Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

תגיד, למה אתה מדבר על עצמך ברבים כל הזמן?

כי אני חושב שגם האנשים הכי מצליחים כאן ישמחו לקבל קצת טיפים מזה שכבר בגיל 25 היה מעורבב עם חברות שהשקיעו בהן מליוני דולרים 

למרות שכשהוא מגיב בפוסטים של אנשים שבאמת מבקשים עזרה טיפים ומידע התגובות לא ענייניות ולא מועילות בשום דבר

אז זה גורם לי לשאול את עצמי  אם הסיפורים שלו נכונים

ואם הכל נכון למה הוא עדיין מחפש עבודה ולא נחטף?

ואולי זה בכלל מראה שהסיפורים האלה לא מספיקים כדי להגיע לאנשהו בחיים.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

כי הוא לא הולך לראיונות, אין לו זמן. הוא מחפש ספייריבס טלה. הוא לא מוצא, הלך ל-5 קצביות. זה כשלעצמו עבודה במשרה מלאה. תוכל להגיד לו איפה קונים את זה כדי שהוא ייגאל מייסוריו?

• מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Gosser1860 כתב:

כי הוא לא הולך לראיונות, אין לו זמן. הוא מחפש ספייריבס טלה. הוא לא מוצא, הלך ל-5 קצביות. זה כשלעצמו עבודה במשרה מלאה. תוכל להגיד לו איפה קונים את זה כדי שהוא ייגאל מייסוריו?

בשביל לא לשאת את זה על המצפון שלי כתבתי לו כבר מזמן את התשובה

https://bit.ly/3oYl3Dh

אבל נחש מה?

הוא מצא ספריבס טלה ב 80 שח לקילו

ואני אמרתי שזה עולה 70 שח לקילו

אז ידידנו שחברות ששוות מליוני דולרים נלחמות עליו לא הסכים לשלם 10 שח יותר לקילו ובגלל זה עד היום הוא לא מפסיק לחפש.

את כל זה אני סוחב על המצפון שלי עד היום

אולי הוא  פשוט היה צריך להתייעץ עם מומחה הבשרים @David32 שבכלל הסביר לו שמדובר בצלעות טלה שעולות 180 לקילו 😅

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יום אחד אגיע לרמה שלך. אולי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, מרק10 כתב:

אם היית נכד/אחיין או קרוב משפחה של מרידור או של השוטר לשעבר טרנר בעוד כמה שנים יכולת להיות מנכ"ל משרד האוצר או ממונה על תקציבים במשרד האוצר. וויטמין הפרוטקציה חשוב מאוד.

או שאולי הם מוכשרים? בניגוד לכל מני פרוטקציות וחלוקת ג'ובים הם למדו את המקצוע במוסד מכובד וכנראה עמדו בקריטריונים. 
"טרנר אייל היא בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים בהצטיינות יתרה ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים."

"שאול בעל תואר B.A בתוכנית פכ"מ (פילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה), מהאוניברסיטה העברית בירושלים."

בוגרת בהצטיינות יתרה מהעברית צריכה פרוטקציות אתה חושב?
הייתי אומר שהאוניברסיטה העברית היא מוסד מכובד מאוד למקצועות הללו, אבל מה אני מבין. העיקר שאתה תמשיך להפיץ שקרים ותאוריות וטרנספורטר ימשיך להרים לביבי וכץ שהגנו עלינו מהפקידים הרעים.
*כנראה שהם יכלו לעשות הרבה יותר כסף במגזר הפרטי.

לפני שעה, Transporter כתב:

הפרק האחרון של עובדה

השורה התחתונה של הראיונות האלה הייתה להראות ש"בזבזו את הכסף של כולנו לחינם"

אני ביקשתי ראיון עם פקיד שאמר שחילקו יותר מדי כסף, תראה מה ענית^^^
בכל מקרה, השורה התחתונה שרשמת היא מה שאתה הבנת ואנחנו כבר הבנו שהקשר בין מה שאתה מבין למציאות הוא מקרי בהחלט.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני חושב שגם האנשים הכי מצליחים כאן ישמחו לקבל קצת טיפים מזה שכבר בגיל 25 היה מעורבב עם חברות שהשקיעו בהן מליוני דולרים 
למרות שכשהוא מגיב בפוסטים של אנשים שבאמת מבקשים עזרה טיפים ומידע התגובות לא ענייניות ולא מועילות בשום דבר
אז זה גורם לי לשאול את עצמי  אם הסיפורים שלו נכונים
ואולי זה בכלל מראה שהסיפורים האלה לא מספיקים כדי להגיע לאנשהו בחיים.

תראה, ההבדל בינינו (או בינך לשאר הפורום) הוא שאני לא מנסה לדחוף בכוח מה עשיתי או לא עשיתי וכותב את זה רק כשזה רלוונטי לדיון. טיפים אין מה לתת לך כי אתה או לא קורא או לא מסוגל להבין, אז לא בא לי לבזבז לעצמי את הזמן. אגב יש לך חוסר הבנה רציני לגבי ההבדל בין גיוס השקעה מאנג'לים/VC's לבין השקעה בבורסה, ממליץ לך לקרוא בנושא (אני רואה שאתה מבין בגוגל, אז זה בטח יהיה לך קל).

ואני שמח שאתה דואג לי, ברוך השם אני עובד [emoji1] רק שכאמור אני לא רץ לעדכן על כל פלוץ בחיים שלי בפורום.

נ.ב
אנחנו כבר בהודעה העשירית בערך בנושא הספייריבס, ועדיין לא קיבלנו (אולי אם גם אדבר ברבים זה יהיה יותר ברור) את שם הקצביה. אז לדעתי אתה פשוט חרטטן.
  • אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שמדהים אותי , אחרי הסגרים המענקים , ההלוואות , חוסר תקציב וחוסר תפקוד : דירוג האשראי שלנו נותר יציב מתמיד.
ביבי צדק : אנחנו אי של יציבות כלכלית .
חברות הדירוג נרדמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאחרים בברוך עוד יותר רציני ( מדינות מפותחות כמו גרמניה, אנגליה, ספרד, אירלנד ועוד..).
אז את כולם צריך להוריד בדירוג אשראי בכמה דרגות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקרבים למאה מליון חולים בעולם.

אנגליה מושחת תחיסון השני של פייזר.

N12 - מתקרבים למאה מיליון חולי קורונה בעולם: מצוקת חיסונים... (mako.co.il)

וזה עובדה על כץ וביבי. על חלוקת הכסף.

https://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/uvda-2021/VOD-09eb3f2d2142771026.htm

מתקרבים ל 100 מליון.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כרגע המקור - אבל הבוקר ראיתיידיעה שצרפת מתכוונת להרחיב את המרווח בין מנות החיסון ל-6 שבועות. במקור התכוונה לתת אותן למבוגרים בהפרש התקני של 3 שבועות ולצוותי הרפואה בהפרש 4 שבועות.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתנתה דעתי, ואני הייתי שמח לקבל את החיסון בקרוב. 
איפה יכולה להתחסן קבוצת גילאי 30+? 
גבולות גזרה:. חיפה/קריות ועד גדרה.

אם אתה במכבי, אין שום דרך חוץ מלחכות שיפתחו רשמית לכולם… אם בקופה אחרת, להיכנס לקבוצת פייסבוק "חיסוני קורונה בין חברים" ולהתעדכן איפה יש מנות ספייר ואפשר לבוא להתחסן בלי תור (לרוב בסוף היום)
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללית אני חושב שכל מי שחושק בכך יכול.

אני מתחת ל40, קבעתי ביום רביעי תור לחמישי בבוקר. בהגיעי למרפאה הפנו אותי למתחם חיסונים הגדול בירושלים (הארנה) בתואנה שנגמרו החיסונים במרפאה אליה הופניתי.

מחוץ לארנה עמדתי בתור שעה עם עוד מליון איש, ואז כשהכניסו אותי הייתי צריך להעביר כרטיס מגנטי וקיבלתי תור.

אחרי שעתיים הרגשתי דקירה קטנה בזרוע שמאל וזהו.

עריכה: אהה, הסיבה שבגללה כתבתי- היו שם אנשים מכל הסוגים והגילאים, ולפחות חצי מהם לא היו עם תור מוזמן מראש.

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Benor כתב:

השתנתה דעתי, ואני הייתי שמח לקבל את החיסון בקרוב. 

איפה יכולה להתחסן קבוצת גילאי 30+? 

גבולות גזרה:. חיפה/קריות ועד גדרה.

שמעתי שביקנעם דיי פנוי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...