Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, Ragnar כתב:

אני פיתחתי יכולת קשב אדירה לבת זוג, מדובר על תופעת לוואי?

תלוי מה היא הזריקה לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vladclar כתב:

מאוד פוחדת להידבק, לא יודעת מה לעשות האלה.

ללכת להתחסן במד"א, מכיר מקרה שבכלל לא בדקו אם חלו בקורונה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה הצליח לטרנספר מקורב/ת מדגילה חסרת פרופורציות בקונספרציות הרווחות ברשת? באמונה הבלתי פוסקת שהמערכת החיסונית והטבעית שלהם יכולה לעמוד בזה ללא שום חיסון, שהמסיכות זה בלוף, שהם נמצאים באור ואנחנו בחושך, שאנחנו חיים בתודעת פחד, שהכל הוא למעשה חלק מקנוניה כלל עולמית שרוצה לדלל את אוכלוסיית העולם וההמשך כבר מוכר...

מדובר באדם שמסתובב עם אישור מזוייף בכדי להמנע מעטיית מסיכה (מילא במרחב הציבורי, אך הוא גם נכנס לחללים סגורים ללא מסיכה), שהולך להפגנות ולמפגשים חברתיים מחתרתיים, אשר טרם נדבק בקורונה כי הוא משוכנע שהוא "חסין מטבעו".

הבנתם.

במידה וכן, מה היו הטענות שלכם ש"שברו" אותם? אני שואל ברצינות, כי אני מנסה וכושל פעם אחר פעם וקשה לי לראות אדם שהוא כ"כ חכם, שמסוגל להבין את האמת, להבין שהוא פשוט... מטומטם (או דפקט'ה, למי מכם שצפו ב"שליסל").

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, ALÞћÃ כתב:

מדובר באדם שמסתובב עם אישור מזוייף בכדי להמנע מעטיית מסיכה (מילא במרחב הציבורי, אך הוא גם נכנס לחללים סגורים ללא מסיכה), שהולך להפגנות ולמפגשים חברתיים מחתרתיים, אשר טרם נדבק בקורונה כי הוא משוכנע שהוא "חסין מטבעו".

הבנתם.

נראה שמדובר באידיאולוג. מקרה קשה. לא משנה מה תגיד זה לא יעזור. דומה לאינדוקטרינציה שעוברים אנשי כת. בהצלחה!

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין. לחכות שזה יעבור לו לבד. ברצינות גמורה.

• מבאס 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל רק שזה לא עובר לבד, ממקרה שאני מכיר, בחור שזילזל, חטף, השווה את זה לשפעת, סבל יותר מקורונה מאשר משפעת, ממשיך לסבול פוסט קורונה, ועדיין מדי פעם יכול לציין בשיחה ש"זה כמו שפעת רק טיפה יותר רציני" בזילזול.

לא יודע איך אפשר להמשיך להשתעל במשך חודשים ולהיות כול הזמן עייף ועדיין לטעון ל "כמו שפעת" ולא לקחת את העיניין ברצינות.

• מבאס 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע העצוב/אבסורדי הוא שבסגר הראשון הוא נמנה על אלו שניקו את הבית באובססיביות והקפיד על ההנחיות, לעיתים יתר על המידה. בנקודת זמן כלשהי בין הסגרים, ככל הנראה שכשראה שה"חופש" שלו נפגע למשך פרק זמן לא ברור כתוצאה מהמציאות (אוי לא!!!11אחד, סגרו לי את מכון הכושר ואת היםםם!!1111שתייםעשרה) וזה לא בא לו כזה בטוב, הוא התהפך ב 180 מעלות לקיצון השני ומאז הוא פשוט נשאר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ALÞћÃ כתב:

הקטע העצוב/אבסורדי הוא שבסגר הראשון הוא נמנה על אלו שניקו את הבית באובססיביות והקפיד על ההנחיות, לעיתים יתר על המידה. בנקודת זמן כלשהי בין הסגרים, ככל הנראה שכשראה שה"חופש" שלו נפגע למשך פרק זמן לא ברור כתוצאה מהמציאות (אוי לא!!!11אחד, סגרו לי את מכון הכושר ואת היםםם!!1111שתייםעשרה) וזה לא בא לו כזה בטוב, הוא התהפך ב 180 מעלות לקיצון השני ומאז הוא פשוט נשאר שם.

אין כל כך הרבה מה לעשות, כמו שהוא אמר תן לטבע לעשות את שלו.

מה שכן, עדיף לקבל את המחלה באופן מבוקר מאשר רנדומלית, מבלי לדעת מה הוארינט יהיה וכמה הוא מסוכן.

חוץ מזה אולי שווה להציע לו, בדיקת נוגדנים, לראות אם יש לו קורונה ומשם להתקדם.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע, הוא לא לגמרי טועה בכל מה שקשור בחיסון לפחות. אקדים ואומר שכבר התחסנתי ואתחסן גם בחיסון השני, ואני מקפיד על ההנחיות.

האמירה שהמערכת החיסונית יכולה להתמודד עם הקורונה זה מופרח כי זה משתנה בן אדם לאדם ואין מספיק מידע כרגע על כך

מנגד - בואו, מי מכם יודע מה הזריקו לנו בחיסון? אף אחד לא יודע מה ההשלכות יהיו לאורך שנים קדימה וכיצד זה יתבטא, אף אחד לא יודע אם מחר בבוקר תתעורר מוטציה עמידה לחיסון והכל הולך לפח, אף אחד לא יודע כלום והכל מבוסס על השערות.

נכון, יודעים שהוא מונע מחלה קשה, יודעים שהוא מקטין את הסיכויים להידבק ולהדביק (ראשוני), אבל לא הרבה מאוד מעבר

האמירה הרווחת היא שהחיסון והסיכון שאולי קיים בו עדיפים ממחלה קשה של הקורונה. אולי נכון, אולי לא, אולי בכלל חליתי כבר והייתי א-סימפטומטי, הכל זה אי וודאות אחת גדולה והבחירות שלנו במקרה הזה הן בין גרוע לגרוע מאוד ותו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, vladclar כתב:

בקשר לחסינות של מי שכבר חלה - סיפור בדוק על זוג שהיו מאומתים ( גבר הרגיש טוב-טוב את המחלה, אשתו כמעט כלום ). ביקשו בדיקה סרולוגית - אצל הגבר רמת הנוגדנים גבוהה, אצל אשתו לא מצאו בכלל.
או שהיא קיבלה תשובה חיובית בטעות, או שיש כאלה שלא נשארים להם נוגדנים. מה הבעיה? היא לא יכולה לקבל חיסון כי רשומה בתור מחלימה. מאוד פוחדת להידבק, לא יודעת מה לעשות האלה.

יש אנשים שתפקוד המערכת החיסונית הגנרית (תאי T וזכרון חיסוני ג'נרי) מספיק טוב אצלם בלי שהגוף יפתח רמת נוגדנים גבוהה. אצל כאלה לפעמים מוצאים רמת נוגדנים לCOVID-91 נמוכה מאד או בכלל לא.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך שום סיכוי לשנות לו את המחשבה, ואל תתערב איתו כי יש סיכוי שהוא עוד יצא צודק בסוף.

א. יכול להיות שהוא כבר נדבק ועבר את זה ללא תסמינים , יש הערכות שיש 500,000 כאלה בארץ.

ב. יש הערכות שחיסון עדר מתקבל בין 70 ל 90 אחוז מחוסנים,  זה יכול להיות חיסון פייזר או לעבור מחלה.

לכן יהיו 10-30 אחוז שיגידו אמרתי לכם.. לא התחסנתי , לא שמרתי ועברתי את זה.

אם הוא לא רץ להתחסן , אז יש סיכוי של 1 ל 4, שהוא יהיה מברי המזל שיעברו את תקופת הקורונה בלי להתחסן ובלי לחלות. 

נ.ב.  אני לא לוקח סיכוי ומעדיף להתחסן מאשר לשחק משחקים... 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Ragnar כתב:

שלשום עשיתי חיסון, וכולי תופעת לוואי אחת גדולה

יום למחרת היו כאבים ביד, קצת חום, כאבי ראש וחרחורים בנשימה

היום כבר כאילו לא היה דבר

בציר פייזר כמובן

עשיתי עם כמה חברים אתמול בבוקר

חוץ מקצת כאב ביד אין כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנה ראשונה? זה בקטנה. חוץ מזה, חכה למחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר רושמים אז גם אני אוסיף- התחסנתי במנה הראשונה ביום ראשון בצהריים; למחרת הכאב הצפוי בכתף (לא הרבה יותר מהכאב שהיה לאחר חיסון השפעת חודש קודם לכן), וקצת סחרחורות.

טוב, גם כאבי ראש ובחילה אבל זה הסתבר כחלק מהמיגרנה שסבלתי ממנה באותו יום (חולה מיגרנה "מאומת" כבר כמה עשורים)- רלרט פתר את החלק הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...