Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות - פוקוס 2012 2 ליטר טיטניום

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פוקוס 1.6 ,עשיתי איתה 2500 ק"מ ואכן יש בעיה עם רעידות מהגיר במצב זחילה .

בנוסף לא אהבתי את התנהגות הכביש שלה , היה לי לפני זה את הדור הקודם של הפוקוס ולפי דעתי אחיזת הכביש בפוקוס הקודמת הייתה הרבה יותר טובה מהפוקוס החדשה (האם אתם מרגישים זאת כמוני ? ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנוסף לא אהבתי את התנהגות הכביש שלה , היה לי לפני זה את הדור הקודם של הפוקוס ולפי דעתי אחיזת הכביש בפוקוס הקודמת הייתה הרבה יותר טובה מהפוקוס החדשה (האם אתם מרגישים זאת כמוני ? ).

יש עדכון תוכנה , יש אפילו שרשור על זה כאן , תנסה את זה אולי זה יעזור , בכל מקרה אני פחות הרגשתי את זה בנסיעה עם חבר , אם כי הוא אמר לי שיש קצת השתהות בהעבר הילוך בקיק דאון , אבל לא ויברציה חזקה , מה שמצחיק שהשכרתי לאחרונה יונדאי i30 cw היה לי רעידות בזמן עמידה , בעיקר שהאוטו היה קר יחסית , וזה הפתיע אותי מאוטו של 2012 שקיבלתי עם 440 ק"מ על השעון בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרעידות האלה מדי פעם, אבל זה מאד עדין ולא ממש מפריע לי, רק כשאני 'מחפש' את זה אני שם לב. אצלי כבר בוצע העדכון לגיר ועדיין יש את כל הבעיות שהיו קודם..

מבחינת התנהגות כביש הרכב משובח מאד, לדעתי הרבה יותר טוב מהקודמת, שילוב של נוחות ויכולת גבוהה בפניות זה לא טריויאלי - והיא עושה את זה מעולה.

אין רכב מושלם - וזה לא יוצא דופן, אבל היתרונות שלו עולים על החסרונות לדעתי.

עוד בעיה שמטרידה חלק מהאנשים - יש במערכת בעיקר בחיבור בלוטות', רעש רקע בתדר גבוה, מעצבן מאד למי ששומע את זה, הוא מתחיל להיות משמעותי מווליום של 12-13. צליל מאד דק וגבוה, כמו בבדיקות שמיעה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רעידות בגיר - גש למוסך.

לגבי אחיזה - בדקת שהלחץ אוויר בצמיגים תקין?

הרבה פעמים מכוניות חדשות נמסרות עם עודף לחץ, מה שפוגע באחיזה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלשום קיבלנו את הפוקוס טורר 1.6 של איש השיווק שלי. אחרי עוד סיבוב בה אני עוד יותר שמח שלא בחרתי בה אלא בפלואנס.

לי אישית הגיר מפריע לא בגלל הויברציות (לא נוראיות ואם אתה לא מחפש אותן הן כמעט ולא מורגשות) אלא התגובה ההססנית שלו.

מבחינת נוחות ומרווח פנימי היא לא מספקת עבורי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רעידות בגיר - גש למוסך.

לגבי אחיזה - בדקת שהלחץ אוויר בצמיגים תקין?

הרבה פעמים מכוניות חדשות נמסרות עם עודף לחץ, מה שפוגע באחיזה.

היצרן מפרסם נתון לחץ אוויר המהווה את הפשרה האופטימלית, בהתבסס על בדיקותיו, בין נוחות וביצועים (ושחיקה). במידה ומגדילים אותו מעט זה דווקא יכול לתרום ליציבות גבוהה יותר בסיבובים - דופן הצמיג תוכל לשאת בעומסים גבוהים יותר, כתוצאה מכך הצמיג "יימרח" פחות. לכן לדעתי אם הסיבה לפגיעה באחיזה נובעת מלחץ אוויר שאינו תקין, מדובר על מחסור ולא עודף. (אני לא מאמין שמוסרים רכב כאשר לחץ האוויר גבוה 30-40 אחוז מהמלצת היצרן)

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלשום קיבלנו את הפוקוס טורר 1.6 של איש השיווק שלי. אחרי עוד סיבוב בה אני עוד יותר שמח שלא בחרתי בה אלא בפלואנס.

לי אישית הגיר מפריע לא בגלל הויברציות (לא נוראיות ואם אתה לא מחפש אותן הן כמעט ולא מורגשות) אלא התגובה ההססנית שלו.

מבחינת נוחות ומרווח פנימי היא לא מספקת עבורי.

דווקא אני לא חשתי בזה , כל כך בנסיעה בשבוע שעבר שערכתי בפעם הראשונה באוטו (ונסעתי בה כדי לבדוק את זה במיוחד) למרות שכנראה כן יש שוני בצורת העברת ההילוכים מהגיר האוטמטי הרגיל , אבל לדעתי זה גם תלוי בצורת הנסיעה , לפי מה שהבנתי , אנשים בחו"ל בעיקר בארה"ב שצברו שם הרבה מיילים של נסיעה במכונית, מתיחסים לאוטו כיותר קרוב לגיר ידני בצורת ההתנהגות שלו , ולכן האופי הנהיגה שונה כנראה , למרות ששוב לא חשתי בזה בנסיעה , אגב בנושא מרווח , בדיוק דיברנו על זה במפגש פורד האחרון , אחד מההורים הראה לילד שלו את הפורד אסקורט דור ראשון שהוא היה נוסע בו שהיה ילד והמרווח שם קטן הרבה יותר מכל רכב שנחשב משפחתי כיום , והוא אמר שהיום אנשים מתלוננים על המרווח בפורד פוקוס החדשה , תראה איזה מרווח היה פעם למכוניות המשפחתיות שלנו שהינו ילדים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שפעם מכוניות היו פחות מרווחות אבל מצד שני היו הרבה יותר רכבים מקבוצות גבוהות יותר (למשל פז'ו מכרו הרבה יותר 404 ו 504 מאשר 304 ו 204).

אני בא מגיר ידני (עד לפני 4 חודשים כשקניתי את הפלןאנס נהגתי במגאן ידנית) ועדיין זה הפריע לי אבל זה אני. רוב הסיכויים שלרוב האנשים זה לא יפריע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אני לא מאמין שמוסרים רכב כאשר לחץ האוויר גבוה 30-40 אחוז מהמלצת היצרן)

אתה לא יכול לא להאמין, זהו מנהג נפוץ.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לפלאו, הרבה רכבים חדשים מגיעים עם לחץ אויר גבוה משמעותית ממה שצריך להיות (בגלל חשש שהרכב ישאר ב"מחסן" הרבה זמן וכו').

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

"מיניקיפוד, המזגן לא עובד!"

"מה לא עובד? תדליקי אותו "

"נראה לך ? לך למוסך"

אז הלכתי למוסך. חיכיתי קצת שהמכונאים יצאו מהשתלמות, שתתי קפה וגלשתי ואינטרנט (יש WIFI)

20 דקות אח"כ בישר לי החשמלאי שהמדחס של הפוקוס הלך.

1430 ק"מ היא עשתה עד היום.....

ולא, אין לי ויברציות בעמידה ולא בתחילת נסיעה.

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 5000 ק"מ על הפוקוס טורר 1.6, אני יכול להגיד דבר אחד - אני שונא את הגיר.

בנהיגה רגילה הוא פשוט עצלן, מתוכנת להשיג צריכת דלק נמוכה ככל האפשר, וכשבועטים בו כבר הוא מחזיר בהורדת הילוך אגרסיבית שמטלטלת את כל מי שבאוטו.

במהירויות נמוכות הוא הססן, ובעיר עם עליות וירידות כמו חיפה - אותי זה משגע. תנסו בשביל הכיף להחנות במקביל ברחוב תלול.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנהיגה רגילה הוא פשוט עצלן, מתוכנת להשיג צריכת דלק נמוכה ככל האפשר, וכשבועטים בו כבר הוא מחזיר בהורדת הילוך אגרסיבית שמטלטלת את כל מי שבאוטו.

במהירויות נמוכות הוא הססן, ובעיר עם עליות וירידות כמו חיפה - אותי זה משגע. תנסו בשביל הכיף להחנות במקביל ברחוב תלול.

ניסת את העדכון תוכנה האחרון שעליו דיברו פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בנסיעת מבחן בחיפה, עם דגש על חנייה בעליות/ירידות, לא זיהיתי בעיה.

יתכן שנסיעה של רבע שעה לא מספיקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...