתי כאן כבר בהתחלה:

המענקים שניתנו עזרו לעסקים לשרוד ולא לשקוע, אבל לא עזרו לאותם עסקים להרוויח. 

איזה עסק יכול שנה שלמה לשבת סגור בלי להרוויח ולהיות רק במצב של השרדות?

כשאני אמרתי את זה אמרו שאני מבקש יותר מדי. אולי כשהוא אומר את זה יבינו שיש בזה משהו.

בהזדמנות הזאת כשאנחנו כבר רואים את הסוף של השנה המגעילה הזאת

חייב להגיד לכם שהמענקים שניתנו באמת לא היו מספקים, במיוחד לעסקים  שסגורים לגמרי כמעט שנה (מה לעשות אני לא חנות וירטואלית ולא עושה טייק אווי).

אחרי כשכל הבלאגן הזה יגמר אני אצטרך לשים כמה עשרות אלפי שקלים כדי להתחיל איזשהו מיתוג ושיווק ולהתחיל להניע את העסקים כדי שעוד שנתיים נוכל לחזור למסלול שהייתי בו ב 2019

הבעיה שלעשות כזה תהליך היום יעלה לי הרבה יותר ממה שעלה לי לפני 15 שנה כשעשיתי אותו. וכשנתנו לנו מענקים אף אחד לא חשב שהשם שלנו נשחק ויום אחד  נצטרך לשלם כדי לחזור למשחק.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז כניסת השר כץ לתפקיד יש ויכוח מקצועי עם הפקידים מה צריך לעשות עם הכסף. זה לא חדש. חלק מהפקידים התייאשו והניחו את המפתחות על השולחן.
אולי להתחנן ליועץ המשפטי יעזור יותר. כי עד עכשיו נראה שאין שר במשרד האוצר .
אם זה היה משרד אחר (נניח תחבורה) אז זה לא היה נורא , אבל בשעת משבר כלכלי זה בהחלט מורגש . שר אוצר שלא מוכן להגיש תקציב...איפה יש דברים כאלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שר האוצר לא מוכן להגיש תקציב.
איך אפשר לא להבין את זה?
לכן לא משנה מי היה השר, שום דבר לא היה שונה.
פקידי האוצר מאז ומתמיד ראו את עצמם כשומרי קופת המדינה.
גם עכשיו, רק שהמצב הוא באמת מצב חירום והיו חייבים לפתוח חזק את הארנק. וזה משהו שהפקידים לא מסוגלים לעכל, כי בראש שלהם לא עשו מעבר משגרה למצב חירום.
הויכוח הוא לא האם היה צריך לחלק את הכספים אלא איך היו חייבים לעשות זאת ולמי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירך שר האוצר ורוה"מ לחצו להכניס סעיף בחוזה הקואליציוני להעביר תקציב דו שנתי עד אוגוסט. למה פתאום התהפכו כמו (סטייק) וואגיו ?
הפקידים מוכנים לחלק כסף. מרידור דיבר על זה . הכינו כבר טיוטה . אבל השר בלם.
להאשים פקידים בעיכוב כספים דומה להאשים משפטנים במחדל הבדיקות בנתב"ג . דפוס חוזר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Transporter כתב:

חבורה שני פקידים באוצר מתלוננים שהשר כץ ואבי שמחון  בהנחיית ראש הממשלה לקחו כסף "של  כולנו" ו"חילקו אותו בכמויות לאנשים"

גם לחלק כסף צריך לדעת איך ולתכנן כדי שהוא יגיע למי שצריך ולא לטרנספורטר נניח שמגלגל ערימות נניח.

אולי ניתן לך דוגמה מעולמות שאתה מכיר.

אתה מתכנן תאורה והגברה לאירוע ענק, אתה עובד על זה שבוע-שבועיים, בוחר ציוד ממקם, מתכנן כל דבר עד הפרט האחרון, ואז ערב לפני האירוע אתה עושה ישיבה עם מי שהזמין את האירוע. אתה מסביר ומציג את התוכנית. הוא מגיב ב״יפה מאוד, עכשיו תפרוש עוד 20 רמקולים אבל ענקיים שכולם יראו כי אני מפחד שלא ישמעו פה״.

בתכלס הוא לא מפחד שלא ישמעו אבל הוא לא משלם על האירוע ועוד רמקולים ענקיים ומרשימים יעשו ייצר רושם גם אם לא יהיו מחוברים.

זה בערך מה שקרה שם רק שה-20 רמקולים זה כסף שאתה ואני נשלם עליו בהעלאות מיסים סתם כי מישהו החליט לתת לכולם צ׳ק בלי מחשבה כדי למצוא חן בכל מני קהלים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישי מאד. 

אישית סבלתי יום אחרי המנה השניה מתשישות קשה שנמשכה  3-4 שעות, ונתקלתי במשפחה בכאב שרירים 24 שעות, קצת חום למחרת המנה והשיא היה דווקא אצל צעירה שסבלה מאד מכאב ראש ושרירים עד כ-48 שעות אחרי המנה.

תביא בחשבון שהניסיון שלי הוא התסמינים מתחילים 12-24 שעות אחרי קבלת המנה השניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי למחרת המנה השניה, בנוסף לכאבים בכתף,
היתה הרגשה של וירוס קל - עייפות, צמרמורת, כאבי שרירים אבל ללא חום. ביום הבא כבר לא הרגשתי שום תופעות לוואי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים האחרונים מעודדים,  גם ירידה במספר הבדיקות וגם ירידה באחוזי החיוביים. 

וזה מוביל למספרים נמוכים של מאובחנים אבל מגובה גם בירידה במספר החולים הקשה כל יום ( עדיין מוזר לי ה 142 אתמול ושלשום  - כאילו בדיוק אותו מספר).

הבעיה שעכשיו נכנסים לסוף שבוע, זה אומר חור אפל מבחינת הבדיקות והנתונים,  הנתונים הרלוונטים הבאים בתור יהיו רק ביום שלישי בבוקר.

שיפרסמו את הנתונים של יום שני. 

אני לא חושב שהסגר עשה את העבודה,  לדעתי זה מתאים יותר להתחלת הכיסוי של החיסונים.

מסכנים אלו שלא התחסנו (כולל ילדים), הולכים לפתוח את המשק בגלל שהקשישים מוגנים,

ואז יתנו למחלה להשתולל על האחוזים שלא מחוסנים.. עד שנגיע לחיסון עדר טבעי.

קשה להעריך.. אבל לדעתי 50% ממי שלא יתחסן ידבק בקורונה - לא תהיה ברירה , לא ימשיכו לסגור את המשק. 

image.thumb.png.89f75a881469978e517ba4cc87215e1b.png

image.png.9991b8512cec5fb0b77eec3fc0915d54.png

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, save כתב:

מאז כניסת השר כץ לתפקיד יש ויכוח מקצועי עם הפקידים מה צריך לעשות עם הכסף. זה לא חדש. חלק מהפקידים התייאשו והניחו את המפתחות על השולחן.
אולי להתחנן ליועץ המשפטי יעזור יותר. כי עד עכשיו נראה שאין שר במשרד האוצר .
אם זה היה משרד אחר (נניח תחבורה) אז זה לא היה נורא , אבל בשעת משבר כלכלי זה בהחלט מורגש . שר אוצר שלא מוכן להגיש תקציב...איפה יש דברים כאלה

לפני 3 שעות, vladclar כתב:

לא שר האוצר לא מוכן להגיש תקציב.
איך אפשר לא להבין את זה?
לכן לא משנה מי היה השר, שום דבר לא היה שונה.
פקידי האוצר מאז ומתמיד ראו את עצמם כשומרי קופת המדינה.
גם עכשיו, רק שהמצב הוא באמת מצב חירום והיו חייבים לפתוח חזק את הארנק. וזה משהו שהפקידים לא מסוגלים לעכל, כי בראש שלהם לא עשו מעבר משגרה למצב חירום.
הויכוח הוא לא האם היה צריך לחלק את הכספים אלא איך היו חייבים לעשות זאת ולמי.

שניכם לא הבנתם שדווקא הפעם אין לי טענות לשר האוצר

הם כביכול ניסו להציג אותו בכתבה בתור אחד שזורק את הכסף של כולנו באוויר ומחלק אותו לסתם אנשים

אז בוא נעזוב את ה 750 שקל \ 500 שקל לילד שקיבלו. זה מסתכם ב 6 מיליארד שקל. זה כלום ושום דבר לעומת כל יום שהמשק סגור

בואו נדבר על 90 מיליארד שקל ש"חולקו"

1. נתחיל בזה שלא באמת חולקו

2. גם הסכום הגדול והמפוצץ הזה הוא לא באמת סכום שיוצא מהקופה והולך לכיס של האזרחים כי חלק ממנו הוא הלוואות שכמו שכולם יודעים-  חוזרות עם ריבית

עכשיו כמו שאמרתי למעלה, דווקא פה גם השר וגם ביבי יצאו בסדר

מסתבר הם רצו  מיידי לאזרחים (והפקידים שניסו ללכלך עליהם בעצם הוציאו אותם טוב)

עסק שכבר נמצא בתהליך קריסה, ולהזכיר לכם זה היה יוני 2020 שכבר 3 חודשים היינו בתוך המגיפה

לא יכול לחכות עוד חודש שהפקידים יבדקו ויאשרו ויראו אם זה בסדר לתת 6000 או 15,000 לעסק שרגיל להכניס 150,000

העסק חייב הנשמה מיידית כי הוא כבר כמה חודשים רק שורף כסף על השרדות!

והם עצמם הפקידים שאין לי ספק שמבינים במספרים ויודעים להכין דוחות, כנראה לא הבינו מה המצב של אותו עסק שכבר כמה חודשים סגור

זה הזוי לראות שבזמן שלמעלה ממליון אנשים מחכים לכסף הזה היו אנשים שישבו במשרד שלהם עם משכורת קבועה שלא נפגעה ואמרו "רגע אני לא מוכן לתת כסף בוא נבדוק יותר לעומק"

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

גם לחלק כסף צריך לדעת איך ולתכנן כדי שהוא יגיע למי שצריך ולא לטרנספורטר נניח שמגלגל ערימות נניח.

אולי ניתן לך דוגמה מעולמות שאתה מכיר.

אתה מתכנן תאורה והגברה לאירוע ענק, אתה עובד על זה שבוע-שבועיים, בוחר ציוד ממקם, מתכנן כל דבר עד הפרט האחרון, ואז ערב לפני האירוע אתה עושה ישיבה עם מי שהזמין את האירוע. אתה מסביר ומציג את התוכנית. הוא מגיב ב״יפה מאוד, עכשיו תפרוש עוד 20 רמקולים אבל ענקיים שכולם יראו כי אני מפחד שלא ישמעו פה״.

בתכלס הוא לא מפחד שלא ישמעו אבל הוא לא משלם על האירוע ועוד רמקולים ענקיים ומרשימים יעשו ייצר רושם גם אם לא יהיו מחוברים.

זה בערך מה שקרה שם רק שה-20 רמקולים זה כסף שאתה ואני נשלם עליו בהעלאות מיסים סתם כי מישהו החליט לתת לכולם צ׳ק בלי מחשבה כדי למצוא חן בכל מני קהלים.

כבר עניתי על מה שרשמת, ואני  מוסיף

אף מענק שניתן לא היה מספיק

ונתעלם לרגע מהעובדה שהמענקים ניתנו מאוחר מדי.

אל תקח אותי דוגמא שבאתי עם גב יחסית חזק ועסק צדדי שכבר כמה שנים אני מתכנן לפתוח וסוף סוף הייתה לי הזדמנות כשהעסקים שלי היו סגורים ובמקרה גם הצליח לי יפה.

הדוגמא שנתת לא טובה, הם באים ומתקטננים שם על זה שסיכמו על 90 מיליארד והוא בפועל רצה לתת 96 מיליארד

ה 6 מיליארד הזה זה כל כך זניח בהשוואה לעלות יום סגר אחד. זה כלום

הם שכחו לציין שחלק גדול מתוך ה 90 מיליארד זה הלוואה ולא מתנה.

ושכחו שבצד השני יש למעלה ממליון אנשים שמחכים לכסף הזה כדי לקנות אוכל

עדיף שנשלם את זה כולנו בעתיד, ולא שנשלם את זה כולנו פחות עוד 20-30% עסקים שנסגרו ולא יוכלו להשתתף בזה בצורת מיסים

ופחות עוד כמה מאות אלפי משפחות שאיבדו כל מה שיש להן ולא יוכלו בחודש הבא ללכת לבזבז כסף במסעדות ובקניונים

אם כל כך הרבה אנשים היו פושטים רגל היו פחות אנשים שיתחלקו עם כולם בהחזר של החוב. זה מאוד פשוט

טוב שעשו משהו כדי לעצור את זה, וגם המשהו הזה היה מאוחר מדי וקטן מדי

וציטטתי את מה שאמר ירון גינדי שכולנו מסכימים שהוא לא טיפש

המענקים שניתנו עוזרים לעסק לא להתפרק ולא לקרוס, אבל לא עוזרים לו בשום צורה להרוויח

איך עסק יכול להתחיל את היום שאחרי אם במשך שנה לא הרוויח ?

רצית דוגמא אישית שלי אז אמרתי לך

אחרי שכמעט שנה אני לא עושה שיווק וכמעט לא עובד אני צריך להתחיל הכל מחדש. מיתוג, שיווק, עבודה שעשיתי במשך יותר מ 15 שנה

עלות מוערכת של כמה עשרות אלפי שקלים במקרה הטוב

ויקח בערך שנתיים לחזור למספרים של 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר : בא נניח שיש אירוע על האש שבוע הבא. לא סתם ארוע , מגה ארוע. אתה הולך , מכין מנגל ענק . הולך קונה אצל איציק הגדול מכל דבר.
מחלק את המנגל לאזורים , בצד אחד רק נקניקיות (לילדים), אח''כ איזור פרגיות (לצימחוניים) , גחלי מהגוני לאנטריקוט,ובקצה השני גחלים מעץ אלון לואגיו.
מכין תוכנית מפורטת איך אתה עולה מדרגה בכל סבב של נקניקיות וכו.
אז מגיע מזמין הארוע (מר כץ) וצועק : מה זה התוכנית המפורטת הזו?! אני רוצה להרשים את האורחים בשולחן 7 עכשיו ! (שולחן מבקרי מסעדות בחל"ת)
הוא לוקח את הצידנית של הואגיו זורק על כל הגריל בלי אבחנה, מוציא בקבוק כתום של חומר מצית פחמים ושופך בנדיבות על הכל ומדליק !
מה יכתבו למחרת בביקורת אירועים ?
שהבשר לא היה משהו.
לא חבל על הכסף ?!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, save כתב:

טרנספורטר : בא נניח שיש אירוע על האש שבוע הבא. לא סתם ארוע , מגה ארוע. אתה הולך , מכין מנגל ענק . הולך קונה אצל איציק הגדול מכל דבר.
מחיר את המנגל לאזורים , בצד אחד רק נקניקיות (לילדים), אח''כ איזור פרגיות (לצימחוניים) , גחלי מהגוני לאנטריקוט,ובקצה השני גחלים מעץ אלון לואגיו.
מכין תוכנית מפורטת איך אתה עולה מדרגה בכל סבב של נקניקיות וכו.
אז מגיע מזמין הארוע וצועק : מה זה התוכנית המפורטת הזו?! אני רוצה להרשים את האורחים בשולחן 7 עכשיו (שולחן מבקרי מסעדות בחל"ת)
לוקח את הואגיו זורק על כל הגריל בלי אבחנה, מוציא בקבוק כתום של חומר מצית פחמים ושופך בנדיבות על הכל ומדליק !
מה יכתבו למחרת בביקורת אירועים ?

1. הוא לא עשה את זה בשביל להרשים, זה באמת היה נסיון להביא אוכל לעוד כמה אנשים הבייתה

2. אמר פרופסור סירחון שאני באמת לא סובל אותו אבל אמר נכון הפעם!! העדפנו שיקבלו הרבה אנשים שמגיע להם וכמה מעטים שלא מגיע להם, מאשר שלא יקבלו אף אחד

3. כל הכסף שניתן כולו, לא היה מספיק ולא הגיע הזמן.

עסקים גוססים. אנחנו מדברים פה על 6 מיליארד מתוך 90 מיליארד שתיכננו לחלק (רק על הנייר כן? הרי חלק מזה הלוואות וכו'), ה 6 מיליארד האלה זניחים לגמרי לעומת מה שהיה קורה אם עוד 300-400 אלף עסקים היו פושטים רגל.

כמו שכתבתי כמה פעמים למעלה, אתה רוצה שאותם עסקים ישארו באוויר וביום שאחרי ימשיכו להתקיים ולשלם מיסים, ימשיכו ללכת למסעדות ולקנות ולבזבז כסף באירועים שלי

ולא להפוך אותם לאנשים חסרי אמצעים שלא מכניסים כסף למדינה בשום צורה

אתה יודע שאני האחרון שיגיד מילה טובה על הנאשם ועל שר האוצר

אבל הפעם כשאני שומע כמה היה חשוב להם להביא כסף לאנשים שבאמת היו צריכים אותו וחיכו לו, אני אומר לך שמגיע להם מילה טובה

ולא לאותם פקידים שישבו במזגן רגל על רגל עם משכורת שנכנסת להם כמו שעון ואמרו "תפסיקו עם הלחץ הזה תנו לנו עוד זמן לאט לאט"

כשאתה כבר 3 חודשים בתוך זה אין יותר זמן לחכות. אנשים מתים

לפני כשעה, korola כתב:

מסכנים אלו שלא התחסנו (כולל ילדים), הולכים לפתוח את המשק בגלל שהקשישים מוגנים,

אז.....שילכו להתחסן במקום לפרסם סרטונים על מתקני כליאה וניסויים בבלי אדם ?

אתה מדבר כאילו אותם אנשים שיכולים ובוחרים שלא , זה בגלל שהמדינה מתנכלת להם

ממש לא. הם מסכנים כי הם  מטומטמים. כי הם לא טורחים לקרוא ולהבין שאף אחד לא עושה פה ניסויים ואין פה שום קונספירציה.

כמובן שאני לא מדבר על 20,000 איש שמרותקים למיטה והמדינה עוד לא הגיעה אליהם ולא מדבר על ילדים בני 10. הם לא האחוז הגדול של אלה שלא מתחסנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Transporter כתב:

2. אמר פרופסור סירחון שאני באמת לא סובל אותו אבל אמר נכון הפעם!! העדפנו שיקבלו הרבה אנשים שמגיע להם וכמה מעטים שלא מגיע להם, מאשר שלא יקבלו אף אחד

וואו איזה גיבור הוא. "כמה מעטים שלא מגיע להם", האירוניה מתה. מי שהיה צריך את המענק, ה-750 שקל האלה לא עזרו לו בשיט. מי שלא היה צריך אותו (כמוני וכל מי שאני מכיר), קנה איתו תעודת סל על מדד הבנקים או מתנפחים לגינה.

אתה יודע, זה לא ששתי האופציות הן לא לחלק לאף אחד או לחלק לכולם בצורה שווה.

האירוניה הכי גדולה פה היא שזה בכלל לא מענק אלא הלוואה, שגם מי שהמענק לא עזר לו (כי הוא היה נמוך מדי) יצטרך להחזיר בעתיד הקרוב.

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לביטוח לאומי יש נתונים על משפחות במצוקה ודוחות מכל עצמאי . למס הכנסה יש נתוני משכורות מעודכנים. לא צריך להיות גאון מחשבים כדי להזריק את הכסף איפה שבאמת צריך. המחשב מוציא את הפלט בלחיצה עם הרגל השמאלית של הפקיד.
אבל אז קמות קבוצות לחץ ... למה אנחנו לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...