Jump to content

mont

 • הודעות

  326
 • כאן מאז:

הנקודות של mont

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. זה עובר בשיתוף בפייסבוק https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4860881673177&set=a.1628079215136.2082580.1031224251&type=1&theater ממש מחבואים תוצרת מדינת ישראל
 2. זה באמת אחת ההגזמות אני ראיתי הגזמה בתל השומר לא מזמן נהגת מבוגרת ניסתה להכנס רברס אחורה לחניה מאונכת ( לא במקביל למדרכה הכוונה ) ודפקה מכל הלב פיגו' חדשה 308 את הטמבון , טוב חשבתי אחרי שראיתי מרחוק את זה שהיא תצא , הרי את הבום שמעתי עד לחניה שלוש שורות מאחוריה , לא הגברת יצאה שוב קדימה ושוב נכנסה אחורה מכל הלב לתוך הטמבון של הפיג'ו חשבתי שאולי לא שמה לב בפעם הראשונה , אולי היא תשים לב עכשיו , אני עזרתי לאשתי לעבור לכסא הגלגלים בנתיים אחרי הבום השלישי , ושסיימתי לעזור לאשתי רצתי לאותה גברת עם הפיאט כדי להגיד הלו מה קורה כאן , ברגע שהתחלתי לרוץ הגברת יצאה שמאלה וברחה מהחניה , כמו שאומר אלי זולטא פוי .
 3. mont

  עוד מעט לקרסו יהיה מבצע...

  אם הם ישווקו בכנות עם הנחה נכונה , אז למה לא לקנות , אלא אם כן השלדה או הדלת מחוררות
 4. mont

  סיאט מיי בישראל

  דווקא כחברה הפונה מראש וממוקדת לצעירים הסיאט הזאת נראה מאוד מעניינת .
 5. אז בקיצור זה הכל עניין של מס אם בצורה גלויה או סמויה כמו שטענו פה. אם אני מסכם את התשובה שלך ושל האחרון לפני והשאלה שאינה פרנויה שעלתה לדיון אם כך משחק המס הוא לפי מצב הרוח שבחוץ ובחירות למשל הוא לא זמן טוב למשחק למשל.
 6. ראיתי את הגרף באחד המדיות תחילת 2009 דלק 4.75 ועכשיו כ7.5 עשיתי חשבון שהנפט לפני שקפץ היה בסביבות 50 -60 דולר ואז קפץ ל150 הדולר ב2008 היה סביב 3.30 וגם הוא קפץ תוסיף את המס שהעלו אז הדלק היה צריך להגיע קרוב ל12 שקל לליטר לפי החשבון והוא לא הוא הגיע לסביבות 6.5 שקל היום שהדולר פחות מ4 שקלים והנפט 86 דולר אז הדלק צריך להיות 7.5 שקלים - לפי ההגיון היה צריך להיות 6.25 שקלים. לפחות לפי ההגיון שלי
 7. לא אמרתי שהממשלה אשמה , אלה שתמיד יש איזה צירוף מקרים לעליה והורדה , למשל שבטר פלייס החלה בשיווק מסיבי של המכונית שלה וקמפיין חזק של עליית דלק פתאום הדלק הגיע לשיא כל הזמנים , ועכשיו שהבחירות בפתח בחודשים האחרונים יש ירידה חדה יחסית. אז דיברתי על סיבות של הון שלטון ושיקולי בחירות , המשפעים על עליית הדלק כולל עליית המס בלו , או עזרה שהדלק ישבור את השיא או לא . כמו שעשו בעבר אגב כזכור שרוח הרחוב בעבר לא הייתה מתאימה הממשלה כן התערבה שהדלק לא יגיע לשיא.
 8. לא שאני מתלונן אבל תמיד יש לי הרגשה שהורדת מחירי דלק או העלאה זה עניין פוליטי או יחסי הון שלטון יותר , ממחיר נפט זה או אחר , הרי סה"כ מחיר הנפט ירד ב10 דולר , ואילו הדלק בחודשים האחרונים ירד כמעט 60 אגורות , האם זה ההתאמה של הנפט , או שיקולי בחירות. או שהעליה דאז הייתה שיקולי עזרה לחברה זו או אחרת . פשוט צירוף מקרים , וזה מתחזק לאור העובדה שהנפט בעבר היה הרבה יותר גבוהה ומחיר הדלק לא היה בגובה כזה. מה דעתכם?
 9. חבל , אבל ברגע שההפצה שלהם לא למנוים הלכה ודעכה , התרעתי שזה מה שיהיה בעבר יכלתם למצוא הגה גם בסופרים וגם בחנות השכונתית. כבר לפני כשנה הפסיק המגזין להופיע בחנות השכונתית , ואז נודע שהם מפיצים את המגזין רק בסטימצקי בצומת ספרים , פניתי לעורך והסברתי לו שזה יפגע במגזין כי שאני הולך לקניון הקרוב הגיליונות לא רבים ונגמרים אני נוסע לקניון רחוק יותר אבל ראיתי אנשים שויתרתי להם לפעמים לפני השבת על הגליון האחרון שהיה שם שלא יעשו זאת , אמרו שיטפלו לא טיפלו אח"כ בסופר ואף בחנות השכונתית המשיכו להמכר שאר מגזיני מוטו תקשורת כמו דרך האוכל נישה וכו' , אבל הגה לא , לעומת זאת מגזין אוטו שכן מגיע למקומות אלו, כך מוכרים מגזין ,אם את לא זמין אתה לא קיים . ואח"כ עוד העלו את המחיר של המגזין ל45 שקלים . אבל אם הפצה כזאת שאתה נמצא רק במקום מצומצם ומסתמך כנראה הרבה יותר על מנויים אז נוצרת בעיה חמורה יותר ממה שחושבים , אני חושב שיש עדיין מקום לפרינט , אבל יש צורך להשתנה ולהשתמש במקביל במדיית הרשת בדומה למגזינים בחו"ל , ונתתי כבר דוגמאות בעבר , כמו מקום מיוחד רק למנויים באינטרנט , כמו מכירת כתבות ישנו בpdf כמו טיזר ופלו אפ דרך הרשת , כמו שיתוף הקוראים כמו שעושים במדיה ואז במגזין . וכו' אכן ידיעה לא משמחת בכלל , לעולם אמנם דיגטלי יותר , אבל עם המון פיזור דעת ואח"כ מתפלאים למה יש בעיות של הפרעות קשב וריכוז כה רבות בדורנו. תגובת הסמנכ"ל מקוממת לא מעט הרי בחו"ל יש מקום רק בארץ אין. אגב גם שם המשחק שהיה מגזין הספורט היחיד בישראל , פתאום נסגר ללא כל הודעה למנויים או גליון פרידה משהוא , רק לאחר חודש בערך הודיעו.
 10. השנה פספסתי וחבל אני גר קרוב ברמת גן אבל המשפחה שלי קבעה דברים קודמים , ( הם היו בטוחים שהאירוע ביום שישי , וחבל שלא נערך ביום זה. אבל הבנתי שהיה גדול כמו כל שנה . ולסיום שאלה האם במפגשים בנוקיה , אפשר לקנות כובעים , אני צריך לחדש את המלאי. בתודה וחג שמח
 11. פורד פוקוס דור ראשון צריך להוסיף לרשימה
 12. התרעתי כאן לפי מספר שבועות בנושא אחר (על אופנים ואופנעים שנוסעים בצורה מסכונת) באותו דיון אמרתי שבזמן האחרון אני רואה הרבה בני נוער על קורקינט חשמלי מהיר או אופנים חשמליות וכדומה שנוסעים ללא התחשבות בתנועה או בזיגזג , או על קולנעיות שיש אחת כזאת שבשיא הפקק בבוקר נוסעת במרכז הכביש ליד הבית שלי בחלק הפחות פקוק וכך אני לא יכול להתחמק מפקקים כי היא מעכבת אותי. ללא התחשבות בכלל בשיירה מאחור. אז היום בנתניה הייתה תאונה בין מכונית לקולנעית כזאת . http://news.walla.co.il/?w=/22/2571522 אני אומר בגלל שיותר ויותר כלים חשמלים קלים משתמשים בכביש חייב להיות חוק ברור, או אכיפה ברורה יותר של המשטרה ופחות סלחנות. השיא אגב היה לפני שבועיים שאני רואה קולנועית כזאת פונה שמאלה מקיבוץ גלויות לכיוון איילון צפון ונוסעת כרכב לכל דבר ועניין בנתיב האצה.
 13. גם המכונית הזאת תהיה להיט במציאות היה תהיה יפה יותר מתמונה , לרוב האנשים האיבזור הוא לא הקאץ' שיפיל , אבל באמת מאכזב שאין בקרת אקלים שזה משהוא מאוד נחמד ויעיל , וusb חבל שלא מביאים את הגירסה המאובזרת יותר , אבל יתכן שזה בגלל עניין של רמת מחיר.
 14. נתחיל מפה למשל היבואן והיצרן עצמו הודה שבגלל מזג אויר החם נוצרו בעיות של רעידה. כתוב גם שהיצרן נתן ליבואן פתרון , אבל גם פה לא כתוב מה הפתרון. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4177876,00.html ואם תרצה תוכל לרשום dsg בגוגל ולראות מכל העולם למשל https://www.google.co.il/#hl=en&output=search&sclient=psy-ab&q=dsg+problems&oq=dsg+&gs_l=hp.1.0.0l4.2074.3346.0.4592.4.4.0.0.0.0.154.570.0j4.4.0.les%3B..0.0...1c.1.l5CERSs6g6Q&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&fp=d4dac3059cc7e4c7&biw=1600&bih=704
 15. מהו השידרוג שהם ביצעו בפברואר , הרי הבעיה הייתה עמידות הקלאץ' היבש לאורך זמן בחום הישראלי , לעומת הגיר הרטוב שנמצא בשמן , כך הבנתי , השאלה היא מה הם שידרגו עד כדי כך שהאחריות של ה5 שנים לא תחול עליהם אותי מעניין מה השיפור . אז בבקשה לא הרכילות הצחוקים או הניגוח מקבוצה זו או אחרת לא יתקבלו בברכה הפעם. אז למי שיש ידע ברור אני אשמח לדעת.
×
×
 • תוכן חדש...