Jump to content

R1pper

 • פרסום הודעות

  58
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות R1pper

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 • תאריך לידה 01/01/1909

Personal Information

 • מיקום
  אשדוד
 1. אני מתלבט בין צמיג 18 אינץ של ברידג'סטון או דאנלופ. מידות: r18/60/265 110H מה לדעתכם הכי טוב: dunlop at22 bridgestone d840 אם יש לכם משהו יותר טוב להציע מבין 2 היצרנים הללו, אשמח לדעת. אגב, האם לדעתכם ארגיש הבדל לטובה בין ג'נט+צמיג17 לבין ג'נט+צמיג 18 בכביש? בתודה מראש.
 2. מבלי לעורר שדים מרבצם, אבל הבוקר קיבלתי שיחה מהמוסך שהרכב מוכן, הכל הותקן, והוא עובר שטיפה. בתכלס חשבתי שזה יקח יותר זמן, יכול להיות שהגיר הגיע מחו'ל מרביעי עד יום ראשון? ועבדו עליו במשך יום שלם(שני) אולי הם הזמינו מלפני שבועיים כשזה אובחן? די מהיר, אולי מהיר מידי? לגיר חדש יש תעודה \ אסמכתא?
 3. מודה לך מעומק הלב חבר, החמאתי לי מאוד. אני יכול רק לקוות, שאם יקרה כזה דבר, אנשים יגיעו לפה, יקראו, ויחסכו לעצמם כאב, דאגה, מתח, ויסגרו דיל הוגן, בכמה ימים. לערב עורך דין רק כמוצא אחרון, להתייעץ(לא כמוני, עם 400 איש, רק עם מישהו אחד) ולברר היטב כל סעיף, שלא יעבדו עליכם, וגם לא להיות חמדניים, בכלל. ואז לסגור, בהרגשה טובה, וגם אם תפסידו מעט כסף, אין מה לעשות, זה טבעי וחלק מהחיים. חיפשתי הזדמנות לסכם הכל, והנה הופעת, ונתת לי הזדמנות, כל טוב איש יקר.:mm_yeah:
 4. חבר, למה אתה מדבר בשמו? יכול להיות שהוא הבין את הטעות, והחליט לא להגיב, אתה יודע מי קופץ בראש? אז בוא אעזור לך להבין, כי גם אתה מאוד מתקשה, שים לב, אסמן בצבע שונה כל משפט, ואפרט, שתבין: "וקיבלתי בנוסף לפיצוי כספי, וביטחון לטווח הארוך מבחינת רכישה, גם פיצוי שרק לפני שעתיים שלוש, הבנתי מה ערכו, ביקשתי בשיא התמימות, כי חשבתי שזה אצלהם במוסך חלפים, היום אני מבין שזה מגיע מחו'ל במיוחד,(זה חלק 1, שמדבר על הפיצוי, ערכו, ושהוא מגיע מחו'ל במיוחד) גם הגיר,(חלק 2, שגם הגיר, מגיע מחו'ל, כמו הפיצוי, סוף פסוק) שזה מחווה בסביבות ה25 אלף שקל(חלק 3, חזרנו לפיצוי, לערכו) נשבע לכם, והם נתנו לי, גם כשרציתי לוותר,(חלק 4 ממשיך עם הפיצוי שרציתי לוותר עליו) ולהתרכז ב3 דברים הכי חשובים.(פיצוי, קניה עתידית, ואחריות)" סוף פסוק. תודה חבר, ואתה, אני, כולנו ניסע בדרכים טובות ומהירות, ונגיע בשלום לאן שנרצה. שבוע טוב.
 5. רשום אצלך בפרופיל "כותב הרבה" זה אני מאשר, אבל מה בנוגע להבנת הנקרא בסיסית? לא כל כך. תקרא שוב, ותנסה להבין מה זה-> , שבוע טוב.
 6. בוקר טוב. כמה דברים ידידי היקר. 1. מעולם לא חשבתי שאתה נגדי, לראיה השתמשתי בזה " ", שזה בכאילו, וגם הוספתי -לטובה- כלומר "נגדי" לטובה. ככה שאפילו לא לחצי שניה חשבתי. 2. צודק לחלוטין לגבי הרגש, וכאן אני ארחיב: אני חושב שזה ענין שהייתי צריך להתגבר עליו בגיל צעיר, מה הכוונה, תמיד כשעשיתי טעות, אם חטפתי או הפסדתי, בסדר, אשמתי, אין בעיה, נגעתי נסעתי. אבל כשהגיע לי נזק או בעיה, לא באשמתי(וזה קרה קורה ויקרה, ואין מה לעשות, רק להמשיך קדימה), נעמדתי על הרגליים האחוריות, ולא הייתי מוכן לקבל את זה. בחיים, לא היו לי המון הפסדים בחיים בטעות, הפסדתי ממון פה ושם, ואי אילו דברים, באשמתי, אז זה עבר חלק. פה זה לא בגלל או בידי, ואת ההפסד(לכאורה) היה לי קשה לקבל, ננעלתי על הרגש, וזה מה שהרס אותי בימים האחרונים. ובדיוק כמו שאמרת, חייבים להפריד את הרגש, וזה מאוד קשה, כי אתה עיוור בצורה מסוימת. וזה גם מה שהבכיר אמר לי "לא להיות אמוציונלי, ולהיות פרקטי", מזל\נס שהענין בא לפתרונו, בצורה משביעת רצון, אחרי כל הסלט רגשות הזה. 3. לגבי הלימון ללימונדה, לא ממש. אני אסביר, הרכב, הכל בו מושלם, את הרכב הזה, לא רואים עומד בצד הדרך, זה נדיר נדיר. בטח ובטח שלא כזה עם הניילונים עדיין, זה רכב ל20 30 שנה, רכב פנטסטי, אבל מה השתבש? וזה אני אגיד בלי פחד: לא הייתה תקלה בגיר בכלל, הגיר בא מושלם, למעשה הרכב עדיין נוסע, אבל בגלל מה שקרה, הוא לא 100% ויש רעש של דפיקות, לכן מחליפים. הבעיה: השמן גיר עובר לרדיאטור להתקרר, וחוזר לגיר, מה קרה? באנד דפקטי, שמחזיק את הצינור ברדיאטור, לא עשה את עבודתו, והצינור השתחרר, וכל השמן גיר עף לי על צד ימין, אפילו עד החלון האחורי, תוך כדי נסיעה, וזה מה שהרס את הגיר, באנד ארור, שעולה 5 שקל, השבית רכב כזה, בגלל חוסר שמן. לסיום, אני מודה לך על דבריך הטובים, תודה רבה! מסביבי,היו כאלה שהתעצבנו שאני "מרחם" על יבואן כזה עשיר, ולא לוקח גם טיפולים. וזה לא עוזר להם שהסברתי, שהרווחה העתידית שלי מובטחת, וזה הי הכי חשוב. ונתנו גם פיצוי כספי, וגם חבילת פיצוי שלא חשבתי שהיא ביג דיל, ניתנה לי והבכיר אמר לי:"זה יעלה לנו המון כסף", ורק אתמול(אחרי שחתמתי) הבנתי כמה.(התקשרתי למורשהבעיר אחרת, והתעניינתי על 5 פריטים כאלה לרכב, ואוו, פשוט מחיר הזוי.) וכל זה הספיק לי, והרגשתי "שבע", והם ניסו לתת לי גם 2 טיפולים במשא ומתן הסופי, אחרי שסירבתי פעם ופעמיים, ואז אמרתי: "אין צורך, אני מבסוט ממה שנתתם, אין צורך, הכל בסדר, באמת, אין צורך, אני מוותר." חתמתי במהירות ,ושלחתי. ועכשיו? הכל "האנקי דורי".
 7. שמע, כשזה קרה, האיש החזק מהיבואן,(לא פקידים, ממש בכיר שם) התקשר אלי, והיה נסער, כי זאת באמת תקלה שלא מתאימה ליבואן\יצרן הזה, באמת לא הגיוני, תקלה טיפשית והזויה, ואמר לי בדקנו, ואתה לא אשם ואנחנו לוקחים אחריות, ובשיחה הזאת, באמת לא הייתי שם, הייתי עדיין המום מהמכה הזאת, ואמרתי בתקיפות, שאני לא רוצה את הרכב, כי חשבתי שזהו, יש ירידת ערך אסטרונומית, והרכב יחשב כמצורע, מה שלקראת הסוף הבנתי, שאין ירידת ערך טכנית בהחלפת גיר, כל שמאי(ודיברתי עם 5 6 לפחות, 3 מהם רק אתמול) אמר לי את זה, הענין הוא, ירידת ערך מסחרית, דהיינו, בשוק היד2, אדם רגיל שומע החליפו גיר, רוב הסיכויים שהוא בורח, כי יש עוד אופציות בשוק, למה להמר על רכב שהחליף גיר? זה היה הפחד שלי, מבחינתם, הם שמרו על כבודם כיבואן, בהתחלה ובסוף, האמצע היה חויה מתקנת ומייסרת, וקיבלתי בנוסף לפיצוי כספי, וביטחון לטווח הארוך מבחינת רכישה, גם פיצוי שרק לפני שעתיים שלוש, הבנתי מה ערכו, ביקשתי בשיא התמימות, כי חשבתי שזה אצלהם במוסך חלפים, היום אני מבין שזה מגיע מחו'ל במיוחד, גם הגיר, שזה מחווה בסביבות ה25 אלף שקל, נשבע לכם, והם נתנו לי, גם כשרציתי לוותר, ולהתרכז ב3 דברים הכי חשובים.(פיצוי, קניה עתידית, ואחריות) טיפולים לא לקחתי, למרות שהם הציעו לי 2, החלטתי לא להיות חזיר, וגם מתחילת השיחות, הבהרתי לו שזה לא חשוב לי, למרות שבהסכם ששלחתי להם, כללתי 2 טיפולים, אבל הרבה מים עברו מאז, וידע חדש התגלה לי. והכי חשוב שאין לי חרטה, אתמול בשעה הזאת הייתי על קוצים, וטרוד, והכל ביחד, היום? גבירותי ורבותי מהפך! אני חושב שאם היו מאפשרים לי לגלות מי הם ומה הרכב, אחרי פיצוי נדיב כזה, המכירות שלהם היו מרקיעות. בברכה. נ.ב השגתי הכל ללא עורך דין, למרות שכולם אמרו לי "קח עו''ד, זה מאות אלפי שקלים!" "שלח מכתב" אבל משהו בי נמנע, למרות שרציתי, ודיברתי עם 5 אנשים שונים, ולא אישרתי להם כלום בסוף. ובשבוע האחרון פגשתי ודיברתי עם כולבויניקים, חלקם הבטיחו רכב חדש ביטול עיסקה, חלק היו פחות חרטטנים, ויחסית ישרים, עדיין נמנעתי מלקחת אותם. משהו בי אמר לי להתנהל מולם בצורה הגונה ומכובדת, וזה השתלם. האם כל יבואן ככה? לא יודע, אולי. הלוואי כל יבואן יצ'פר את הלקוחות שלו ככה.
 8. טוב, הנושא הגיע לסיומו, אחרי שבוע לא קל ושינה טרופה. הגעתי להסכם פשרה שהוא לשביעות רצוני המלאה. ולפיכך, כיוון שאני חתום על הסכם סודיות, אני מתנצל, לא אוכל לגלות מי היבואן ומה הרכב. גם לא בפרטי, למרות שנשאלתי, אז אני אודה לחברים שלא לנסות לנחש איזה רכב ומי היבואן. האמת, הרגשתי חסר אונים בכל התהליך, וזה עורר בי זעם יאוש, לא מאחל לאיש לעבור את היסורים הללו. אתמול אמרו לי שזהו או שמתקדמים או שאעשה מה שאני רוצה. התייעצתי עם הרבה אנשים, ולא עירבתי עורך דין בתהליך, אני התנהלתי מולם, היו רגעים של זעם, אבל במבט לאחר, הרגשות העזים, גרמו לי לקהות מחשבה, ומה שהייתי ממליץ לכל אדם שנתקל במצב דומה לשלי זה: להגיע לפשרה הוגנת לך ולהם, לא להיות חמדן וגם לא פראייר. בדיעבד הייתי מבקש להיפגש איתם, עם היועץ המשפטי שלהם, ולדבר כלקוח, שאין לו יד וחצי יד במה שקרה, והוא הקורבן כאן, וזה מה שכתבתי במייל אתמול, אחרי ששלשום, אמרתי להם שאני דוחה הכל. היום תוך כדי שיחה בטלפון, אמרתי מה חשוב לי, ואיזה נוסח לתקן, והם הקשיבו, והענין הגיע לסיומו בתוך 25 דקות מרגע השיחה, ועד החתימה. אני מודה לכם, לכולכם, על שהייתם איתי: eyalkar, fusion-x, GKME, itaimoto, KnowsNothing, liron01, Taipan, yonisi, yuvalganim, הרקוליטו, buki,(אגב במצב עברית בוקי יוצא נולן) לורנס, ועוד רבים וטובים שלא הזכרתי. וגם אלה שהיו "נגדי"(במיוחד "נהג לילה") בצורה חיובית. בחרתי בדרך פרקטית, אני מקווה שלא יצוו לי תקלות ברכב, ואחזור להינות ממנו, בצורה מהנה ובטוחה. ושוב, מודה לכם לכולכם, מעומק הלב, מי יתן ולעולם לא תעברו חוויה כזאת, הצמיגים שלכם לעולם לא יתייבשו, השמן רכב+הגיר לא יאבד מחיוניותו, הרדיאטור ישאר נקי, והצבע רכב ללא שריטות, ומעל הכל, אם תחליטו, תקבלו מעל המחירון. אינשאללה.
 9. צחוק הגורל? או סתם משעשע, שדווקא אותו אתה מצטט, הוא די(מאוד) בעדי, בוא נגיד.
 10. תדמיין את עצמך מוגבל, ושמתעמר בך בעל עסק, שאתה לקוח חוזר שלו, ושמת לו חצי מיליון שקל ב4 שנים. ומנסה לברוח מאחריות, בצורה הזויה, ומספר לך בצורה מתנשאת וקרירה, שבית המשפט לצידו. ובשיחה הראשונה, כשאתה מדבר מתוך בילבול וצער, כי חטפת מכה, הוא מאיים לקחת לך את הרכב החלופי אם לא תאשר לו עבודה. כן בעיני, ובעיני כל אדם הוא מנוול ותאב בצע. שלא תדע.
 11. לרכב אין מכשירים מיוחדים, או איבזור מיוחד. הלוואי! הלוואי והיו נותנים לי תנאים כאלה, הם אשקרה שלחו לי מסמך שנקרא, ושימו לב לשם: -כתב סילוק תביעה- הזוי ופשוט בדיחה. עד שאני לא ביקשתי מנהל עבודה, זה בכלל לא עלה על דעתם, לקנות ממני את הרכב? למה לא. אבל אם ימצאו ליקוים כל שהם(מפירוק והרכבת הגיר) ילקחו בחשבון, ושמאי מטעמם יקבע ירידת ערך, ואז תקבל כסף. נשמע לך הגיוני? פייר? זה כל כך עצוב, שאני צוחק, זה פשוט טירוף. אני מתעקש על אחריות יצרן מלאה, הם לא, כותבים רק הארכת אחריות, מה זה ניראה לך? לי זה ניראה כמו כסת''ח איום ונורא, לא מקובל עלי. אני הלקוח ואני אקבע את הסעיפים, לא הם, רוצה סעיפים מפורטים שיגנו על הרכוש שלי, ששילמתי עליו הון עתק. והם דוחים כל דבר שכזה. אין לי ברירה אלא להילחם.
 12. זו דעתך האישית בלבד, ויש כאלה שיש שיגידו יש קייס, גם יש תקדימים בנושא, מנוע\גיר, ששופט חייב להחליף\לבטל עיסקה. לגבי החוויה לך עם מכונת CNC, אתה אשקרה משווה מורכבות של מכונה כזו לרכב? במקרה שלך, לא היה שום קייס, והיית צריך לשנע את זה על חשבונך ואין ספור עלויות, אבל כל אדם נורמלי, עם הבנה טכנית היה נוהג כמוך. a no brainer decision ואופן כללי: כל הבעיה שלי היא(ואגב ניסחתי הסכם משלי, ושלחתי אותו אליהם חתום על ידי, אבל הם דחו אותו)כשיבואן מחתים אותי על השתקה ואי יכולת לבוא בטענות אם הטיפול כשל ,וגרם נזקים עקיפים לרכב, שלא יהיו מכוסים על ידם בעתיד, זה לא יהיה, וכל שופט יבעט אותם מכל המדרגות. מה גם שמשא ומתן הוא לא מחייב, ומשפט אולי יקח שנה שנתיים, אני לא אוותר. עד היום, עד למקרה הזה יותר נכון, לא הבנתי כמה הצרכנים הם בזויים וחסרי חשיבות לאחר שהכסף החליף ידיים, אין לכם מושג כמה החוקים לרעת הצרכן, זה כלכך הזוי הזוייי, אבל לא יעזור להם, ההתנשאות שלהם תעלה להם יקר, אני לא אקח מוצר תקול, במיוחד מוצר שיבואן מנסה להתנער ממנו על כל סעיף וסעיף. שזה אומר דרשני.
 13. האדם הזה, הוא שמאי מומחה שמעיד בבתי משפט כבר קרוב ל50 שנה, ואמר לי בהתחלת השיחה "בהנחה, בהנחה שהגיר יהיה חדש, אתה לא מבין מה הולך כאן, זה איום ונורא מה שקורה עם יבואני הרכב, כולם נוכלים." ועל דלת אחורית שהחלפתי, דלת אחורית! אצל המורשה, כשמכרתי את הרכב, 90% מהקונים, שפירטתי להם באריכות אייך טיפלתי ושמרתי, ברגע שמעו החלפת דלת, הקול השתנה, שאלו כמה שאלות, ונעלמו. מבלי לפגוע בך, אבל אתה מדבר שטויות גמורות. מילים זה בזול, כשתעבור מקרה כזה,שהשכבת רבע מיליון שקל, רק אז תבוא להטיף מוסר. יודע מה? משהו יותר ריאלי, תדבר איתנו כשהלכת לקנות טלויזיה ב2000 שקל, ואמרו לך נשלח לתיקון, ניראה אותך אז. ולגבי מנועים וגירים תקולים, יש מספיק מקרים שהבן אדם קיבל רכב חדש, לא התווכחו בכלל, או שהגיעו לבית משפט והפסידו. זכותי לא להתפשר, קניתי רכב פגום, והתקלקל לא באשמתי, למה אני אתפשר? רוצה חדש או כסף. רק בגלל אנשים כמוך, השירות בארץ מזעזע, בארה''ב או באירופה? חהחהחה, כן אני מתאר לעצמי יבואן שם מנסה תרגיל כזה.
 14. חברים יקרים, אני מת להגיד, לא, לא להגיד, אלא לצרוח את שם היבואן והרכב, אבל, אני מפחד שזה יסבך אותי, הם אנשים רעים, שמבחינתם -רווח- הוא הדבר הכי עליון. עכשיו בדיוק, חזרו אלי מהיצרן במייל, ששלחתי להם והסברתי הכל,הם יצרו קשר עםהיבואן המנוול, וכרגע זה עובד בדיקה. אני מת לספר לכם חברים באמת, הם ניסו להחתים אותי על השתקה מוחלטת של המקרה והפרטיו, לצד שלישי. מצרף לכם תמונה מסוף ההסכם.
 15. אם היית רואה על איזה הסכם פיצוי(הם קוראים לזה -סילוק תביעה-) הם ניסו להחתים אותי, זה איום ונורא, זה מנטרל כל מחשבה עתידית או פיצוי מנזק שיגרם לי. למשל: אם הגיר שלי יתחרפן או לא יודע מה, יצא מפעולה בזמן נסיעה, ויגרום נזק לרכב או משהו סביבתי? הם אומרים:"לא ענייננו, לך תמות." הקטע היחיד שאמיתי בכל ההסכם, והם לא יכלו לזייף, את את הסכום פיצוי, 10 אלפים שקל, שאני מחשיב ככלום, לעומת הטראומה שעברתי באותו יום ארור, להיות תקוע בחום 3 ומשהו שעות על צד הדרך, כשכל 30 40 דקות איזה שוטר דפ''ר, ודורש ממני לזוז עוד מטר ימינה. שאתה והמוביל, נלחמים להעלות את הרכב, שלא יגרום לו עוד נזק, ואחרי שעה שהוא יושב במורשה, איזה דגנרט מתניע אותו, ומכניס אותו בנסיעה למוסך......והוא אומר זה בסדר,הגיר התקרר. שאתה מבין שאפילו רבע טנק דלק לא ירד, והרכב החדש שלך פשוט כבר לא חדש, ולעולם לא יהיה במצב תקין, הכל זההימור. כשאתה מדבר עם שמאי מומחה, ואומר לך אל תיגע ברכב, הם לא יודעים לעבוד פהלפי הוראות יצרן, ואין להם את המיכשור המתאים, בשביל לבצע את העבודה 100 אחוז. שנותנים לך ניסן מיקרה מקרקרשת, במקום משהו בטנדרט שקנית, וכשאתה רוצה שידרוג, אומרים לך קודם תאשר עבודה, ואזנדאג לך. כשהיבואן נותן לך 2 טיפולים, אבל באותיות הקטנות אומר: טיפול ללא עלות, לא כולל חלקים מתכלים...... והוא אומר לך שטיפול 1 ל10 אלפים, מתחיל מיום קניית הרכב, ומסתיים אחרי 6 חודשים, והשני 12 חודשים מיום קניית הרכב.... בדיחה. כשאתה שומע כמה זה קל ופשוט להחליף גיר, וכשאתה מכניס להם 2 סעיפים, הראשון מנהל עבודה איזורי, שיגיע ויפקח על ההתקנה. והשני זה: כל פעם שהרכב מושבת ונכנס לטיפול בגלל הגיר, אני זכאי ל5 אלף שקל. פתאום זה לא, מה קרהלכל האמינות וזה פשוט להחליף גיר? לא כל עוד אנחנו עלולים לשלם.... להתחייב לקנות את הרכב שלי, רק בין ה1 ל-10 לחודש, אחרת הוא יחשב במחיר, כחודש הבא. להתרכז רק בהורדות, בירידת ערך, לא בשיקלול חיובי. בעיה קשה, ואני פשוט ל מבין מה עשיתי שזה מגיע לי, יבואן רכב, עמוס בכסף, מתעמר בלקוח חוזר, שהוא גם מוגבל. פשוט לא יאמן, זה ישראל 2019. אבל יש, יש אנשים טוביםבעולם, האדם שעוזר לי בכל מאודו, היה, לא תאמינו, הקונה של הרכב הקודם(אותו רכב) שמכרתי לו, ופשוט מברך אותי על כמה שמכרתי לו רכב שמור ופנטסטי. אחרי כל זה, לא רוצה פיצוי, ושום דבר, רק החזר כספי מלא, וזה יקרה, זה ענין של עקרון, ויקח כמה שיקח, זה יקרה, לאט אבל בטוח. לילה טוב, אני מקווה.
×
×
 • Create New...