Jump to content

Lexus12

 • הודעות

  721
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Lexus12

משקיען

משקיען (5/14)

10

מוניטין

 1. אני לא יודע באיזה רכב מדובר, יכול להגיד לך שאצל חבר קרה משהו דומה - רכש רכב ב-400 אלף שקל, המנוע הלך אחרי כ-100 ק״מ. בהתחלה הם כמובן רצו לתקן ולהביא לו מנוע חדש, הוא התעקש לקבל רכב חדש וכך בסוף היה. תוך מספר ימים הוא קיבל רכב חדש זהה. תתעקש לקבל את מה שמגיע לך, ואם נדרש תפעיל עו״ד.
 2. הייתה לי כזו לפני כמה שנים (נרכשה חדשה מהחברה), רכב חביב מאוד. להגיד שהרכב משדר יוקרה? כנראה שזה עניין סובייקטיבי. אני לא מצאתי שאנשים ״מסובבים ראשים״ למראה הרכב. להגיד שזו עסקה מעולה? כנראה שהטויוטה תהיה עסקה טובה יותר = אותו אוטו, פחות כסף. אבל עדיין זו לקסוס, עדיין איכות החומרים, ההרכבה והתחושה הכללית היא קצת יותר ״פרימיום״ (גם כאן, לא להגזים... הרבה פלסטיקה) ובעיקר, יש לה סמל של לקסוס מקדימה. לסיכום, אחלה אוטו, אחלה סמל, מעט (יחסית) כסף. בסך הכל לפי הדרישות שלך נשמע שמשרת את המטרה.
 3. סביר להניח שאת התשובה המהימנה ביותר תקבל מהבנק / הגורם הממן שלך. יכול להגיד לך שאני בעבר בדקתי ונאמר לי שלא ניתן לעשות זאת-אבל לא בהכרח שזה נכון לגביך. תתקשר ותבדוק.
 4. Lexus12

  מאזדה mx5 2019

  אני בעלים של MX-5 ND1 שנת 2019 (מה-2 האחרונות שעלו לכביש לפני הרענון). לפני שקניתי את הרכב, בדקתי את אפיק היבוא האישי וזה לא השתלם. אם אין ברשותך תקציב לאחת חדשה, ממליץ פשוט לשבת ולהמתין לאחת שתעלה למכירה. אגב, אני מכיר מישהו שחשב למכור, דבר איתי בפרטי ואנסה לחבר ביניכם.
 5. עוד טיפ, Sixt נמצאים בתהליך חדירה לשוק האמריקאי והמחירים שלהם זולים משמעותית מהמתחרים (לפחות שמזמינים ישירות ב-Sixt.com). אני למשל שכרתי יגואר F-Type בקליפורניה ב-110$ ליום כולל כל הביטוחים, בזמן שרכב מקביל ב-Hertz / Avis עלה פי 3 (עם הביטוחים), לאחר מכן שכרתי במוו 440 קבריולט במחיר של כ-800$ ל-11 ימים כולל כל הביטוחים, גם כאן זה היה בערך שליש מחיר מכל האלטרנטיבות שבדקתי. שים לב שכמו שאמרו לפני - החזרה בתחנה אחרת, במיוחד במדינה שונה כרוכה בעלות נוספת. חלק מהחברות מציינות את זה באותיות הקטנות ואז בתחנה תצטרך לשלם עוד 100-200$, חלק משקללות את זה במחיר וחלק פשוט לא נותנות לך לשכור הרבה מקבוצות הרכב כאשר ההחזרה היא במדינה אחרת... מומלץ לבדוק טוב טוב כדי להימנע מאי נעימויות.
 6. נכון, אבל אי אפשר לסנן לפי מילות מפתח. שם השולח משתנה בכל פעם ולכן חסימה של השולח לא מבטיחה שקט...
 7. ברמה החוקית חוק הספאם מתיר תעמולת בחירות - וכולנו סובלים מכך. כמו שאמרו לפני, אם יש לך אנדרואיד, תוכל לחסום ע״פ מילות מפתח. אם אתה עם אייפון (כמוני) - אין הרבה מה לעשות חוץ מלחכות עד יעבור זעם.
 8. Lexus12

  במוו M135

  היי, גילוי נאות - אני הבעלים של הרכב המדובר, ואכן הוא למכירה דרך המכר המשותף. כל הפרטים שרשמת מדויקים, אני ברמה האישית לא התחברתי לאוטו, ואכן התחדשתי ברכב חדש (חזרתי ל-MX-5, הרבה פחות כח אבל יותר מתאימה לי...) הרכב סתם יושב אצלי בחנייה כבר תקופה, ומלבד לעלות מודעה אחת בודדת לפני מספר חודשים כאן בקארס-פורום (ולא לחזור לאלו ששלחו הודעה פרטית ) לא היה לי זמן להתעסק עם זה. אני עכשיו בחו״ל לתקופה והחלטתי להעביר את הרכב לא׳ שאני סומך עליו מאוד בכדי שיטפל במכירת הרכב עבורי. עד כאן גילוי הנאות. אני חייב לסייג את הדברים שרשם בובי (שאותו אני עוד מכיר מימי מועדון הרודסטרים). קודם כל - JB4 זו לא תוכנה, זה רכיב ״פיגי-בג״ שמתחבר למחשב ולא גורם לשום נזק, יתרה מכך, הדבר הראשון שהיית רוצה ברכב שלך זה את ה-JB, שכן הוא מציג לך את כלל הפרמטרים החשובים ברכב (גדישות, הצתות, טמפרטורות, תקלות וכו׳) וזה אחד הכלים היותר נוחים בכדי לשמור על הרכב ותקינות המכלולים. השיפור שניתן להשיג באמצעות ה-JB בגזרת הכח הוא שולי, שכן ה-JB לא נוגע במחשב ניהול המנוע באמת, אלא פשוט עושה ״מעקף״ די ״טיפש״ ומוגבל. אני משתמש ב-JB רק לתצוגת נתונים וסריקת תקלות (אם צריך, לא שהיו..) - כל שאר הדברים מכובים ואין שום צורך להפעיל אותם. לשם כח, יש היום 2 תוכנות מוכרות בשוק - MHD ובוטמוד. ברכב הזה הותקן בוט-מוד (שאף אחד לא באמת ניצל...), זו תוכנה שיש לה אלפי משתמשים בעולם, והיא די ״straightforward״ מבחינת זה שהיא מציעה סט מפות שונות, מוכנות ספציפית למנוע הזה שאפשר להחליף בלחיצת כפתור. אני החזרתי את המפה המקורית (סוג של ״פרמוט״ בחזרה למקור) ברגע שקניתי את הרכב כי הוא מספיק חזק גם ככה (לטעמי) והעדפתי לחזור למקור ולחיות בראש שקט, במיוחד אחרי שהרכב עבר בדיקות מעמיקות לפני הרכישה (גם במוסך שאני סומך עליו וגם ב-BMW פ״ת שם טופל מהיום הראשון ועד היום) ואומת שהכל במצב מעולה, ורציתי לדאוג שישאר כך. את ה-JB אין שום סיבה להסיר, הוא לא גורם שום נזק ומשמש אותי כאחלה של כלי לבדיקת תקינות הרכב ונתוני המנוע. לגבי התוכנה-אני לא חושב שתוכנות גומרות מנוע. אנשים גומרים מנועים. אנשים נוהגים חזק בצורה לא אחראית, לא מטפלים בזמן, לא בודקים שמן ולא מקפידים על שמן איכותי, מתקינים מפות קיצוניות ונוסעים על תערובת דלק לא מתאימה - ואז גומרים מנוע... לא פלא. אני באופן אישי מכיר אנשים שנוסעים עם תוכנה כבר תקופה ארוכה (חבר אחד עם רכב דומה וקרוב ל-100 אלף ק״מ) עם 0 בעיות, ואני מכיר רכבים שגמרו מנוע גם בלי תוכנה, עם הרבה פחות קילומטראז׳. הרכב הזה לא ננהג בטיולים ובימי מסלול- לא על ידי ולא על ידי היד הראשונה, וכל השיפורים אכן הותקנו ע״י היד הראשונה, אדם מבוגר, אבא לילדים ואיש עסקים שכלל לא ניצל את היכולות של הרכב (הרכב נסע מנהלתית בקו פ״ת-כפר סבא, ועל כן גם נמכר בסופו של דבר...) לגבי נושא המחיר - מאחר ואני בעל הרכב כמובן שלא ממקומי להתייחס, פרט לכך שהמחירון עלה אתמול ל-202 אלף ש״ח משקולל (193,000 ש״ח לפני שקלול). בכל מקרה, בין אם תבחר ברכב שלי או בין אם תבחר בכל רכב אחר- אני לא הייתי נרתע מתוכנה והייתי בודק כל רכב לגופו (בדיוק כמו שאני עשיתי). בקבוצת דגמים הזו (140/135) יש הרבה רכבים שעברו חיים קשים וחשוב למצוא אקזמפלר שמור שתוחזק כמו שצריך וננהג בצורה עדינה. את מצב תקינות המנוע והגיר תוכל לבדוק אצל כל מכונאי שמבין עניין... בהצלחה!
 9. גם לי יש מנוי ולא פנו אליי לעדכון, נשאר לי במנוי לפחות 800 שקלים (מימשתי 2 שטיפות בלבד עד היום). אשמח לקבל עדכון באשר לנושא המנויים.
 10. מקפיץ. מוסיף שהרכב יד שנייה (01). מחירון 187,000 ש״ח (לוי יצחק), גמיש לקונים רציניים. כרגע מפורסמת רק כאן
 11. היי, מחפש נואשות אחר Gummi Pflege של חברת Nextzett הגרמנית או את המוצר המקביל של Sonax. האם מישהו יודע היכן ניתן להשיג בארץ? באמזון ו-eBay אין אפשרות משלוח לישראל למוצרים הללו כלל. כמו כן אם למישהו כאן יש בנמצא, אשמח לקנות ו/או להשתמש תמורת תשלום.
 12. היי, עקב הזמנת רכב חדש, מעמיד את הכלה למכירה. בציר 2015 (אוגוסט), דגם לאחר מתיחת הפנים. הרכב עם 47,000 ק״מ בלבד, שמור מאוד ללא תאונות וללא תיקוני צבע כלל. הרכב מגיע עם מגוון תוספות לא סטנדרטיות: הגה M עם מסך LED ועור אלקנטרה, מערכת מסך רחב (מקורי) הכוללת Apple Carplay, חיפויי קרבון-פייבר פנימי מקוריים, חיפוי אלקנטרה מקורי מעל תא-כפפות. בגזרת הכח, לחובבי הסצינה, מגיע עם JB 4 ותוכנה (בוט-מוד) (אני נוסע עם הכל מכובה, אבל יש את הרישיונות למי שמעוניין בכך). הרכב טופל רק במוסך BMW פ״ת ועבר בדיקת תום אחריות מקיפה לפני כחודשיים. כמו כן טיפול נעשה לפני 1000 ק״מ. הרכב לא מפורסם ביד 2 או בכל פלטפורמה אחרת כרגע (רק כאן נכון לעכשיו). פרטים נוספים בהודעה פרטית. ניתן להגיע לראות את הרכב בת״א או רמת גן בתיאום מראש.
 13. כבר ענו לך על מפרט וכו׳ אז אני רק אוסיף ששווה לך לבדוק בטרייד-אין הרשמי, אתה מקבל אחריות יבואן מלאה לשנה והרכבים נמכרים במחירים לא רעים (פחות ממחירון). אבא שלי חיפש שם לא מזמן ובהחלט שווה בדיקה.
×
×
 • תוכן חדש...