Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

בגבעתיים יש שילוב של רחובות צרים מדי, בתים ישנים מדי שאין בהם חניות ואוכלוסיה ממעמד סוציו אקונומי גבוה שמחזיקה 2+ כלי רכב למשפחה. לא חושב שזה כל כך פשוט לראש עיר לצאת בהכרזה לתושבי רחוב כנצלסון לדוגמא שממחר מקימים נת"צ ומבטלים להם את החניות ברחוב אז שימצאו מקום אחר להעמיד את הרכבים שלהם. צריך לזכור שתחבורה ציבורית בארץ אין בסופי שבוע ואנשים שגרים בעיר ומשתמשים בתחבורה ציבורית באופן תדיר לא רוצים להיות לוותר על רכב בעיקר בגלל זה.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 19 דקות, SlowRide כתב:

צריך לזכור שתחבורה ציבורית בארץ אין בסופי שבוע

אז מזה אולי צריך להתחיל, לפני שקופצים לתוכניות גרנדיוזיות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב. כלומר זה שאין תחבצ בסופשים זו סיבה לזה שאנשים לא ימכרו רכב. לא בטוח שזו הסיבה שבגללה למשפחה יש 2 מכוניות, או בגללה אנשים שגרים בגבעתיים לא יקחו אוטובוס לתל אביב. זה קצת ביצה ותרנגולת גם. וכן, קשה לשנות את זה. קוניק ספציפית בוחר לא רק שלא לשנות, אלא גם לריב ברשתות חברתיות עם מי שמנסה לדבר איתו על זה. ובסופו של דבר זה כנראה ישבר לחלוטין כשהאוכלוסיה בגבעתיים תגדל כמו שאמורה לגדול. אבל אולי הוא כבר יהיה בפנסיה אז

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי צריך לחדד- אני אומר כל הזמן "תל אביב" אבל הכוונה היא לגוש דן.

יש בדיוק 0 פואנטה אם בתוך ת"א נדאג שתהיה תחב"צ טובה אבל ננטוש את שאר גוש דן- הרי חלק נכבד ביותר של התנועה בכל האיזור היא אל תל אביב וממנה.

מה שאמרתי קודם לגבי הנת"צים- לגבי גוש דן בכללותו, לא תל אביב.

כנ"ל לגבי המטרו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, יבגניפ כתב:

לא חושב. כלומר זה שאין תחבצ בסופשים זו סיבה לזה שאנשים לא ימכרו רכב. לא בטוח שזו הסיבה שבגללה למשפחה יש 2 מכוניות, או בגללה אנשים שגרים בגבעתיים לא יקחו אוטובוס לתל אביב. זה קצת ביצה ותרנגולת גם. וכן, קשה לשנות את זה. קוניק ספציפית בוחר לא רק שלא לשנות, אלא גם לריב ברשתות חברתיות עם מי שמנסה לדבר איתו על זה. ובסופו של דבר זה כנראה ישבר לחלוטין כשהאוכלוסיה בגבעתיים תגדל כמו שאמורה לגדול. אבל אולי הוא כבר יהיה בפנסיה אז

גבעתיים מקום שני בארץ בצפיפות לנפש אחרי בני ברק ומרגישים את זה.

אני לא חושב שרוב התושבים בגבעתיים נמנעים במיוחד משימוש בתחבורה ציבורית, וגם אם כל משפחה מבוססת תרד לרכב אחד עדיין יצטרכו מקום להעמיד את הרכבים האלה במשך השבוע.

אם רוצים להוסיף נת"צים צריכים לפתור את הבעיה הזו. אנשים לא יוותרו לגמרי על רכב, זה לא יקרה בחיים פה כל עוד אין דרך אחרת להתנייד בסופי שבוע.

זה או שמוציאים את הדת מהמשוואה, או שמספקים לאנשים פתרונות חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חושב אבל שאם סופש זו הבעיה העקרונית, אז משפחה לא צריכה יותר מרכב אחד?

זה מעגלי, כי אין איפה להוסיף נתצים אם לא מוחקים חניות, ואם לא מוסיפים נתצים התחבורה הציבורית לא תהייה יעילה.

אני גם לא בא בטענות לתושבים או משהו. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, יבגניפ כתב:

מיכאלי מכריזה שהרק"ל בגוש דן יעבוד בשבתות. יהיה מעניין כשביבי יחזור לשלטון.

נורא פשוט, יהיה פיילוט כזה שהרק"ל תתחיל בלעבוד כל שבת חמישית בחודש ולפי תוצאות הפיילוט יחליטו אם ליישם בשאר סופי השבוע.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 32 דקות, יבגניפ כתב:

אתה לא חושב אבל שאם סופש זו הבעיה העקרונית, אז משפחה לא צריכה יותר מרכב אחד?

זה מעגלי, כי אין איפה להוסיף נתצים אם לא מוחקים חניות, ואם לא מוסיפים נתצים התחבורה הציבורית לא תהייה יעילה

אפשר להוסיף חניונים ציבוריים במקום חניות על הרחוב, אבל זה הכי יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.9.2022 בשעה 13:38, Pika007 כתב:

אני מחכה לשפוי הראשון שיבין שהדרך היחידה, יחידה להקל על בעיות התחבורה בגוש דן (וכפועל יוצא מכך- בכל המדינה) זה לרשת את גוש דן ברכבת תחתית ולהתאבד על הפרויקט הזה. אופק הסיום לא צריך להיות 15 שנה לקו אחד, אלא 7-8 שנים ל 3 קוים במקביל. כמו שעשו בסיאול.

זה לא מספיק סקסי כמו מכונה שאוכלת עפר לארוחת בוקר אחרת היו כבר עושים cut and cover בתל אביב 

בתאריך 30.9.2022 בשעה 18:08, SlowRide כתב:

בגבעתיים יש שילוב של רחובות צרים מדי, בתים ישנים מדי שאין בהם חניות ואוכלוסיה ממעמד סוציו אקונומי גבוה שמחזיקה 2+ כלי רכב למשפחה.

ובבאר שבע הולכים על רכבת קלה מאשר רכבת תחתית. עיר דרומית - מטרופולין בפני עצמו ובונים רכבת קלה. כמה טמטום צריך להיות בשביל לעשות משהו שהוא בכלל לא יעיל לעיר שכזו. 

הרחובות הראשיים שלה מאוד רחבים וזו תהיה טעות להשים שם רכבת קלה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.9.2022 בשעה 11:08, SlowRide כתב:

בגבעתיים יש שילוב של רחובות צרים מדי, בתים ישנים מדי שאין בהם חניות ואוכלוסיה ממעמד סוציו אקונומי גבוה שמחזיקה 2+ כלי רכב למשפחה.

הישוב בו אני מתגורר, ברוקליין, הוא הגבעתיים של בוסטון. בכל הישוב אסורה חניה ברחוב של יותר משעתיים ובכל הרחובות וסביבתם יש מדחנים. אם אין לך חניה פרטית, זבש"ך. זה עובד, אין בעיה למצוא חניה ברחוב גם בשעות העומס. מצד שני, יש שני קווי רכבת קלה שעוברים בישוב ופועלים כמובן כל השבוע. כשאני צריך להגיע למרכז בוסטון אני לא חושב אפילו על לנסוע ברכב פרטי.

dsc-0083___28104916111.jpg?width=1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי התמים שעוד חושב שארה"ב לא מתערבת בבחירות? לא רק שהיא מתערבת, היא גם מדליפה לעיתונאים, שיהיה ברור לעם בציון למי אסור להצביע.

image.thumb.png.bf223deedfdaf4bd6b15125207951a18.png

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Coro כתב:

מי התמים שעוד חושב שארה"ב לא מתערבת בבחירות?

אתה מעדיף שרוסיה או סין תתערב לך בבחירות (לא שהם לא ינסו)?

ארה"ב לא רק מתערבת לך בבחירות, היא גם מכתיבה לך איך לנהל את המדינה.

בתור מדינה קטנה ומסכנה אין לך אופציות אחרות. ארה"ב זה עוד הרע במיעוטו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Coro כתב:

מי התמים שעוד חושב שארה"ב לא מתערבת בבחירות? לא רק שהיא מתערבת, היא גם מדליפה לעיתונאים, שיהיה ברור לעם בציון למי אסור להצביע.

image.thumb.png.bf223deedfdaf4bd6b15125207951a18.png

הם עסוקים בלהכשיר מסירת גז ושטחים ללבנון (קרי חיזבאללה) בזמן ממשלת מעבר.
היינו אחראים לעזה, אחר כך לירדן ומצרים (למרות שירדן סירבה להכניס משלחת לתחרויות אצלהם), טיפלנו בפליטים סורים ועכשיו יש לנו אחריות גם למניעת קריסה של לבנון.

לפני 9 דקות, vadim6385 כתב:

אתה מעדיף שרוסיה או סין תתערב לך בבחירות (לא שהם לא ינסו)?

ארה"ב לא רק מתערבת לך בבחירות, היא גם מכתיבה לך איך לנהל את המדינה.

בתור מדינה קטנה ומסכנה אין לך אופציות אחרות. ארה"ב זה עוד הרע במיעוטו.

מעדיף שאף אחד לא יתערב לנו.
ארה"ב התחילה עוד עם V15, עכשיו כשסנטור מגיע ואומר את זה בפגישה עם ביבי זה השתנה מהמקפצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...