Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, avi 1234 כתב:

בנתיים אף ראש מפלגה לא הציע תוכנית יותר טובה ממנו.

אני לא מבין את הקטע עם תוכנית הרמזור - 

לפחות 3 חודשים שמקדם ההדבקה והתחלואה בפרט היתה הכי נמוכה במגזר החרדי

וכל בתי הספר היו פתוחים בניגוד להנחיות

עד שכל מיני מומחים אמרו שאפשר ללמוד מהחרדים - לפתוח את בתי הספר.

אז הם לא הדביקו את המדינה - רק שזה מגיע אליהם הם נדבקים מהר מאוד,

אולי בגלל שיש להם הרבה ילדים וכו' או עוד כמה סיבות

אז מה יעזור לסגור אותם?

אל תשכח שזו היתה התקופה בה הרבנים פקדו לא להבדק. אז אנשים לא נבדקו, ומי שלא נבדק גם לא מאובחן עד שמגיעה הקטסטרופה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו קרובים רחוקים. חרדים. גם היום הם לא יתחסנו. הוראה של הרב. גם חצבת באותו משקל. על בדיקות אין בכלל מה לדבר.
השגחה עליונה.
תפרידו בין הודעות לתקשורת החילונית . הודעות יח"צ ובין הנעשה בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו איזה יפה הגרף הזה נראה,  אומנם זה גרף החולים קשה הפעילים, הוא הגרף שמגיב הכי באיטיות ולוקח לו הכי הרבה זמן להתעדכן.

אבל זה הסימן הכי מובהק לזה שהחיסון מתחיל להשפיע , בלי החיסון ועם סגר בלבד הייתי מצפה לגרף המאובחנים לרדת ראשון.

אבל בזמן שהסגר נאבק מול המוטציה הבריטית אין הכרעה ברורה בניהם,  מספר החולים קשה מתחיל לרדת.

image.png.bfcf0ef75989e6f61a7e2f2371ccc0fa.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמספר כאן על ניסים ונפלאות אצל החרדים - אחוז החולים שלהם שאנחנו יודעים עליו גבוה פי 2 מאחוזם באוכלוסיה. כמה חלו ולא דווח אני לא יודע. אני מזכיר שוב שרבנים חביבים שחלו דאגו לקבל טיפול בבית. ואני שואל שוב: למה אפשר לצפות ממנהיגי כתות שבחלק מהמקרים הסבים שלהם דאגו לברוח מאירופה הבוערת בזמן, והשאירו את המאמינים מאחוריהם למות?

קורולה היקר, אין לי בעיה שיפתחו את כל החיידרים לכל הגאונים שלא שמעו בחייהם את המילה "נגזרת", אין לי בעיה שהם יהיו חולים, שהם ימותו, שהם יארזו תחפצים שלהם ויבקשו לחזור לגטו בפולין או בלארוס - כי שם כנראה יותר קל לבנות מסורת מקודשת על מיעוט שנרדף ושומר על התורה מול הקוזק. באמת. פשוט לא על חשבוני. אני באמת מעדיף שהמדינה תאפשר לי לחסוך על נייר טואלט, ובמקום המס שנלקח ממני כדי לממן את הגאונים החמודים, תתן לי לנגב תתחת עם שטרות. 

כמו שכבר אמרתי, הדבר הטוב היחידי שיוצא מהקורונה זה שהמיתוס על היחסים עם החרדים הולך להזרק לפח. כומבן, לא אצל כולם. יהיו כאלו שבשם ה-pc או חוסר יכולת אינטלקטואלית בסיסית להכיל את הרעיון ימשיכו להתכחש לבעיה ולחשוב שחרדים הם אחים. אבל היום שבו כל החרא הזה יקרוס הוא קרוב. כי גם בציונות הדתית, גם בשמאל מרכז. כנראה בכל מקום שהוא לא בלפור מתחילים להבין שככה אי אפשר להמשיך.

• אהבתי 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר הציות משפיע גם על מתווה הדרכון הירוק. יש עכשיו על זה לא מעט ויכוחים. האם תפילת ראש השנה תחוייב בדרכון ירוק בכניסה ? האם כנס הייטק מחוייב גם ? האם הופעה של אביב גפן גם ?
הנה מתחילה פה רשימת ההחרגות בדרגים הגבוהים ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

למי שמספר כאן על ניסים ונפלאות אצל החרדים - אחוז החולים שלהם שאנחנו יודעים עליו גבוה פי 2 מאחוזם באוכלוסיה. כמה חלו ולא דווח אני לא יודע. אני מזכיר שוב שרבנים חביבים שחלו דאגו לקבל טיפול בבית. ואני שואל שוב: למה אפשר לצפות ממנהיגי כתות שבחלק מהמקרים הסבים שלהם דאגו לברוח מאירופה הבוערת בזמן, והשאירו את המאמינים מאחוריהם למות?

קורולה היקר, אין לי בעיה שיפתחו את כל החיידרים לכל הגאונים שלא שמעו בחייהם את המילה "נגזרת", אין לי בעיה שהם יהיו חולים, שהם ימותו, שהם יארזו תחפצים שלהם ויבקשו לחזור לגטו בפולין או בלארוס - כי שם כנראה יותר קל לבנות מסורת מקודשת על מיעוט שנרדף ושומר על התורה מול הקוזק. באמת. פשוט לא על חשבוני. אני באמת מעדיף שהמדינה תאפשר לי לחסוך על נייר טואלט, ובמקום המס שנלקח ממני כדי לממן את הגאונים החמודים, תתן לי לנגב תתחת עם שטרות. 

כמו שכבר אמרתי, הדבר הטוב היחידי שיוצא מהקורונה זה שהמיתוס על היחסים עם החרדים הולך להזרק לפח. כומבן, לא אצל כולם. יהיו כאלו שבשם ה-pc או חוסר יכולת אינטלקטואלית בסיסית להכיל את הרעיון ימשיכו להתכחש לבעיה ולחשוב שחרדים הם אחים. אבל היום שבו כל החרא הזה יקרוס הוא קרוב. כי גם בציונות הדתית, גם בשמאל מרכז. כנראה בכל מקום שהוא לא בלפור מתחילים להבין שככה אי אפשר להמשיך.

האמת, לא מבין מה זה "על חשבוני"?  כאילו אישית הם לוקחים לך מהחשבון הפרטי שלך?

אולי אתה מתכוון וירטואלית שיש קבוצת אנשים שאתה משייך את עצמך אליהם וכאילו קבוצת האנשים הזאת מממנת את קבוצת האנשים השנייה?

חשבת על זה שכל זה סתם נמצא וירטואלית אצלך במוח?

אולי לקבוצת האנשים השנייה גם יש איזה מודל במוח שאתה נהנה מההגנה שהם מספקים? 

אתה גר פה בארץ על חשבונם ?  

אתה יודע מה ההבדל בין אפריקאי בארה"ב לאפריקאי באפריקה?  

הסבא של הסבא של  האפריקאי רץ קצת יותר מהר מהסבא של הסבא של האמריקאי.

אז מי חי על חשבון מי?

הלבנים שחיים עכשיו על חשבון העבודה של העבדים בשדות של פעם ? או האפריקאים שחיים טוב יותר בזכות הלבנים שקידמו תשתית לאומית אכותית יותר? 

אני מאוד מקווה שאתה מודע לזה ש90% מההכנסות שלך הם תוצאה של החברה שאתה חי בתוכה, ולא אישית שלך.

יבגני באפריקה לא היה מרוויח אותו דבר כמו פה.

יבגני ברוסיה לא היה מרוויח אותו דבר

יבגני בסוריה היה עכשיו מחפש מה לאכול 

יבגני בלבנון  היה עכשיו בקריסה כלכלית. 

אז תצא בבקשה מהפוזיציה "על חשבוני" , רוצה שלא יחיו על חשבונך..  חפש סרטונים ביוטיויב על אנשים שחיים מ"חוץ לגריד". 

ככה לא יחיו על חשבונך ואתה לא תחייה על חשבון אחרים.

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, save כתב:

חוסר הציות משפיע גם על מתווה הדרכון הירוק. יש עכשיו על זה לא מעט ויכוחים. האם תפילת ראש השנה תחוייב בדרכון ירוק בכניסה ? האם כנס הייטק מחוייב גם ? האם הופעה של אביב גפן גם ?
הנה מתחילה פה רשימת ההחרגות בדרגים הגבוהים ביותר

זה ימשך ככה ומדינות אחרות פשוט ישימו את החסמים הבירוקרטיים המתאימים.

כרגע כל העולם מסתכל ובוחן את ישראל לטוב ולרע. לומדים מאיתנו ויעשו את התיקונים הנדרשים.

אם הדרכון הירוק אצלנו יהיה בדיחה על ההתחלה פשוט מדינות אחרות ידרשו בדיקה נוספת..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמרי מבין את יבגני. בין החרדים אחוז גבוה של נתמכי קצבאות, זה משולמם מהמסים שהוא ואתה ואני משלמים. אנחנו מממנים את אותה קבוצה במקום שהם יפיקו תוצר שכל עם ישראל יהנה ממנו, והמיסים שלנו יממנו שרותים יותר טובים לכולם, או פשוט ירדו.

כרגע המצב חמור שבעתיים, כי בגלל ההתנהגות המופקרת בהרבה ריכוזים חרדיים התחלואה גבוהה, כל המשק נכנס לסגר שפוגע בכולם, בתי החולים עמוסים, מה שפוגע בטיפול הרפואי בכולם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 דקות, korola כתב:

אז תצא בבקשה מהפוזיציה "על חשבוני" , רוצה שלא יחיו על חשבונך..

נו באמת.

טוב שלא אמרת שאם הדג המניאק הזה לא היה יוצא מהמים ומתחיל לזחול כל הסיוט הזה היה נמנע.

יש פה מצב ברור מאד של קבוצה לא יצרנית ברובה שמתקיימת בעיקר מעמל של אחרים בחסות השלטון. הקבוצה הזו בין היתר שמה ז' על כל המאמצים של השלטון למנוע את הפצת המגפה בניגוד לקבוצות אחרות שנפגעות בחינוך, בפרנסה ובריאות בשביל המאמץ הזה. מה הקשר עכשיו שכולנו מורכבים מאותם אטומים והכל בעצם איזה שטות וירטואלית שמישהו המציא בראש שלו?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ישראל אחים.

אז אח אחד עובד ומשלם מיסים.

ואח שני חי על קצבאות ומשתין בקשת על האח הראשון.

סולידריות.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, korola כתב:

טוענים ששילמנו 30 דולר למנת חיסון לעומת האיחוד ששילם 15 דולר.

אבל, בלי החיסונים היינו כנראה צריכים להישאר בסגר הדוק לפחות עד חודש מאי עם המוטציות האלה.

והתל"ג שלנו ב-4 חודשים האלה הוא פי מאות יותר מאשר עלות החיסונים.

אני כמעט בטוח שההסכם עם פייזר היה לפני שידעו על המוטציה.

ועדיין החשבון שלך נכון, כי חיסונים עולים כמו ממש כמה ימי סגר, אולי אפילו פחות.

לפני 9 שעות, korola כתב:

200 ילדים בתלמוד תורה מצטלמים הרבה יותר טוב מאשר 10,000 או 15,000 מפגינים במוצאי שבת. 

זה לא, פשוט אלה "משלנו" ואלה "משלהם", ולכן הרבה יותר קל לצעוק על התלמודי תורה מאשר על המפגינים.

מבחינתי אלה ואלה מפריעים לנהג בהתאם לאנלוגיה שלך מקודם.

לפני 45 דקות, יבגניפ כתב:

אין קשר, אתה יכול להיות אח של מישהו ולא לגור באותו בית איתו.

חוצמזה אמנם הרטוריקה היא "אחים שלנו" ו"שותפות גורל" וכו', אבל האמת קצת יותר קרה, הם שותפים לקואליציות (גם שמאל וגם ימין) בגלל סיבה אחת פשוטה - אין להם הרבה אידיאולוגיה, ואפשר לקנות אותם בכסף.

הבעיה שמשהו כמו קורונה מתנגש עם המעט אידיאולוגיה שיש להם (שזה עבור החסידויות להסתופף בצפיפות סביב אדמו"ר כזה או אחר בשירים וריקודים, הרבה מאוד "לראות ולהיראות" כמו בחתונות וכו').

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

אל תשכח שזו היתה התקופה בה הרבנים פקדו לא להבדק. אז אנשים לא נבדקו, ומי שלא נבדק גם לא מאובחן עד שמגיעה הקטסטרופה.

ופתאום עכשיו הם כן נבדקים??

א"א לרמות בבדיקות כי אפשר לראות את הנתונים במאושפזים וחולים קשה.

תחשוב שכל בית אב בממוצע מונה 7/8 נפשות

אז כשימשהו מהשפחה נדבק אוטומטי יש עוד 7 חולים

כך שמקדם ההדבקה אצלם יחסית למגזר הכללי הוא אותו דבר למרות כל ההפרות.

והראיה שהיו פה כמה חודשים שהם היו נמוכים משמועתית מכל המדינה.

למרות שהכל היה אצליהם פתוח...

אני הבנתי שבקטע של החיסון זה משתנה שם מקבוצה לקבוצה

החרדים מחולקים להרבה שבטים...

יותר ממה שנראה לנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

יש פה מצב ברור מאד של קבוצה לא יצרנית ברובה שמתקיימת בעיקר מעמל של אחרים בחסות השלטון. 

ואיך בדיוק אתה קובע באיזה קבוצה אתה נמצא?

אתה בטוח שאתה לא בקבוצה הלא יצרנית?  

יש פה מישהו שאישתו בקבע,  אולי היא לא יצרנית וחייה על חשבון יבגני?

יש פה מישהו שנותן שירות במסגרת רפואית כלשהי, האם הוא יצרן? האם הוא מייצר משהו ? או שהוא רק חי על חשבון יבגני?

מה עם השופטים?  האם הם ייצרניים ?  אולי גם הם חיים על חשבון יבגני?

עו"ד ? ייצרניים או לא? 

חלקאים ? הם מגדלים אוכל ... אבל אף אחד לא סופר אותם.  אולי הם סתם השתלטו על קרקעות של יבגני וגוזלים אותו? 

האמת קצת יותר מסובכת מסיסמאות.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המקצועות האלה שרשמת מייצרים מיסים למדינה, ומהמיסים מממנים רפואה, צבא, חינוך, ישיבות, בתי כנסת, תחבורה וכו..
משק סגור = יש מעט מיסים.
כל השרותים החיוניים נפגעים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה בקבע, יש בקבע מספיק אוכלי חינם, אבל אשתי ברגע שתצא מקבע לאזרחות אוטומטית משלשת (או לכל הפחות מכפילה) את המשכורת שלה.

ואז מן הסתם גם המיסים גבוהים בהרבה.

וזה אני מדבר על המערך הטכנולוגי (כן גם שם יש מספיק אוכלי חינם, לא כל אחד כזה ימצא עבודה טובה באזרחות)

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...