Jump to content

bar72

 • הודעות

  11,808
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  תל אביב (הנה אני בא)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של bar72

כותב הרבה. מאוד.

כותב הרבה. מאוד. (12/14)

14

מוניטין

 1. ניסיתי והיה מגניב. לא יודע אם בשוטף נעשה בזה שימוש אבל מגניב. גם הטריקים עם המצלמות נחמדים. מניח שיש את עניין המצלמות גם לוולבו. למכור הרבה ולהיות במוו. אגב, לא ראיתי במפרט אם יש לה מיזוג לאחור? פספסתי אולי?
 2. תקוות שווא. לבמוו יש לא רק סמל עדיף אלא גם סחירות עדיפה ופיצ׳רים מגניבים כמו שליטה במערכת עם תנועות יד, שחזור ברוורס של המטרים האחרונים ועוד. כדי למכור הרבה - המחיר שלהם לא זול.
 3. סובארו xv מאובזרת עונה לדעתי על רובן המוחלט של הדרישות שלך. נכנסת יופי בתקציב. אני סובל מהגב והכסא שלה (של כל סובארו) מעולה לטעמי. בצע נסיעת מבחן בדגם המאובזר - וחזור לדווח
 4. נכון מאוד. מי שקורא עכשיו ולאו דווקא מכיר את הסטוריית הרכב, אולי לא מכיר את החוויות החיוביות מהדורות הקודמים.
 5. תתחדש! תהנה וסע בבטחה. תמיד עניין אותי הרכב, אבל אני פחדן מידי לנסוע עם רכב כזה לרמ"ג תמיד אהיה בחשש שאיזה צינור יתבקע לו...
 6. בתקציב הזה, גברים במשבר יקנו סקודה 1.2 בכחול VRS... וישימו badge של VRS, או ג'נטים של VRS. או - אם הם ממש במשבר רפיסות כללי ויש להם תקציב - קופרה, למשל
 7. STI אוהב: צליל, מושבים, תאוצה כמעט אין סופית, איך המעיים זזים לי בסיבוב :-), את הגיר הידני המאוד טוב לטעמי לא אוהב: שליטה קולית, אין APPLE CARPLAY, את פסי ההאטה הצהובים-שחורים הצרים האלה ששוברים לי את השיניים (אבל ידוע מראש) XV אוהב: עבירות (לא שאתגרתי אותו יותר מידי, ועדיין אפילו בשבילים יש לו יתרון), נוחות, תפעול, מרווח מושב אחורי, מערכת EYE SIGHT מדהימה לטעמי לא אוהב: תא מטען קטן, רוכן בסיבובים, אין טורבו, שטחי חלונות רחבים מאוד גורמים להתחממות בחניה אם לא שמים מגן שמש (המזגן מחפה אבל הדקות עד אז חמות...)
 8. ועוד יותר על כביש רטוב... לא מיועד לאמהות לסידורים
 9. הרכב הזה מאוד יפה אבל לא ראוי להסיע ילדים מאחור, אלא אם הם נמוכים במיוחד - וגם אז זה סוג של סיוט לדעתי. אני גם פחות מתלהב ממנו, למרות שקל לזרוק איתו זנב, משום שהטורבו של מתחריו למיניהם ממכר. אבל זה עניין של טעם.
 10. עושים פה מהGTI הרבה דברים שהיא לא. מאוד תלוי מה מדבר אליך ומה לא. למשל - vrs זה ממש נחמד אבל אני לא מסוגל בשלב זה לקבל רכב שצליל המנוע שלו מופק מהרמקולים... זה פשוט שקר אחד יותר מידי עבורי. הוואגיות - לטעמי - מצריכות נסיעה שלך. הן לא באמת נוחות כמו שאתה חושב, בהיעדר אדפטיביים. מעבר על פסי האטה הוא לא מאוד נעים. אני כן חושב לחזור אל זה (היתה לי GTI) לקראת גיל 55... תבקש נסיעת מבחן בגוליה ותקיים מומ על מחיר. היא כנראה תשמור מחיר הכי פחות טוב, אבל אתה תהנה יותר כל בוקר משמעותית. כיום אגב יש לי סובארו ידנית. מפתיעה במרווח למשפחה, אבל קשה בנסיעה בגלל הבולמים. מתגמלת מאוד אבל לא רלבנטית אליך.
 11. בסובארו המערכת מבוססת מצלמות ועובדת פיקס. טפו טפו טפו.
 12. קופרה הוא רכב עדין ואין לנסוע בו מעל 90. אם נסעת 100 או חו״ח 110 אתה אשם בגרימת נזק לנפש הרגישה של צ’מפיון. לתת לסמלת את הטלפון שלך?
 13. bar72

  שוק יד 2 בזמן הקורונה

  לא הבנתי. איזה נזק גרמה המדינה ליבואנים? המדינה - בכך שמשק הרכב נמצא בתת-פיקוח (למשל בהגבלים עסקיים) - גרמה נזק עצום לצרכנים. היבואנים הם מדפסה של כסף, שולטים על כמה שווקים וכמה מותגים. היבואנים בוודאי שעל דעת עצמם מזמינים מלאי. נכון שאיש לא צפה את הפנדמיק, אבל זה וואחד סיוע ליבואנים. אתה עובד אולי אצל איזה יבואן? כי אין לי הסבר אחר לתגובה שלך, מלבד הזדהות...
 14. אפרופו מגאן, יש לי חבר שנוסע במגאן 1.6 ידנית שנת 2001 - יד ראשונה... רומן אפילו מכיר אותו
×
×
 • תוכן חדש...