Jump to content

bar72

 • פרסום הודעות

  11,801
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

אודות bar72

 • דירוג
  כותב. הרבה.

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  תל אביב (הנה אני בא)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ועוד יותר על כביש רטוב... לא מיועד לאמהות לסידורים
 2. הרכב הזה מאוד יפה אבל לא ראוי להסיע ילדים מאחור, אלא אם הם נמוכים במיוחד - וגם אז זה סוג של סיוט לדעתי. אני גם פחות מתלהב ממנו, למרות שקל לזרוק איתו זנב, משום שהטורבו של מתחריו למיניהם ממכר. אבל זה עניין של טעם.
 3. עושים פה מהGTI הרבה דברים שהיא לא. מאוד תלוי מה מדבר אליך ומה לא. למשל - vrs זה ממש נחמד אבל אני לא מסוגל בשלב זה לקבל רכב שצליל המנוע שלו מופק מהרמקולים... זה פשוט שקר אחד יותר מידי עבורי. הוואגיות - לטעמי - מצריכות נסיעה שלך. הן לא באמת נוחות כמו שאתה חושב, בהיעדר אדפטיביים. מעבר על פסי האטה הוא לא מאוד נעים. אני כן חושב לחזור אל זה (היתה לי GTI) לקראת גיל 55... תבקש נסיעת מבחן בגוליה ותקיים מומ על מחיר. היא כנראה תשמור מחיר הכי פחות טוב, אבל אתה תהנה יותר כל בוקר משמעותית. כיום אגב יש לי סובארו ידנית. מפתיעה במרווח למשפחה, אבל קשה בנסיעה בגלל הבולמים. מתגמלת מאוד אבל לא רלבנטית אליך.
 4. בסובארו המערכת מבוססת מצלמות ועובדת פיקס. טפו טפו טפו.
 5. קופרה הוא רכב עדין ואין לנסוע בו מעל 90. אם נסעת 100 או חו״ח 110 אתה אשם בגרימת נזק לנפש הרגישה של צ’מפיון. לתת לסמלת את הטלפון שלך?
 6. bar72

  שוק יד 2 בזמן הקורונה

  לא הבנתי. איזה נזק גרמה המדינה ליבואנים? המדינה - בכך שמשק הרכב נמצא בתת-פיקוח (למשל בהגבלים עסקיים) - גרמה נזק עצום לצרכנים. היבואנים הם מדפסה של כסף, שולטים על כמה שווקים וכמה מותגים. היבואנים בוודאי שעל דעת עצמם מזמינים מלאי. נכון שאיש לא צפה את הפנדמיק, אבל זה וואחד סיוע ליבואנים. אתה עובד אולי אצל איזה יבואן? כי אין לי הסבר אחר לתגובה שלך, מלבד הזדהות...
 7. אפרופו מגאן, יש לי חבר שנוסע במגאן 1.6 ידנית שנת 2001 - יד ראשונה... רומן אפילו מכיר אותו
 8. נמצא השרשור שיצדיק התחברות כדי להגיב :-) לפני 6 שנים, אולי יותר, ישבתי בזה בסוכנות, ובחיי שאמרתי לעצמי - מי קונה כזה ברכב בכזה מחיר? אבל ב- 55K זו הרפתקה מגניבה. אם תבוא לסיבוב (האחרון שלנו היה בערך באותה תקופה :-) נדמה לי על GTI?) - אולי אפילו אמצא את הדיסקים שלך, מהתקופה שעוד היו מכשירי DVD... תהנה!
 9. מעבר לעובדה שהיא נראית כמו יונדאי, תערוכה בג'נבה מעניין אם תהיה באמת...
 10. אלה לא רכבים ברי השוואה בכלל, סגמנט אחר, התהנגות אחרת.
 11. זה באמת סיפור יפה. מי בחר לו את הנכסים? מטפל בהם? מושכר באיזה אופן? מעניין לשמוע.
 12. bar72

  שאלות? השקת סקודה קאמיק

  כמעט רכשתי הרבה רכבים.
 13. bar72

  שאלות? השקת סקודה קאמיק

  אמרתי לעצמי, שלא יכול להיות שהיבואן הזה שוב מנצל את הקהל הישראלי בשביל רווחים מוגזים, סתם כי הוא יכול. כי הוא בלעדי, כי הוא שולט בשוק עם עוד מותגים בלעדיים. אמרתי לעצמי - לא יכול להיות. אבל איציק צודק. אם אלה המחירים - הרכב הזה בחו"ל משמעותית זול יותר מאוקטביה across the range. במעל 10%. ואם יתברר שאיציק טועה לגבי המחירים - אפשר למחוק את מה שכתבתי פה
 14. bar72

  מבחן דרך: קופרה אטקה

  הונדה החדשה כנראה תשרת אותך טוב יותר דווקא.
×
×
 • Create New...