Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לדעתי באפריל עוד היינו תחת הרושם של התרחיש האופטימי שהדבר הזה יגמר עם חום הקיץ. הסגר של מרץ אחרי הבחירות היה מוצלח מאד, ואז, תחת לחצים של בעלי העסקים הכל נפתח מהר מאד וקיבלנו את ההתפרצות השניה. 

חלוקת הכספים ללא כל מחשבה ארוכת טווח תחסל עוד הרבה מאד עסקים כי החזר החובות יצריך מיסוי כבד שבתורו יפחית את ההוצאות, הן של פרטים והן של עסקים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, sperial כתב:

בכל זאת יש לנו חובות לכל אזרח ישראלי, צריך לאפשר לו להכנס, גם אם יצטרך לשהות בהסגר. היבוא מחו"ל, במיוחד מניו יורק, היה מיותר לחלוטין. בעצם, הסגר הפוליטי מתחיל שם.

מסכים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, sperial כתב:

לדעתי באפריל עוד היינו תחת הרושם של התרחיש האופטימי שהדבר הזה יגמר עם חום הקיץ. הסגר של מרץ אחרי הבחירות היה מוצלח מאד, ואז, תחת לחצים של בעלי העסקים הכל נפתח מהר מאד וקיבלנו את ההתפרצות השניה. 

חלוקת הכספים ללא כל מחשבה ארוכת טווח תחסל עוד הרבה מאד עסקים כי החזר החובות יצריך מיסוי כבד שבתורו יפחית את ההוצאות, הן של פרטים והן של עסקים.

אמרתי את זה גם באפריל וגם היום

גם אם זה יגמר עד הקיץ

עסק לא באמת יכול להשאר סגור ממרץ עד אוגוסט

זה לא ריאלי ומישהו צריך לעזור לעסק כזה

כמו שאמרו על אותם פקידים אני אומר גם עלייך. אף פעם לא ניהלת עסק, לא עבדת עם תקציב ולא היית צריך  להתמודד עם עסק שסגור

90 מיליארד שחולקו היו מענקים. אפילו שלדעתי הם היו קטנים מדי, הייתה שם מחשבה וזה היה אמור להיות מחולק כבר באפריל ולא ביוני

כשאותם עסקים יחזרו למספרים שהם היו רגילים ב 2019 לא תהיה להם בעיה להתמודד עם כל הגזרות והמיסוי אל תדאג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניו יורק היה מיותר?
ליד לונדון יש כמה אנטישמיים שמאשימים יהודים טובים בהפצת מחלות.
https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-55764673

מה כבר קרה ? חתונה צנועה של חרדים. 400 איש. חלונות הושחרו אבל עדיין עלו עליהם. £10000 קנס לחתן הטרי.
גם בשכונה זו אחוז התחלואה גבוה מהממוצע .
אני בטוח שחלקם יגיעו ארצה לביקור בקרוב , בלי אף בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שולח לשם כמה קציני משטרה להשתלמות. מה שכן - מצייד אותם ב-PPE.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס ג'ונסון. אומר שלפי מחקרים ראשונים.

המוטציה הבריטית גם קטלנית יותר.

הוא טוען שהחיסונים של פייזר יעילים נגד המוטציות.

הבריטית.   והאפריקאית.

נחמן אש טוען שבין ל 30-40 אחוז מהחולים החדשים.

חולים במוטציה הבריטית. בישראל.

N12 - בוריס ג'ונסון: מחקרים ראשונים מראים שהמוטציה הבריטית... (mako.co.il)

בוריס גונסון.jpg

ולפינה המוזיקלית 

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם התמותה היא כי הזן עצמו יותר קטלני או בגלל קריסת מערכת הבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי. בגלל שנדבקים יותר. ככה יש עומס על בתי החולים.

וגם חולים קשה יותר. מהמוטציה הוותיקה.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר יותר בעיה של מערכת הבריאות מאשר של הנגיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

מי שיש לו חשבונות 18,000 לשלם ונתת לו 2500 זה לגמרי עזר לו, ככה גם למי שיש חשבונות של 10,000.

בוא תסביר לי איך 2000 שקל יעזרו למישהו עם חשבונות של 18.
מישהו שיש לו חשבונות של 18 ועכשיו הוא מובטל מקבל 10K מביטוח לאומי. כל חודש הוא ב-8K מינוס במה בדיוק 2000 שקל יעזרו לו???

כבר עדיף שהיית קונה לו בשר אצל איציק ב-2000 שקל ושולח לו הביתה, לפחות היה מחייך לשעה ואוכל בשר טוב.

2000 שקל לא באמת יעזרו לאף אחד ולא משנה כמה הוא מרוויח. זה סכום שלא משנה מציאות. זה קשקוש בלבוש.

סיבנו אותך ואתה לא מבין את זה. זרקו את הרפש על הפקידים כאילו הם אשמים במשהו כדי לסבן גאונים כמוך ולהסיט את האש ואתה אוכל את זה גם.
עוד מעט בחירות, ביבי יגיד שהפקידים הביאו את הקורונה מסין, אתה תאכל גם את זה ותצביע לו כמו טטלה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבנו אותך ואתה לא מבין את זה. זרקו את הרפש על הפקידים כאילו הם אשמים במשהו כדי לסבן גאונים כמוך ולהסיט את האש ואתה אוכל את זה גם.
עוד מעט בחירות, ביבי יגיד שהפקידים הביאו את הקורונה מסין, אתה תאכל גם את זה ותצביע לו כמו טטלה.

חכה, חכה, כבר רואים את הניצנים, חותם שהוא מצביע לו שוב, הוא וכל ה"חברים" שלו שחטפו עליו סיבוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פארקש חבל על המאמץ.

אני תוהה מה יקרה לליאור כשהוא יקרא בבוקר יום ראשון איך יורדים פה על פקידי האוצר AKA דיפ סטייט.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, sperial כתב:

כלומר יותר בעיה של מערכת הבריאות מאשר של הנגיף. 

אני אומר גם וגם.

"יש ראיות לכך שאנשים שנמצאו חיוביים למוטציה הבריטית נמצאים בסיכון מוגבר", אמר היועץ המדעי הראשי של בריטניה, פטריק וולאנס. "ישנן עדויות לכך שיש סיכון מוגבר לאלו שחלו במוטציה לעומת אלו שחלו בנגיף בגרסותיו הקודמות". עוד הוסיף וולאנס כי "הסיכון הממוצע הוא שמתוך 1,000 אנשים בני 60 ומעלה שנדבקו בנגיף, בערך עשרה צפויים למות. מהנתונים הראשוניים על המוטציה החדשה עולה כי מתוך 1,000 נדבקים - 14 צפויים למות".

אם אני מבין נכון. במוטציה הוותיקה מתו 10 אנשים.

אחשב עלה ל 14 מתים.

עריכה אחרונה על ידי yor2

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...