Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

OPPO FIND 7 זמין לרכישה מוקדמת ב499$ בלבד כולל מישלוח DHL!

מי שחושב כעת ליקנות נקסוס וכו' בארץ- המכשיר הזה עדיף בהרבה!.

לא מסכים עם האמירה הזאת, אין ספק שהאופו עונה על הדרישות של מי שמחפש מכשיר חזק במחיר נמוך יחסית. זאת לא הסיבה שאנשים קונים נקסוס. נקסוס קונים בשביל עדכונים (4.3 באופו, 4.4.2 בנקסוס) ובשביל קהילת מפתחים הגדולה ביותר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אני התייחסתי לנקסוס בתור מכשיר שקונים עקב מחירו הנמוך יחסית לחומרה החדשה, וגם בנושא העידכונים לא תיתבאס מהלוז של אופו, כל שבוע/חודש עידכון ושיפור ופורום עם תמיכה רישמית של היצרן שמעביר כל בקשה/דיווח תקלה לצוות הפיתוח ופותר את הבעיה/משלב את הפיתרון/שיפור בעידכון הבא ומחזיר לך תשובה.

לא חושב שיש תמיכה כזו לאף מותג אחר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח נשבע לכם שאני נאחס, המספר מעקב לא עבד, קמתי ב5 בבוקר כדי לדבר עם XIAOMIWORLD, מסתבר שגם עם EMS אי אפשר לעבור מכס,

אז בשביל שאנשים להבא ידעו, SG POST וEMS SG לא לשלוח סלולארי !

הם שלחו על חשבונם עם FEDEX וזה יגיע עוד יומיים :-) (לפי המספר מעקב)

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח, אתה עוד תקבל 3 מכשירים בסוף :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די הלכתי לאיבוד, אני צריך מכשיר טוב ומהיר עם gps מעולה ,מסך מעל 4.5 ו2gb זיכרון מכשיר בתקציב של גג 1600 , כל שאר הפרמטרים לא מטרידים אותי.

אין לי בעיה לשלם מכס וכל שאר ירקות. חשוב לי מאוד שהוא יגיע תוך ימים ספורים.

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידרת הנוביה תפורה בשבילך, רק תיבחר אם אתה רוצה את המיני או הרגיל :

http://www.aliexpress.com/store/group/ZTE-Nubia/104710_254385786.html?SortType=price_desc&SortType=y&groupId=254385786

הרגיל Z5S מגיעה עם Snapdragon 800 ומסך 5", המיני עם Snapdragon 600 ומסך 4.7.

סקירה על המיני:

http://iandroid.co.il/forum/topic165788.html

סקירה על Z5S:

http://iandroid.co.il/forum/topic163251.html

בעקרון אם אתה רוצה לקבל מהר- תוספת לDHL די שולית, העניין הוא האם שווה לך לשלם עוד כ50~200 שקל לעמילות DHL בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כרגע אס 2 בשלבי גסיסה מתקדמים, יש לציין שהוא אצלי יותר מ3 שנים ושרד יפה מאוד.בכל מקרה זאת הסיבה שאני רוצה מכשיר כמה שיותר מהר.האם כולל הdhl והמיסים זה יוצא 1600?

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוביה מיני כמובן שניכנס, אבל בנוגע לאחיו הגדול- כולל מיסים ומישלוח DHL יוצא כ1500 ש"ח לגרסת 16GB תלוי בשער ההמרה ובלי שום קופונים- אולי תימצא קצת קופוני הנחה- אני לא מזמין שם ולכן לא מעודכן בזה.

על זה צריך להוסיף בין 50~200 ש"ח עמילות לDHL לפי התגובות בפורומים, תלוי אם המכס ידרוש פתיחה ובדיקת החבילה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם הסלולר, ולא רק בו, אין טעם לחכות. בגלל שכל הזמן יש מוצרים חדשים שטובים מהקודמים. אם אתה צריך מכשיר, תקנה כרגע ואם באמת הנקסוס 6 יהיה שווה תמכור ותקנה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמועות אומרות שגוגל בחרה בHTC לייצור הנקסוס 6, שכנראה יהיה זמין כבר באוקטובר השנה.

שווה לחכות?

לפי פורומים שונים העוסקים בנקסוס / אנדרויד, המפרט של ה-NEXUS 6 יהיה:

מעבד Tera Octa 2.4GHZ+, זכרון פנימי 4GB (!), מצלמת 20MP, מסך 5' 2K-UHD, סוללה 3100MAH, חיישן זיהוי באמצעות טביעת אצבע, חיישנים "בריאותיים" שונים (לב / מעלות גוף) והמכשיר ימכר עם גרסאות של 64GB ו-128GB. האנדרויד יהיה ככל הנראה 5.0.

מיוצר ע"י HTC, כפי שכבר ציינתם. השקה באוגוסט הקרוב.

עריכה:

מדברים על כ-400 דולר ל-32GB.

נדמה לי שאמתין קצת (;

עריכה אחרונה על ידי RS

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל, כל פעם מחדש השמועות על מכשירים טרם השקה מבטיחות הרים וגבעות, וכל פעם מחדש מגלים שלא כצעקתה.

סתם, קצת יותר מהכל, מקרה הטוב, ושום דבר מהפכני.

אל תצפו למסך גמיש שמקרין הולוגרמות.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...